Pupillen competitie regio 1-3-4
Tweede wedstrijd
2 juni 2018
Purmerend
Org: NEA-Volharding

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Meerkamp

Jongens pup A.2 60m kogel ver punten
1 Ties Oosting Trias 9.33 9.06 4.59 1801
2 Chivano Pocorni Phanos 8.89 7.58 4.37 1760
3 Miquel Babeliowsky Phanos 8.87 7.70 4.26 1749
4 Mostafa Al-Bayati NEA-Volharding 9.03 7.48 4.36 1726
5 Sepp Schulte av Castricum 9.62 8.17 4.35 1657
6 Lars Wuts Phanos 9.05 7.53 3.98 1648
7 Milan van Dongen Phanos 9.62 7.65 3.87 1533
8 Liam Jongejan Phanos 9.57 7.13 3.80 1498
9 Thijmen Dijkman NEA-Volharding 9.66 5.78 3.79 1400
10 Robin Siegers NEA-Volharding 9.59 6.30 3.50 1386
11 Reimer van den Broek Phanos 10.02 6.88 3.63 1378
12 Luca Vorzillo Lloveras Phanos 9.82 6.59 3.49 1364
13 Auryn Ramer Phanos 9.79 5.79 3.59 1340
14 Lucas Maclean Phanos 9.69 6.34 3.31 1334
15 Ivan Deugd Trias 9.72 5.20 3.67 1329
16 Chris de Jong NEA-Volharding 9.75 5.77 3.50 1327
17 Hugo Post Phanos 9.82 5.21 3.68 1315
18 Raul Arias Flete Phanos 10.13 6.59 3.44 1306
19 Orlin van Walsum Phanos 9.97 6.2 3.41 1301
20 Ruben Lahat Trias 9.78 5.48 3.29 1262
21 Rowan de Wit NEA-Volharding 10.29 6.11 3.43 1252
22 Lou van Gogh Phanos 10.14 6.10 3.31 1249
23 Mike Osendarp av Castricum 10.27 5.46 3.57 1242
24 Lasse Opdam av Castricum 9.84 4.37 3.51 1220
25 Cosmo Scheepmaker Waterland 10.00 4.64 3.51 1214
26 Jelle Rol NEA-Volharding 10.35 6.07 3.27 1208
27 Bas Appelman Trias 10.10 4.63 3.52 1201
28 Tim Brinkhof NEA-Volharding 11.07 6.22 3.34 1135
29 Koen van Broekhoven NEA-Volharding 9.88 4.45 3.01 1120
30 Joris van Haaster av Castricum 10.79 4.74 3.34 1075
31 Simon Broady Phanos 10.51 5.16 2.98 1069
32 Ivan Nillesen NEA-Volharding 10.55 4.45 3.19 1057
33 Felix Tjeertes NEA-Volharding 10.07 3.48 2.94 1002
34 Egon van Casteren Phanos 10.77 4.18 3.11 991
35 Alex Poortvliet Noordkop DNS DNS DNS 0
Jongens pup A.1 60m bal hoog punten
1 Jay van Wanrooij NEA-Volharding 9.37 26.52 1.15 1436
2 Jacco Schoutsen NEA-Volharding 9.42 23.20 1.05 1313
3 Samin Stoffels Phanos 9.44 17.67 1.15 1305
4 Manuel Cronie Trias 9.16 18.13 1.05 1288
5 Joshua Bok NEA-Volharding 10.30 24.93 1.15 1268
6 Ruben List Phanos 9.71 22.91 1.00 1223
7 Koen Spelbos av Castricum 9.94 25.27 1.00 1216
8 Daan Breedveld Phanos 9.78 25.76 0.95 1213
9 Tim van den Berg Phanos 9.67 21.36 1.00 1208
10 Boaz Shor Phanos 10.10 21.07 1.05 1174
11 Fabrice Groot av Castricum 10.48 18.48 1.15 1156
12 Melle Bernhard av Castricum 10.26 17.56 1.10 1137
13 Tristan Hartkamp Phanos 10.42 21.52 1.05 1134
14 Thom Mulder Noordkop 9.97 19.26 1.00 1132
15 Imme de Reuver av Castricum 10.38 19.43 1.05 1110
16 Tijs Witte Trias 9.68 15.80 0.95 1090
17 Jari Oud Phanos 10.64 18.80 1.05 1065
18 Myron Buis NEA-Volharding 10.56 20.44 1.00 1063
19 Tim Lienos Noordkop 10.73 22.86 0.95 1035
20 Boet van Hove Trias 10.57 13.86 1.05 997
21 Maurits Nibbering NEA-Volharding 11.25 19.56 1.05 997
22 Geert Beukers av Castricum 10.36 12.07 1.05 996
23 Haijo Endedijk Phanos 10.64 16.55 1.00 995
24 Pieter Bron NEA-Volharding 11.12 19.25 1.00 972
25 Tim Gortzak NEA-Volharding 11.04 15.62 1.05 964
26 Bandi Leijen av Castricum 10.49 14.34 0.95 943
27 Jens Elsensohn Trias 10.71 13.08 0.95 892
28 Marijn Weltman NEA-Volharding 10.44 11.00 0.95 891
29 Matthijs Emmelot Waterland 10.90 14.50 0.90 854
30 Luuk Reurts av Castricum 11.59 16.49 0.95 839
31 Pieter Vermeij Phanos 10.56 6.76 0.95 785
32 Roy Sinemus NEA-Volharding 11.27 12.54 0.90 774
33 Jaron de Weert Noordkop 12.05 17.08 0.90 761
34 Piet Nijbacker Trias 11.75 8.86 1.00 720
35 Quinn Wijnaar Trias 11.47 12.31 0.85 709
36 Finn van der Neut NEA-Volharding 12.32 13.04 0.85 630
37 Justin van Zeijl av Castricum 12.27 9.10 0.85 560
Jongens pup B 40m bal ver punten
1 Florian van den Bosch Phanos 6.98 32.82 3.72 1494
2 Julian Short Phanos 7.05 25.69 3.51 1353
3 Alvin Otto NEA-Volharding 7.02 17.87 3.42 1236
4 Samuel MŲhlmann av Castricum 7.18 20.06 3.21 1190
5 Valentin Vooren Phanos 7.56 23.30 3.29 1175
6 Florian Rijks Trias 6.94 11.06 3.42 1140
7 Tycho de Man Noordkop 7.41 20.28 3.08 1121
8 Sam Glorie av Castricum 7.42 18.66 3.08 1096
9 Sol Kempenk Trias 7.78 16.40 3.13 1004
10 Briek Rijbering Waterland 7.49 12.89 3.07 988
11 Alec Radovcic Phanos 7.41 11.88 2.92 956
12 Ravi Tuijn av Castricum 7.73 13.54 3.05 951
13 Thomas van Beek Trias 7.61 11.19 3.15 950
14 Yassine Anwar-Ali Trias 7.72 16.44 2.79 948
15 Noah Beentjes av Castricum 7.87 19.28 2.68 941
16 Wout Wieringa av Castricum 8.01 17.55 2.89 934
17 Casper van Oosterhout Phanos 7.80 12.08 3.06 914
18 Duncan Schopman NEA-Volharding 7.93 13.72 2.60 829
19 Dexter Dijkman av Castricum 7.97 11.64 2.72 809
20 Kenji van Deelen NEA-Volharding 8.15 11.52 2.70 773
21 Jurre de Groot Trias 8.18 12.69 2.53 755
22 Lars Schramp av Castricum 8.10 9.77 2.68 743
23 Dylan Kuiper Waterland 8.30 12.15 2.44 708
24 Tom Brouwer Trias 8.61 12.06 2.63 698
25 Guus Appelman Trias 7.93 7.07 2.50 677
26 Robin Kothe Waterland 8.10 15.33 DNS 588
27 Mats Venselaar av Castricum DNS DNS 2.99 316
28 Jonah Dekker Trias DNS DNS 2.81 280
29 Floris Scheepstra Phanos DNS DNS DNS 0
Jongens pup C 40m bal ver punten
1 Jeremiah Bentoh Phanos 6.95 15.65 3.41 1214
2 Marijn van den Bosch Phanos 7.49 21.40 3.31 1167
3 Dante Cronie Trias 7.21 14.60 3.51 1161
4 Casper Kole Phanos 7.25 17.79 3.20 1141
5 Fabio Severdija Phanos 7.53 22.37 3.02 1114
6 Liam Verduin av Castricum 7.23 14.03 3.25 1096
7 Thorben Kamstra Phanos 7.70 19.43 3.18 1074
8 Juul Loos Phanos 7.34 18.77 2.76 1050
9 Kjell Oudegeest av Castricum 7.43 15.76 2.81 996
10 Milan Ansari av Castricum 7.67 17.85 2.85 990
11 Cian Mc Glone av Castricum 7.69 13.73 3.06 963
12 Dave Gortzak NEA-Volharding 7.67 14.69 2.95 961
13 Tim de Jonge Phanos 7.76 9.45 3.03 865
14 Laurens Nibbering NEA-Volharding 8.20 19.03 2.49 845
15 Kevin Konijn NEA-Volharding 7.92 12.72 2.72 836
16 Tijs Spelbos av Castricum 8.16 15.02 2.51 793
17 Julian Veerman Phanos 8.07 10.86 2.68 769
18 Noah Bok NEA-Volharding 7.95 8.21 2.72 743
19 Jelle Hes Trias 8.01 10.75 2.44 729
20 Sven den Harder av Castricum 8.49 14.91 2.40 719
21 Yannick Sas NEA-Volharding 8.11 9.54 2.46 692
22 Jay Wijnaar Trias 8.30 7.11 2.49 615
23 Tycho Bachas Waterland 9.06 11.22 2.41 575
24 Giuseppe Graas Trias 8.55 8.31 2.29 564
25 Toni Lam NEA-Volharding 9.16 11.00 1.90 456
26 Matthias Klaver Waterland 7.55 DNS DNS 438
Jongens pup Mini 40m bal ver punten
1 Krijn Maarschalkerweerd Phanos 7.34 13.96 3.21 1065
2 Laurens Rodriquez NEA-Volharding 7.27 11.59 2.97 989
3 Thimo Huszar Phanos 7.67 9.80 2.67 816
4 Jahvene Bentoh Phanos 7.93 14.11 2.48 811
5 Hugo Binkhorst av Castricum 8.68 18.24 2.49 760
6 Jim van der Kloet Waterland 8.36 8.61 2.35 611
7 Duuk Snijders av Castricum 8.63 11.58 2.22 604
8 Bram Mulder Noordkop 8.23 8.87 1.79 525
9 Djaleesh Anwar-Ali Trias 8.28 5.18 2.19 509
10 Thijmen de Weert Noordkop 9.10 9.14 2.10 467
11 Levi Lam NEA-Volharding 9.31 8.10 2.12 422
12 Milo Lam NEA-Volharding 8.93 5.93 2.08 412
13 Nader Yusaf Trias DNS DNS DNS 0
Meisjes pup A.2 60m kogel ver punten
1 Puck Bronkhorst Phanos 8.93 6.69 4.28 1684
2 Hannah den Breejen Phanos 9.35 6.77 3.99 1553
3 Rosa Matthijssen Phanos 10.04 8.29 3.71 1469
4 Lisemijn van den Bosch Phanos 9.88 6.03 3.64 1351
5 Ella Braun Phanos 10.17 6.56 3.61 1332
6 Eleanor Musil Phanos 9.63 5.84 3.17 1285
7 Juliette Repelaer van Driel Phanos 10.27 5.89 3.53 1261
8 Annabel Smith Phanos 10.04 5.21 3.53 1251
9 Amber Adriaansen Noordkop 10.46 6.23 3.46 1240
10 Jasmien van der Kolk Trias 10.71 6.01 3.41 1183
11 Louise Jansen Noordkop 10.04 4.79 3.21 1159
12 Merel Meesters Noordkop 10.38 4.33 3.21 1076
13 Meike Fortuin Phanos 10.94 4.81 3.10 1012
14 Olivia Musil Phanos 10.96 4.77 3.02 990
15 Mimosa Goudriaan Phanos 11.25 4.92 3.12 985
16 Lisa Kiekebos Noordkop 10.78 4.77 2.83 976
17 Kirsten Hartwijk NEA-Volharding 11.15 4.26 3.15 957
18 Milou Sluiter Waterland 10.82 4.05 2.97 947
19 Vicky de Haan NEA-Volharding 11.73 3.94 2.72 778
20 Noor Hupkes NEA-Volharding DNS DNS DNS 0
20 Mylťne Merlijn NEA-Volharding DNS DNS DNS 0
20 Felien de Zinger Trias DNS DNS DNS 0
Meisjes pup A.1 60m bal hoog punten
1 ZoŽ Hoebe Trias 9.90 21.26 1.10 1245
2 Jeannette Jadama Phanos 9.75 18.61 1.10 1231
3 Sheverinjo Brown DOKEV 9.58 12.76 1.15 1201
4 Eliane Meurs NEA-Volharding 10.21 13.68 1.10 1082
5 Alva Stegehuis Phanos 9.93 13.27 1.00 1044
6 Filien van Ramshorst Phanos 10.72 12.79 1.15 1032
7 Anna Hanselaar av Castricum 10.48 15.13 1.00 994
8 Sanne Vader DOKEV 10.29 15.43 0.90 953
9 Ilse Bosschieter Waterland 10.75 13.08 1.00 923
10 Eva Bout NEA-Volharding 11.06 14.21 1.00 902
11 Bente Denneman av Castricum 10.74 15.69 0.90 894
12 Guusje de Graaf Phanos 10.82 12.59 0.95 869
13 Noor Adrichem Trias 10.58 9.59 0.95 844
14 Quinty Hesselmans Trias 11.28 11.30 1.00 824
15 Susan Voor in 't Holt NEA-Volharding 11.26 9.03 1.00 781
16 Moira van der Horst av Castricum 11.24 11.75 0.90 763
17 Roos Koedijk Phanos 10.93 10.94 0.85 750
18 Sofie Oosterink Trias 11.41 10.72 0.90 724
19 Babette de Bruijne Trias 11.38 12.18 0.85 718
20 Suzanne van der Maeden NEA-Volharding 11.77 13.44 0.85 695
21 Reza Werkman Phanos 11.16 7.06 0.90 676
22 Anna Sophie Klaver Waterland DNS DNS DNS 0
22 Livia van Weldam Phanos DNS DNS DNS 0
22 Iris Postmus Noordkop DNS DNS DNS 0
Meisjes pup B 40m bal ver punten
1 Sienna Akkers NEA-Volharding 6.72 24.44 3.73 1457
2 Jennecy Prokop Phanos 7.47 24.81 3.47 1248
3 Mare Blum Phanos 7.04 15.28 3.64 1235
4 Aicha Kacen Phanos 7.33 21.66 3.25 1190
5 Yara Houba Waterland 7.14 17.56 3.32 1185
6 Elin Binkhorst av Castricum 7.23 15.90 3.36 1148
7 Maartje Wit av Castricum 7.86 17.28 3.09 996
8 Laurette Donker NEA-Volharding 7.50 11.82 2.73 899
9 Mathilde Spruit Phanos 7.60 12.58 2.66 880
10 Zoey Bakker NEA-Volharding 7.82 13.36 2.68 858
11 Elisa Hartwijk NEA-Volharding 7.84 11.93 2.83 858
12 Lisa van Kooten DOKEV 8.12 13.01 2.95 854
13 Lynn Huiberts av Castricum 7.91 10.08 2.89 823
14 Lieke Kamping NEA-Volharding 8.26 9.31 2.67 705
15 Loek Niekoop Trias 8.43 9.54 2.24 598
16 Liv Smink av Castricum DNS DNS DNS 0
16 Noa Melis Phanos DNS DNS DNS 0
16 Luca de Boer Noordkop DNS DNS DNS 0
Meisjes pup C 40m bal ver punten
1 Noa Popot av Castricum 7.14 19.46 3.61 1271
2 Veere Willems Phanos 7.17 19.75 3.24 1195
3 Jade Rijssel Phanos 7.08 18.46 2.95 1137
4 Nienke Lemmens Phanos 7.39 15.47 2.83 1004
5 Maartje Rol NEA-Volharding 7.78 16.16 2.85 945
6 Elin Bernhard av Castricum 7.57 11.88 2.83 907
7 Vera Vogelzang Phanos 7.98 14.28 2.59 827
8 Sara de Waard av Castricum 8.11 14.43 2.64 818
9 Maya Bijron NEA-Volharding 7.55 10.86 2.44 813
10 Mirthe de Weert Noordkop 8.14 14.28 2.55 792
11 Saar Niekoop Trias 7.99 10.35 2.49 734
12 Frederique Meurs NEA-Volharding 8.35 10.53 2.44 670
13 Meike Huiberts NEA-Volharding 8.21 6.45 2.41 597
14 Nova de Bruijne Trias 9.40 8.75 2.32 465
15 Lara Kothe Waterland 9.34 8.05 1.84 360
16 Robyn Besselink av Castricum DNS DNS DNS 0
Meisjes pup Mini 40m bal ver punten
1 Melody Nillesen NEA-Volharding 7.99 14.5 2.80 871
2 Samantha Slooves av Castricum 7.79 6.41 2.60 705
3 Maartje de Haan NEA-Volharding 8.25 10.36 2.43 681
4 Roos Geerlings av Castricum 8.46 8.23 2.42 601
5 Jalou Leek av Castricum 8.81 8.92 2.56 593
6 Lotte Lienos Noordkop 8.75 5.93 2.23 467
7 Fae Tuijn av Castricum 8.93 8.11 1.86 420
8 Eva Kamping NEA-Volharding 10.88 5.04 1.63 81
9 ZoŽ van Kessel av Castricum DNS DNS DNS 0
9 Charlotte de Vrij av Castricum DNS DNS DNS 0
9 Lilian Ashurst Phanos DNS DNS DNS 0

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 03.06.2018