Pupillen competitie regio 1-3-4
Eerste wedstrijd
21 april 2018
Amstelveen
Org: Startbaan

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Meerkamp

Jongens Pup. A2 Punten 60 m punten Kogel punten Hoog punten 1000 m
1 Jeffrey de Kok av Haarlemmermeer 1903 8,57 734 8,94 570 1,35 599 03:23,7
2 Thomas van Willegen av Aalsmeer 1616 9,05 639 7,39 488 1,20 489 03:45,2
3 Patrick Hees AV23 1543 10,11 461 8,66 556 1,25 526
4 Steven Waasdorp Startbaan 1541 9,90 494 8,00 521 1,25 526 04:28,6
5 Ralph Roosendaal AKU 1508 9,86 500 7,96 519 1,20 489
6 Florian Hasse Startbaan 1486 9,33 588 6,05 409 1,20 489
7 Sepp Mooren av Haarlemmermeer 1464 9,72 522 6,79 453 1,20 489 03:49,0
8 Philippe Hulst av Haarlemmermeer 1428 10,26 439 6,96 463 1,25 526
9 Senna Gerrits Startbaan 1410 9,37 581 6,73 450 1,05 379 04:50,8
10 Robin den Engelse AV23 1377 9,95 486 6,55 439 1,15 452 03:33,0
11 Bo de Buisonje Startbaan 1358 10,40 419 6,73 450 1,20 489 04:17,3
12 Jorg Kelpin AV23 1326 10,27 438 5,89 399 1,20 489
13 Tobias Pierik Startbaan 1274 10,36 425 5,85 397 1,15 452 03:43,7
14 Niels van Bergen Startbaan 1203 10,31 432 5,77 392 1,05 379 03:35,6
15 Thijmen van Schie av Haarlemmermeer 1194 10,79 366 5,52 376 1,15 452
16 Thijs Geels Startbaan 1161 10,50 405 6,13 414 1,00 342
17 Justin Alewijnse av Aalsmeer 1152 10,75 371 5,35 365 1,10 416 03:40,0
18 Casper van Vuuren AV23 1139 10,59 392 5,98 405 1,00 342 03:50,6
19 Guus van Reijsen Startbaan 1133 10,59 392 4,77 325 1,10 416 04:06,1
20 Bjorn Post Startbaan 1103 11,05 332 5,77 392 1,05 379 04:09,6
21 Ruben Bakker Startbaan 1070 11,10 326 4,30 292 1,15 452 04:07,0
22 Iver van Strijen AKU 1045 11,14 321 5,06 345 1,05 379 03:46,5
23 Rosco Jak av Aalsmeer 1017 10,69 379 4,87 332 0,95 306 04:08,4
24 Hidde Rietveld AV23 975 11,21 312 5,24 357 0,95 306
25 Alexandre Mansour AKU 974 11,30 301 5,39 367 0,95 306
26 Rink van den Nieuwendijk AV23 969 11,12 323 4,98 340 0,95 306
27 Juri Botic Startbaan 921 11,60 266 5,12 349 0,95 306 04:54,0
28 Kas Voges AKU 867 10,45 412 6,81 455 NM 0
29 Titiaan Kruijver Startbaan 779 12,85 137 4,92 336 0,95 306 05:35,6
30 Arman Hoekstra AV23 671 DNS 0 5,36 365 0,95 306
31 Lars Wiedijk AKU 476 11,83 240 3,57 236 NM 0
Jongens Pup. A1 Pnt totaal 60 m Pnt Kogel Pnt Ver Pnt 1000 m
1 Joris Mantel AV23 1558 8,98 653 5,85 397 3,95 508 03:30,5
2 Manuel Pattiwael v Westerloo Startbaan 1462 9,42 573 6,37 429 3,71 460 03:37,7
3 Florian de Ruijter av Haarlemmermeer 1456 9,74 519 7,34 485 3,67 452
4 Reinier van Oostveen AV23 1282 10,09 464 6,17 416 3,42 402 04:31,2
5 Noah Minamimoto Startbaan 1280 9,87 498 5,94 402 3,31 380 03:46,6
6 Noah Khan AV23 1265 10,13 458 6,21 419 3,35 388 03:40,1
7 Tijn Zwerver Startbaan 1258 10,17 452 6,49 436 3,26 370
8 Jessie Haringsma AKU 1235 10,31 432 5,86 397 3,44 406
9 Iloy Buffing Startbaan 1232 10,53 401 6,85 457 3,28 374 04:09,7
10 Yme van der Krieke AV23 1197 10,41 417 5,78 392 3,35 388 04:03,3
11 Sierus Caderius Van Veen AV23 1160 10,62 388 6,00 406 3,24 366 03:58,3
12 Kyan Valentijn AKU 1142 10,40 419 4,42 301 3,52 422 04:13,1
13 Yarran Rippl AV23 1081 11,25 307 5,93 402 3,27 372 04:19,7
14 Clovis Kriek AV23 989 11,16 318 5,03 343 3,05 328 04:08,3
15 Casper Dinkelaar AV23 980 10,87 355 4,73 323 2,92 302 04:09,9
16 Hayat van Haren av Aalsmeer 956 10,93 347 5,23 357 2,67 252 04:07,8
17 Stef Wijbenga Startbaan 955 10,86 356 4,00 269 3,06 330 04:00,7
18 Eef van Ruymbeke AV23 954 10,76 369 3,63 241 3,13 344 04:20,6
19 Mauro Ternede AV23 933 11,88 235 5,90 400 2,90 298 04:45,0
20 Valentino Roa- van den Hout Startbaan 919 11,83 240 5,76 391 2,85 288
21 Tobias Lodiers AV23 906 11,40 289 5,12 349 2,75 268 04:14,8
22 Mika Riedel Startbaan 899 11,34 296 4,77 325 2,80 278 04:32,3
23 Boris Capel AV23 862 11,35 295 4,54 309 2,70 258 04:20,0
24 David Wolfs AV23 821 11,39 290 3,91 263 2,75 268
Jongens Pup. B Vereniging Pnt totaal 40 m Pnt Ver Pnt Bal Pnt 1000 m
1 Florian Faber AKU 1355 7,14 521 3,40 398 29,27 436
2 Joshua Bouwer AV23 1291 6,87 581 3,49 416 18,37 294 03:59,9
3 Silvan Oud av Aalsmeer 1160 7,59 431 3,28 374 22,76 355 04:03,6
4 Akira Kerr AKU 1140 7,36 476 3,18 354 19,48 310 03:44,3
5 Jarit Kershof Startbaan 1130 7,44 460 3,27 372 18,64 298 03:55,5
6 Philip Lam Startbaan 1065 7,46 456 3,10 338 16,84 271 04:01,4
7 Indy Hillenius av Aalsmeer 1059 7,79 394 2,95 308 22,90 357
8 Mark Westra AKU 1053 7,86 382 3,03 324 22,14 347 04:08,9
9 Job Muller AV23 1005 7,78 396 3,16 350 16,06 259
10 Geyers Kleverlaan AV23 1001 7,70 411 3,14 346 15,13 244 04:36,3
11 Luke van Diemen AV23 954 7,64 422 3,02 322 13,09 210 04:12,9
12 Vikram Hartman Startbaan 942 7,38 472 2,81 280 11,95 190 04:26,5
13 Daantje Scheele AV23 935 7,50 448 3,03 324 10,52 163 04:00,2
14 Jannick de Jong AKU 933 7,62 425 2,80 278 14,30 230 04:23,5
15 Steven Maddox AV23 930 7,81 391 2,75 268 16,81 271 04:24,2
16 Mies Broekman AV23 926 7,75 401 2,64 246 17,38 279 04:38,6
17 Fedde van der Giessen AV23 921 8,06 348 2,93 304 16,71 269 04:00,7
18 Liam Jourdan Startbaan 907 7,48 452 2,49 216 14,81 239 04:44,2
19 Mika van Wel AV23 829 8,35 301 2,31 180 22,21 348 04:48,6
20 Ryan Waasdorp Startbaan 823 8,22 322 2,64 246 15,80 255 04:17,2
21 Finn Verhaar AKU 816 8,44 287 2,46 210 20,12 319 05:57,3
22 Jack Verkerk AKU 774 8,03 353 2,75 268 10,02 153 04:40,9
23 Tobias Piet AV23 737 8,33 304 2,69 256 11,26 177 04:27,2
24 Chris van Meerwijk Startbaan 718 8,22 322 2,51 220 11,21 176 05:41,5
25 Kas Wijbenga Startbaan 661 8,20 325 2,27 172 10,59 164 04:50,8
26 Robin van Nimwegen av Aalsmeer 645 8,32 306 2,51 220 8,40 119
27 Alex Marinus AV23 630 8,56 269 2,22 162 12,47 199 04:33,1
28 Gideon Sachs AV23 587 9,10 194 2,30 178 13,41 215 04:22,2
29 Mees Schuurmans Startbaan 581 8,51 277 2,46 210 7,30 94 04:24,1
30 Herman van der Weij Startbaan 560 8,80 235 2,22 162 10,54 163 04:46,7
31 Ben Dorgelo AV23 515 8,15 333 2,32 182 DNS 0
32 Biko de Best AV23 374 9,27 172 1,84 86 8,24 116 05:38,6
33 Niels van Ginkel Startbaan 301 9,54 139 1,93 104 5,82 58 05:16,3
34 Joek Heins Startbaan 172 DNS 0 2,27 172 DNS 0 04:31,8
Jongens Pup. C Vereniging Pnt totaal 40 m Pnt Ver Pnt Bal Pnt 600 m
1 Benjamin Miedema AV23 1189 7,49 450 3,16 350 25,39 389 02:11,3
2 Maximilian van Buren Startbaan 1111 7,45 458 2,98 314 21,53 339 02:22,7
3 Tim Taanman AKU 1104 7,87 380 3,09 336 25,32 388 02:38,8
4 Bram Haselaar Startbaan 1069 7,41 466 2,78 274 20,83 329 02:20,0
5 Sem Rossing AKU 1041 7,69 412 3,32 382 15,34 247 02:19,9
6 Finn Bakker AV23 1004 8,21 323 2,69 256 28,40 425 02:23,9
7 Thijmen de Ruijter av Haarlemmermeer 999 7,94 368 2,70 258 24,15 373 02:41,5
8 Tijn Jorritsma AV23 987 7,90 375 2,75 268 21,92 344 02:34,0
9 Leon den Ouden Startbaan 956 7,69 412 3,00 318 14,06 226 02:14,8
10 Finn Kraan av Aalsmeer 924 7,80 392 2,46 210 20,32 322 02:22,5
11 Robin Bogaard AV23 851 7,83 387 2,64 246 13,58 218 02:15,5
12 Collin Roling AKU 812 8,47 283 2,49 216 19,70 313 02:42,3
13 Jay van Kempen AKU 791 8,12 338 2,55 228 13,95 225 02:37,8
14 Thomas Mellink av Aalsmeer 772 8,12 338 2,48 214 13,68 220
15 Stijn Bosma Startbaan 724 8,65 256 2,51 220 15,39 248 02:59,6
16 Riff Fuite AKU 721 8,17 330 2,56 230 10,43 161 02:43,9
17 Victor Hudson AV23 716 8,32 306 2,34 186 13,93 224
18 Arseniy Shiryaev AV23 712 8,01 356 2,40 198 10,29 158
19 Loc Dekeukeleire AV23 690 8,36 299 2,27 172 13,61 219 02:51,1
20 Jamie Klimecki Startbaan 683 8,09 343 2,40 198 9,50 142 02:36,1
21 Flynn Moor Startbaan 678 8,40 293 2,33 184 12,58 201 03:59,5
22 Waldemar Baumann Startbaan 678 8,41 292 2,15 148 14,75 238 02:31,8
23 Boris Ekkelkamp Startbaan 672 8,40 293 2,17 152 14,12 227 02:45,2
24 Tobias Shore AKU 630 8,73 245 2,66 250 9,12 135 03:16,6
25 Samuel Stoker AV23 624 8,65 256 2,16 150 13,57 218 02:47,1
26 Cees Tulp AV23 537 9,21 180 2,28 174 11,58 183 02:47,0
27 Dax Krielaars AV23 375 9,66 125 1,80 78 11,02 172
28 Sebastiaan van der Schinkel AKU 311 9,95 92 1,71 60 10.35 159 03:00,6
Jongens Pup. mini Vereniging Pnt totaal 40 m Pnt Ver Pnt Bal Pnt 600 m
1 Nathan Griffioen AV23 852 7,71 409 2,54 226 13,52 217 02:33,4
2 Tiyani Hellendoorn AV23 849 8,00 358 2,44 206 17,74 285 02:44,5
3 Yaban Mentes Startbaan 741 8,49 280 2,25 168 18,33 293 02:35,2
4 Cas Rietveld AV23 711 8,50 278 2,40 198 14,55 235 02:41,1
5 Samuel Sumter Startbaan 691 8,17 330 2,37 192 10,85 169 02:53,2
6 Liam Roling AKU 571 8,61 262 2,14 146 10,55 163 02:40,3
7 Luca Frederick Startbaan 536 8,86 226 2,13 144 10,71 166 03:02,0
8 Fedja Sutorius AV23 519 8,77 239 2,20 158 8,51 122
9 Julian Gewargis Startbaan 509 8,70 249 2,11 140 8,45 120
10 Bo Lensink AV23 367 8,94 215 2,17 152 DNS 0
Meisjes Pup. A2 Pnt totaal 60 m Pnt Kogel Pnt Hoog Pnt 1000 m
1 Nhissa Hendriks AV23 1588 9,09 632 7,02 467 1,20 489 03:32,7
2 Maxime Zschuschen Startbaan 1464 9,79 511 6,34 427 1,25 526 03:51,3
3 Maud Schrama AKU 1368 9,64 535 5,60 381 1,15 452 04:21,0
4 Cato Schuitemaker AV23 1345 9,99 480 6,12 413 1,15 452 04:23,3
5 Los Moningka av Haarlemmermeer 1337 9,88 497 5,72 388 1,15 452 03:47,7
6 Maudy Dekker av Haarlemmermeer 1249 9,78 513 5,81 394 1,00 342 04:19,2
7 Sterre van Ewijk AV23 1230 10,09 464 5,69 387 1,05 379 04:20,1
8 Doris Thomas AV23 1204 10,32 430 5,25 358 1,10 416 04:01,4
9 Fenna Hudson AV23 1149 10,46 410 5,85 397 1,00 342
10 Roos Stroet av Haarlemmermeer 1148 10,32 430 4,97 339 1,05 379 03:43,6
11 Indy van Tienderen av Haarlemmermeer 1136 10,74 372 5,67 385 1,05 379 04:30,4
12 Kaitlyn Groot AV23 1115 10,43 415 5,25 358 1,00 342 04:12,0
13 Anne Jongedijk AV23 1105 10,53 401 4,76 325 1,05 379 04:07,8
14 Djuna Gersen Startbaan 1092 10,60 391 5,83 395 0,95 306 04:04,3
15 Carmen Marzio AV23 1088 11,22 311 5,87 398 1,05 379 04:09,6
16 Sacha Oostenbrug Startbaan 1065 10,58 394 4,82 329 1,00 342 04:37,4
17 Irrena Gurmu Startbaan 1056 11,24 308 5,42 369 1,05 379 04:12,3
18 Irene Snoek Startbaan 1049 10,91 350 4,70 320 1,05 379 04:36,7
19 Rosa Bak AV23 1037 10,83 360 4,91 335 1,00 342 03:43,8
20 Yke Kalis AV23 1034 10,68 380 4,58 312 1,00 342 04:12,6
21 Malin Wattel AV23 1033 10,78 367 3,75 250 1,10 416
22 Lisette Vermeer AV23 1021 10,52 402 4,60 313 0,95 306 04:22,9
23 Wende Schuurman Startbaan 1015 10,73 373 4,92 336 0,95 306
24 Floortje Jansen AV23 1004 10,51 403 4,87 332 0,90 269 04:10,5
25 Tirza Rustenhoven AV23 996 10,82 362 4,81 328 0,95 306 04:10,2
26 Jet de Jong AV23 967 11,33 298 4,80 327 1,00 342
27 Shannah Chalmers Startbaan 941 11,74 250 5,67 385 0,95 306
28 Ellenoor Walboomers Startbaan 934 11,49 279 5,12 349 0,95 306 04:34,6
29 Maartje van Dijk AV23 850 12,04 218 4,78 326 0,95 306 05:09,8
30 Jasmijn Karels AV23 837 11,85 238 3,37 220 1,05 379 04:55,9
31 Roosje Honingh AKU 834 11,12 323 3,20 205 0,95 306
32 Jikke Baumann Startbaan 754 11,74 250 3,56 235 0,90 269 04:54,4
Meisjes Pup. A1 Vereniging Pnt totaal 60 m Pnt Kogel Pnt Ver Pnt 1000 m
1 Sophie Lucas Startbaan 1580 9,28 597 6,72 449 4,08 534 03:49,4
2 Maud de Jong AV23 1378 9,71 524 5,56 378 3,79 476 03:46,9
3 Maud van Susteren av Haarlemmermeer 1246 10,00 478 4,78 326 3,62 442 04:21,1
4 Elin van Dijken AKU 1178 10,39 420 4,81 328 3,56 430 03:58,8
5 Evelien van Vilsteren Startbaan 1172 10,17 452 4,67 318 3,42 402 04:02,0
6 Nora den Ouden Startbaan 1168 10,32 430 4,66 318 3,51 420 03:52,6
7 Sam Bergsma av Aalsmeer 1138 10,24 442 3,93 264 3,57 432 04:16,8
8 Tess van Tol AKU 1125 10,47 409 4,61 314 3,42 402 04:23,9
9 Jessie de Vries av Haarlemmermeer 1107 10,18 451 4,75 324 3,07 332 04:12,4
10 Joena van Oordt AV23 1090 10,84 359 5,05 345 3,34 386 04:02,5
11 Myrthe Steggink av Haarlemmermeer 1086 10,71 376 4,96 338 3,27 372 04:15,0
12 Evelien van Doorne AV23 1084 10,62 388 4,44 302 3,38 394 04:04,5
13 Frederiek van Wetten Startbaan 1044 10,28 436 4,03 272 3,09 336 04:10,0
14 Laura van Luinen AKU 1040 10,57 395 4,54 309 3,09 336
15 Tess Nijland AV23 979 11,25 307 4,99 340 3,07 332 04:49,3
16 Lisa de Vries Startbaan 953 11,13 322 4,73 323 2,95 308 05:02,6
17 Senna Ponsen Startbaan 936 11,10 326 4,25 288 3,02 322 04:36,6
18 Junia Roelevink Startbaan 914 11,15 320 4,28 290 2,93 304 04:50,9
19 Emma Siblesz AV23 906 10,60 391 3,64 241 2,78 274 04:06,6
20 Jasmijn van Til Startbaan 892 11,21 312 4,39 298 2,82 282 04:59,7
21 Nina Delen Startbaan 880 11,31 300 4,06 274 2,94 306 04:08,6
22 Merel Appeldorn AKU 863 11,48 280 4,82 329 2,68 254
23 Famke van der Zouw Startbaan 857 11,86 237 4,44 302 3,00 318 04:47,7
24 Hanne van Essen AV23 854 11,63 263 4,16 281 2,96 310 05:12,0
25 Zara Velten AKU 833 11,84 239 4,83 330 2,73 264 04:37,5
26 Merel Schipper Startbaan 823 11,30 301 3,83 256 2,74 266 04:27,4
27 Emma Terborg AV23 743 10,82 362 3,79 253 2,05 128
28 Rianne Hooftman AV23 724 11,83 240 4,01 270 2,48 214
29 Dagmar van den Berg AKU 676 12,06 216 4,17 282 2,30 178 04:52,3
30 Ediah Apolloni Startbaan 667 12,61 160 3,79 253 2,68 254 05:20,9
31 Simone Schenginga Startbaan 617 12,52 169 3,30 214 2,58 234 05:28,1
32 Nynke Alofsen Startbaan 563 12,54 167 3,12 198 2,40 198
33 Lisanne Schenginga Startbaan 512 12,98 125 3,15 201 2,34 186
34 Adinda Torabkhani Startbaan 327 DNS 0 4,80 327 DNS 0
Meisjes Pup. B Vereniging Pnt totaal 40 m Pnt Ver Pnt Bal Pnt 1000 m
1 Lauren Timucin Startbaan 1365 6,83 590 3,66 450 20,56 325 03:56,4
2 Lucy Estella de Kruif AV23 1261 6,95 562 3,67 452 15,30 247 03:46,2
3 Melody Eekelschot Startbaan 1104 7,44 460 3,31 380 16,40 264 04:34,2
4 Esmee Kriger AKU 1094 7,30 488 3,01 320 17,82 286 03:53,7
5 Chava Burleson AV23 1083 7,55 438 3,11 340 19,11 305 04:37,9
6 Caitlin Wismeijer Startbaan 988 7,55 438 2,85 288 16,24 262 04:42,8
7 Kris Jonker AV23 971 7,52 444 2,96 310 13,53 217 04:25,3
8 Izabel Arends AV23 949 7,45 458 2,97 312 11,37 179 04:23,1
9 Merel de Vries Startbaan 925 8,03 353 2,71 260 19,63 312 05:00,5
10 Lilian Groot AV23 917 7,92 371 2,69 256 18,08 290 04:54,0
11 Izzie Verdegaal AV23 897 7,50 448 2,84 286 10,55 163 04:35,9
12 Julia Djordjevic av Aalsmeer 893 7,92 371 2,78 274 15,36 248 04:57,1
13 Pien de Vries av Aalsmeer 892 7,44 460 2,81 280 9,97 152 04:30,7
14 Senna Gewargis Startbaan 862 7,89 377 2,91 300 11,70 185 04:22,8
15 Fleur Hofmijster AKU 837 7,50 448 2,52 222 10,75 167 04:18,3
16 Cassidy van Sauers AV23 832 7,39 470 2,28 174 11,84 188 04:54,2
17 Noor Sachs AV23 747 8,27 314 2,53 224 13,04 209 04:50,8
18 Vera van Westerloo AV23 737 8,22 322 2,70 258 10,21 157 04:46,4
19 Carice Gerritsen Startbaan 733 8,36 299 2,57 232 12,62 202 04:34,6
20 Linn Smithuis av Aalsmeer 727 8,23 320 2,46 210 12,37 197
21 Asantti Gurmu Startbaan 722 8,21 323 2,50 218 11,51 181 04:51,8
22 Marlou Smorenburg AKU 717 8,52 275 2,42 202 14,89 240 05:09,3
23 Heleni van den Berg AV23 713 8,22 322 2,51 220 10,97 171 05:18,0
24 Suzette Hillecamp Startbaan 702 8,51 277 2,49 216 13,04 209 05:03,4
25 Julia de Rooij AV23 702 8,01 356 2,32 182 10,59 164 04:43,9
26 Loïs Rump AV23 701 8,00 358 2,71 260 6,82 83 04:25,8
27 Mirte Gunther AKU 663 8,38 296 2,25 168 12,47 199 04:53,1
28 Liesje Ouderling AKU 542 8,70 249 2,27 172 8,49 121 05:03,8
29 Samantha Bovaird AV23 533 8,93 217 2,31 180 9,19 136 04:48,4
30 Elise Hoetmer AKU 533 8,94 215 2,20 158 10,40 160 05:30,4
31 Jasmijn van Ginkel Startbaan 457 9,13 190 1,91 100 10,73 167 05:23,9
32 Elke Wijbenga Startbaan 395 9,18 184 2,14 146 6,09 65 05:22,1
Meisjes Pup. C Vereniging Pnt totaal 40 m Pnt Ver Pnt Bal Pnt 600 m
1 Zonne de Vries AV23 977 7,42 464 3,07 332 11,51 181 02:21,2
2 Gioia Pierik Startbaan 963 7,70 411 3,07 332 13,66 220 02:19,8
3 Nynke Veen AKU 936 7,66 418 2,91 300 13,57 218 02:43,5
4 Evelina Havelkova Startbaan 871 7,60 429 3,06 330 8,08 112 02:24,9
5 Laurine Siblesz AV23 783 7,87 380 2,67 252 9,94 151 02:30,7
6 Maryse de Hullu Startbaan 781 8,68 252 2,76 270 16,04 259 02:37,3
7 Isa Stroet av Haarlemmermeer 777 7,94 368 2,43 204 12,80 205 02:31,9
8 Lenthe van Ewijk AV23 773 8,02 354 2,39 196 13,87 223 02:32,0
9 Quin Barnhoorn av Haarlemmermeer 768 7,95 366 2,72 262 9,37 140 02:51,2
10 Naomi Keteku AKU 727 8,00 358 2,39 196 11,04 173 02:49,2
11 Lynn Langereis Startbaan 679 8,15 333 2,38 194 9,98 152 03:03,4
12 Julia Jongedijk AV23 652 8,64 257 2,27 172 13,88 223 02:46,5
13 Livvy de Graaf AV23 621 8,54 272 2,23 164 11,69 185
14 Abby Korver AKU 619 8,54 272 2,40 198 9,84 149 03:05,2
15 Milou Nauta AV23 562 8,75 242 2,23 164 10,20 156 02:52,1
16 Julia Bronneman AKU 538 8,71 247 2,10 138 10,01 153
17 Nora Kleijn Startbaan 520 8,68 252 2,28 174 7,30 94 02:49,4
18 Arantxa Ligtvoet AKU 413 9,38 159 1,96 110 9,58 144 03:26,8
19 Marit Wiedijk AKU 410 8,94 215 2,26 170 4,62 25
20 Nazanin-Mitra Kakentari Startbaan 358 10,39 46 2,17 152 10,39 160 03:40,6
Meisjes Pup. mini Pnt totaal 40 m Pnt Ver Pnt Bal Pnt 600 m
1 Benthe de Jong AV23 977 7,41 466 2,96 310 12,57 201 02:19,3
2 Olivie Mensing Van Charante AV23 731 8,11 339 2,56 230 10,48 162 02:32,3
3 Kiara Jourdan Startbaan 668 8,32 306 2,33 184 11,31 178 02:34,2
4 Chiara Bernard AV23 664 8,11 339 2,62 242 6,80 83 02:30,9
5 Ziva Lansdaal Startbaan 663 8,37 298 2,46 210 10,11 155
6 Sarah Huitema AV23 661 8,53 274 2,42 202 11,71 185 02:54,3
7 Evelien ter Veer Startbaan 635 8,36 299 2,32 182 10,06 154 02:38,6
8 Lauren Gerritsen Startbaan 608 8,70 249 2,14 146 13,28 213 02:56,2
9 Ashley van der Velden Startbaan 491 9,06 199 2,32 182 7,98 110 02:51,6
10 Mahlet Perebooms AKU 477 8,50 278 1,97 112 7,00 87 03:23,2
11 Charlotte Roeland AV23 462 8,95 214 2,19 156 7,19 92 02:49,3
12 Josephine de Jong AKU 453 8,81 233 2,16 150 6,28 70 03:20,8
13 Elke Hillenius av Aalsmeer 417 8,94 215 1,86 90 8,09 112 03:08,4
14 Hassat van Haren av Aalsmeer 413 8,74 243 1,70 58 8,06 112
15 Isabel van Saaze AV23 402 9,70 120 2,22 162 8,46 120 02:57,5
16 Zinzi Stoker AV23 386 8,69 250 2,09 136 3,61 0 03:28,7
17 Dymphie van Diemen De Jel AV23 380 9,41 155 1,98 114 8,03 111 04:46,7
18 Sibel Timucin Startbaan 359 8,60 263 1,89 96 3,16 0 02:44,1
19 Maaike Pouw AKU 311 9,12 191 1,75 68 5,59 52 03:09,8
20 Romaysa Benzian Startbaan 123 10,33 52 1,50 18 5,62 53 03:46,3
21 Rowan van Kempen AKU 49 10,36 49 1,25 0 3,76 0 03:32,0

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 23.04.2018