Pupillen competitie regio 1-3-4
jaar: 2018

Competitie overzicht andere jaren
Competitie reglement 2018
Tijdschema finale

De pupillen competitie wordt verwerkt op de klassieke wijze

Ploegen klassement na de eerste wedstrijd is 6 mei definitief geworden
Individueel klassement na de eerste wedstrijd is 6 mei definitief geworden




zaterdag
21 april 2018





poule 1
NOVA
Warmenhuizen

Meerkamp
Estafette
Ploegen

ARO 88
Dokev
av Edam
Hera
Hollandia
Hylas
Noordkop
Nova
TAS 82
av Texel
av Wieringerwerf

poule 2
av Castricum
Castricum

Meerkamp
Estafette
Ploegen
Foto's

av Castricum
DEM
av Haarlem
kav Holland
Suomi
Trias

poule 3
Zaanland
Zaandam

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Lycurgus
av Monnickendam
NEA-Volharding
SAV
Waterland
Zaanland

poule 4
Feniks
Amsterdam-ZO

Meerkamp
Estafette
Ploegen

AAC
Atos
Feniks
Phanos

poule 5
Startbaan
Amstelveen

Meerkamp
Estafette
Ploegen

av Aalsmeer
AKU
AV 23
av Haarlemmermeer
Startbaan

zaterdag
2 juni 2018





poule 1
av Edam
Edam

Informatie

av Edam
Hera
Hylas
av Monnickendam
NOVA
SAV
TAS 82
av Wieringermeer
Zaanland

poule 2
NEA Volharding
Purmerend

Informatie

ARO'88
av Castricum
DOKEV
NEA-Volharding
Noordkop
Phanos
av Texel
Trias
Waterland

poule 3
Lycurgus
Assendelft

Informatie

DEM
Lycurgus
Suomi

poule 4
AV 23
Amsterdam

Informatie
Voorl. tijdschema

AKU
Atos
AV 23
Feniks

poule 5
AAC
Amsterdam

Informatie

AAC
av Aalsmeer
av Haarlem
av Haarlemmermeer
Hollandia
kav Holland
Startbaan

zaterdag
7 juli 2018





poule 1
Hera
Heerhugowaard

ARO'88
DOKEV
Hera
Lycurgus
Noordkop
NOVA
TAS'82
av Texel

poule 2
Hollandia
Hoorn

Atos
av Edam
Hollandia
Hylas
av Monnickendam
NEA-Volharding
SAV
Waterland
av Wieringermeer

poule 3
Trias
Heiloo

av Castricum
DEM
Trias
Zaanland

poule 4
Suomi
Santpoort

AV 23
av Haarlem
kav Holland
Phanos
Suomi

poule 5
AKU
Uithoorn

AAC
av Aalsmeer
AKU
Feniks
av Haarlemmermeer
Startbaan

zaterdag
15 sept 2018
finale

av Haarlem
kav Holland


Op- en aanmerkingen:
Competitie overzicht andere jaren
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 14.05.2018