Pupillen competitie regio 1-3-4
Eerste wedstrijd
21 april 2018
Zaandam
Org: Zaanland

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Meerkamp

Jongens Pup A2 punten 60m kogel Hoog
1 Mostafa Al-Bayati NEA-Volharding 1621 9.11  7.69  1.20
2 Joeri Appelo SAV 1610 9.61  7.76  1.30
3 Ermias van Delft Zaanland 1575 9.32  6.27  1.30
4 Thijs Oppewal Zaanland 1546 10.04  7.17  1.35
5 Youri Schneider Lycurgus 1507 9.67  8.07  1.15
6 Ruben Bleeker SAV 1476 9.76  6.46  1.25
7 Jessy Struijs SAV 1432 10.36  7.95  1.20
8 Eric Juckers SAV 1405 9.55  6.54  1.10
9 Bram Ruizeveld Zaanland 1396 10.26  7.70  1.15
10 Lars Dekkers Lycurgus 1368 9.78  5.96  1.15
11 Chris de Jong NEA-Volharding 1355 9.76  6.27  1.10
12 Robin Siegers NEA-Volharding 1354 9.58  5.79  1.10
13 Thijmen Dijkman NEA-Volharding 1332 9.81  6.04  1.10
14 Stijn Kooij Lycurgus 1327 9.53  5.23  1.10
15 Thomas Konings Zaanland 1325 9.98  5.78  1.15
16 Marijn van den Berg Zaanland 1291 10.57  6.02  1.20
17 Nassim el Kasmioui Lycurgus 1225 10.23  5.37  1.10
18 Jelle Rol NEA-Volharding 1224 10.66  6.31  1.10
19 Tim Brinkhof NEA-Volharding 1210 10.99  6.80  1.10
20 Cosmo Scheepmaker Waterland 1166 9.87  3.77  1.10
21 Luka Bloemendal Lycurgus 1142 10.72  5.14  1.10
22 Kaan Altintas Lycurgus 1140 10.39  6.13  0.95
23 Joaquin Groeneveld Zaanland 1131 10.39  4.87  1.05
24 Felix Tjeertes NEA-Volharding 1123 10.11  4.70  1.00
25 Mike van Nunen Lycurgus 1032 10.24  4.20  0.95
26 Ivan Nillesen NEA-Volharding 1025 10.95  4.43  1.05
27 Stijn Rijkenberg Zaanland 985 11.27  5.50  0.95
28 Koen van Broekhoven NEA-Volharding 921 10.18  4.06  0.80
29 Sem van der Weide Lycurgus 920 11.03  4.63  0.90
30 Gijs Hartog Lycurgus 826 11.81  4.61  0.90
31 Jitse de Leu Lycurgus 819 11.90  5.19  0.85
32 Sjoerd Nijdam Lycurgus 707 12.78  4.33  0.90
33 Rob Snelleman Waterland 0 DNS  DNS  DNS
Jongens Pup A1 punten 60m kogel Ver
1 Jay van Wanrooij NEA-Volharding 1501 9.65  6.45  4.08
2 Jacco Schoutsen NEA-Volharding 1453 9.36  5.37  3.93
3 Kai Boldewijn Lycurgus 1414 9.21  4.70  3.83
4 Bam Papavoine Lycurgus 1358 9.78  6.01  3.60
5 Ivar Kalf Lycurgus 1289 10.09  5.12  3.79
6 Myron Buis NEA-Volharding 1287 10.27  6.27  3.54
7 Ismael Blay Zaanland 1268 10.08  5.50  3.55
8 Joshua Bok NEA-Volharding 1244 9.99  5.16  3.47
9 Gillion van den Bosch Lycurgus 1155 10.20  4.40  3.45
10 Brent Wehnes Lycurgus 1089 10.84  5.22  3.28
11 Thijs Overwater Lycurgus 1072 10.36  4.54  3.10
12 Bodey van Oosten Lycurgus 1047 10.49  4.32  3.15
13 Tim Bouma Zaanland 1023 10.49  4.65  2.91
14 Tim Gortzak NEA-Volharding 1017 10.89  4.88  3.07
15 Thomas van Toledo Lycurgus 1004 11.12  5.12  3.07
16 Kasper Zweers Lycurgus 995 10.57  4.96  2.72
17 Safouan Eddadij Zaanland 976 11.27  5.29  2.96
18 Matz de Heij Lycurgus 957 10.62  3.86  2.96
19 Pieter Bron NEA-Volharding 947 11.38  4.97  2.99
20 Roy Sinemus NEA-Volharding 943 11.39  5.08  2.94
21 Joey Wempe Lycurgus 938 10.58  4.69  2.53
22 Mats Ligtvoet Zaanland 859 11.91  5.58  2.65
23 Finn Verheijen Zaanland 831 11.75  3.65  3.11
24 Koen van de Beek Lycurgus 824 11.37  4.48  2.54
25 Bjorn Schneider Lycurgus 791 11.47  3.57  2.78
26 Orkun Onen Zaanland 573 12.61  3.13  2.48
27 Dean Blank Zaanland 316 DNS  DNS  2.99
28 Stijn Nieborg Zaanland 295 DNS  2.30  2.27
29 Jens van den Kommer Lycurgus 0 DNS  DNS  DNS
29 Thijs Kroon Lycurgus 0 DNS  DNS  DNS
29 Jens Offenberg Lycurgus 0 DNS  DNS  DNS
29 Ayyoub Toufik Zaanland 0 DNS  DNS  DNS
Jongens Pup B punten 40m bal Ver
1 Mano Al Lycurgus 1341 6.77  20.97  3.44
2 Sven de Haas SAV 1254 7.54  29.34  3.30
3 Gijs Happe Zaanland 1208 7.20  22.55  3.15
4 Jens Jegen Lycurgus 1189 7.12  20.64  3.10
5 Bram Stapel Lycurgus 1187 7.49  25.39  3.15
6 Alvin Otto NEA-Volharding 1173 7.12  17.86  3.22
7 Jonathan Kef Zaanland 1170 6.93  15.80  3.15
8 Sven Rijkenberg Zaanland 1161 7.53  22.27  3.26
9 Dex Kay Lycurgus 1120 7.68  24.50  3.05
10 Cas Weijs Lycurgus 1061 7.52  16.97  3.13
11 Laurens van den Berg Zaanland 1059 7.33  22.94  2.51
12 Storm Rietdijk Lycurgus 1042 7.47  15.52  3.10
13 Thijs Radder Lycurgus 1042 7.12  13.15  2.94
14 Jack de Heij Lycurgus 1039 7.61  18.63  2.98
15 Gijs van den Hoek Lycurgus 1034 7.61  19.98  2.86
16 Kay Blank Lycurgus 1025 7.23  13.53  2.94
17 Job Welink Monnickendam 924 7.81  15.56  2.82
18 Brynn Swart Monnickendam 908 7.52  12.10  2.77
19 Cor de Boer Monnickendam 878 7.75  12.37  2.81
20 Siem van Kordenoordt Zaanland 823 7.80  15.05  2.35
21 Joep Velthuizen Zaanland 802 8.11  12.23  2.75
22 Gijs Kuiper Zaanland 788 8.18  13.94  2.59
23 Djael van Eerde Lycurgus 742 8.80  18.45  2.47
24 Briek Rijbering Waterland 740 7.47  DNS  2.84
25 Jur van der Elst Lycurgus 716 8.30  13.61  2.35
26 Tomas de Ruijter Lycurgus 697 8.36  13.81  2.29
27 Thijs Barendse Zaanland 696 8.75  13.22  2.62
28 Dennis Slager Lycurgus 681 8.41  8.13  2.79
29 Finn Borger Monnickendam 612 8.06  12.19  1.76
30 Dylan Kuiper Waterland 0 DNS  DNS  DNS
30 Benjamin Adames Henriquez Lycurgus 0 DNS  DNS  DNS
Jongens Pup C punten 40m bal Ver
1 Mustafa Waij Zaanland 966 7.72  14.68  3.02
2 Zion Tesfaye Zaanland 943 7.36  8.04  3.19
3 Pepijn van Roermund Zaanland 932 7.48  12.28  2.83
4 Ruben Tjipjes Lycurgus 917 7.77  13.86  2.89
5 Mika de Keizer Zaanland 842 7.79  10.58  2.83
6 Tijn Molenaar Lycurgus 825 8.31  19.58  2.44
7 Valerio Barnabé Zaanland 781 7.89  10.92  2.58
8 Noah Bok NEA-Volharding 776 7.98  7.85  2.95
9 Jens Praamsma Zaanland 747 8.38  16.16  2.36
10 Aimar Kerpens Zaanland 740 7.96  8.78  2.65
11 Noël de Jongh Zaanland 737 8.30  13.12  2.50
12 Kris Jacobs Lycurgus 700 7.99  10.42  2.31
13 Milan Meester Zaanland 666 8.55  12.25  2.41
14 Dex Visser Zaanland 647 8.36  7.97  2.60
15 Matthias Klaver Waterland 636 8.94  14.20  2.37
16 Aiden Maij Lycurgus 604 8.21  9.03  2.15
17 Pepijn Top Lycurgus 598 8.93  12.91  2.28
18 Twan van der Zee Lycurgus 591 8.21  10.58  1.93
19 Renzo de Jong Lycurgus 573 8.67  8.79  2.37
20 Jack Douw Lycurgus 560 8.48  10.63  1.98
21 Teun Ruizeveld Zaanland 551 9.01  10.13  2.36
22 Tycho Bachas Waterland 485 9.42  11.57  2.15
23 Jordy Bottelier Lycurgus 461 9.39  11.87  1.99
Jongens Mini punten 40m bal Ver
1 Jasper van Hattum Lycurgus 844 8.26  16.82  2.70
2 Thomas van Kleef Zaanland 820 7.95  12.87  2.65
3 Wout Overwater Lycurgus 809 8.64  16.51  2.84
4 Laurens Rodriquez NEA-Volharding 727 7.70  11.89  2.05
5 Collin Veraart Lycurgus 662 8.54  15.13  2.14
6 Luc Swagerman Lycurgus 646 8.68  12.09  2.42
7 Inse Stuvel Lycurgus 642 8.74  13.16  2.35
8 Ricardo Zirschkij SAV 622 8.23  9.11  2.25
9 Chris Renooij Lycurgus 610 8.35  8.88  2.31
10 Milton de Jong Lycurgus 576 8.19  7.79  2.13
11 Divan Cifci Zaanland 573 8.38  8.21  2.22
12 Ryan Davies Zaanland 550 8.69  9.70  2.18
13 Jim van der Kloet Waterland 529 8.84  10.77  2.07
14 Dylan Wempe Lycurgus 498 8.53  8.60  1.91
15 Maas Stoltenberg Zaanland 475 8.98  10.41  1.93
16 Kick Verhaal Zaanland 366 9.78  9.75  1.95
17 Jari Reus SAV 360 9.64  10.83  1.73
18 Nils Boll Lycurgus 357 9.56  8.60  1.89
19 Daan de Haas SAV 122 11.02  8.25  1.44
20 Nabil Fttah Zaanland 0 DNS  DNS  DNS
Meisjes Pup A.2 Punten 60m Kogel Hoog
1 Eva Heilig SAV 1393 9.75  6.29  1.15
2 Julie Rupprecht Lycurgus 1379 10.02  5.55  1.25
3 Babette Bosse Lycurgus 1332 10.47  5.86  1.25
4 Britt Kerklingh Lycurgus 1330 9.79  5.39  1.15
5 Mireille Ketel Lycurgus 1276 10.31  7.64  1.00
6 Melissa van Velzen SAV 1210 10.26  5.78  1.05
7 Maud Duppen Lycurgus 1207 10.69  5.53  1.15
8 Lara van Vuuren Lycurgus 1196 10.31  5.10  1.10
9 Amber Deijkers Zaanland 1184 10.16  5.71  1.00
10 Guusje de Groot Zaanland 1162 10.30  5.13  1.05
11 Nayomi Kerpens Zaanland 1147 9.95  4.17  1.05
12 Ella Klumpenhouwer SAV 1133 10.45  6.15  0.95
13 Jasmin Stam Lycurgus 1092 10.86  4.69  1.10
14 Nimke Zalm SAV 1078 10.72  5.29  1.00
15 Manou van der Pal Zaanland 1010 10.59  4.09  1.00
16 Luna Maij Zaanland 997 10.49  5.27  0.85
17 James Rozema Lycurgus 997 10.95  4.05  1.05
18 Jip van der Voorn Zaanland 996 10.87  3.90  1.05
19 Milou Sluiter Waterland 954 10.44  3.56  0.95
20 Aya el Gazouali Lycurgus 920 11.23  3.98  1.00
21 Kirsten Hartwijk NEA-Volharding 917 11.70  4.69  1.00
22 Eva de Reus Lycurgus 916 10.87  3.81  0.95
23 Iza Koopman SAV 864 10.75  4.90  0.75
24 Vicky de Haan NEA-Volharding 863 11.30  3.82  0.95
25 Iris Reijn Zaanland 817 11.25  3.64  0.90
26 Nadine Pels Lycurgus 806 11.72  4.19  0.90
27 Suus Hopman Waterland 803 11.21  3.86  0.85
28 Kiamy Jonker Lycurgus 776 DNS  5.28  1.10
29 Lois Hooiveld SAV 761 12.09  3.66  0.95
30 Jayda de Coninck Lycurgus 0 DNS  DNS  DNS
30 Feline Praamsma Zaanland 0 DNS  DNS  DNS
Meisjes Pup A.1 Punten 60m Kogel ver
1 Mies Boon Lycurgus 1260 10.25  5.67  3.58
2 Naomi Zirschky SAV 1258 9.68  4.71  3.45
3 Elin Bosschieter Lycurgus 1181 10.28  5.18  3.37
4 Marieke Lakenman SAV 1148 10.06  4.48  3.28
5 Tara Grootes Lycurgus 1142 9.83  3.44  3.47
6 Zoe er Tirtasengadja Lycurgus 1133 10.01  5.15  2.94
7 Eliane Meurs NEA-Volharding 1132 10.35  4.66  3.35
8 Evie Lub SAV 1130 10.40  5.67  3.04
9 Gwen Hoekstra SAV 1065 10.68  5.05  3.11
10 Kidist Tesfaye Zaanland 1056 10.95  5.32  3.15
11 Maartje Brakenhoff Zaanland 1052 10.42  3.98  3.25
12 Ilse Bosschieter Waterland 1039 10.53  4.28  3.15
13 Elena Murtas SAV 1034 11.20  5.63  3.10
14 Nadine van Hattum Lycurgus 1022 10.61  4.87  2.91
15 Famke Groot SAV 1016 10.95  4.54  3.22
16 Eva Bout NEA-Volharding 950 11.24  4.33  3.15
17 May Diop Zaanland 933 11.17  4.47  2.97
18 Laila Ouazane Zaanland 912 10.91  3.87  2.92
19 Mayla Veraart Lycurgus 891 11.03  4.70  2.59
20 Janet de Leeuw Lycurgus 877 11.24  5.29  2.45
21 Norah van den Heuvel Zaanland 857 11.12  3.85  2.79
22 Suzette Berkhout Lycurgus 805 11.52  3.96  2.73
23 Dunya Brantenaar Zaanland 774 11.18  3.35  2.61
24 Susan Voor in 't holt NEA-Volharding 774 11.21  3.23  2.68
25 Suzanne van der Maeden NEA-Volharding 773 11.47  3.98  2.53
26 Sara Barendse Zaanland 749 11.42  2.71  2.91
27 Janine Sicking Zaanland 730 12.08  4.23  2.56
28 Sanne de Haan NEA-Volharding 707 11.40  3.37  2.40
29 Janiek van Tilborg Lycurgus 677 12.20  3.77  2.53
30 Zoe van Duijn Lycurgus 342 12.79  2.11  1.89
31 Anna Sophie Klaver Waterland 0 DNS  DNS  DNS
31 Indra Ebbers Zaanland 0 DNS  DNS  DNS
31 Julia Prins Zaanland 0 DNS  DNS  DNS
Meisjes Pup B Punten 40m Bal Ver
1 Sienna Akkers NEA-Volharding 1387 6.91  22.06  3.76
2 Famke Heilig SAV 1339 7.02  21.61  3.67
3 Britt Molenaar Lycurgus 1232 7.13  21.39  3.27
4 Malou de Gauw Zaanland 1227 7.33  19.69  3.57
5 Sophie de Haas SAV 1155 7.26  16.71  3.36
6 Yara Houba Waterland 1124 7.38  17.81  3.24
7 Jip de Groot Zaanland 1121 7.34  16.73  3.27
8 Britt Visser SAV 1090 7.42  16.41  3.22
9 Fenna van Wijk Lycurgus 1073 6.95  12.68  2.95
10 Tess de Weger Lycurgus 1035 7.14  12.41  2.99
11 Jill Struijs SAV 947 8.03  23.43  2.56
12 Femke van Velzen SAV 934 7.75  18.99  2.56
13 Elisa Hartwijk NEA-Volharding 909 7.85  12.84  3.01
14 Noa Roos Stoltenberg Zaanland 896 7.67  13.09  2.76
15 Emma Ketel Lycurgus 895 7.82  11.55  3.03
16 Kailin van der Vlugt Lycurgus 877 7.92  15.72  2.67
17 Angela Haasakker NEA-Volharding 866 7.58  12.83  2.55
18 Florine Renooij Lycurgus 864 8.16  16.47  2.75
19 Roos Heistek Zaanland 840 7.94  13.77  2.66
20 Esmee Otto Zaanland 839 8.20  13.10  2.93
21 Amber Konings Zaanland 836 7.87  10.19  2.91
22 Femke Kooij Lycurgus 833 7.75  12.66  2.56
23 Lola Groot Monnickendam 805 8.04  15.36  2.44
24 Senna Ebbers Zaanland 783 7.90  12.17  2.48
25 Eva van der Weide Lycurgus 776 8.05  16.06  2.25
26 Milou Koopman SAV 738 8.27  13.34  2.46
27 Anouk Verhaal Zaanland 718 8.21  10.53  2.57
28 Sophie Oversteegen Lycurgus 688 8.44  11.39  2.52
29 Lotte Vermeulen Zaanland 676 8.20  9.91  2.41
30 Ise van Taanom Lycurgus 653 7.75  6.78  2.26
31 Jasmijn Kieft NEA-Volharding 545 8.15  7.65  1.96
32 Danique Nooij Lycurgus 390 8.72  6.22  1.79
33 Anne Schaap Waterland 0 DNS  DNS  DNS
33 Sophie Oversteegen Lycurgus 0 DNS  DNS  DNS
Meisjes Pup C Punten 40m Bal Ver
1 Eline van Langen SAV 1161 7.03  12.43  3.50
2 Chyara Vinju Zaanland 990 7.55  17.02  2.80
3 Isis de Lange Lycurgus 923 7.27  11.59  2.64
4 Maartje Rol NEA-Volharding 903 7.74  13.24  2.85
5 Pien Koenen Lycurgus 892 7.63  14.60  2.58
6 Alessia Barnabé Zaanland 830 7.75  9.84  2.81
7 Mara Tijsterman Lycurgus 806 7.99  15.19  2.42
8 Resa den Haas Lycurgus 756 8.35  15.29  2.45
9 Fiene den Hertog Zaanland 736 8.19  12.20  2.49
10 Felice Bosse Lycurgus 728 8.27  9.46  2.77
11 Anouk de Vries Zaanland 711 8.33  11.07  2.58
12 Floor Heistek Zaanland 694 7.85  5.45  2.72
13 Berber Land Lycurgus 661 8.21  9.01  2.44
14 Maya Bijron NEA-Volharding 659 7.70  7.63  2.14
15 Yinthe Smit Lycurgus 656 8.06  8.33  2.36
16 Eva den Adel Lycurgus 636 8.20  9.07  2.30
17 Frederique Meurs NEA-Volharding 635 8.51  8.52  2.59
18 Co van der Voorn Zaanland 600 8.44  8.68  2.35
19 Vienna Veldmeijer Lycurgus 587 8.88  13.18  2.17
20 Jennifer Kok SAV 447 9.33  10.37  2.02
21 Rosa van Heusden Lycurgus 396 8.38  7.52  1.29
22 Maud Waerts Zaanland 0 DNS  DNS  DNS
22 Demi Wolzak Zaanland 0 DNS  DNS  DNS
Meisjes Mini Punten 40m Bal Ver
1 Melody Nillesen NEA-Volharding 812 8.06  13.56  2.64
2 Jasmine de Haas SAV 750 8.40  14.33  2.54
3 Eline Oppewal Zaanland 717 7.96  10.67  2.34
4 Aynalem Tesfaye Zaanland 650 8.43  9.32  2.52
5 Blue Crystal Noomen Zaanland 548 8.52  8.19  2.20
6 Julia Boekhout Lycurgus 532 8.57  9.50  2.02
7 Zoe Pletinckx Lycurgus 509 8.31  6.07  2.10
8 May Blank Zaanland 487 8.54  6.90  2.06
9 Fleur van der Zee Lycurgus 443 9.06  9.47  1.92
10 Naomi Kok SAV 381 9.59  7.97  2.10
11 Inge de Vries Zaanland 279 9.74  6.39  1.86

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 24.04.2018