Pupillen competitie regio 1-3-4
Derde wedstrijd
7 juli 2018
Santpoort
Org: Suomi

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Jongens Pupil A2 60m bal ver punten
1 Lars Wuts Phanos 9.18 37.08 3.96 1646
2 Maurits Groeneveld kav Holland 9.31 34.35 3.96 1594
3 Miguel Babeliowsky Phanos 9.14 25.90 4.06 1548
4 Daan Wijnand kav Holland 9.40 31.19 3.98 1548
5 Levi Ravelli kav Holland 9.51 30.37 3.98 1519
6 Patrick Hees AV23 9.97 41.76 3.71 1511
7 Gijs de Vreugd Suomi 9.45 21.33 3.96 1413
8 Raul Arias Flete Phanos 10.02 30.03 3.72 1381
9 Matt van Velzen kav Holland 10.84 48.25 3.25 1356
10 Mikai Snoek kav Holland 9.63 22.84 3.69 1349
11 Milan van Dongen Phanos 9.72 24.60 3.42 1303
12 Luca Vorzillo Lloveras Phanos 10.02 27.80 3.39 1289
13 Sieto Goudswaard Phanos 9.90 27.01 3.33 1287
14 Fabio Valle Sanchez AV23 8.95 18.24 3.07 1282
15 Kaio Hermes AV23 10.21 23.60 3.69 1268
16 Jorg Kelpin AV23 10.11 21.23 3.50 1214
17 Senna Bouman av Haarlem 10.18 21.52 3.41 1190
18 Pepijn Schilling kav Holland 10.29 19.51 3.46 1156
19 Lou van Gogh Phanos 10.37 20.45 3.30 1125
20 Teun Kloosterman Suomi 10.04 15.98 3.34 1116
21 Hugo Post Phanos 10.19 15.16 3.46 1104
22 Gijs Nolen AV23 10.83 22.61 3.30 1091
23 Davante Scheers Phanos 10.51 20.32 3.15 1073
24 Stijn van der Aart kav Holland 10.19 15.31 3.08 1030
25 Simon Broady Phanos 10.92 16.17 3.15 958
26 Jens Huiberts Suomi 11.45 11.90 2.80 750
27 Lucas Maclean Phanos DNS DNS DNS 0
27 Orlin van Walsum Phanos DNS DNS DNS 0
27 Reimer van den Broek Phanos DNS DNS DNS 0
27 Finne Heijmerink AV23 DNS DNS DNS 0
27 Hidde Rietveld AV23 DNS DNS DNS 0
27 Robin den Engelse AV23 DNS DNS DNS 0
Jongens Pupil A1 60m kogel ver punten
1 Joris Mantel AV23 9.12 6.17 4.25 1610
2 Samin Stoffels Phanos 9.46 6.73 3.75 1484
3 Oscar Walker Phanos 9.43 5.66 3.65 1404
4 Daan Breedveld Phanos 9.88 7.13 3.48 1384
5 Noah Khan AV23 9.68 5.55 3.62 1349
6 Reinier van Oostveen AV23 9.97 5.86 3.60 1318
7 Yme van der Krieke AV23 10.42 6.69 3.54 1290
8 Ruben List Phanos 9.84 6.00 3.26 1279
9 Tim van den Berg Phanos 9.75 5.03 3.43 1264
10 Tristan Hartkamp Phanos 10.31 6.39 3.35 1250
11 Boaz Shor Phanos 10.25 5.56 3.49 1235
12 Vince Gressie av Haarlem 10.13 6.30 3.12 1224
13 Borre van der Kleij kav Holland 10.87 5.85 3.34 1138
14 Boet van Houten kav Holland 10.55 6.26 2.93 1124
15 Sierus Caderius van Veen AV23 10.67 5.55 3.23 1124
16 Thom Sant av Haarlem 10.72 6.52 2.89 1109
17 Jari Oud Phanos 10.92 6.18 3.12 1108
18 Clovis Kriek AV23 10.68 5.20 3.20 1093
19 Max Feije av Haarlem 10.59 5.21 3.10 1085
20 Yarran Rippl AV23 10.87 6.20 2.92 1075
21 Haijo Endedijk Phanos 10.75 5.07 3.12 1059
22 Pieter Vermeij Phanos 10.92 5.27 3.10 1046
23 Bo Govaars AV23 10.92 5.61 2.79 1006
24 Tobias Lodiers AV23 11.41 5.21 2.91 943
25 Arno Thomas kav Holland 10.92 4.33 2.74 909
26 Casper Dinkelaar AV23 11.29 4.55 2.86 902
27 Joek ten Bruggencate kav Holland 11.31 4.09 2.95 884
28 Ferry Heeremans Suomi 11.47 4.22 2.98 881
29 Koen Federer kav Holland 11.32 4.51 2.76 876
30 Jonah Kuipers Phanos 12.03 5.61 2.73 864
31 Mauro Ternede AV23 DNS DNS DNS 0
31 Bernt Jansen kav Holland DNS DNS DNS 0
Jongens Pupil B 40m kogel hoog punten
1 Florian van den Bosch Phanos 7.08 6.69 1.20 1471
2 Julian Short Phanos 6.90 6.16 1.05 1369
3 Joshua Bouwer AV23 6.61 4.58 1.00 1297
4 Romeijn Hof Suomi 7.18 5.21 1.05 1246
5 Cas Nelissen Suomi 7.31 5.52 1.00 1204
6 Stefan Wielemaker kav Holland 7.07 5.02 0.95 1185
7 Luka Quinn av Haarlem 7.37 4.23 1.10 1177
8 Jort Velzel kav Holland 7.16 3.79 1.00 1112
9 Luke van Diemen AV23 7.37 4.80 0.95 1107
10 Daantje Scheele AV23 7.21 3.26 1.05 1095
11 Bima Poeze kav Holland 7.62 4.94 0.95 1068
12 Olliver Knst av Haarlem 7.50 5.89 0.80 1043
13 Geyers Kleverlaan AV23 7.61 4.03 1.00 1041
14 Elias Rodenbach kav Holland 7.51 4.57 0.90 1026
15 Valentin Vooren Phanos 7.67 4.75 0.90 1009
16 Alec Radovcic Phanos 7.49 4.20 0.90 1003
17 Fedde van der Giessen AV23 7.95 4.61 0.95 986
18 Tendai Aarts AV23 7.17 3.31 0.85 962
19 Ben Dorgelo AV23 7.73 4.33 0.85 931
20 Job Muller AV23 7.93 3.76 0.95 927
21 Cesar van Zundert kav Holland 7.96 4.10 0.85 874
22 Steven Maddox AV23 7.80 3.68 0.80 833
23 Daniel van Zwet kav Holland 8.39 3.70 0.90 810
24 Michael Winkel kav Holland 8.21 3.72 0.85 803
25 Gideon Sachs AV23 8.35 3.28 0.85 745
26 Kobe Dijkema kav Holland 8.13 DNS 0.90 605
27 Guus Roks kav Holland DNS DNS DNS 0
27 Steijn Gabel kav Holland DNS DNS DNS 0
27 Bram Koers Suomi DNS DNS DNS 0
27 Floris Scheepstra Phanos DNS DNS DNS 0
27 Demian Gort kav Holland --- DNS DNS 0
Jongens Pupil C 40m bal ver punten
1 Jeremiah Bentoh Phanos 6.91 16.96 3.66 1294
2 Marijn van den Bosch Phanos 7.30 17.52 3.40 1167
3 Idse Blum Phanos 7.34 21.10 3.07 1145
4 Casper Kole Phanos 7.23 15.21 3.27 1119
5 Finn Bakker AV23 7.92 33.06 2.72 1111
6 Bas van Wijk kav Holland 7.49 17.12 3.10 1063
7 Benjamin Miedema AV23 6.92 DNS 3.57 1001
8 Robin Bogaard AV23 7.60 15.27 3.02 997
9 Juul Loos Phanos 7.53 15.47 2.93 996
10 Tim de Jonge Phanos 7.62 12.89 3.08 965
11 Jelle van Ruiten kav Holland 7.98 13.66 2.90 879
12 Victor Hudson AV23 8.13 15.57 2.75 855
13 Loek Cramer kav Holland 7.99 10.99 3.01 851
14 Thobin Timmerman av Haarlem 8.06 15.32 2.44 801
15 Samul Stoker AV23 8.55 13.80 2.79 769
16 Luc van der Most kav Holland 7.98 10.09 2.65 763
17 Yde Hannema av Haarlem 8.41 DNS 2.51 512
18 Jon Newman AV23 DNS DNS DNS 0
Jongens Pupil mini 40m bal ver punten
1 Krijn Maarschalkerweerd Phanos 7.60 18.36 3.03 1047
2 Nathan Griffioen AV23 7.74 12.64 2.81 885
3 Lex Bijlmer AV23 8.05 16.64 2.63 861
4 Thimo Huszar Phanos 7.70 11.26 2.54 814
5 Bobby Harte AV23 7.86 14.71 2.20 777
6 Vidar Wamelink AV23 8.36 15.51 2.51 769
7 Fedja Sutorius AV23 8.58 13.69 2.52 708
8 Tim Nieuwenhuis av Haarlem 8.39 11.54 2.46 687
9 Jahvene Bentoh Phanos 8.17 6.33 2.55 629
10 Olli Igesz AV23 8.87 13.31 2.36 629
11 Ben van Geldere AV23 8.99 10.23 2.02 488
12 Caspar Oskam AV23 9.51 10.33 1.97 414
13 Lieuwe Meindersma AV23 9.68 6.78 2.02 327
14 Eitan Zada Phanos 9.01 6.17 1.57 305
15 Kalle Royaards AV23 9.89 3.20 2.11 239
16 Rayhan Poggi Phanos DNS DNS DNS 0
16 Cas Rietveld AV23 DNS DNS DNS 0
Meisjes pupil A2 60m bal ver punten
1 Nehissa Hendriks AV23 9.07 29.12 4.26 1640
2 Merel van het Kaar Suomi 9.54 29.61 3.97 1504
3 Lisemijn van den Bosch Phanos 9.63 25.28 3.69 1381
4 Hannah den Breejen Phanos 9.39 18.68 3.85 1365
5 Joy Cashoek kav Holland 9.47 22.31 3.50 1331
6 Frederique Jaspers AV23 9.66 15.49 3.87 1274
7 Cato Schuitemaker AV23 9.84 20.57 3.59 1264
8 Ella Braun Phanos 10.20 24.40 3.52 1246
9 Rosa Matthijssen Phanos 9.90 21.09 3.47 1239
10 Eleanor Musil Phanos 9.35 17.19 3.21 1221
11 Sterre van Ewijk AV23 10.24 19.50 3.73 1216
12 Anouk Smit kav Holland 10.04 22.07 3.39 1214
13 Annabel Smith Phanos 9.86 16.83 3.59 1207
14 Juliette Repelaer van Driel Phanos 10.19 23.65 3.35 1204
15 Mimi van Stein av Haarlem 10.23 21.81 3.40 1183
16 Anne Jongedijk AV23 10.16 16.63 3.51 1142
17 Roosmarijn Meinsma Suomi 10.08 15.78 3.47 1133
18 Fenna Hudson AV23 10.51 19.00 3.30 1084
19 Laura Herrebrugh Phanos 10.36 15.39 3.39 1069
20 Kaitlyn Groot AV23 10.52 17.82 3.31 1068
21 Jet de Jong AV23 10.83 16.82 3.32 1013
22 Veerle Zwart kav Holland 10.76 13.43 3.16 935
23 Carmen Marzio AV23 10.75 14.41 3.02 925
24 Meike Fortuin Phanos 10.88 13.80 2.97 888
25 Mimosa Goudriaan Phanos 10.98 11.51 3.15 870
26 Olivia Musil Phanos 10.93 13.08 2.78 831
27 Jasmijn Karels AV23 11.73 13.25 3.07 796
28 Imke Aarsen av Haarlem 11.90 13.23 2.42 647
29 Maartje van Dijk AV23 11.82 12.20 2.43 639
30 Puck Bronkhorst Phanos DNS DNS DNS 0
30 Daphne Nieuwenhuis av Haarlem DNS DNS DNS 0
Meisjes pupil A1 60m kogel ver punten
1 Maud de Jong AV23 9.58 6.12 3.90 1456
2 Hanne Steenbergen kav Holland 10.44 7.05 3.54 1307
3 Jeannette Jadama Phanos 9.87 5.70 3.37 1277
4 Evelien van Doorne AV23 10.39 5.65 3.57 1236
5 Saar Koper Phanos 10.05 5.63 3.25 1221
6 Emma Siblesz AV23 10.14 4.74 3.35 1168
7 Alva Stegehuis Phanos 10.03 4.78 3.11 1139
8 Anne Bolkenstein av Haarlem 10.54 5.12 3.11 1088
9 Joena van Oordt AV23 10.98 5.01 3.38 1077
10 Guusje de Graaf Phanos 10.97 4.88 3.15 1023
11 Livia van Weldam Phanos 10.94 5.11 2.75 963
12 Emma van Geer Phanos 11.05 4.12 2.95 919
13 Lisa Ouwehand Suomi 10.92 3.72 3.01 917
14 Roos Koedijk Phanos 11.17 4.63 2.69 889
15 Noor Hofman kav Holland 11.18 4.85 2.46 857
16 Hanne van Essen AV23 11.67 3.92 3.07 853
17 Rianne Hooftman AV23 11.78 4.26 2.64 781
18 Liesbeth Hannema av Haarlem 12.16 4.24 2.38 686
19 Filien van Ramshorst Phanos DNS DNS DNS 0
Meisjes pupil B 40m kogel hoog punten
1 Lucy de Kruif AV23 6.87 4.11 1.00 1201
2 Aicha Kacen Phanos 7.34 6.04 0.95 1194
3 Mare Blum Phanos 6.97 4.16 1.00 1181
4 Jennecy Prokop Phanos 7.48 5.12 1.05 1180
5 Noemi Janssen kav Holland 7.19 3.96 1.05 1155
6 Isa Veerman kav Holland 7.45 4.97 1.00 1139
7 Jools Steen kav Holland 7.59 3.68 1.10 1092
8 Izzie Verdegaal AV23 7.50 4.85 0.90 1048
9 Izabel Arends AV23 7.40 3.34 1.00 1027
10 Yfke Schleeper kav Holland 7.81 4.15 1.00 1014
11 Tess Dijkhuis AV23 7.77 3.98 1.00 1008
12 Heleni van den Berg AV23 7.95 5.09 0.85 945
13 Lilian Groot AV23 8.00 4.65 0.90 944
14 Mathilde Spruit Phanos 7.93 3.88 0.95 936
15 Feline Bouwman kav Holland 7.85 2.92 0.95 871
16 Cenna Akker Suomi 7.74 3.33 0.85 851
17 Noor Sachs AV23 8.04 3.93 0.85 847
18 Tirza van Seventer Phanos 8.03 3.60 0.85 823
19 Frieda van Schaik kav Holland 8.04 3.09 0.90 816
20 Los Rump AV23 8.22 3.36 0.90 810
21 Julia Jonker av Haarlem 8.02 3.14 0.85 786
22 Fiene van het Kaar Suomi 8.09 2.49 0.85 716
23 Merel Aarts kav Holland 7.77 DNS 0.95 704
24 Sanne Rupert kav Holland 8.22 2.32 DNS 447
25 Jentl Kolf kav Holland DNS DNS DNS 0
25 Eva van der Bijl av Haarlem DNS DNS DNS 0
Meisjes pupil C 40m bal ver punten
1 Veere Willems Phanos 7.28 25.54 3.20 1241
2 Jade Rijssel Phanos 7.12 18.88 3.07 1158
3 Jezzie Eelman av Haarlem 7.28 19.81 3.06 1137
4 Nienke Lemmens Phanos 7.60 19.92 2.51 965
5 Laura Wiering Phanos 7.44 13.52 2.79 953
6 Zonne de Vries AV23 7.56 13.09 2.93 951
7 Laurine Siblesz AV23 7.58 13.98 2.63 902
8 Juna Llamas av Haarlem 7.67 14.24 2.69 901
9 Julia Jongedijk AV23 7.98 18.98 2.16 814
10 Vera Vogelzang Phanos 8.04 14.28 2.54 807
11 Lenthe van Ewijk AV23 8.02 15.28 2.37 793
12 Nynke Jonges av Haarlem 7.85 9.32 2.72 785
13 Sylke Louise Nolen AV23 8.47 12.76 2.18 641
14 Amy Kapitein kav Holland 8.89 11.27 2.43 603
15 Milou Nauta AV23 9.17 11.85 2.50 591
16 Vera de Jongh Phanos DNS DNS DNS 0
Meisjes pupil mini 40m bal ver punten
1 Benthe de Jong AV23 7.08 15.20 3.35 1167
2 Chiara Bernard AV23 7.60 10.78 2.84 883
3 Sarah Huitema AV23 8.14 10.89 2.53 728
4 Charlotte Roeland AV23 8.48 9.11 2.74 681
5 Amina Kacen Phanos 8.45 9.46 2.50 646
6 Pien Hilhorst AV23 8.46 9.05 2.33 601
7 Zinzi Stoker AV23 8.20 4.80 2.44 561
8 Lola Kroeze kav Holland 8.89 9.38 2.36 552
9 Jitske Bouwman kav Holland 9.32 9.48 2.37 500
10 Roos Gaasbeek AV23 DNS 12.70 2.65 451
11 Babet van het Kaar Suomi 9.11 8.29 1.79 386

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 08.07.2018