Pupillen competitie regio 1-3-4
Derde wedstrijd
7 juli 2018
Hoorn
Org: Hollandia

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Jongens Pupil A2 60m bal ver punten
1 Mostafa Al-Bayati NEA-Volharding 8.99 36.78 4.55 1798
2 Tim Posthuma de Boer Hylas 9.14 34.47 4.69 1775
3 Joeri Appelo SAV 9.24 34.35 4.04 1622
4 Stef Dekker Hollandia 8.99 26.06 3.91 1548
5 Miran van den Ameele Atos 9.26 28.32 3.89 1522
6 Jelle Germans Hylas 9.37 28.04 3.81 1482
7 Ruben Bleeker SAV 9.64 29.34 3.72 1433
8 Chris de Jong NEA-Volharding 9.63 23.64 3.85 1392
9 Ronny Braan av Edam 9.39 21.93 3.68 1376
10 Zafir Ali Atos 10.23 30.07 3.80 1366
11 Thijmen Dijkman NEA-Volharding 9.67 19.69 3.82 1325
12 Eric Juckers SAV 9.87 26.67 3.40 1301
13 Olivier Kleine Koerkamp Hylas 9.93 22.79 3.68 1299
14 Cosmo Scheepmaker Waterland 9.86 21.52 3.69 1295
15 Rowan de Wit NEA-Volharding 10.22 26.10 3.63 1287
16 Robin Siegers NEA-Volharding 9.56 18.36 3.59 1279
17 Mika Zonneveld Hylas 10.53 26.74 3.67 1259
18 Jessy Struijs SAV 10.34 28.82 3.27 1229
19 Felix Tjeertes NEA-Volharding 9.86 17.66 3.62 1225
20 Hessel Braxhoofden Hylas 10.56 25.37 3.50 1204
21 Pelle van Houten Atos 10.33 20.57 3.36 1144
22 Chris de Groot Hollandia 10.30 20.78 3.20 1119
23 Jelle Rol NEA-Volharding 10.62 19.59 3.36 1090
24 Tim Brinkhof NEA-Volharding 10.81 19.07 3.33 1051
25 Koen van Broekhoven NEA-Volharding 10.14 13.13 3.26 1038
26 Ryan Swart Atos 11.00 22.23 3.05 1014
27 Mats Kruijer Hylas 10.37 13.47 3.20 997
28 Ivan Nillesen NEA-Volharding 10.72 12.90 3.04 908
29 Jascha Lelieveld Hylas 11.03 13.01 3.13 887
30 Dani Koning av Edam 10.61 15.15 2.64 880
31 Milan Dupon Hollandia 11.50 17.85 2.76 834
32 Finn van den Steen Hollandia 10.96 13.62 2.19 718
Jongens Pupil A1 60m kogel ver punten
1 Jay van Wanrooij NEA-Volharding 9.38 6.79 4.01 1553
2 Jacco Schoutsen NEA-Volharding 9.26 5.57 3.77 1452
3 Hidde de Jager Hollandia 9.87 5.81 3.61 1332
4 Roefke Verhoeven Atos 9.77 5.61 3.57 1327
5 Biek Komen Hylas 10.07 5.71 3.70 1313
6 Bram Domsdorf Hollandia 9.66 4.76 3.63 1301
7 Sven Mulder Hylas 10.57 6.37 3.71 1284
8 Thijsel van Kleef Hollandia 9.84 4.86 3.45 1243
9 Rens Buikman av Edam 9.75 5.14 3.26 1238
10 David Brouwer Atos 10.26 5.60 3.44 1226
11 Joshua Bok NEA-Volharding 10.36 5.35 3.47 1202
12 Siem Kuiper Atos 10.56 5.49 3.54 1197
13 Tim Steenbakker Atos 10.25 4.66 3.58 1193
14 Roald Grisel Hylas 10.59 5.44 3.48 1176
15 Maurits Nibbering NEA-Volharding 10.76 5.47 3.16 1091
16 Marijn Weltman NEA-Volharding 10.54 5.26 3.07 1090
17 Pieter Bron NEA-Volharding 11.00 5.77 2.90 1028
18 David Spits Atos 10.72 4.55 2.99 1001
19 Tim Gortzak NEA-Volharding 11.02 4.37 2.89 929
20 Roy Sinemus NEA-Volharding 11.17 4.79 2.83 928
21 Thijmen de Gier Hylas 11.06 4.00 2.88 894
22 Abel van Gildemacher Atos DNS DNS DNS 0
22 Luwe van Happen Atos DNS DNS DNS 0
Jongens Pupil B 40m kogel hoog punten
1 Sven de Haas SAV 7.33 6.44 1.15 1367
2 Sven Boshuizen Atos 7.16 5.15 1.00 1210
3 Alvin Otto NEA-Volharding 7.23 4.13 1.10 1197
4 Ruben-Jay Krumeich Atos 7.63 5.45 1.05 1173
5 Luuk Zwanenburg Hylas 7.28 5.23 0.95 1155
6 Teun van Hoof Atos 7.35 4.86 1.00 1152
7 Luuk de Haas Hylas 7.38 4.43 1.05 1152
8 Mees Meerman Atos 7.53 5.08 1.00 1131
9 Jitte Kooij Hylas 7.84 4.68 1.05 1083
10 Milan Pot Hollandia 7.37 4.21 0.95 1065
11 Tom Bachmohr Hylas 7.52 4.30 0.95 1042
12 Duncan Schopman NEA-Volharding 8.02 4.89 0.90 957
13 Sjors Eveleens Hollandia 7.98 3.69 1.00 948
14 Leon Hristov Atos 8.09 4.08 0.95 925
15 Luc Brevť NEA-Volharding 7.72 3.63 0.90 917
16 Brynn Swart av Monnickendam 7.74 2.34 1.05 909
17 Tom Jonker Hollandia 8.07 3.78 0.95 905
18 Job Welink av Monnickendam 7.87 3.10 0.95 883
19 Niek de Mul Atos 8.09 3.67 0.85 819
20 Wolf von Berg Atos DNS DNS DNS 0
20 Leo van Vlaenderen Atos DNS DNS DNS 0
20 Mitch Webeling Atos DNS DNS DNS 0
20 Felix Winkelmann Atos DNS DNS DNS 0
20 Kenji van Deelen NEA-Volharding DNS DNS DNS 0
Jongens Pupil C 40m bal ver punten
1 Liam Koobs Atos 7.27 15.68 3.51 1167
2 Ian Boschman Atos 7.75 21.64 3.32 1123
3 Nio Bril Hollandia 7.38 17.50 3.17 1105
4 Duco Verhoeven Atos 7.36 10.22 3.58 1067
5 Alex van Eldik Hollandia 7.32 16.05 3.01 1063
6 Dave Gortzak NEA-Volharding 7.72 18.12 2.97 1009
7 Matthias Tuinman Hylas 7.75 17.40 3.01 1001
8 Dave Visser Hollandia 7.45 13.08 3.04 994
9 Luke Korver Hollandia 7.82 15.40 3.00 955
10 Laurens Nibbering NEA-Volharding 8.25 18.48 3.05 941
11 Tim van Lugt SAV 7.86 16.30 2.77 917
12 Tijn van Pruissen Hylas 8.11 17.67 2.59 859
13 SŲlvi Kreukels Atos 8.82 21.88 2.81 855
14 Matthias Klaver Waterland 8.47 20.12 2.66 852
15 GadiŽlCandia Manzanares Atos 8.34 16.76 2.80 851
16 Hylke Moeskops Hylas 8.14 16.47 2.62 841
17 Finn Temme Hollandia 7.89 12.56 2.72 840
18 Noah Bok NEA-Volharding 7.90 8.38 3.13 838
19 Stijn Putto av Wieringermeer 8.15 12.60 2.75 802
20 Rhys Bergsma Hollandia 8.11 14.86 2.50 797
21 Jack Walkeuter Hollandia 8.63 16.05 2.60 756
22 Toon Meerman Atos 8.54 11.48 2.82 735
23 Tijmen Heeres av Monnickendam 8.29 12.28 2.38 700
24 Teun Osendarp Hollandia 8.43 10.95 2.56 690
25 Curtis Willems Atos 8.12 8.02 2.56 679
26 Skye Sarlemijn av Wieringermeer 8.79 8.50 2.59 593
27 Tycho Bachas Waterland 9.24 12.63 2.40 576
28 Toni Lam NEA-Volharding 9.61 11.75 1.98 431
29 Melle Krijthe Atos DNS DNS DNS 0
Jongens Pupil mini 40m bal ver punten
1 Dax Haakman SAV 7.39 22.10 2.88 1110
2 Toby van Gildemacher Atos 7.48 17.64 3.02 1057
3 Laurens Rodriquez NEA-Volharding 7.41 12.92 2.77 945
4 Tibbe van der Heijden Waterland 8.01 17.60 2.49 855
5 Ricardo Zirschkij SAV 8.15 15.87 2.68 843
6 Quinten Orij Hylas 8.11 13.38 2.35 742
7 Jim van der Kloet Waterland 8.34 9.91 2.41 654
8 Tjeerd Groot SAV 8.99 14.57 2.11 584
9 Jari Reus SAV 9.00 12.75 2.09 547
10 Milo Lam NEA-Volharding 8.64 5.75 2.12 455
11 Silver Krumeich Atos 9.47 8.58 2.11 411
12 Diago Candia Manzanares Atos 9.20 8.62 1.93 409
13 Levi Lam NEA-Volharding 9.16 6.85 1.96 380
14 Daan de Haas SAV 11.24 6.31 1.50 89
Meisjes Pupil A2 60m bal ver punten
1 Alyssa Koobs Atos 9.29 19.68 4.11 1448
2 Liz Jonk av Edam 9.88 29.28 3.88 1427
3 Lynn van Vlaanderen av Edam 9.66 27.13 3.75 1410
4 Lisa Sevenhuijsen Hylas 9.71 23.07 4.00 1401
5 Jill Hoeve Hollandia 9.37 20.29 3.78 1377
6 Eva Heilig SAV 9.46 18.68 3.71 1325
7 Sarah van Exel Hylas 9.70 21.04 3.71 1318
8 Lea Imadalou Atos 9.79 19.86 3.68 1281
9 Ilse Veerman av Edam 10.03 23.69 3.60 1278
10 Melissa van Velzen SAV 10.08 24.56 3.32 1226
11 Ilse Tol av Edam 10.06 21.47 3.45 1215
12 Amber van der Woude Hollandia 9.57 17.55 3.27 1201
13 Nina Klouwer av Edam 10.35 24.68 3.32 1188
14 Carice van Delft Hollandia 9.69 16.10 3.32 1169
15 Imre Schipper Atos 10.32 18.64 3.57 1160
16 Claudia Rimedia Atos 10.01 16.34 3.49 1155
17 Ella Klumpenhouwer SAV 10.39 17.96 3.55 1136
18 Layla S'khairi av Edam 10.08 19.58 3.18 1132
19 Indy Veerman av Edam 10.40 20.56 3.23 1108
20 Gwen Bleyert Atos 9.99 16.13 3.22 1102
21 Anouk Ronday SAV 10.22 16.64 3.27 1085
22 Nimke Zalm SAV 10.62 16.32 3.38 1045
23 Susanna Juckers SAV 10.37 18.91 2.93 1029
24 Milou Sluiter Waterland 10.28 14.19 3.20 1023
25 Naomi Bekker Hylas 10.83 15.71 3.13 957
26 Iza Koopman SAV 11.30 16.94 2.99 890
27 Lyanne Heeres av Monnickendam 11.44 16.58 2.87 844
28 Fenna de Koning Hollandia 11.38 18.22 2.62 826
29 Kirsten Hartwijk NEA-Volharding 11.66 12.72 3.10 800
30 Lois Hooiveld SAV 11.61 14.23 2.85 782
31 Charlize Helena Eg Hylas 12.04 14.46 2.85 739
32 Vicky Haan NEA-Volharding 11.72 13.27 2.69 722
33 Leshana Molina Hollandia DNS 19.26 2.23 471
34 Indy Krijthe Atos DNS DNS DNS 0
34 Donna Snoek av Edam DNS DNS DNS 0
34 Floor van Minnen av Wieringermeer DNS DNS DNS 0
34 Esmee Kok SAV DNS DNS DNS 0
Meisjes Pupil A1 60m kogel ver punten
1 Naomi Zirschky SAV 9.43 5.32 3.84 1420
2 Micky Kraakman Hylas 9.29 5.83 3.52 1412
3 Wendy Tijmstra Hylas 9.41 5.39 3.73 1405
4 Saar Warger av Edam 9.40 5.55 3.45 1362
5 Amy Tijmstra Hylas 9.53 4.69 3.78 1348
6 Maartje Tuil Hollandia 9.53 4.92 3.67 1342
7 Marieke Lakenman SAV 9.88 5.34 3.61 1301
8 Evie Lub SAV 10.01 5.46 3.36 1238
9 Fiene Jonk av Edam 10.07 4.62 3.58 1216
10 Gwen Hoekstra SAV 10.42 5.78 3.25 1176
11 Isa de Groot Hylas 10.11 4.14 3.51 1161
12 Eliane Meurs NEA-Volharding 10.14 4.56 3.37 1160
13 Sterre Kuipers av Edam 9.65 4.20 3.11 1158
14 Katja Lautenschutz av Edam 10.31 4.94 3.25 1137
15 Elena Murtas SAV 10.98 5.78 3.29 1109
16 Famke Groot SAV 10.63 4.91 3.29 1098
17 Jonna Brommer Hylas 10.54 4.97 3.14 1084
18 Desteny van de Kasteele Hollandia 10.88 6.02 3.01 1081
19 Eva Bout NEA-Volharding 10.50 4.24 3.32 1074
20 Tess Haakman SAV 10.60 5.29 3.01 1072
21 Anna Sophie Klaver Waterland 10.93 5.06 2.83 976
22 Susan Voor in 't Holt NEA-Volharding 11.39 4.89 2.50 842
23 Suzanne van der Maeden NEA-Volharding 11.36 4.34 2.63 833
24 Emma Bos Hollandia 11.26 3.42 2.78 804
25 Sanne de Haan NEA-Volharding 11.33 4.04 2.57 802
26 Youssra S'khairi av Edam 11.86 3.36 2.60 694
Meisjes Pupil B 40m kogel hoog punten
1 Emma Le Blansch Hollandia 6.77 7.01 1.05 1449
2 Jayda Koeten Hollandia 6.77 6.51 1.05 1420
3 Sienna Akkers NEA-Volharding 6.94 4.35 1.15 1312
4 Famke Heilig SAV 7.05 4.94 1.10 1293
5 Eva Boumans Hollandia 7.18 4.91 1.05 1226
6 Sophie de Haas SAV 7.13 4.89 1.00 1199
7 Kris Hoogeland Hylas 7.14 4.49 1.00 1169
8 Femke Hidding Hylas 7.12 4.36 1.00 1163
9 Cassidy van Maaren Atos 7.19 4.77 0.95 1141
10 Selina Claassen Atos 7.47 5.02 0.95 1103
11 Britt Visser SAV 7.29 3.86 1.00 1091
12 Yara Houba Waterland 7.28 4.75 0.90 1085
13 Malou Jorgensen av Edam 7.40 3.93 1.00 1074
14 Eva Snoek av Wieringermeer 7.69 4.59 1.00 1067
15 Michelle Woldberg Hollandia 7.15 4.06 0.90 1062
16 Imme Schouten Hollandia 7.74 4.96 0.95 1047
17 Femke van Velzen SAV 7.63 4.41 0.95 1029
18 Rawia Ali Atos 7.45 4.31 0.90 1020
19 Jill Struijs SAV 7.97 4.69 0.95 989
20 Iris Vonk av Wieringermeer 7.61 3.72 0.95 981
21 Isabelle Schulte-Fischedick Atos 7.71 3.64 0.95 956
22 Lola Groot av Monnickendam 7.72 4.51 0.85 946
23 Yara Karregat av Edam 7.75 4.09 0.90 946
24 Britt Borgman av Edam 7.48 3.89 0.85 945
25 Lauretta Donker NEA-Volharding 7.78 3.20 1.00 943
26 Elisa Hartwijk NEA-Volharding 7.94 3.47 1.00 938
27 Damy Baart av Edam 8.23 5.65 0.85 936
28 Zoey Bakker NEA-Volharding 8.03 3.43 1.00 920
29 Froukje Verhoeve av Edam 7.80 4.56 0.80 899
30 Nikki van Minnen av Wieringermeer 7.66 3.18 0.90 891
31 Angela Haasakker NEA-Volharding 7.56 3.64 0.80 874
32 Fleur van der Schaaf av Wieringermeer 8.00 3.67 0.85 834
33 Lisa Koning av Edam 8.38 3.90 0.90 827
34 Fenna Ziemer Hylas 8.06 3.24 0.90 826
35 Maloe Klein av Edam 8.27 3.31 0.90 798
36 Tess Boxma Atos 8.52 3.99 0.85 776
37 Lieke Kamping NEA-Volharding 8.17 2.34 0.90 726
38 Milou Koopman SAV 8.26 2.95 0.80 695
39 Anniek Hijne Atos 8.56 3.50 0.80 695
40 Ymke Kuiper Atos 8.94 3.48 0.85 676
41 Nijree Kaarsemaker SAV 8.62 3.43 0.75 644
42 Meike de Koning Hollandia 8.55 3.25 0.75 640
43 Hanske van Houten Atos 8.46 2.92 0.55 477
44 FabiŽnne de Jonge Hollandia 9.08 2.58 DNS 347
45 Isa uit den Bogaard Atos DNS DNS DNS 0
45 Liv de Vries Atos DNS DNS DNS 0
Meisjes Pupil C 40m bal ver punten
1 Eline van Langen SAV 6.71 13.90 3.18 1196
2 Ilse Boumans Hollandia 7.45 16.38 3.00 1040
3 Maartje Rol NEA-Volharding 7.75 13.53 2.97 930
4 Jamie Booij Atos 7.76 13.84 2.79 899
5 Senna Malone Atos 7.60 9.68 3.01 895
6 Eeke Schipper Atos 7.77 11.00 2.87 862
7 Anne Vlaar Hollandia 8.15 15.26 2.77 851
8 Mare Houbiers Atos 7.94 12.99 2.74 842
9 Sanna van Snellenberg Hollandia 7.88 10.33 2.87 829
10 Isis Bons Atos 8.03 11.89 2.79 817
11 Maya Bijron NEA-Volharding 7.76 9.67 2.76 816
12 Yenthe Zonneveld Hylas 8.37 17.96 2.53 810
13 Anna IJff Atos 8.21 13.32 2.67 789
14 Evie Zevenberg SAV 8.29 18.29 2.32 785
15 Nina Wenners SAV 8.13 14.26 2.50 784
16 Sofie Pater Hollandia 8.14 14.01 2.46 770
17 Esmťe van der Woude Hollandia 8.13 11.94 2.63 769
18 Tamara Lautenschutz av Edam 8.24 10.35 2.82 759
19 Bo de Haas Hylas 7.80 10.79 2.37 752
20 Frederique Meurs NEA-Volharding 8.48 13.34 2.66 745
21 Kim de Greeuw Hollandia 7.92 6.51 2.80 724
22 Sanna Weel Hollandia 7.98 7.62 2.69 719
23 Juliet Jonk av Edam 8.11 10.08 2.47 705
24 Neva Berkhof Hollandia 7.72 9.28 2.17 697
25 Kim van Keulen Hollandia 8.57 10.38 2.51 648
26 Rosa Klouwer av Edam 8.52 11.14 2.37 642
27 Meike Huiberts NEA-Volharding 8.33 7.86 2.49 627
28 Mylene van Riesen av Edam 8.88 10.57 1.94 494
29 Veerle Bierman Hylas 8.89 7.00 2.02 431
30 Jennifer Kok SAV 9.16 7.64 2.05 416
31 Fay Los Atos DNS DNS DNS 0
Meisjes Pupil mini 40m bal ver punten
1 Melody Nillesen NEA-Volharding 7.88 13.59 2.55 824
2 Guusje Martens Hollandia 8.03 13.04 2.65 810
3 Fien Klein av Edam 7.52 7.32 2.71 799
4 Maartje de Haan NEA-Volharding 8.20 12.54 2.49 741
5 Fenna Karregat av Edam 8.04 11.03 2.25 691
6 Kaylen Kemper av Edam 8.01 10.33 2.25 683
7 Jasmine de Haas SAV 8.56 14.72 2.29 682
8 Emma de Haan NEA-Volharding 8.12 7.32 2.45 641
9 Wiep Zevenberg SAV 7.85 DNS 2.61 624
10 Eva Hogenstijn SAV 8.67 10.01 2.06 536
11 Sylke Hidding Hylas 8.37 5.88 2.26 528
12 Kaylee Kellenbach NEA-Volharding 8.79 8.15 2.26 520
13 Naomi Kok SAV 8.94 8.96 1.85 434
14 Michelle Stein av Edam 8.96 7.53 1.92 415
15 Alyssa Pitstra Hollandia 8.79 7.15 1.79 403
16 Liz Plat av Edam 9.17 9.82 1.71 394
17 Eva Kamping NEA-Volharding 10.64 3.96 1.59 63

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 08.07.2018