Pupillen competitie regio 1-3-4
Eerste wedstrijd
21 april 2018
Amsterdam-ZO
Org: Feniks

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Meerkamp

Jongens Pup A,2 punten 60m kogel Hoog
1 Miquel Babeliowsky Phanos 1753 8.78 7.59 1.30
2 Lars Wuts Phanos 1596 9.20 7.52 1.20
3 Luca Vorzillo Lloveras Phanos 1501 9.68 6.67 1.25
4 Lucas Maclean Phanos 1498 9.38 6.38 1.20
5 Liam Jongejan Phanos 1474 9.48 6.27 1.20
6 Luc Jordan Phanos 1472 9.85 6.64 1.25
7 Miran van den Ameele Atos 1465 9.39 5.30 1.25
8 Milan van Dongen Phanos 1461 9.50 6.11 1.20
9 ALBERT MANU Feniks 1449 9.74 7.86 1.10
10 Raul Arias Flete Phanos 1400 9.85 6.06 1.20
11 Auryn Ramer Phanos 1394 9.70 6.17 1.15
12 Hugo Post Phanos 1358 9.90 5.51 1.20
13 Orlin van Walsum Phanos 1322 10.34 6.00 1.20
14 Luka Elemans AAC 1305 9.19 5.68 0.95
15 Lou van Gogh Phanos 1280 10.02 6.32 1.05
16 Reimer van den Broek Phanos 1274 10.30 6.93 1.05
17 Danil Kodde Reyna Atos 1263 10.21 5.36 1.15
18 Tygo Kievits AAC 1235 10.00 5.55 1.05
19 Zafir Ali Atos 1199 10.47 5.49 1.10
20 Mathijs van der Velden Feniks 1187 10.36 5.64 1.05
21 Jilles Olden Atos 1173 10.50 5.16 1.10
22 Makay Vilters Atos 1167 10.71 6.10 1.05
23 Tariq de Rooy Feniks 1136 10.35 5.40 1.00
24 Pelle van Houten Atos 1105 10.48 5.76 0.95
25 Ryan Swart Atos 1094 11.35 6.22 1.05
26 Merlijn Neerlaar Atos 1078 10.63 5.12 1.00
27 Nal Oostburg Atos 1053 10.62 5.26 0.95
28 Jay Jay Miedema Feniks 1012 10.52 4.47 0.95
29 Egon van Casteren Phanos 993 11.40 4.77 1.05
30 Jacob van der Klugt Feniks 889 11.96 5.81 0.90
31 Hidde van Hekezen AAC 0 DNS DNS DNS
31 Youssri Reffas AAC 0 DNS DNS DNS
31 Benjamin Bernfeld Phanos 0 DNS DNS DNS
31 Simon Broady Phanos 0 DNS DNS DNS
31 Sieto Goudswaard Phanos 0 DNS DNS DNS
Jongens Pup A.1 punten 60 m kogel ver
1 Riley Groenbast Feniks 1458 9.62 6.21 3.91
2 Samin Stoffels Phanos 1434 9.44 5.99 3.71
3 Ryan Hoever Feniks 1415 9.54 6.74 3.47
4 Mees Groenenberg Feniks 1368 9.92 6.07 3.75
5 Denzel Jone Lunda Feniks 1366 9.82 5.93 3.70
6 Tim van den Berg Phanos 1306 9.68 5.79 3.33
7 Oscar Walker Phanos 1294 9.55 5.43 3.28
8 Roef Verhoeven Atos 1256 10.11 5.33 3.57
9 Quinten Canton Atos 1229 10.04 5.18 3.43
10 Tristan Hartkamp Phanos 1197 10.46 5.64 3.43
11 Haijo Endedijk Phanos 1185 10.42 5.15 3.50
12 Benjamin Johannes AAC 1176 10.58 6.07 3.27
13 Siem Kuiper Atos 1170 10.62 5.34 3.50
14 Tim Steenbakker Atos 1151 10.06 4.44 3.31
15 Luwe van Happen Atos 1144 10.21 4.78 3.27
16 David Brouwer Atos 1122 10.22 5.48 2.93
17 Tobias Burger AAC 1112 10.49 5.25 3.15
18 Alain Hechavarria Napoles Atos 1086 10.42 4.08 3.38
19 Boaz Shor Phanos 1074 11.10 5.50 3.28
20 Marouane el Hani AAC 1039 10.95 5.19 3.11
21 Jari Oud Phanos 1014 11.01 5.20 3.02
22 Tarik Errachidi AAC 965 10.74 3.69 3.15
23 Abel Gildemacher Atos 942 11.02 4.66 2.85
24 Thijs Ruiter AAC 914 11.16 3.47 3.25
25 Ids Elderenbosch AAC 877 11.06 3.65 2.93
26 Safouan Lahri AAC 819 11.86 4.87 2.66
27 Jonah Kuipers Phanos 790 11.98 5.19 2.47
28 Ivo Kmiecik AAC 348 DNS 3.11 2.16
29 David Spits Atos 0 DNS DNS DNS
Jongens Pup B punten 40m bal Ver
1 Eljahro Philipsen Feniks 1663 6.66 38.06 3.92
2 Julian Short Phanos 1479 6.86 29.30 3.71
3 Florian van den Bosch Phanos 1449 7.07 35.72 3.44
4 Jayden Boldewijn Feniks 1441 6.86 32.11 3.36
5 Shae Riedewald Feniks 1330 6.88 24.71 3.27
6 Taygel Bolsman Phanos 1305 7.16 22.95 3.56
7 Teun van Hoof Atos 1274 7.33 25.03 3.45
8 Sven Boshuizen Atos 1205 7.15 21.92 3.12
9 Jesse Francke AAC 1162 7.41 20.77 3.25
10 Ruben-Jay Krumeich Atos 1121 7.70 23.01 3.17
11 Felix Winkelmann Atos 1105 7.76 24.64 3.04
12 Joey Heynneman Feniks 1075 7.22 15.20 3.04
13 Jordan Sweet Feniks 1074 7.50 22.69 2.77
14 Yar van der Feen AAC 1063 7.66 18.71 3.14
15 Valentin Vooren Phanos 1042 8.05 25.41 2.93
16 Leo van Vlaenderen Atos 1036 7.54 16.75 3.04
17 Jazz-Luca Huisraad AAC 991 7.73 20.59 2.71
18 Max Marseille Atos 890 8.04 16.46 2.78
19 Niek de Mul Atos 887 8.03 15.98 2.79
20 Yves Verbockhaven Phanos 880 7.62 15.41 2.44
21 Timo Limonard AAC 810 8.11 12.38 2.78
22 Leon Hristov Atos 805 8.09 19.06 2.20
23 Ismal Assbai AAC 514 9.27 13.23 2.06
24 Kristian de Jong AAC 0 DNS DNS DNS
24 Deshawn Muntslag Feniks 0 DNS DNS DNS
Jongens pup C Punten 40 m Bal Ver
1 Thierry van Diggelen Feniks 1264 7.27 24.71 3.36
2 Jeremiah Bentoh Phanos 1216 6.96 17.27 3.30
3 Marijn van den Bosch Phanos 1190 7.45 26.42 3.06
4 Kyan Bremer Feniks 1152 7.06 11.23 3.60
5 Casper Kole Phanos 1146 7.32 15.51 3.47
6 Liam Koobs Atos 1140 7.23 16.61 3.26
7 Adne de Munnik Feniks 1099 7.37 17.20 3.15
8 Idse Blum Phanos 1058 7.39 20.50 2.73
9 Duco Verhoeven Atos 1008 7.33 10.40 3.24
10 Ian Boschman Atos 1008 7.65 17.86 2.92
11 Thorben Kamstra Phanos 1006 8.10 20.85 3.09
12 Fabio Severdija Phanos 988 7.76 18.91 2.84
13 Ayerton Sweet Feniks 980 7.78 16.40 3.01
14 Wisse van Wees Atos 925 7.90 15.77 2.89
15 Juul Loos Phanos 919 7.69 14.82 2.75
16 Carlos O'Niel Feniks 762 8.28 13.78 2.55
17 Toon Meerman Atos 740 8.52 17.64 2.32
18 Slvi Kreukels Atos 724 9.70 25.12 2.50
19 Gadil Manzanares Atos 627 8.67 13.69 2.18
20 Melle Krijthe Atos 616 8.94 15.58 2.16
21 Curtis Willems Atos 550 8.44 8.19 2.15
22 Tim de Jonge Phanos 410 12.45 9.40 2.76
23 Julian Veerman Phanos 332 13.86 7.61 2.56
24 Armaan Taniwal Feniks 0 DNS DNS DNS
Jongens mini punten 40 m bal ver
1 Toby Gildemacher Atos 1089 7.43 19.82 2.97
2 Krijn Maarschalkerweerd Phanos 919 7.50 13.16 2.71
3 Elaijh Groenbast Feniks 902 8.02 15.87 2.87
4 Leon Jordan Phanos 804 8.12 14.61 2.56
5 Siem Elderenbosch AAC 798 7.57 9.93 2.47
6 Jahvene Bentoh Phanos 690 7.96 10.05 2.27
7 Reyson moreno Baving Feniks 668 8.39 11.17 2.40
8 Tom Zantinge Feniks 647 8.23 10.75 2.21
9 Diago Manzanares Atos 399 9.90 9.55 2.20
10 Jelmen Kamstra Phanos 23 DNS 4.57 DNS
Meisjes pup A.2 Punten 60m Kogel Hoog
1 Chevelle Brown Feniks 1712 9.32 9.45 1.25
2 Puck Bronkhorst Phanos 1578 8.77 5.84 1.20
3 Joanne Pique Feniks 1549 9.32 7.07 1.20
4 Alyssa Koobs Atos 1480 9.22 5.63 1.20
5 Giselle Oosterling Feniks 1446 9.54 6.59 1.15
6 Hannah den Breejen Phanos 1414 9.62 6.28 1.15
7 Lisemijn van den Bosch Phanos 1381 9.67 6.47 1.10
8 La Imadalou Atos 1375 10.26 6.06 1.25
9 Veronique Veldhuis Feniks 1325 9.77 5.82 1.10
10 Imre Schipper Atos 1323 10.25 5.80 1.20
11 Ella Braun Phanos 1313 10.14 6.56 1.10
12 Tara Vlieger Feniks 1273 10.47 6.09 1.15
13 Eleanor Musil Phanos 1230 9.86 5.14 1.05
14 Gwen Bleyert Atos 1190 10.14 5.19 1.05
15 Claudia Rimedia Atos 1186 10.17 5.20 1.05
16 Ako Bouman Feniks 1181 9.86 5.51 0.95
17 Salma Lakradi AAC 1178 10.64 5.53 1.10
18 Annabel Smith Phanos 1157 10.37 5.20 1.05
19 Juliette Repelaer van Driel Phanos 1155 10.71 5.91 1.05
20 Madelief Rave AAC 1151 10.51 5.42 1.05
21 Lisa van den Esschert Feniks 1146 10.42 5.71 1.00
22 Jasmeet kaur Ram AAC 1135 10.23 5.13 1.00
23 Ilse Johannes AAC 1125 9.97 4.92 0.95
24 Meike Fortuin Phanos 1105 10.84 5.39 1.05
25 Lina Cheikh Mtioui Phanos 1098 10.21 4.55 1.00
26 Alisha Latchmansing Feniks 1091 10.18 4.90 0.95
27 Racheeja fa Uiterloo Feniks 1091 10.68 6.60 0.90
28 Mimosa Goudriaan Phanos 1072 11.17 4.97 1.10
29 Olivia Musil Phanos 1025 10.75 4.58 1.00
30 Indy Krijthe Atos 988 11.04 5.12 0.95
31 Rosa Matthijssen Phanos 971 10.21 8.08 DNS
32 Jana Ballout AAC 957 11.18 4.40 1.00
33 Destiny Miedema Feniks 871 11.20 4.26 0.90
34 Nikita Bons Atos 869 11.62 4.40 0.95
35 Nanayaa Owusu Feniks 856 12.20 5.68 0.90
36 Daisy Hendriks Feniks 0 DNS DNS DNS
Meisjes pup A.1 Punten 60m Kogel Ver
1 Jeannette Jadama Phanos 1341 9.58 5.91 3.39
2 Alva Stegehuis Phanos 1316 9.72 5.13 3.63
3 Saar Koper Phanos 1185 10.27 5.12 3.40
4 Valerie Verbree AAC 1173 10.40 5.40 3.34
5 Nura van Harmelen Feniks 1152 10.10 4.76 3.23
6 Lonie Couzy AAC 1130 10.10 4.65 3.16
7 Emma van Geer Phanos 1085 10.56 4.89 3.18
8 Guusje de Graaf Phanos 1049 10.69 5.49 2.89
9 Lara van Wijk AAC 999 10.45 4.18 2.93
10 Roos Koedijk Phanos 936 10.88 4.06 2.95
11 Filien van Ramshorst Phanos 935 10.69 3.62 2.99
12 Maren van Bommel Feniks 923 10.93 3.37 3.19
13 Livia van Weldam Phanos 900 11.26 4.67 2.79
14 Sofie de Feijter Feniks 873 11.41 4.68 2.74
15 Babet van Wijk AAC 866 11.00 3.50 2.90
16 India Zantinge Feniks 837 11.94 5.26 2.66
17 Linde Haenen Atos 812 11.34 3.60 2.80
18 Reza Werkman Phanos 664 11.54 2.70 2.56
19 Zainab adamu Sambare Atos 340 10.99 DNS DNS
20 Clara Boor AAC 0 DNS DNS DNS
20 NIhad Belkhrouf Feniks 0 DNS DNS DNS
Meisjes Pup B Punten 40m Bal Ver
1 Jennecy Prokop Phanos 1316 7.37 28.14 3.51
2 Cassidy van Maaren Atos 1232 7.09 20.30 3.30
3 Loew Boid Feniks 1217 7.26 22.58 3.25
4 Aicha Kacen Phanos 1159 7.53 25.54 3.04
5 Liv Dev Vries Atos 1116 7.22 19.50 2.92
6 Mare Blum Phanos 1109 7.36 16.35 3.26
7 Rawia Ali Atos 976 7.46 13.07 2.96
8 Noa Melis Phanos 974 7.77 14.85 3.09
9 Amana Lakradi AAC 971 7.38 15.09 2.69
10 Selina Claassen Atos 959 7.44 15.96 2.62
11 Mathilde Spruit Phanos 934 7.62 14.46 2.79
12 Isa uit den Bogaard Atos 820 7.93 12.07 2.70
13 Nomi Igo AAC 760 8.26 11.81 2.70
14 Tess Boxma Atos 728 8.35 10.13 2.77
15 Ymke Kuiper Atos 701 8.70 13.22 2.61
16 Emily de Leeuw Atos 686 8.57 12.20 2.53
17 Nora van Lunteren Feniks 651 8.49 10.02 2.50
18 Hanske van Houten Atos 611 8.64 10.06 2.41
19 Anniek Hijne Atos 605 8.75 10.65 2.40
20 Lidewij Nieuwenhuizen Feniks 556 8.73 7.86 2.43
21 Soumaya Er-Rady AAC 395 9.17 7.89 1.92
22 Diya Bonela Feniks 0 DNS DNS DNS
22 Tirza van Seventer Phanos 0 DNS DNS DNS
Meisjes Pup C Punten 40m Bal Ver
1 Veere Willems Phanos 1168 7.43 22.06 3.21
2 Jade Rijssel Phanos 1069 7.19 14.48 3.04
3 Youssra Errachidi AAC 1010 7.24 11.34 3.07
4 Genice Drielinger Feniks 1005 7.30 10.54 3.18
5 Jamie Booij Atos 986 7.71 18.82 2.79
6 Nienke Lemmens Phanos 924 7.76 14.86 2.83
7 Laura Wiering Phanos 918 7.67 15.22 2.69
8 Duska van Rijswijk Feniks 902 7.69 12.55 2.86
9 Vera Vogelzang Phanos 827 8.22 15.45 2.69
10 Eeke Schipper Atos 825 7.86 11.81 2.69
11 Mare Houbiers Atos 784 7.98 10.04 2.76
12 Anna Ijff Atos 696 8.64 11.05 2.74
13 Joya Sapthu Feniks 677 8.50 7.77 2.88
14 Daantje van der Wild Feniks 667 8.53 12.68 2.36
15 Nienke Veldt Phanos 640 8.14 8.27 2.36
16 Isis Bons Atos 639 8.29 7.00 2.62
17 Lusie van der Wal Atos 590 9.09 10.31 2.59
18 Fay Los Atos 571 8.77 9.37 2.37
19 Iris Eimers Feniks 530 8.59 8.94 2.08
20 Milou Knzel Atos 425 9.60 10.74 2.04
21 Neviah Rachmani Phanos 384 9.22 6.39 2.07
22 Jaci celestina Baving Feniks 381 9.22 7.98 1.87
23 Ikram Er-Rady AAC 381 9.35 7.08 2.06
24 Senna Malone Atos 313 DNS 8.28 2.39
25 Tarayee Purperhart Feniks 0 DNS DNS DNS
Meisjes Mini Punten 40m Bal Ver
1 Jada Purperhart Feniks 697 8.12 8.03 2.65
2 Salyshia Reemnet Feniks 629 8.19 6.59 2.54
3 Zazza Groenbast Feniks 313 9.84 6.76 2.04
4 Tesnime Reffas AAC 0 DNS DNS DNS

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 23.04.2018