Pupillen competitie regio 1-3-4
Tweede wedstrijd
2 juni 2018
Assendelft
Org: Lycurgus

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Meerkamp

Jongens Pupil A2 60m kogel ver punten
1 Youri Schneider Lycurgus 9.44 7.37 3.79 1532
2 Niek Vellema DEM 9.48 6.14 3.70 1435
3 Gijs de Vreugd Suomi 9.44 6.35 3.51 1416
4 Mik Commandeur DEM 9.62 6.69 3.49 1403
5 Alex de Best DEM 9.97 6.39 3.51 1333
6 Gijs Baneman DEM 9.78 6.06 3.44 1329
7 Lars Dekkers Lycurgus 9.67 5.78 3.42 1324
8 Teun Kloosterman Suomi 9.78 4.93 3.40 1247
9 Nassim el Kasmioui Lycurgus 10.39 6.23 3.14 1186
10 Kaan Altintas Lycurgus 10.39 7.11 2.82 1174
11 Luka Bloemendal Lycurgus 10.60 5.02 3.28 1108
12 Jens Huiberts Suomi 10.91 5.20 3.00 1023
13 Sem van der Weide Lycurgus 11.13 5.49 3.04 1022
14 Mike van Nunen Lycurgus 10.10 4.22 2.34 935
15 Luc Hekkens DEM 11.85 4.96 2.57 808
16 Jitse de Leu Lycurgus 11.48 4.51 2.36 777
17 Sjoerd Nijdam Lycurgus 12.16 4.48 2.68 764
18 Gijs Hartog Lycurgus 11.95 4.24 2.65 762
19 Chris van Deudekom Lycurgus 12.21 3.62 2.62 682
Jongens Pupil A1 60m bal hoog punten
1 Sam van Ooijen DEM 9.92 29.78 1.25 1458
2 Wouter Janssen DEM 9.91 32.78 1.10 1383
3 Bam Papavoine Lycurgus 9.68 26.63 0.95 1239
4 Kai Boldewijn Lycurgus 9.41 20.81 0.95 1209
5 Ivar Kalf Lycurgus  9.84 20.07 1.05 1200
6 Kas Commandeur DEM 10.27 21.92 1.10 1198
7 Gillion van den Bosch Lycurgus 10.84 14.85 1.20 1088
8 Hugo Kuil DEM 10.20 20.14 0.95 1073
9 Jeepe Daas Lycurgus 9.91 14.67 1.00 1071
10 Jelle de Heer DEM 10.60 20.04 1.00 1051
11 Kimi Smid DEM 10.18 15.77 1.00 1047
12 Thijs Overwater Lycurgus 10.50 17.86 1.00 1033
13 Bodey van Oosten Lycurgus 10.78 21.96 0.95 1017
14 Jens Offenberg Lycurgus 11.23 20.61 1.05 1015
15 Brent Wehnes Lycurgus 10.95 20.24 1.00 1008
16 Tijl Janssen DEM 10.72 16.07 1.00 976
17 Joey Wempe Lycurgus 10.45 15.78 0.90 936
18 Thomas van Toledo Lycurgus 11.53 22.66 0.95 934
19 Kasper Zweers Lycurgus 11.33 17.99 0.90 855
20 Bjorn Schneider Lycurgus 11.29 15.49 0.90 821
21 Koen van de Beek Lycurgus 12.19 14.27 0.80 628
22 Merijn Oosterwal DEM 12.56 14.14 0.80 589
Jongens Pupil B 40m bal ver punten
1 Mano Al Lycurgus 6.84 21.08 3.22 1282
2 Bram Stapel Lycurgus 7.34 25.45 3.40 1268
3 Jasper van Ginkel DEM 6.84 19.13 3.17 1244
4 Cas Nelissen Suomi 7.19 22.74 3.23 1229
5 Storm Rietdijk Lycurgus 7.38 19.88 3.46 1198
6 Jens Jegen Lycurgus 7.17 20.81 3.17 1196
7 Koen Zonneveld DEM 7.02 16.70 3.10 1154
8 Dex Kay Lycurgus 7.52 20.61 3.04 1096
9 Bink Liefting DEM 7.47 20.14 2.94 1079
10 Thijs Radder Lycurgus 7.33 13.60 2.94 1007
11 Boet Duin DEM 7.64 18.30 2.69 971
12 Gijs van den Hoek Lycurgus 7.62 19.78 2.51 959
13 Kay Blank Lycurgus 7.20 13.89 2.49 948
14 Thijs Koopman DEM 7.61 12.47 2.53 850
15 Cas van Opzeeland DEM 8.34 17.35 2.42 784
16 Thomas de Boo DEM 7.91 16.64 2.08 775
17 Dennis Slager Lycurgus 8.54 13.22 2.63 728
18 Jens Klepper DEM 8.58 15.01 2.43 712
19 Djael van Eerde Lycurgus 8.65 18.25 2.14 694
20 Liam Brink DEM 8.96 13.37 2.38 622
21 Tomas de Ruijter Lycurgus 8.68 7.42 2.45 557
Jongens Pupil C 40m bal ver punten
1 Guus Hoekstra DEM 7.37 30.46 3.13 1267
2 Stijn de Boer Lycurgus 7.67 24.00 3.03 1111
3 Stef Brasser DEM 7.24 18.59 2.86 1087
4 Tijs van Etten DEM 7.57 18.12 2.91 1025
5 Paul Hekkens DEM 8.05 25.45 2.78 1013
6 Duuk Doesburg DEM 7.27 14.98 2.60 974
7 Mohammed Abdirahmaan DEM 7.48 21.54 2.12 933
8 Felix Kuil DEM 7.47 13.01 2.60 900
9 Mats Waal DEM 7.92 13.83 2.79 870
10 Kyan Swart Lycurgus 7.73 11.07 2.86 868
11 Lars Potma DEM 7.86 11.48 2.78 837
12 Vince Mevissen DEM 8.01 11.63 2.81 820
13 Valerio Brink DEM 8.11 12.67 2.62 783
14 Ruben Tjipjes Lycurgus 7.89 11.49 2.51 778
15 Kris Jacobs Lycurgus 7.99 11.59 2.53 766
16 Jim Borsje DEM 8.36 9.46 2.47 653
17 Jordy Bottelier Lycurgus 8.85 16.14 2.05 616
18 Twan van der Zee Lycurgus 8.42 14.15 1.70 576
19 Aiden Maij Lycurgus 8.05 3.65 2.30 527
20 Christian Caddeo DEM 8.83 8.02 2.23 505
21 Pepijn Top Lycurgus 8.96 DNS DNS 213
Jongens pupil Mini 40m bal ver punten
1 Rylan Stins DEM 7.80 24.01 2.88 1057
2 Wout Overwater Lycurgus 7.79 17.52 2.94 981
3 Remco van Ginkel DEM 7.61 14.92 2.63 912
4 Mees Olie Lycurgus 8.13 19.14 2.75 909
5 Joep Hoekstra DEM 8.17 16.68 2.60 837
6 Jasper van Hattum Lycurgus 8.65 17.20 2.61 773
7 Luc Swagerman Lycurgus 8.44 16.70 2.47 768
8 Jaro Koper DEM 8.44 14.27 2.62 759
9 Collin Veraart Lycurgus 8.53 16.76 2.43 748
10 Dylan Wempe Lycurgus 8.92 10.69 2.53 608
11 Stein Woudt DEM 8.57 9.57 2.32 594
12 Roy Bakker DEM 8.67 9.65 2.36 588
13 Chris Renooij Lycurgus 9.63 10.03 2.52 504
14 Nils Boll Lycurgus 9.52 11.04 2.29 491
15 Kylian Tjeerds Lycurgus 9.36 10.34 1.99 436
16 Luke de Jong DEM 9.34 10.37 1.86 413
17 Stijn van Etten DEM 9.80 3.60 1.60 147
18 Sverre Eijpe Lycurgus 13.09 5.06 1.50 55
Meisjes Pupil A2 60m kogel ver punten
1 Sienna Smit DEM 9.24 6.40 4.34 1620
2 Fiene Rosendaal DEM 9.44 5.63 4.08 1486
3 Britt de Graaf DEM 9.53 6.07 3.86 1454
4 Julie Rupprecht Lycurgus 9.85 6.01 3.87 1400
5 Luna Blaauw DEM 9.88 6.06 3.60 1345
6 Britt Kerklingh Lycurgus 9.67 5.24 3.60 1325
7 Mireille Ketel Lycurgus 10.17 7.27 3.36 1323
8 Babette Bosse Lycurgus 10.22 5.55 3.56 1253
9 Merel van het Kaar Suomi 9.74 4.97 3.36 1248
10 Kiamy Jonker Lycurgus 10.13 5.56 3.45 1244
11 Anisa Bahtiri Lycurgus 10.82 6.82 3.15 1165
12 Lara van Vuuren Lycurgus 10.20 4.62 3.34 1149
13 James Rozema Lycurgus 10.74 5.23 3.25 1097
14 Maud Duppen Lycurgus 10.48 4.73 2.96 1041
15 Lisa Molenaar DEM 10.43 4.14 3.13 1039
16 Aimee Grasboer Lycurgus 11.07 4.97 2.70 926
17 Eva de Reus Lycurgus 10.93 3.18 2.82 833
18 Nadine Pels Lycurgus 12.19 4.21 2.74 753
19 Jayda de Coninck Lycurgus 11.99 4.65 1.70 598
Meisjes Pupil A1 60m bal hoog punten
1 Melissa Markwat DEM 9.93 18.71 1.15 1240
2 Nova Karijoredjo DEM 10.11 24.45 1.05 1217
3 Maura Kes DEM 10.01 15.50 1.05 1105
4 Elin Bosschieter Lycurgus 9.76 13.46 1.00 1074
5 Mies Boon Lycurgus 10.48 17.64 1.05 1070
6 Nadine van Hattum Lycurgus 10.64 22.78 0.95 1047
7 Tara Grootes Lycurgus 9.71 10.92 1.00 1036
8 Anne Kuijer DEM 10.37 19.17 0.90 998
9 Suzette Berkhout Lycurgus 10.81 10.46 0.95 831
10 Sterre Ursem DEM 11.48 12.22 0.90 743
11 Janet de Leeuw Lycurgus 11.00 14.61 0.75 733
12 Mayla Veraart Lycurgus 12.88 13.73 1.00 697
13 Janiek van Tilborg Lycurgus 12.13 17.24 0.80 681
Meisjes Pupil B 40m bal ver punten
1 Lincy van Reeuwijk DEM 7.20 17.88 3.50 1213
2 Britt Molenaar Lycurgus 7.17 18.55 3.38 1206
3 Bobby-Jean Twaalfhoven DEM 7.16 14.59 3.20 1110
4 Fenna van Wijk Lycurgus 7.01 13.73 3.06 1100
5 Marije Poelman DEM 7.50 17.52 3.15 1077
6 Tess de Weger Lycurgus 7.07 14.54 2.81 1050
7 Emma Ketel Lycurgus 7.75 14.66 3.02 959
8 Lara Kievoet DEM 7.55 12.04 2.92 931
9 Mara van der Hulst DEM 7.70 11.31 3.09 925
10 Kailin van der Vlugt Lycurgus 7.83 14.69 2.74 890
11 Eva van der Weide Lycurgus 7.94 16.61 2.55 864
12 Florine Renooij Lycurgus 8.09 14.85 2.79 859
13 Jet Blaauw DEM 7.63 11.78 2.53 833
14 Sophie Oversteegen Lycurgus 8.07 10.44 2.83 791
15 Fiene van het Kaar Suomi 8.54 13.29 2.63 729
16 Julia Speur Lycurgus 8.03 11.30 2.31 711
17 Ise van Taanom Lycurgus 8.09 9.63 2.49 704
18 Liz Meijland DEM 9.22 10.84 2.30 526
19 Fleur Lexmond DEM 9.01 8.05 2.08 451
20 Danique Nooij Lycurgus 9.10 7.49 2.00 411
Meisjes Pupil C 40m bal ver punten
1 Lea Rosic DEM 7.25 13.61 3.07 1049
2 Isis de Lange Lycurgus 7.38 14.72 3.00 1027
3 Ceylin Sarikaya DEM 7.35 16.28 2.84 1026
4 Siobhan Fullington DEM 7.55 18.30 2.59 967
5 Pien Koenen Lycurgus 7.56 15.06 2.70 938
6 Lana van der Klooster DEM 7.84 14.12 2.64 858
7 Resa den Haas Lycurgus 8.05 14.84 2.68 842
8 Isa Krikke DEM 7.96 14.03 2.64 837
9 Mara Tijsterman Lycurgus 7.78 11.69 2.53 805
10 Sofia Kes DEM 8.31 14.95 2.52 770
11 Berber Land Lycurgus 8.42 15.42 2.47 751
12 Felice Bosse Lycurgus 8.09 12.16 2.48 750
13 Novi Pekel DEM 7.99 9.58 2.59 739
14 Yinthe Smit Lycurgus 7.90 9.33 2.42 716
15 Eva den Adel Lycurgus 8.38 10.09 2.19 606
16 Juna Lama DEM 8.63 9.75 2.32 588
17 Vienna Veldmeijer Lycurgus 9.03 12.29 2.24 565
18 Joella de Boer Lycurgus 8.77 9.01 2.06 501
19 Madelief Ursem DEM 9.07 6.06 2.18 416
Meisjes Pupil Mini 40m bal ver punten
1 Zoe Pletinckx Lycurgus 8.08 8.08 2.13 600
2 Fleur van der Zee Lycurgus 8.23 9.12 2.03 579
3 Julia Boekhout Lycurgus 8.23 6.01 2.19 539
4 Silke Potma DEM 8.25 4.49 2.32 520
5 Amela Bahtiri Lycurgus 8.50 5.58 2.11 470
6 Stephanie Ligthart DEM 8.80 9.15 1.90 468
7 Roza Verlaat DEM 8.38 7.96 1.62 447
8 Meike van Tilborg Lycurgus 9.41 7.88 2.25 431
9 Lotte de Graaf DEM 9.01 4.51 2.26 398
10 Babet van het Kaar Suomi 9.20 5.00 2.17 369
11 Saffanah Loukili DEM 9.48 DNS DNS 146

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 03.06.2018