Pupillen competitie regio 1-3-4
Derde wedstrijd
7 juli 2018
Uithoorn
Org: AKU

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Jongens Pupil A2 60m bal ver punten
1 Jeffrey de Kok av Haarlemmermeer 8.33  35.55 4.75 1961
2 Hidde van Hekezen AAC 9.25  26.51 4.22 1568
3 Florian Hasse Startbaan 9.25  22.75 4.11 1498
4 ALBERT MANU Feniks 9.78  37.93 3.54 1469
5 Ralph Roosendaal AKU 9.94  33.89 3.79 1451
6 Steven Waasdorp Startbaan 9.73  25.60 3.92 1415
7 Luka Elemans AAC 9.29  24.35 3.54 1397
8 Sepp Mooren av Haarlemmermeer 9.28  17.72 3.88 1375
9 Bo de Buisonje Startbaan 10.17  27.01 3.75 1329
10 Kas Voges AKU 10.30  30.87 3.19 1243
11 Justin Alewijnse av Aalsmeer 10.10  23.00 3.45 1229
12 Tobias Pierik Startbaan 9.80  15.98 3.57 1199
13 Tygo Kievits AAC 9.88  19.35 3.32 1187
14 Jelte Snoek av Haarlemmermeer 10.07  21.96 3.13 1155
15 Philippe Hulst av Haarlemmermeer 10.06  18.39 3.36 1153
16 Youssri Reffas AAC 10.67  23.39 3.29 1121
17 Thijmen van Schie av Haarlemmermeer 10.37  22.83 3.08 1113
18 Guus van Reijsen Startbaan 10.61  22.20 3.22 1100
19 Ruben Bakker Startbaan 10.77  16.65 3.62 1078
20 Tijn Kaijen AKU 10.58  19.34 3.25 1070
21 Mathijs van der Velden Feniks 10.34  16.11 3.14 1033
22 Koen Kaijen AKU 10.46  17.18 3.10 1024
23 Rosco Jak av Aalsmeer 10.59  15.03 3.09 970
24 Tariq de Rooy Feniks 10.71  16.64 2.98 958
25 Alexandre Mansour AKU 11.25  13.78 3.01 849
26 Lars Wiedijk AKU 11.92  16.77 2,86 791
27 Jacob van der Klugt Feniks 12.70  22.79 2.72 769
28 Thijs Geels Startbaan DNS  17.47 3.20 639
29 Jay Jay Miedema Feniks DNS  DNS DNS 0
29 Niels van Bergen Startbaan DNS  DNS DNS 0
Jongens Pupil A1 60m kogel ver punten
1 Manuel Pattiwael Startbaan 9.16  7.03 4.19 1642
2 Ryan Hoever Feniks 9.05  7.02 4.01 1626
3 Riley Groenbast Feniks 9.30  6.83 4.00 1568
4 Florian de Ruijter av Haarlemmermeer 9.71  8.02 3.66 1496
5 Denzel Jone Lunda Feniks 9.31  6.22 3.74 1478
6 Mees Groenenberg Feniks 9.54  6.19 3.81 1450
7 Tijn Zwerver Startbaan 9.89  6.42 3.50 1345
8 Iloy Buffing Startbaan 9.87  6.76 3.21 1310
9 Kyan Valentijn AKU 9.98  4.33 3.63 1219
10 Benjamin Johannes AAC 10.60  5.93 3.38 1187
11 Ossip de Haan AAC 10.65  5.91 3.35 1172
12 Marouane el Hani AAC 10.72  6.08 3.11 1126
13 Osiris Tjin Liep Shie av Haarlemmermeer 10.13  4.63 3.12 1116
14 Tarik Errachidi AAC 10.69  4.78 3.12 1047
15 Stef Wijbenga Startbaan 10.51  4.24 3.01 1010
16 Noah Minamimoto Startbaan 9.56  6.55 DNS 988
17 Thijs Ruiter AAC 10.65  3.55 3.04 944
18 Bonne Snuverink AAC 11.40  4.70 3.08 943
19 Ids Elderenbosch AAC 10.95  3.78 2.84 884
20 Kai Grillo AAC 11.50  4.69 2.70 856
21 Tobias Burger AAC DNS  DNS DNS 0
21 Hayat van Haren av Aalsmeer DNS  DNS DNS 0
21 Valentino Roa- van den Hout Startbaan DNS  DNS DNS 0
Jongens Pupil B 40m kogel hoog punten
1 Eljahro Philipsen Feniks 6.59  8.24 1.25 1708
2 Jayden Boldewijn Feniks 6.78  6.08 1.05 1391
3 Shae Riedewald Feniks 6.60  5.31 1.05 1386
4 Florian Faber AKU 7.18  6.09 1.15 1376
5 Max Dec AAC 7.14  5.01 1.15 1315
6 Joey Heynneman Feniks 7.00  5.42 1.00 1262
7 Jarit Kershof Startbaan 7.44  5.71 1.00 1190
8 Akira Kerr AKU 7.45  5.09 1.00 1147
9 Jordan Sweet Feniks 7.47  4.60 1.05 1146
10 Mark Westra AKU 7.61  4.86 1.05 1138
11 Silvan Oud av Aalsmeer 7.22  4.56 0.95 1121
12 Jannick de Jong AKU 7.46  4.72 1.00 1120
13 Philip Lam Startbaan 7.30  4.37 0.95 1091
14 Yaïr van der Feen AAC 7.64  4.25 1.00 1052
15 Jesse Francke AAC 7.26  3.57 0.95 1038
16 Liam Jourdan Startbaan 7.26  3.88 0.90 1025
17 Jack Verkerk AKU 7.90  3.82 0.90 900
18 Chris van Meerwijk Startbaan 7.93  3.97 0.75 796
19 Herman van der Weij Startbaan 8.49  3.08 0.95 781
20 Robin van Nimwegen av Aalsmeer 8.12  3.94 0.75 762
21 Ryan Waasdorp Startbaan 8.69  3.54 0.85 715
22 Guus Pouw AKU 8.06  DNS 0.95 654
23 Ismaïl Assbai AAC 9.20  2.46 0.80 515
24 Kas Wijbenga Startbaan 8.92  2.52 0.70 484
25 Niels van Ginkel Startbaan 9.38  2.35 0.70 409
26 Legan Soerel AKU DNS  DNS DNS 0
26 Finn Verhaar AKU DNS  DNS DNS 0
26 Indy Hillenius av Aalsmeer DNS  DNS DNS 0
26 Julius van Wilgenburgh av Aalsmeer DNS  DNS DNS 0
26 Sohaib Sebaiti Feniks DNS  DNS DNS 0
26 Vikram Hartman Startbaan DNS  DNS DNS 0
Jongens Pupil C 40m bal ver punten
1 Thierry van Diggelen Feniks 7.08  24.90 3.23 1281
2 Leon den Ouden Startbaan 7.14  21.87 3.19 1220
3 Adne de Munnik Feniks 7.56  23.60 3.22 1165
4 Tim Taanman AKU 7.62  21.01 3.41 1157
5 Kyan Bremer Feniks 7.05  14.96 3.17 1133
6 Bram Haselaar Startbaan 7.49  19.98 3.23 1131
7 Sem Rossing AKU 7.25  16.55 3.18 1119
8 Maximilian van Buren Startbaan 7.79  21.44 3.13 1075
9 Tobias de Kort Startbaan 7.96  24.47 2.85 1030
10 Thijmen de Ruijter av Haarlemmermeer 7.83  23.11 2.80 1025
11 Ayerton Sweet Feniks 7.81  15.88 3.12 989
12 Finn Kraan av Aalsmeer 7.76  19.19 2.82 988
13 Carlos O'Niel Feniks 7.96  18.12 2.79 931
14 Thomas Mellink av Aalsmeer 7.74  15.04 2.78 920
15 Collin Roling AKU 7.78  13.48 2.71 873
16 Jay van Kempen AKU 8.05  11.61 2.72 794
17 Cian van Lammeren AKU 7.65  12.59 2.00 739
18 Tobias Shore AKU 8.42  13.10 2.57 732
19 Boris Ekkelkamp Startbaan 8.34  12.52 2.25 671
20 Waldemar Baumann Startbaan 8.69  13.13 2.33 645
21 Riff Fuite AKU 8.13  12.96 DNS 544
22 Sytse Knaap AKU 8.98  9.75 2.25 525
23 Sebastiaan van der Schinkel AKU 9.75  13.60 2.01 454
24 Armaan Taniwal Feniks DNS  DNS DNS 0
24 Neil Arora av Haarlemmermeer DNS  DNS DNS 0
24 Sverre Brink Startbaan DNS  DNS DNS 0
Jongens Pupil mini 40m bal ver punten
1 Elaijh Groenbast Feniks 7.93  21.99 2.66 965
2 Liam Röling AKU 8.08  18.65 2.70 900
3 Tom Zantinge Feniks 7.88  12.14 2.75 839
4 Siem Elderenbosch AAC 7.57  9.14 2.66 820
5 Yaban Mentes Startbaan 8.18  14.98 2.64 816
6 Stijn de Jager Feniks 8.18  14.30 2.68 812
7 Artur Dec AAC 8.23  14.54 2.41 754
8 Ruben van Vliet AKU 8.02  8.11 2.53 691
9 Roel Verlaan AKU 8.13  8.28 2.51 673
10 Julian Gewargis Startbaan 8.15  8.63 2.49 673
11 Tim Solopchuk AKU 9.19  12.90 2.28 563
12 Saeed Hakeu Feniks 9.30  11.20 2.44 550
13 Luca Frederick Startbaan 8.71  8.82 2.22 537
14 Mees Ponsen Startbaan 9.06  8.37 2.36 508
Meisjes pupil A2 60m bal ver punten
1 Chevelle Brown Feniks 8.96  38.04 4.19 1743
2 Veronique Veldhuis Feniks 9.39  25.82 4.08 1506
3 Joanne Pique Feniks 9.34  25.09 3.80 1450
4 Maudy Dekker av Haarlemmermeer 9.28  18.10 4.10 1425
5 Maud Schrama AKU 9.40  21.52 3.64 1361
6 Giselle Oosterling Feniks 9.32  22.06 3.50 1354
7 Lois Moningka av Haarlemmermeer 9.86  24.38 3.36 1266
8 Roos Stroet av Haarlemmermeer 9.99  22.63 3.53 1257
9 Maxime Zschuschen Startbaan 9.63  15.33 3.64 1230
10 Racheeja Uiterloo Feniks 10.38  28.77 3.28 1226
11 Ilse Johannes AAC 9.70  15.25 3.40 1170
12 Tara Vlieger Feniks 10.25  20.26 3.44 1168
13 Salma Lakradi AAC 10.56  20.90 3.40 1125
14 Lisa van den Esschert Feniks 10.26  16.91 3.46 1121
15 Djuna Gersen Startbaan 10.41  20.17 3.17 1089
16 Indy van Tienderen av Haarlemmermeer 10.40  18.68 3.24 1084
17 Wende Schuurman Startbaan 10.19  15.91 3.19 1062
18 Jasmeet kaur Ram AAC 9.81  14.32 2.96 1049
19 Irrena Gurmu Startbaan 10.58  18.03 3.19 1039
20 Madelief Rave AAC 10.16  15.27 3.09 1036
21 Luka der Nederlanden AAC 10.06  10.10 3.14 969
22 Milou Verweij Startbaan 10.72  15.54 2.95 934
23 Irene Snoek Startbaan 10.28  9.96 3.06 918
24 Destiny Miedema Feniks 10.85  12.69 3.04 887
25 Tuulia Berents Startbaan 10.31  DNS 3.19 788
26 Roosje Honingh AKU 11.36  10.23 2.60 689
27 Amal Errachidi AAC 12.34  14.52 2.21 581
28 Ellenoor Walboomers Startbaan DNS  DNS 2.76 270
29 Jikke Baumann Startbaan DNS  DNS 2.62 242
30 Daisy Hendriks Feniks DNS  DNS DNS 0
30 Alisha Latchmansing Feniks DNS  DNS DNS 0
Meisjes pupil A1 60m kogel ver punten
1 Sophie Lucas Startbaan 9.15  7.52 4.01 1636
2 Maud van Susteren av Haarlemmermeer 9.73  5.50 3.53 1319
3 Jessie de Vries av Haarlemmermeer 9.88  5.31 3.36 1249
4 Nora den Ouden Startbaan 10.23  5.63 3.49 1242
5 Léonie Couzy AAC 9.82  5.01 3.28 1222
6 Evelien van Vilsteren Startbaan 10.16  5.69 3.26 1211
7 Elin van Dijken AKU 9.91  4.35 3.38 1181
8 Valerie Verbree AAC 10.41  5.71 3.16 1155
9 Nura van Harmelen Feniks 9.93  4.37 3.14 1132
10 Laura van Luinen AKU 10.50  4.69 3.24 1091
11 Lieke Dobma Feniks 10.27  4.66 3.08 1090
12 Tess van Tol AKU 10.14  4.45 3.06 1090
13 Lara van Wijk AAC 10.53  4.57 3.26 1082
14 Sam Bergsma av Aalsmeer 10.25  4.15 3.13 1066
15 Frederiek van Wetten Startbaan 10.39  4.78 3.01 1066
16 Yfke Littooij av Haarlemmermeer 10.51  4.07 3.24 1044
17 NIhad Belkhrouf Feniks 10.77  6.49 2.55 1032
18 Lisa de Vries Startbaan 10.87  4.97 2.99 1010
19 Senna Ponsen Startbaan 10.62  4.63 2.93 1008
20 Merel Appeldorn AKU 10.95  5.13 2.88 989
21 India Zantinge Feniks 11.59  6.68 2.74 980
22 Zara Velten AKU 11.24  5.57 2.80 965
23 Babet van Wijk AAC 10.80  3.91 3.06 957
24 Adinda Torabkhani Startbaan 10.92  4.98 2.63 933
25 Junia Roelevink Startbaan 11.27  4.56 2.96 926
26 Tess van Tol AKU 10.79  3.75 2.89 912
27 Maren van Bommel Feniks 11.04  4.09 2.83 893
28 Sofie de Feijter Feniks 11.53  5.01 2.76 886
29 Ahlam Chafiki AAC 11.25  4.65 2.68 878
30 Oana Huisman AKU 11.50  3.61 2.86 807
31 Dagmar van den Berg AKU 11.79  4.31 2.26 708
32 Ediah Apolloni Startbaan 12.44  4.11 2.65 703
33 Nynke Alofsen Startbaan 12.43  2.74 2.10 481
Meisjes pupil B 40m kogel hoog punten
1 Melody Eekelschot Startbaan 7.18  5.38 1.15 1330
2 Lauren Timucin Startbaan 6.66  5.09 0.90 1246
3 Esmee Kriger AKU 7.11  4.21 1.05 1191
4 Loewé Boid Feniks 7.34  4.97 0.90 1088
5 Amana Lakradi AAC 7.20  3.53 1.00 1083
6 Merel de Vries Startbaan 7.66  4.64 0.95 1040
7 Pien de Vries av Aalsmeer 7.65  4.58 0.95 1038
8 Caitlin Wismeijer Startbaan 7.36  4.29 0.90 1036
9 Mirte Gunther AKU 7.65  4.17 0.95 1008
10 Julia Djordevic av Aalsmeer 7.85  4.12 1.00 1005
11 Fleur Hofmijster AKU 7.21  3.42 0.90 999
12 Senna Gewargis Startbaan 7.42  3.61 0.90 972
13 Dana Hogenboom AKU 7.87  3.34 0.90 866
14 Asantti Gurmu Startbaan 7.94  3.76 0.85 851
15 Amber Springer AKU 8.13  3.48 0.90 834
16 Carice Gerritsen Startbaan 7.99  3.63 0.85 832
17 Linn Smithuis av Aalsmeer 7.97  3.98 0.80 827
18 Marlou Smorenburg AKU 7.98  3.21 0.85 799
19 Nora van Lunteren Feniks 8.07  3.55 0.80 776
20 Suzette Hillecamp Startbaan 8.36  3.10 0.85 728
21 Liesje Ouderling AKU 8.40  3.03 0.75 643
22 Elke Wijbenga Startbaan 8.87  2.55 0.85 604
23 Lidewij Nieuwenhuizen Feniks 8.48  2.71 0.75 602
24 Elise Hoetmer AKU 8.83  2.66 0.70 509
25 Nefeli Bakker AKU 8.00  2.42 DNS 492
26 Jasmijn van Ginkel Startbaan 8.98  2.66 0.70 489
27 Soumaya Er-Rady AAC 8.76  2.21 0.70 476
28 Diya Bonela Feniks DNS  DNS DNS 0
Meisjes pupil C 40m bal ver punten
1 Youssra Errachidi AAC 7.15  17.48 3.05 1128
2 Genice Drielinger Feniks 7.16  15.26 3.09 1099
3 Nynke Veen AKU 7.78  16.89 2.96 978
4 Naomi Keteku AKU 7.77  15.08 2.76 911
5 Quin Barnhoorn av Haarlemmermeer 7.76  13.91 2.83 908
6 Duska van Rijswijk Feniks 7.63  14.02 2.65 897
7 Gioia Pierik Startbaan 7.53  10.86 2.80 889
8 Isa Stroet av Haarlemmermeer 7.96  15.51 2.72 877
9 Evelina Havelkova Startbaan 7.34  5.42 3.08 861
10 Maryse de Hullu Startbaan 8.22  15.22 2.79 844
11 Lynn Langereis Startbaan 8.16  12.88 2.60 775
12 Tarayee Purperhart Feniks 7.77  8.99 2.62 772
13 Joya Sapthu Feniks 7.91  9.30 2.50 729
14 Abby Korver AKU 8.39  12.90 2.33 686
15 Freya Dobma Feniks 9.02  16.26 2.03 591
16 Julia Bronneman AKU 8.56  8.66 2.13 538
17 Marit Wiedijk AKU 8.92  7.39 2.18 469
18 Daantje van der Wild Feniks DNS  14.56 2.51 455
19 Arantxa Ligtvoet AKU 8.89  8.30 1.93 443
20 Ikram Er-Rady AAC 8.91  7.90 1.98 441
21 Romy van Nimwegen av Aalsmeer 8.51  7.49 DNS 376
22 Zara Burgers AKU 9.31  9.86 1.65 365
23 Nora Kleijn Startbaan DNS  DNS DNS 0
Meisjes pupil mini 40m bal ver punten
1 Kiara Jourdan Startbaan 7.92  12.54 2.82 853
2 Ziva Lansdaal Startbaan 8.33  12.37 2.52 723
3 Jada Purperhart Feniks 7.89  10.11 2.31 712
4 Lauren Gerritsen Startbaan 8.53  13.92 2.43 702
5 Salyshia Reemnet Feniks 7.79  7.35 2.37 682
6 Evelien ter Veer Startbaan 8.18  9.95 2.31 659
7 Mahlet Perebooms AKU 8.54  9.33 2.20 569
8 Sibel Timucin Startbaan 8.52  8.33 2.24 559
9 Ashley van der Velden Startbaan 9.00  11.62 2.16 541
10 Tesnime Reffas AAC 9.02  8.52 2.11 467
11 Selena Reemnet Feniks 8.51  5.98 1.94 445
12 Josephine de Jong AKU 8.77  5.17 2.24 445
13 Zazza Groenbast Feniks 9.13  5.71 2.12 387
14 Evi Schoen AKU 9.45  8.37 1.84 355
15 Rowan van Kempen AKU 9.92  6.45 1.77 242
16 Liran Apolloni Startbaan 11.16  6.65 1.65 127
17 Mila Wegbrands AKU 10.73  DNS 1.87 105
18 Alicia Verkerk AKU 11.38  3.65 1.26 0
18 Hassat van Haren av Aalsmeer DNS  DNS DNS 0
18 Elke Hillenius av Aalsmeer DNS  DNS DNS 0
18 Romaysa Benzian Startbaan DNS  DNS DNS 0

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 08.07.2018