Pupillen competitie regio 1-3-4
Finalewedstrijd
15 september 2018
Haarlem
Org: kav Holland - av Haarlem

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Meerkamp

Meisjes Pup A.2 60m kogel hoog punten
1 Chevelle Brown Feniks 8.98 9.77  1.30 1826
2 Nehissa Hendriks AV23 8.82 7.73  1.25 1716
3 Joanne Pique Feniks 9.30 7.93  1.30 1673
4 Puck Bronkhorst Phanos 8.83 7.23  1.15 1613
5 Sienna Smit DEM 9.36 6.84  1.30 1601
6 Fiene Rosendaal DEM 9.39 6.94  1.25 1566
7 Giselle Oosterling Feniks 9.32 7.31  1.20 1562
8 Hannah den Breejen Phanos 9.54 7.20  1.20 1518
9 Julie Rupprecht Lycurgus 9.87 6.73  1.30 1510
10 Jill Hoeve Hollandia 9.33 6.42  1.20 1509
11 Liz Jonk Edam 10.16 6.92  1.30 1477
12 Rosa Matthijssen Phanos 10.05 8.53  1.15 1471
13 Maudy Dekker Haarlemmermeer 9.38 6.11  1.15 1445
14 Babette Bosse Lycurgus 9.97 6.47  1.25 1444
15 Lisemijn van den Bosch Phanos 9.89 7.43  1.15 1437
16 Lynn van Vlaanderen Edam 9.93 7.35  1.15 1426
17 Ilse Veerman Edam 10.26 7.44  1.20 1418
18 Britt de Graaf DEM 9.73 6.53  1.15 1411
19 Kiamy Jonker Lycurgus 10.02 5.91  1.25 1401
20 Alyssa Koobs Atos 9.50 6.82  1.05 1393
21 Luna Blaauw DEM 9.92 6.78  1.10 1359
22 Veronique Veldhuis Feniks 9.82 6.48  1.10 1357
23 Cato Schuitemaker AV23 10.08 5.94  1.20 1357
24 Ilse Tol Edam 10.35 5.84  1.25 1348
25 Lea Imadalou Atos 10.31 5.77  1.20 1313
26 Mireille Ketel Lycurgus 10.25 7.10  1.05 1291
27 Imre Schipper Atos 10.66 6.16  1.20 1288
28 Yara Herwegh DEM 10.30 5.20  1.20 1277
29 Fenna Hudson AV23 10.39 6.42  1.10 1268
30 Ella Braun Phanos 10.40 7.00  1.05 1264
31 Carice van Delft Hollandia 10.18 5.83  1.10 1262
32 Gwen Bleyert Atos 10.44 5.65  1.15 1249
33 Britt Kerklingh Lycurgus 9.91 5.00  1.10 1249
34 Doris Thomas AV23 10.66 5.43  1.20 1242
35 Racheeja Uiterloo Feniks 10.46 7.31  1.00 1235
36 Nina Klouwer Edam 10.69 6.27  1.05 1181
37 Claudia Rimedia Atos 10.58 5.63  1.00 1119
38 Sterre van Ewijk AV23 10.46 5.62  DNS 792
39 Amber van der Woude Hollandia DNS 5.99  DNS 405
40 Leshana Molina Hollandia DNS DNS  DNS 0
Meisjes Pup A.1 60m bal ver punten
1 Sophie Lucas Startbaan 9.38 28.09  4.14 1548
2 Micky Kraakman Hylas 9.73 30.02  3.53 1389
3 Zoë Hoebe Trias 9.72 22.76  3.94 1383
4 Amy Tijmstra Hylas 9.90 25.96  3.75 1358
5 Wendy Tijmstra Hylas 9.85 25.13  3.69 1343
6 Maartje Tuil Hollandia 9.93 21.45  3.95 1335
7 Jeannette Jadama Phanos 9.68 24.65  3.53 1333
8 Maud de Jong AV23 9.64 22.90  3.56 1322
9 Naomi Zirschky SAV 9.70 17.83  3.80 1290
10 Sheverinjo Brown DOKEV 9.72 18.91  3.45 1232
11 Saar Koper Phanos 10.11 24.11  3.37 1226
12 Melissa Markwat DEM 10.18 21.51  3.49 1205
13 Nova Karijoredjo DEM 10.56 26.05  3.45 1202
14 Mies Boon Lycurgus 10.28 22.77  3.45 1199
15 Alva Stegehuis Phanos 10.06 19.04  3.50 1191
16 Isa de Groot Hylas 10.67 23.10  3.51 1162
17 Evie Lub SAV 10.22 18.43  3.49 1156
18 Saar Warger Edam 9.75 17.65  3.17 1152
19 Maud van Susteren Haarlemmermeer 10.26 16.71  3.52 1130
20 Maura Kes DEM 10.58 19.95  3.41 1111
21 Elin Bosschieter Lycurgus 10.34 13.36  3.75 1110
22 Nora den Ouden Startbaan 10.86 19.20  3.65 1110
23 Nora de Rijk Edam 10.15 15.96  3.39 1108
24 Evelien van Doorne AV23 10.59 17.73  3.56 1107
25 Anne Kuijer DEM 10.62 19.48  3.43 1102
26 Sterre Kuipers Edam 9.81 12.05  3.28 1073
27 Katja Lautenschutz Edam 10.77 20.27  3.24 1055
28 Jonna Brommer Hylas 10.77 20.93  3.18 1052
29 Gwen Hoekstra SAV 10.72 15.74  3.52 1051
30 Emma Siblesz AV23 10.43 16.00  3.28 1047
31 Tara Grootes Lycurgus 9.96 12.49  3.19 1039
32 Elena Murtas SAV 11.19 20.05  3.38 1027
33 Evelien van Vilsteren Startbaan 10.46 15.83  3.21 1025
34 Tess Haakman SAV 10.65 19.24  3.07 1023
35 Nadine van Hattum Lycurgus 10.62 20.21  2.90 1006
36 Fiene Jonk Edam 10.62 12.23  3.49 999
37 Frederiek van Wetten Startbaan 10.64 10.94  3.48 971
38 Joena van Oordt AV23 10.99 18.34  3.00 952
39 Lisa de Vries Startbaan 11.22 17.61  3.12 936
40 Guusje de Graaf Phanos 10.99 17.03  3.02 936
41 Tess Nijland AV23 11.40 18.30  2.63 826
42 Suzette Berkhout Lycurgus 10.86 11.14  2.87 823
43 Aya Loukili DEM DNS DNS  DNS 0
43 Emma van Geer Phanos DNS DNS  DNS 0
Meisjes Pup B 40m kogel ver punten
1 Emma Le Blansch Hollandia 6.91 7.46  3.88 1557
2 Lauren Timucin Startbaan 6.77 5.63  3.68 1441
3 Jayda Koeten Hollandia 6.83 6.36  3.47 1430
4 Sienna Akkers NEA-Volharding 6.79 5.34  3.62 1405
5 Lucy Estella de Kruif AV23 6.99 5.34  3.73 1381
6 Lotte Kok TAS82 7.01 4.93  3.82 1367
7 Famke Heilig SAV 7.20 5.45  3.61 1319
8 Lincy van Reeuwijk DEM 7.20 5.14  3.69 1315
9 Fenna van Wijk Lycurgus 7.13 5.58  3.36 1292
10 Britt Molenaar Lycurgus 7.04 5.15  3.28 1267
11 Liv de Vries Atos 7.19 5.24  3.36 1257
12 Sophie de Haas SAV 7.16 5.08  3.36 1254
13 Mare Blum Phanos 7.18 4.46  3.55 1243
14 Melody Eekelschot Startbaan 7.54 5.95  3.38 1237
15 Cassidy van Maaren Atos 7.21 5.35  3.22 1233
16 Michelle Woldberg Hollandia 7.24 4.60  3.40 1211
17 Aicha Kacen Phanos 7.39 5.53  3.06 1176
18 Britt Visser SAV 7.31 4.16  3.35 1155
19 Femke van Velzen SAV 7.63 5.62  3.16 1155
20 Jennecy Prokop Phanos 7.62 5.14  3.30 1154
21 Tess de Weger Lycurgus 7.21 4.48  3.07 1143
22 Noémi Janssen kav Holland 7.60 4.46  3.36 1122
23 Marije Poelman DEM 7.62 5.15  3.09 1112
24 Chava Burleson AV23 7.57 4.63  3.20 1109
25 Eva Boumans Hollandia 7.36 3.95  3.12 1084
26 Bobby-Jean Twaalfhoven DEM 7.50 3.90  3.25 1078
27 Selina Claassen Atos 7.76 5.74  2.78 1064
28 Manisha Landvreugd Atos 7.17 3.39  2.95 1044
29 Izzie Verdegaal AV23 7.80 4.62  3.03 1031
30 Kris Jonker AV23 7.49 4.30  2.85 1030
31 Feline Bouwman kav Holland 7.66 4.20  3.05 1030
32 Senna Gewargis Startbaan 7.75 3.77  3.25 1021
33 Izabel Arends AV23 7.86 4.48  3.07 1019
34 Jill Struijs SAV 8.14 5.52  2.93 1014
35 Rawia Ali Atos 7.68 4.44  2.82 998
36 Jet Blaauw DEM 7.55 3.67  2.96 992
37 Florine Renooij Lycurgus 8.01 4.67  2.93 978
38 Emma Ketel Lycurgus 8.09 4.59  2.83 940
39 Lara Kievoet DEM 7.73 4.03  2.71 937
40 Merel de Vries Startbaan 8.11 4.98  2.56 909
41 Mathilde Spruit Phanos 7.92 3.88  2.77 903
42 Caitlin Wismeijer Startbaan 8.00 4.68  2.50 895
43 Yfke Schleeper kav Holland 7.87 3.87  2.67 892
44 Jentl Kolf kav Holland 8.49 3.31  2.42 697
45 Frieda van Schaik kav Holland 8.10 2.82  DNS 513
Meisjes Pup C 40m bal ver punten
1 Eline van Langen SAV 6.56 18.12  3.68 1399
2 Noa Popot Castricum 6.99 22.22  3.62 1343
3 Veere Willems Phanos 7.50 28.98  3.28 1254
4 Jade Rijssel Phanos 7.29 19.02  3.32 1176
5 Cassidy Hilgerink Hera 7.52 23.20  3.07 1137
6 Youssra Errachidi AAC 7.20 18.46  3.05 1131
7 Genice Drielinger Feniks 7.43 17.66  3.30 1123
8 Jezzie Eelman Haarlem 7.37 17.44  3.11 1094
9 Isis de Lange Lycurgus 7.55 18.62  3.17 1088
10 Lea Rosic DEM 7.62 16.27  3.10 1025
11 Ilse Boumans Hollandia 7.38 17.29  2.78 1024
12 Chyara Vinju Zaanland 7.56 15.03  3.11 1019
13 Laura Wiering Phanos 7.40 15.81  2.82 1005
14 Siobhan Fullington DEM 7.98 21.65  2.87 993
15 Lana van der Klooster DEM 7.75 17.26  2.89 974
16 Ceylin Sarikaya DEM 7.59 14.34  2.91 962
17 Mara Tijsterman Lycurgus 7.82 16.05  2.94 954
18 Elin Bernhard Castricum 7.81 16.54  2.82 939
19 Tarayee Purperhart Feniks 7.70 14.13  2.90 937
20 Resa den Haas Lycurgus 8.16 19.22  2.88 931
21 Evelien Spreen Haarlem 7.57 12.01  2.87 918
22 Mare Houbiers Atos 8.11 18.57  2.82 918
23 Nienke Lemmens Phanos 8.13 18.95  2.70 896
24 Jamie Booij Atos 8.00 14.48  2.92 893
25 Sofia Kes DEM 8.44 18.76  2.90 885
26 Robyn Besselink Castricum 7.89 14.97  2.70 877
27 Vera Vogelzang Phanos 7.90 16.54  2.56 871
28 Duska van Rijswijk Feniks 8.10 17.58  2.62 865
29 Eeke Schipper Atos 8.00 13.15  2.81 849
30 Berber Land Lycurgus 8.21 15.97  2.75 849
31 Floor Heistek Zaanland 8.13 11.32  3.08 848
32 Senna Malone Atos 7.62 10.60  2.67 841
33 Sanna van Snellenberg Hollandia 7.86 13.14  2.65 841
34 Anne Vlaar Hollandia 8.23 15.64  2.64 818
35 Pien Koenen Lycurgus 7.86 13.22  2.51 814
36 Isis Bons Atos 8.12 13.42  2.70 812
37 Co van der Voorn Zaanland 8.26 15.64  2.59 803
38 Nynke Jonges Haarlem 7.89 9.04  2.73 774
39 Daantje van der Wild Feniks 8.53 15.52  2.59 760
40 Esmée van der Woude Hollandia 8.26 10.28  2.81 753
41 Anouk de Vries Zaanland 8.22 11.90  2.59 747
42 Sara de Waard Castricum 8.41 11.79  2.75 747
43 Joya Sapthu Feniks 8.10 11.38  2.43 724
44 Alessia Barnabé Zaanland 8.09 10.20  2.49 715
45 Janne van der Meer Castricum DNS DNS  DNS 0
45 Juna Llamas Haarlem DNS DNS  DNS 0
45 Sofie Pater Hollandia DNS DNS  DNS 0
Meisjes Pup Mini 40m bal ver punten
1 Benthe de Jong AV23 7.07 17.28  3.20 1172
2 Chiara Bernard AV23 7.62 12.31  2.77 893
3 Melody Nillesen NEA-Volharding 7.98 17.36  2.61 880
4 Olivie Mensing van Charante AV23 7.86 15.12  2.60 864
5 Fien Klein Edam 7.50 11.10  2.60 860
6 Kiara Jourdan Startbaan 7.99 17.21  2.45 844
7 Guusje Martens Hollandia 8.07 13.22  2.50 776
8 Eline Oppewal Zaanland 7.99 13.70  2.38 773
9 Jada Purperhart Feniks 7.65 10.63  2.30 763
10 Ziva Lansdaal Startbaan 8.11 13.73  2.41 760
11 Kyra de Ruijter DEM 8.78 19.63  2.38 743
12 Lauren Gerritsen Startbaan 8.99 21.13  2.29 718
13 Julia Boekhout Lycurgus 8.03 12.90  2.19 716
14 Jalou Leek Castricum 8.56 17.30  2.24 713
15 Zoe Pletinckx Lycurgus 8.10 10.00  2.44 699
16 Sarah Huitema AV23 8.30 11.26  2.46 696
17 Fenna Karregat Edam 8.12 13.55  2.08 690
18 Jasmine de Haas SAV 8.88 17.91  2.29 687
19 Maartje de Haan NEA-Volharding 8.13 11.72  2.22 683
20 Emma de Haan NEA-Volharding 8.07 9.37  2.36 676
21 Kaylen Kemper Edam 7.94 12.51  1.82 650
22 Samantha Slooves Castricum 8.11 8.99  2.28 645
23 Kelly Kellenbach NEA-Volharding 8.68 12.77  2.27 628
24 Evelien ter Veer Startbaan 8.50 10.19  2.31 614
25 Lotte de Graaf DEM 8.67 12.52  2.21 613
26 Roos Geerlings Castricum 8.60 9.28  2.41 601
27 Silke Potma DEM 8.35 7.86  2.35 596
28 May Blank Zaanland 8.42 10.28  2.14 594
29 Aynalem Tesfaye Zaanland 8.26 8.70  2.17 593
30 Charlotte de Vrij Castricum 9.06 13.80  2.20 579
31 Stephanie Ligthart DEM 8.83 13.55  2.02 570
32 Sibel Timucin Startbaan 8.87 10.98  2.17 549
33 Roza Verlaat DEM 8.49 10.29  1.94 544
34 Fae Tuijn Castricum 8.67 9.36  2.13 536
35 Charlotte Roeland AV23 8.81 8.34  2.17 503
36 Fleur van der Zee Lycurgus 8.84 12.20  1.80 501
37 Inge de Vries Zaanland 8.98 9.37  1.96 460
38 Blue Crystal Noomen Zaanland 8.67 7.10  1.98 457
39 Amela Bahtiri Lycurgus 9.01 7.82  2.02 434
40 Meike van Tilborg Lycurgus 9.29 8.83  1.95 406
41 Michelle Stein Edam 9.25 9.25  1.84 398
42 Liz Plat Edam 9.81 7.95  1.61 257
Jongens Pup A.2 60m kogel hoog punten
1 Jeffrey de Kok Haarlemmermeer 8.56 9.23  1.40 1962
2 Kian Sanches Hera 9.38 9.69  1.30 1749
3 Sepp Schulte Castricum 9.68 9.04  1.40 1745
4 Mostafa Al-Bayati NEA-Volharding 8.92 7.95  1.30 1744
5 Ties Oosting Trias 9.64 9.04  1.35 1709
6 Tim Posthuma de Boer Hylas 9.38 8.29  1.30 1679
7 Daan Wijnand kav Holland 9.41 6.82  1.40 1670
8 Miguel Babeliowsky Phanos 9.25 7.29  1.30 1647
9 Joeri Appelo SAV 9.35 7.95  1.25 1629
10 Senna Gerrits Startbaan 9.39 7.59  1.25 1603
11 Liam Jongejan Phanos 9.26 7.58  1.20 1588
12 Ruben Bleeker SAV 10.02 7.60  1.35 1573
13 Steven Waasdorp Startbaan 10.17 8.14  1.25 1507
14 Mikai Snoek kav Holland 9.69 7.75  1.15 1487
15 Sennen Has Hera 9.79 6.79  1.20 1453
16 Florian Hasse Startbaan 9.25 6.22  1.10 1439
17 Milan van Dongen Phanos 9.75 7.03  1.15 1436
18 Jessy Struijs SAV 10.72 9.40  1.15 1420
19 Sepp Mooren Haarlemmermeer 9.54 6.74  1.10 1419
20 Bo de Buisonje Startbaan 10.27 6.40  1.25 1394
21 Philippe Hulst Haarlemmermeer 10.23 7.23  1.15 1374
22 Luca Vorzillo Lloveras Phanos 9.84 6.68  1.10 1366
23 Levi Ravelli kav Holland 9.51 6.58  1.00 1340
24 Giel Lintjer Hera 10.02 6.07  1.15 1337
25 Luke Hoekstra SAV 9.48 5.81  1.05 1335
26 Thijmen Dijkman NEA-Volharding 10.08 6.08  1.15 1329
27 Chris de Jong NEA-Volharding 10.08 7.11  1.05 1317
28 Kyan van der Wiele Hera 10.41 6.66  1.15 1315
29 Hessel Braxhoofden Hylas 10.58 6.88  1.15 1305
30 Mika Zonneveld Hylas 10.52 7.32  1.10 1302
31 Tobias Pierik Startbaan 10.07 5.54  1.15 1296
32 Thijmen van Schie Haarlemmermeer 10.71 6.60  1.15 1270
33 Robin Siegers NEA-Volharding 9.85 6.20  0.95 1225
34 Jelte Snoek Haarlemmermeer 10.23 5.03  1.00 1128
35 Cas Battem Hera 10.62 6.07  0.95 1104
36 Stijn van der Aart kav Holland 10.45 4.85  0.95 1049
37 Rowan de Wit NEA-Volharding 10.86 5.11  0.95 1011
38 Mats Kruijer Hylas 11.15 4.79  1.00 989
39 Hidde van Hekezen AAC DNS 7.72  1.10 922
40 Maurits Groeneveld kav Holland DNS DNS  DNS 0
40 Lars Wuts Phanos DNS DNS  DNS 0
Jongens Pup A.1 60m bal ver punten
1 Joris Mantel AV23 8.97 26.16  4.06 1582
2 Manuel Pattiwaël van Westerloo Startbaan 9.27 29.99  4.09 1579
3 Riley Groenbast Feniks 9.41 29.00  4.08 1541
4 Mees Groenenberg Feniks 9.84 27.30  4.01 1435
5 Daan Breedveld Phanos 9.70 31.48  3.52 1409
6 Samin Stoffels Phanos 9.53 24.25  3.81 1408
7 Kai Boldewijn Lycurgus 9.22 22.38  3.66 1408
8 Wouter Janssen DEM 10.11 36.56  3.55 1405
9 Tim van den Berg Phanos 9.77 29.25  3.67 1401
10 Denzel Jone Lunda Feniks 9.71 24.59  3.85 1391
11 Florian de Ruijter Haarlemmermeer 10.13 34.62  3.60 1391
12 Manuel Cronie Trias 9.27 21.66  3.56 1369
13 Jacco Schoutsen NEA-Volharding 9.68 25.55  3.55 1348
14 Ryan Hoever Feniks 9.25 19.30  3.57 1343
15 Sam van Ooijen DEM 10.06 27.61  3.66 1335
16 Jay van Wanrooij NEA-Volharding 9.64 23.02  3.51 1314
17 Oscar Walker Phanos 9.63 22.75  3.36 1282
18 Obi George Hera 9.93 20.78  3.67 1269
19 Tijn Zwerver Startbaan 10.26 32.19  3.21 1268
20 Noah Khan AV23 9.69 21.93  3.38 1265
21 Iloy Buffing Startbaan 10.22 33.17  3.10 1263
22 Reinier van Oostveen AV23 10.19 24.10  3.55 1250
23 Joshua Bok NEA-Volharding 10.33 26.77  3.44 1241
24 Tristan Hartkamp Phanos 10.50 29.09  3.39 1235
25 Ivar Kalf Lycurgus 10.31 23.76  3.55 1228
26 Noah Minamimoto Startbaan 10.27 28.38  3.23 1227
27 Joris Petersen Hera 10.23 22.76  3.41 1198
28 Jeepe Daas Lycurgus 10.08 19.98  3.43 1187
29 Hugo Kuil DEM 10.38 19.42  3.61 1171
30 Jairo Hopman Hera 10.28 23.13  3.22 1158
31 Kimi Smid DEM 10.26 18.94  3.34 1127
32 Brent Wehnes Lycurgus 10.78 25.06  3.26 1122
33 Finn Spaans Hera 10.07 17.48  3.23 1112
34 Yme van der Krieke AV23 10.48 20.24  3.30 1107
35 Sierus Caderius van Veen AV23 11.00 24.73  3.30 1097
36 Kas Commandeur DEM 10.60 22.62  3.08 1078
37 Gillion van den Bosch Lycurgus 10.31 15.63  3.32 1066
38 Stef Wijbenga Startbaan 10.93 21.70  3.07 1020
39 Maurits Nibbering NEA-Volharding 11.37 24.95  2.96 986
40 Ties Overtoom Hera 11.27 18.96  3.03 932
41 Myron Buis NEA-Volharding 10.48 27.48  DNS 823
Jongens Pup B 40m kogel ver punten
1 Eljahro Philipsen Feniks 6.57 8.43  4.37 1789
2 Zeb Tesselaar Hera 6.56 7.80  4.40 1763
3 Jayden Boldewijn Feniks 6.92 7.11  3.70 1499
4 Florian van den Bosch Phanos 7.05 7.30  3.62 1465
5 Florian Faber AKU 7.15 6.41  3.76 1420
6 Roan Snel Hera 6.94 5.30  3.85 1414
7 Mano Al Lycurgus 7.06 6.15  3.60 1391
8 Sam Pronk NOVA 6.95 6.02  3.44 1375
9 Dmitri Sabados Hera 7.06 5.87  3.57 1368
10 Shae Riedewald Feniks 7.11 6.11  3.40 1338
11 Bram Stapel Lycurgus 7.14 6.51  3.30 1336
12 Jens Jegen Lycurgus 7.31 6.24  3.37 1299
13 Luuk Zwanenburg Hylas 7.19 5.56  3.45 1296
14 Tije Jillings Hera 7.24 5.30  3.55 1289
15 Ravi Tuijn Castricum 7.21 5.26  3.51 1285
16 Luuk de Haas Hylas 7.37 4.89  3.75 1276
17 Kay Blank Lycurgus 7.18 5.10  3.47 1272
18 Joey Heynneman Feniks 7.18 5.52  3.23 1252
19 Samuel Möhlmann Castricum 7.22 5.63  3.20 1245
20 Sven de Haas SAV 7.64 6.17  3.20 1196
21 Mees Meerman Atos 7.35 4.72  3.34 1186
22 Mats Venselaar Castricum 7.44 5.37  3.20 1184
23 Akira Kerr AKU 7.53 4.90  3.45 1184
24 Sven Boshuizen Atos 7.29 4.72  3.24 1178
25 Mike de Jong Hera 7.59 5.81  3.15 1173
26 Teun van Hoof Atos 7.51 4.69  3.42 1168
27 Sam Glorie Castricum 7.46 4.86  3.15 1136
28 Dex Kay Lycurgus 7.94 5.54  3.21 1105
29 Jannick de Jong AKU 7.79 5.47  3.04 1092
30 Valentin Vooren Phanos 7.98 5.43  3.16 1081
31 Tom Bachmohr Hylas 7.56 4.48  3.04 1068
32 Jitte Kooij Hylas 7.81 4.75  3.15 1063
33 Ruben-Jay Krumeich Atos 7.94 5.10  3.13 1060
34 Mark Westra AKU 8.04 5.25  3.15 1057
35 Timo Hensen Hylas 7.64 3.94  3.10 1025
36 Finn Verhaar AKU 8.30 5.74  2.93 1003
37 Wout Wieringa Castricum 8.04 4.90  2.96 995
38 Yves Verbockhaven Phanos 7.81 3.91  2.71 914
39 Leon Hristov Atos 8.27 3.77  2.86 856
40 Jordan Sweet Feniks DNS DNS  DNS 0
40 Taygel Bolsman Phanos DNS DNS  DNS 0
40 Alec Radovcic Phanos DNS DNS  DNS 0
Jongens Pup C 40m bal ver punten
1 Jeremiah Bentoh Phanos 6.94 21.79  3.57 1339
2 Benjamin Miedema AV23 7.11 25.87  3.49 1338
3 Guus Hoekstra DEM 7.41 28.64  3.33 1278
4 Dante Cronie Trias 7.23 23.11  3.47 1274
5 Thierry van Diggelen Feniks 7.11 23.88  3.28 1271
6 Casper Kole Phanos 7.38 21.90  3.24 1182
7 Mohammed Abdirahmaan DEM 7.53 24.69  3.21 1182
8 Liam Koobs Atos 7.30 19.88  3.23 1168
9 Leon den Ouden Startbaan 7.38 20.73  3.24 1166
10 Finn Bakker AV23 7.89 33.90  2.91 1165
11 Duco Verhoeven Atos 7.36 19.73  3.21 1150
12 Marijn van den Bosch Phanos 7.55 19.26  3.39 1141
13 Ian Boschman Atos 7.95 25.29  3.34 1140
14 Duuk Doesburg DEM 7.19 13.92  3.43 1138
15 Bram Haselaar Startbaan 7.46 21.21  3.08 1124
16 Adne de Munnik Feniks 7.42 18.69  3.21 1123
17 Stef Brasser DEM 7.65 19.51  3.35 1119
18 Idse Blum Phanos 7.52 22.63  3.01 1117
19 Mees van der Loo Hera 7.43 20.64  2.95 1096
20 Alex van Eldik Hollandia 7.37 19.48  2.96 1094
21 Nio Bril Hollandia 7.38 16.38  3.15 1084
22 Maximilian van Buren Startbaan 7.82 22.20  3.07 1069
23 Kyan Bremer Feniks 7.36 14.80  3.06 1045
24 Dave Visser Hollandia 7.66 14.17  3.26 1016
25 Robin Bogaard AV23 7.48 14.59  3.01 1007
26 Koen Petersen Hera 7.66 14.90  3.08 992
27 Tobias de Kort Startbaan 7.89 19.71  2.87 982
28 Tijs van Etten DEM 7.66 12.51  3.14 964
29 Stan Happe Hera 8.37 23.90  2.81 948
30 Carlos O'Niel Feniks 7.80 14.59  2.93 931
31 Dain Bos Hera 8.00 14.56  2.92 895
32 Wisse van Wees Atos 7.89 14.33  2.66 858
33 Tijn Jorritsma AV23 8.08 16.85  2.55 843
34 Victor Hudson AV23 8.07 16.30  2.53 833
35 Finn Temme Hollandia 8.06 12.92  2.41 755
36 Finn Sanders Hera 8.55 15.52  2.30 699
37 Toon Meerman Atos 8.89 15.46  2.16 621
38 Waldemar Baumann Startbaan 8.91 13.92  2.30 621
39 Ayerton Sweet Feniks DNS DNS  DNS 0
39 Jack Walkeuter Hollandia DNS DNS  DNS 0
39 Fabio Severdija Phanos DNS DNS  DNS 0
Jongens Pup Mini 40m bal ver punten
1 Dax Haakman SAV 7.44 25.44  3.05 1178
2 Rylan Stins DEM 7.69 25.54  3.17 1155
3 Toby van Gildemacher Atos 7.46 23.28  2.96 1128
4 Tim de Jong Hera 7.65 24.90  2.93 1107
5 Krijn Maarschalkerweerd Phanos 7.36 20.52  2.90 1099
6 Mees Olie Lycurgus 7.81 26.00  2.95 1095
7 Nathan Griffioen AV23 7.40 15.56  3.00 1037
8 Laurens Rodriquez NEA-Volharding 7.51 20.18  2.75 1034
9 Remco van Ginkel DEM 7.56 19.90  2.76 1023
10 Wout Overwater Lycurgus 8.00 23.05  2.90 1015
11 Jasper van Hattum Lycurgus 7.93 23.69  2.76 1007
12 Joep Hoekstra DEM 8.11 27.76  2.58 991
13 Elaijh Groenbast Feniks 8.03 22.43  2.63 948
14 Collin Veraart Lycurgus 8.07 20.78  2.38 868
15 Jaro Koper DEM 8.60 19.56  2.62 816
16 Tom Zantinge Feniks 8.17 15.89  2.43 790
17 Roy Bakker DEM 8.54 19.46  2.44 788
18 Ruben van Vliet AKU 8.02 13.14  2.44 771
19 Liam Röling AKU 8.29 14.28  2.55 768
20 Luc Swagerman Lycurgus 8.44 16.14  2.49 763
21 Thomas van Kleef Zaanland 7.97 13.33  2.31 757
22 Cas Rietveld AV23 8.40 17.50  2.30 752
23 Divan Cifci Zaanland 8.29 16.29  2.28 747
24 Ricardo Zirschkij SAV 8.51 19.21  2.15 731
25 Samuel Sumter Startbaan 8.10 12.38  2.32 720
26 Noah Franco Startbaan 8.26 11.43  2.48 709
27 Senn Koek AKU 8.83 15.28  2.38 671
28 Mats Olfers Zaanland 8.79 14.43  2.26 639
29 Tim Solopchuk AKU 8.94 16.59  2.16 632
30 Roel Verlaan AKU 8.48 11.25  2.27 630
31 Tjeerd Groot SAV 8.91 15.85  2.10 613
32 Fedja Sutorius AV23 8.65 11.90  2.23 609
33 Olli Igesz AV23 9.24 16.47  2.05 569
34 Morne van Veen Startbaan 8.89 9.83  1.96 481
35 Kick Verhaal Zaanland 9.47 13.71  1.90 467
36 Jayden Tsui Startbaan 9.42 9.73  1.76 371
37 Daan de Haas SAV 10.72 8.16  1.71 188
38 Reyson moreno Baving Feniks DNS DNS  DNS 0
38 Saeed Hakeu Feniks DNS DNS  DNS 0
38 Julian Gewargis Startbaan DNS DNS  DNS 0

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 16.09.2018