Pupillen competitie regio 1-3-4
Derde wedstrijd
7 juli 2018
Heirhugowaard
Org: Hera

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Jongens Pupil A2 60m bal ver punten
1 Youri Schneider Lycurgus 9.38  34.74  4.21 1637
2 Kian Sanches Hera 9.49  30.00  4.18 1559
3 Sennen Has Hera 9.49  28.52  4.14 1534
4 Josh Garrone NOVA 9.57  30.31  3.86 1485
5 Kyan van der Wiele Hera 9.82  25.34  3.90 1392
6 Lars Dekkers Lycurgus 9.53  22.58  3.59 1343
7 Matteo Garrone NOVA 9.60  17.84  3.86 1318
8 Nassim el Kasmioui Lycurgus 10.31  28.42  3.40 1256
9 Jay Thomas NOVA 9.97  21.48  3.56 1251
10 Giel Lintjer Hera 9.92  19.63  3.52 1224
11 Thijmen van der Burg Hera 10.52  26.84  3.35 1197
12 Cas Battem Hera 10.20  22.91  3.24 1171
13 Mike van Nunen Lycurgus 10.07  15.95  2.97 1036
14 Jitse de Leu Lycurgus 11.44  10.50  2.25 615
15 Nathan van der Meulen Hera DNS  DNS  DNS 0
Jongens Pupil A,1 60m kogel ver punten
1 Bam Papavoine Lycurgus 9.60  6.07  3.75 1420
2 Joris Petersen Hera 9.90  6.62  3.56 1367
3 Kai Boldewijn Lycurgus 9.58  4.71  3.66 1316
4 Thom Mulder Noordkop 9.90  6.85  3.14 1297
5 Siem Dijkhuizen NOVA 9.94  5.05  3.52 1254
6 Obi George Hera 9.89  5.29  3.15 1204
7 Jeepe Daas Lycurgus 9.83  4.65  3.31 1202
8 Ivar Kalf Lycurgus 10.06  5.14  3.14 1166
9 Finn Spaans Hera 10.37  5.33  3.29 1162
10 Jairo Hopman Hera 10.69  6.84  3.04 1161
11 Vos Tuyn Lycurgus 10.77  5.47  3.35 1128
12 Joey Wempe Lycurgus 10.33  4.76  3.12 1096
13 Tim Lienos Noordkop 10.76  5.53  3.06 1075
14 Bodey van Oosten Lycurgus 10.68  5.06  3.10 1063
15 Brent Wehnes Lycurgus 10.91  5.39  3.07 1049
16 Thijs Overwater Lycurgus 10.59  4.66  3.07 1042
17 Robin Fictoor Hera 11.08  5.20  3.10 1021
18 Gillion van den Bosch Lycurgus 10.83  4.20  3.24 1010
19 Ties Overtoom Hera 10.87  4.86  3.00 1005
20 Kasper Zweers Lycurgus 10.64  5.12  2.69 991
21 Matz de Heij Lycurgus 10.61  4.56  2.77 973
22 Kees Kruijer NOVA 10.89  4.73  2.67 927
23 Kris Onda Hera 11.41  4.23  3.05 903
24 Bjorn Schneider Lycurgus 11.35  4.33  2.77 861
25 Jaron de Weert Noordkop 11.39  5.33  2.36 843
26 Thijs Overtoom Hera 11.83  4.57  2.67 803
27 Koen van de Beek Lycurgus 11.51  4.82  2.36 795
28 Fabio Bakker Noordkop 11.15  2.61  2.72 735
29 Julian Sevenhuijsen NOVA DNS  DNS  DNS 0
29 Sven Van Loon TAS82 DNS  DNS  DNS 0
Jongens Pupil B 40m kogel hoog punten
1 Zeb Tesselaar Hera 6.67  7.39  1.20 1605
2 Sam Pronk NOVA 6.88  5.93  1.25 1506
3 Dmitri Sabados Hera 6.99  5.99  1.20 1447
4 Nick Perez Mutsaers Hera 6.60  4.68  1.15 1416
5 Mike de Jong Hera 7.26  5.99  1.10 1317
6 Roan Snel Hera 7.03  5.70  1.05 1311
7 Readouad Addoun Lycurgus 7.36  5.37  1.15 1294
8 Mano Al Lycurgus 6.87  5.27  1.00 1282
9 Kay Blank Lycurgus 7.09  5.79  1.00 1267
10 Bram Stapel Lycurgus 7.14  6.14  0.95 1242
11 Jens Jegen Lycurgus 7.30  5.57  1.00 1209
12 Thijs Radder Lycurgus 7.22  4.27  1.00 1136
13 Gijs van den Hoek Lycurgus 7.56  4.95  1.00 1117
14 Dex Kay Lycurgus 7.62  5.09  0.95 1078
15 Cas Weijs Lycurgus 7.45  4.39  0.95 1062
16 Espen van der Welle NOVA 7.56  4.00  1.00 1048
17 Justin Maijer NOVA 7.30  4.13  0.85 999
18 Storm Rietdijk Lycurgus 7.33  4.27  0.80 968
19 Jack de Heij Lycurgus 7.21  3.35  0.85 956
20 Viggo Wolthuis NOVA 7.94  3.70  0.95 920
21 Gert Groot Hera 7.79  3.60  0.90 901
22 Djael van Eerde Lycurgus 8.50  4.35  0.95 879
23 Wout Boekel NOVA 8.24  3.95  0.90 853
24 Bram Wiecherink Hera 8.74  4.22  0.95 835
25 Tomas de Ruijter Lycurgus 9.00  3.42  0.95 737
26 Jur van der Elst Lycurgus 8.67  3.47  0.80 677
27 Timo Arts Noordkop 8.63  3.33  0.80 671
28 Stan Darphorn Noordkop 8.59  3.10  0.80 658
29 Benjamin Adames Henriquez Lycurgus DNS  DNS  DNS 0
29 Lieuwe Andringa Lycurgus DNS  DNS  DNS 0
29 Dennis Slager Lycurgus DNS  DNS  DNS 0
Jongens Pupil C 40m bal ver punten
1 Mees van der Loo Hera 7.31  20.60  3.34 1198
2 Stijn de Boer Lycurgus 7.66  19.06  3.26 1092
3 Koen Petersen Hera 7.54  15.65  3.08 1026
4 Tygo van Rijn Hera 7.61  16.44  2.55 920
5 Stan Happe Hera 7.95  14.04  2.91 892
6 Ruben Tjipjes Lycurgus 7.73  9.59  3.08 883
7 Kris Jacobs Lycurgus 7.90  12.64  2.85 865
8 Senn Thomas NOVA 8.02  16.52  2.46 830
9 Dain Bos Hera 7.81  11.78  2.50 795
10 Tijn Molenaar Lycurgus 8.41  15.52  2.39 738
11 Kyan Swart Lycurgus 8.34  10.38  2.74 729
12 Aiden Maij Lycurgus 8.03  9.43  2.41 694
13 Jordy Bottelier Lycurgus 9.04  16.13  2.53 686
14 Finn Sanders Hera 8.47  13.46  2.24 665
15 Hajo de Vries NOVA 8.52  11.54  2.37 649
16 Rens Nannes NOVA 8.64  11.97  1.97 559
17 Dante Langbroek Lycurgus 8.49  7.96  2.17 541
Jongens Pupil Mini 40m bal ver punten
1 Mees Olie Lycurgus 7.81  20.93  3.13 1065
2 Tim de Jong Hera 7.93  19.73  2.91 984
3 Wout Overwater Lycurgus 8.21  20.27  3.03 968
4 Max Geldof Lycurgus 7.82  12.93  3.06 926
5 Kyan Maan Lycurgus 8.53  21.53  2.58 847
6 Milan Zuurbier Hera 8.51  20.80  2.58 840
7 Collin Veraart Lycurgus 8.30  18.02  2.51 818
8 Jasper van Hattum Lycurgus 8.34  17.19  2.57 811
9 Luc Swagerman Lycurgus 8.45  17.55  2.38 762
10 Chris Renooij Lycurgus 8.14  9.34  2.74 739
11 Dylan Wempe Lycurgus 8.50  13.72  2.29 675
12 Jasper Castricum Hera 8.93  11.83  2.71 664
13 Inse Stuvel Lycurgus 8.69  11.95  2.46 650
14 Mika Tillema NOVA 8.97  11.47  2.29 568
15 Aeden Maan Lycurgus 8.75  10.27  2.04 526
16 Thijmen de Weert Noordkop 8.99  10.05  2.23 526
17 Bram Mulder Noordkop 8.58  7.08  1.85 443
18 Sverre Eype Lycurgus 11.73  8.90  1.94 236
19 Tygo Wiecherink Hera 11.23  9.01  1.88 226
20 Kylian Tjeerds Lycurgus DNS  DNS  DNS 0
Meisjes pupil A.2 60m bal ver punten
1 Julie Rupprecht Lycurgus 9.65  27.23  3.96 1455
2 Emma Simon Hera 9.67  20.28  3.61 1291
3 Kiamy Jonker Lycurgus 9.97  25.64  3.41 1275
4 Lotte Happe Hera 10.38  25.61  3.58 1248
5 Mireille Ketel Lycurgus 9.80  19.50  3.53 1243
6 Babette Bosse Lycurgus 10.36  22.31  3.72 1236
7 Lara van Vuuren Lycurgus 10.29  22.77  3.23 1154
8 Merel Meesters Noordkop 9.97  17.10  3.28 1132
9 Jasmijn van den Berg DOKEV 10.44  19.93  3.16 1080
10 Aimee Grasboer Lycurgus 10.92  19.96  3.28 1040
11 Anisa Bahtiri Lycurgus 10.61  20.33  3.04 1038
12 Anna van der Linde Lycurgus 10.83  22.73  2.92 1017
13 Eveline Kappar Hera 10.76  21.47  2.87 999
14 Jasmin Stam Lycurgus 11.04  18.46  3.23 992
15 Fenna Visser Hera 10.65  13.97  3.18 963
16 Tara Darphorn Noordkop 10.84  15.90  3.05 943
17 Kira Bremer Hera 10.93  13.31  2.91 861
18 Nadine Pels Lycurgus 11.09  15.25  2.85 861
19 Roelie Bussink TAS82 10.97  12.51  2.57 774
20 Britt Kerklingh Lycurgus DNS  DNS  DNS 0
20 Tirza Snijders Lycurgus DNS  DNS  DNS 0
Meisjes pupil A.1 60m kogel ver punten
1 Sheverinjo Brown DOKEV 9.70  5.53  3.53 1326
2 Rosalie ten Bruggencate Hera 10.27  6.60  3.49 1296
3 Tara Grootes Lycurgus 9.58  5.01  3.42 1289
4 Mies Boon Lycurgus 10.04  5.38  3.53 1262
5 Zoe er Tirtasengadja Lycurgus 9.90  5.13  3.49 1260
6 Tess Munts Hera 10.25  5.95  3.46 1254
7 Maud Voorbraak TAS82 10.26  5.05  3.55 1212
8 Nikki Bot Hera 10.44  5.52  3.48 1203
9 Delilah Hilgerink Hera 10.62  6.02  3.40 1193
10 Kim Duin Hera 9.99  4.20  3.28 1138
11 Lieve Keppel NOVA 10.08  3.91  3.37 1121
12 Suzette Berkhout Lycurgus 10.19  4.64  3.15 1113
13 Fenne de Geus NOVA 10.32  5.08  3.05 1105
14 Floortje Bilars NOVA 10.38  4.39  3.14 1066
15 Suze-Anne Molenaar NOVA 10.69  4.73  2.94 1008
16 Tessa Zomers NOVA 10.66  4.02  3.11 994
17 Amylouisa Bakker ARO88 10.76  3.64  3.18 964
18 Janet de Leeuw Lycurgus 11.16  5.76  2.65 957
19 Bregt Hopman NOVA 10.96  4.67  2.88 955
20 Iris Postmus Noordkop 10.91  3.87  2.96 920
21 Suraya Buskens Hera 12.12  4.64  2.80 803
22 Judy Sjoers Hera 11.81  4.70  2.57 795
23 Noa Huitema Lycurgus 11.05  2.64  2.65 736
24 Janiek van Tilborg Lycurgus 12.18  4.48  2.52 730
25 Zoe van Duijn Lycurgus 12.31  2.88  2.27 539
26 Elin Bosschieter Lycurgus DNS  DNS  DNS 0
26 Amber van Deudekom Lycurgus DNS  DNS  DNS 0
26 Mayla Veraart Lycurgus DNS  DNS  DNS 0
Meisjes pupil B 40m kogel hoog punten
1 Lotte Kok TAS82 6.79  5.77  1.10 1407
2 Britt Molenaar Lycurgus 7.24  5.14  1.05 1230
3 Fenna van Wijk Lycurgus 7.01  5.43  0.85 1151
4 Tess de Weger Lycurgus 7.29  4.08  1.00 1108
5 Emma Ketel Lycurgus 7.59  4.23  0.95 1024
6 Florine Renooij Lycurgus 8.01  4.40  1.00 997
7 Femke Kooij Lycurgus 7.75  3.80  0.95 961
8 Lana Sanches Hera 8.09  4.93  0.90 948
9 Ella Mentjens DOKEV 8.26  4.26  0.90 873
10 Eva van der Weide Lycurgus 8.00  4.16  0.85 871
11 Esmay van Wonderen NOVA 8.29  4.10  0.90 856
12 Jill Bruin NOVA 8.35  3.58  0.90 807
13 Ise van Taanom Lycurgus 7.97  3.52  0.80 791
14 Alissa Mooij Hera 8.55  3.64  0.85 744
15 Sophie Oversteegen Lycurgus 8.22  3.47  0.75 709
16 Suus Kruijer NOVA 8.64  2.58  0.85 639
17 Fleur Deelstra Hera 9.96  3.28  0.75 462
18 Angelina Farkas Hera 10.13  3.20  0.75 437
19 Danique Nooij Lycurgus DNS  DNS  DNS 0
19 Julia Speur Lycurgus DNS  DNS  DNS 0
Meisjes pupil C 40m bal ver punten
1 Cassidy Hilgerink Hera 7.45  19.12  2.90 1061
2 Isis de Lange Lycurgus 7.34  16.14  3.01 1060
3 Resa den Haas Lycurgus 8.00  17.21  2.68 889
4 Mara Tijsterman Lycurgus 7.62  12.43  2.58 857
5 Lisa Slijkerman NOVA 7.76  13.08  2.53 834
6 Berber Land Lycurgus 8.23  16.17  2.66 831
7 Yinthe Smit Lycurgus 7.87  12.42  2.52 800
8 Pien Koenen Lycurgus 7.79  13.42  2.33 794
9 Floor Tweebeeke Lycurgus 7.82  11.28  2.42 768
10 Sanne Castricum Hera 8.00  14.14  2.28 760
11 Lieke Bot Hera 8.34  12.24  2.50 716
12 Felice Bosse Lycurgus 8.14  11.00  2.46 716
13 Mirthe de Weert Noordkop 8.15  12.26  2.34 714
14 Sara Pruiksma Hera 8.03  6.75  2.31 614
15 Romy van Wonderen NOVA 8.23  7.09  2.38 604
16 Vienna Veldmeijer Lycurgus 8.89  12.33  2.31 598
17 Mila Darphorn Noordkop 8.65  10.17  2.32 594
18 Indy van Kleef - Denneman Hera 8.62  12.66  1.83 546
19 Joella de Boer Lycurgus 9.15  7.88  2.17 448
20 Brisa Dekkers Lycurgus DNS  DNS  DNS 0
20 Feline van de Weerd Lycurgus DNS  DNS  DNS 0
20 Rosa van Heusden Lycurgus DNS  DNS  DNS 0
Meisjes pupil mini 40m bal ver punten
1 Annemieke Iyimen Hera 8.08  10.26  2.71 762
2 Julia Boekhout Lycurgus 8.05  11.67  2.16 683
3 Noortje de Vries NOVA 8.35  12.13  2.18 648
4 Nikki Boekel NOVA 8.55  8.35  2.33 573
5 Amela Bahtiri Lycurgus 8.43  7.91  2.13 541
6 Femm Bruin NOVA 8.86  10.65  2.10 529
7 Meike van Tilborg Lycurgus 9.12  10.70  2.24 523
8 Fienne Overtoom Hera 8.93  7.52  2.20 475
9 Sophie Tesselaar Hera 8.60  4.33  2.28 453
10 Fem van der Loo Hera 8.61  4.79  2.08 426
11 Noa Sanders Hera 8.92  5.89  1.96 388
12 Ashlynn Yard Hera 9.68  8.34  2.00 359
13 Lotte Lienos Noordkop DNS  DNS  DNS 0

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 08.07.2018