Cross competitie
Ploegenklassement na 3 wedstrijden
poule Noord

Blauw gemarkeerd zijn de atleten die volgens het competitiereglement, artikel 16,
geplaatst zijn voor de finale in Woerden op 10 maart 2012
nov jan feb totaal
Jongens junioren A
1 Menno Munster Hylas 1 1   2
2 Kevin Noort av Castricum   3 1 4
3 Tijs Hofmann Nova 2 4   6
Joran Klaver Hera 2
Jongens junioren B
1 Vincent Hazeleger Trias 2   2 4
2 Coen Ursem Trias 3 2 3 5
3 Joey Steenvoorden Noordkop   3 5 8
4 Marco Ghiglioni Hylas 4 4 8
5 Deni van Schagen NOVA 5 5 6 10
6 Guido Klaassen Lycurgus 4 7   11
7 Tyko Kieskamp Hylas 8 6 7 13
8 Caspar Sagarajah Hylas 7 8 11 15
9 Lars Rodenburg Lycurgus 6 10 9 15
10 Dennis Sjerps SAV 9 11 10 19
11 Jordi Berendrecht Lycurgus 12 8 20
12 Mick van der Velden NOVA 11 9 13 20
13 Bas Portegijs DOKEV 13 12 12 24
14 Kevin Post av Wieringermeer 15 13 14 27
15 Levi Winkelman Lycurgus 14 14 28
16 Alex Vaars DOKEV 16 15 15 30
17 Rick Groen NOVA 16 16 32
Bastiaan Bouman Trias 1
Joeri Slagter Hera 1
Tijs Hofmann NOVA 1
Aron van den Oosterkamp TAS 82 10
Meisjes junioren A
1 Lenneke Beeldman Trias 3 1   4
1 Lisa Verblaauw Hera 2 2 4
1 Sophie Koning av Edam 3 1 4
Lenneke Stam Trias 1
Heleen Wildoer SAV 2
Meisjes junioren B
1 Carlijn van Esch av Castricum 1 3 1 2
2 Danielle Dorth Hylas 4 2   6
3 Femke Hooijberg av Edam 5 1 5 6
4 Lisanne Keet DOKEV 3 4 3 6
5 Jenny Steur av Edam 6 5 2 7
6 Rianne van Diepen Hera 8 6 4 10
7 Rosan Steur ARO 88 7   7 14
8 Bregje Bouma av Edam 10 7 17
9 Mariska Tuyp av Edam 11 11 6 17
10 Ayonne van Oort av Edam 12 10 9 19
11 Ayla Agasi Trias 14 8 22
12 Laura Stokx Hylas 13 12 25
13 Adrianne Oor av Edam 16 10 26
14 Lonneke Rademakers NOVA 17 15 11 26
Celine Ruiter Trias 2
Monique Schokker av Edam 8
Daphne Veerman av Edam 9
Nina Moggre av Castricum 9
Crianne Oor av Edam 13
Okkie Apeldoorn Trias 14
Noortje Wittink Hylas 15
Emma Venneker Hylas 18
Jongens junioren C
1 Joost Kok SAV 1   1 2
2 Jeroen Swinkels Hera 2 1 2 3
3 Edwin Sjerps SAV 5 3 3 6
4 Floris Doedens Hylas 4 2 4 6
5 Johan Ouwehand av Edam 3 5 12 8
6 Sven Schoonebeek Lycurgus 6 4   10
7 Melle Lagerweij Hera 7 6   13
8 Peter van Dijk av Edam 8 8   16
9 Cas de Boorder Hylas 11 9 9 18
10 Pim Zwaanenburg Hera 9 12 10 19
11 Jesper Peterse Trias 15 15 5 20
12 Matthew Boerman Hylas 14 7 16 21
13 Emile Lammers Noordkop 12 11 11 22
14 Guus Ruiter Trias 24 16 8 24
15 Jasper Kroes NOVA 18 17 7 24
16 Ryan Clarke av Castricum   10 14 24
17 Jochem Jaarsma Lycurgus 10   15 25
18 Nino Perez Perez Hylas 19 6 25
19 Vince Kaars av Edam 16 13 29
20 Ruben den Boer av Edam 17 14 31
21 Peter Knot Hera 21 19 18 37
22 Sven Rodenburg Lycurgus 25 18 19 37
23 Ivo de Geus TAS 82 22 17 39
24 Sam Volten SAV 26 20 22 42
25 Simon Swinkels Hylas 23 20 43
26 Mats Visser SAV 21 23 44
Danny Loots ARO 88 13
Stan Rietveld Nova 13
Rick Keppel Hera 20
Bram van de Wetering Lycurgus 21
Pepijn Molenaar Lycurgus 27
Meisjes junioren C
1 Britt Mosselman SAV 1 1 1 2
2 Jetske van Kampen Hollandia 2 4 2 4
3 Rosalie Wijnker Hera 3 2 4 5
4 Floortje van Kampen Hera 4 3 5 7
5 Marjet Groen av Castricum 5 6 3 8
6 Kristen Blom Nova 6 5   11
7 Laura Boekel Nova 7   6 13
8 Anoek Steur ARO 88 8   7 15
9 Naomie Zwaag Hollandia 9 7 13 16
10 Hanna Voorberg Lycurgus 11 10 8 18
11 Danielle Keet DOKEV 17 9 10 19
12 ZoŽ de Jong Trias 13 8 12 20
13 Kathy Agassi Trias 19 12 11 23
14 Jasmijn Cnossen Hylas 15 9 24
15 Tessa Meulman Lycurgus 14 13 16 27
16 Bjork Johannes DOKEV 11 17 28
17 Megan Niesten Hera 15 14 18 29
18 Esmee Kruizinga Hylas 16 16 14 30
19 Marije Haverkort Lycurgus 18 17 20 35
20 Esmee Slagter Hera 23 15 38
21 Ezra Glasbergen TAS 82 27 19 23 42
22 Fien Kivit av Castricum 20 22 42
23 Demi Kruijer Hylas 24 19 43
24 Inge Portegijs DOKEV 26 20 24 44
Sara Laan SAV 10
Kirsten Zuurbier Trias 12
Esmee de Wit av Wieringermeer 18
Maaike Remijnse av Castricum 21
Romy Ijsbrandij Hollandia 21
Lisanne van der Weijde av Wieringermeer 22
Stella Muthert av Castricum 25
Jongens junioren D.2
1 Jens van Gelderen Lycurgus   1 1 2
2 Jurriaan Odekerken Trias 1 2 2 3
3 Joost Schipper ARO 88 2 4   6
4 Jannick Ruiter Trias 4 3   7
5 Djulyan vd Meer Noordkop   5 3 8
6 Marc Rademakers NOVA 5 6 5 10
7 Tijmen van t Land Lycurgus 8 8 4 12
8 Nick Schoemaker ARO 88 6 7 7 13
9 Sem Verweij Hylas 7 9 6 13
10 Stijn Karels Trias 9 10   19
11 Julian Verwey Trias 10 11 10 20
12 Timo Kwakman av Edam 16 13 8 21
13 Jamiro Veerman av Edam 18 15 9 24
14 Marnix Hageman Hera 13 12 25
15 Stefan Tel Lycurgus 11 14 17 25
16 Joost van den Berg Lycurgus 17 16 11 27
17 Martijn Kroes NOVA 14 17 14 28
18 Sten van der Moer av Castricum 19 12 31
19 Jesse de Jong Hera 19 13 32
20 Sjaak Tol av Edam 22 15 37
21 Robin de Jong av Wieringermeer 20 18 38
22 Pim Visser av Castricum 23 16 39
Ludo van Kristum av Castricum 3
Nathan Slobben Trias 12
Teun Putman Lycurgus 15
Mathijs de Wolf Hylas 18
Rick van der Reijden DOKEV 20
Jelmer van Diepen Lycurgus 21
Jongens junioren D.1
1 Daan Bremer av Castricum 1 1 1 2
2 Teun Beers NOVA 2 2   4
3 Michel van den Hoven Trias 3 4 2 5
4 Julien Karsten NOVA 6 3 3 6
5 Joost Glas Hollandia 5   6 11
6 Steven de Moel NOVA 7 6 5 11
7 Bas Hoonhout NEA Volharding 9 9 4 13
8 Dean Niesten Hera 8 5 8 13
9 Luuk Bruins Hollandia 10 7 16 17
10 Thomas Arensman NEA Volharding 15 10 7 17
11 Vincent Buringa Hylas 11 8   19
12 Hanke Pijlman av Castricum 12 19 10 22
13 DaniŽl Kamp Hylas 13 11 13 24
14 Mats Heine Lycurgus 16 12 14 26
15 Thijs van Noorloos Lycurgus 20 17 9 26
16 Kyle Mossing NEA Volharding 22 16 11 27
17 Ole Neelissen av Castricum 25 15 12 27
18 Joran Kooij av Castricum 13 17 30
19 Max Laan Hollandia 18 14 32
20 Vince van Dalen Noordkop 18 15 33
21 Ralph Iliohan av Wieringermeer 19 20 19 38
22 Joran Timmerman Hera 21 26 21 42
23 Bas van Dijk Lycurgus 23 22 27 45
24 Jordi Ouwehand av Edam 33 21 24 45
25 Olle Bosma Lycurgus 34 27 18 45
26 Yoeri Mimpen Lycurgus 23 22 45
27 Maurits Hazeleger av Castricum 30 20 50
28 Wen Pijper ARO 88 26 24 50
29 Luuk Peterse Trias 28 28 23 51
30 Robin Pronk ARO 88 27 25 52
31 Thion Glasbergen TAS 82 35 31 25 56
32 Nick van Schagen Hylas 32 30 28 58
33 Sven de Geus NOVA 29 29 58
34 Joep van der Wulp Noordkop 31 32 63
Bastiaan Church Nova 4
Jesse Pupping Lycurgus 14
Ard Ursem ARO 88 17
Dylan Haazeleger Trias 24
Jeroen de Wolf Hylas 26
Kay Schekkerman Hylas 33
Willem van Amsterdam av Castricum 36
meisjes junioren D.2
1 Carlien Wabeke NOVA 1 1   2
2 Nora Winter Lycurgus 2 2 1 3
3 Robin van Sallandt Lycurgus 3 3 2 5
4 Quinty Kroon av Edam 8 4 3 7
5 Dianne Conijn DOKEV 5   4 9
6 Maaike Schenk Lycurgus 6 6   12
7 Chayenne Veerman av Edam 11 8 6 14
8 Juliet Koning av Edam 10 12 5 15
9 Laura Konings ARO 88 7   8 15
10 Maud Feenstra Hera 17 5 12 17
11 Marijke Wiercx Hera 14 9 9 18
12 Nienke van Sante Lycurgus 16 7 13 20
13 Carlijn Bouwer Trias 15 14 7 21
14 Jessica Buschman DOKEV 19 11 10 21
15 Annebel Jaarsma Lycurgus 9 13 14 22
15 Melanie Zoer DOKEV 12 10 17 22
17 Larissa van der Most Trias 22 15 11 26
18 Renate Kuijper Hollandia 16 15 31
19 Afra Straathof av Castricum 24 17 18 35
20 Kiki Veldman Dokev 20 16 36
21 Maaike Bakker av Castricum 21 19 22 40
22 Kayleigh Cornet Lycurgus 25 20 45
23 Nienke Lockx Hera 28 18 46
24 Juliette Bruin av Wieringermeer 26 21 47
25 Maartje Kop ARO 88 34 24 23 47
26 Sophie Koelma Lycurgus 26 21 47
27 Robin Post av Wieringermeer 35 25 24 49
28 Alexandra Kox Lycurgus 29 23 52
29 Andrea van Langerak av Wieringermeer 30 22 52
Noor van Bree Hollandia 4
Nina Baltus Hollandia 13
Anouk Vollebregt Nova 18
Aniek Heine Lycurgus 19
Annebel Zwagemaker av Castricum 20
Jette Schiebergen Trias 23
Lotte van Gerven Lycurgus 27
Carmen van Wijngaarden Lycurgus 31
Maaike Knijnenberg Trias 32
Megan Hoogland Hollandia 33
meisjes junioren D.1
1 Lisanne Schoonebeek Lycurgus 1 1   2
2 Dieuwertje van Kampen Hollandia 6 2 1 3
3 Eline Runderkamp av Edam 4 8 3 7
4 Merel Kouwenhoven Hera 5   2 7
5 Evelien Bouma Hylas 8 4 4 8
6 Bregje Dekker NOVA 2 7 7 9
7 Anke Schoen TAS 82 14 6 5 11
8 Isa Raadgers Noordkop 7 5   12
9 Didi Wals Lycurgus   3 11 14
10 Britt Agassi Trias 11 15 6 17
11 Noa Zoon Noordkop 17 9 8 17
12 Nina van Luijn NEA Volharding 9 12 10 19
13 Noa Bouwer Hera 20 10 13 23
14 Rosa Bronsdijk av Edam 12   14 26
15 Manon Buter TAS 82 16 11 22 27
16 Esmťe de Jong Trias 21 14 15 29
17 Michelle van Dorth Hylas 24 17 12 29
18 Roma de Ruiter Hylas 13 18 31
19 Lieve Butter Lycurgus 15 17 32
20 Lotte Runia SAV 23 9 32
21 Sarah Dekker Trias 22 20 16 36
22 Sophie van den Berg TAS 82 19 18 27 37
23 Lieve Tazelaar Hylas 19 19 38
24 Isabelle Klap Lycurgus 27 16 24 40
25 Maaike Uijttenboogaart NEA Volharding 34 22 23 45
26 Mette Volkers Hylas 28 21 49
27 Allisha Schouten NEA Volharding 31 24 26 50
28 Evelyn Vletter NEA Volharding 26 25 51
29 Anouk de Boer av Wieringermeer 33 20 53
30 Dione van Wijk Lycurgus 35 25 29 54
31 Nynke Kabel Lycurgus 26 28 54
32 Iris Molenaar av Edam 37 27 31 58
33 Bente Schonewille Hera 38 30 68
34 Famke Obdam av Castricum 39 32 71
Kayleigh Bok Hollandia 3
Maartje van der Tiel SAV 10
Imre Hoole Trias 13
Noa Butter NEA Volharding 18
Nikki van Wees NEA Volharding 21
Dannique Meerstra Hollandia 23
Coosje Boom Trias 25
Annemarijn Jong av Wieringermeer 28
Silke Kuijs av Castricum 29
Emma de Koning Lycurgus 30
Britt Stammes Nova 32
Nienke de Keijzer Lycurgus 33
Pauline Hondema Lycurgus 36
jongens pupillen C
1 Bart Hoogmoed Lycurgus 1 2 1 2
2 Wesley Steenbakker Lycurgus 3 1 2 3
3 Ysan Put Hylas 2 3 5 5
4 Koen Postuma de Boer Hylas   4 4 8
5 Ioann Lobles Noordkop 5 5   10
6 Ties Arensman NEA Volharding 14 6 6 12
7 Thom Schoorl Lycurgus 4 10 9 13
8 Jelmer Tiessen Noordkop 6   8 14
9 Ruben Leek DOKEV 10 7 7 14
10 Daan Jansma Trias 8 11 10 18
11 Bono van der Ploeg DOKEV 11 9   20
12 Luc van Ruler Noordkop 9 12   21
13 Wouter Groeneweg av Wieringermeer 27 14 11 25
14 Quintin Smit Lycurgus 17 13 13 26
15 Mika Baro Hylas 16 18 12 28
16 Tom Donker DOKEV 13 15 17 28
17 Hugo Blankestijn av Castricum 12 19 31
18 Ravi Raadgers Noordkop 15 19 16 31
19 Leandro Ouwehand av Edam 19 21 14 33
20 Tom van der Plas DOKEV 18 17 35
21 Mitchel Vonk av Castricum 20 23 18 38
22 Mike Geel av Wieringermeer 24 15 39
23 Joost Bakker DOKEV 25 16 41
24 Thomas Wals Lycurgus 23 20 21 41
25 Merijn Maas Lycurgus 21 26 23 44
26 Thijs Ligthart av Wieringermeer 22 22 44
27 Niels Campos Espinoza av Castricum 22 25 24 46
28 Twan Steur SAV 26 24 50
Finn Ruijsink Trias 3
Marc Chattelon Trias 7
Koen Bos DOKEV 8
Thijs Alleman Trias 20
meisjes pupillen C
1 Femke Wabeke NOVA 1 1   2
2 Bente Madderom Trias 2   1 3
3 Faye Suurmond av Edam 7 2 2 4
4 Zoe Keasberry Lycurgus 3 6 4 7
5 Donna Steenvoorden DOKEV 6 3   9
6 Kyra Laan Hollandia 9 7 3 10
7 Danila Blokzijl Lycurgus 4 8   12
8 Valerie Hagnauer Lycurgus 8 10 5 13
9 Kiki Pijlman av Castricum 11 6 17
10 Lianka Wit Hollandia 13 4 17
11 Marit Schoemaker ARO 88 5 14 19
12 Samira Rookhuizen NEA Volharding 12 12 9 21
13 Jane Heidweiller DOKEV 16 15 8 23
14 Sofie Bruintjes Lycurgus 18 13 10 23
15 Lara Conijn DOKEV 14 11 25
16 Caitlin Wals av Edam 15 12 27
Sofie Oden Noordkop 5
Vera Steding Lycurgus 7
Lara Smits Noordkop 9
Tamara Schenk av Wieringermeer 10
Evy Beentjes DOKEV 11
Sara Pieterse av Wieringermeer 16
Wieke van Groeningen Dokev 17
jongens pupillen B
1 Luca van Diepen Hera 1 1 1 2
2 Jeff Tesselaar Hera 2 2 2 4
3 Milan Bouwer Hera 4 6 3 7
4 Seb Wals Lycurgus   3 4 7
5 Raul Tophoff Trias 10 4 5 9
6 Querioz Kuiper Hollandia 3 7   10
7 Mike Wortel Trias 6 5 7 11
8 Kalle Veldhuisen av Castricum 8 8 6 14
9 Skip Bakker Noordkop 7 9 8 15
10 Erik Rademakers NOVA 9 12 12 21
11 Mees Offerhaus Hollandia 12 10 11 21
12 Dylan Adriaansen Noordkop 13 14 9 22
13 Jasper van de Wetering Lycurgus   11 13 24
14 Koen Grapendaal Hylas 11 13   24
15 Tobias Vrolijk av Castricum 5   19 24
16 Wassium Belloum Lycurgus 16 17 10 26
17 Sebastiaan Bonte Lycurgus 20 16 14 30
18 Quinn Visser Hylas 15 16 31
19 Gijs Dekker Hylas 14 21 18 32
20 Per Schipper NOVA 18 15 33
21 Ivar Schuijt av Castricum 20 15 35
22 Stan de Koning Hera 22 24 17 39
23 Jesse de Nijs Lycurgus 21 20 41
24 Joost van Oers av Wieringermeer 19 23 24 42
25 Nout Heine Lycurgus 26 22 22 44
26 Lukas Vijn Lycurgus 23 25 23 46
27 Tim van Meulem Hollandia 24 27 51
28 Stijn van Meggelen Lycurgus 29 25 54
29 Ties van Schagen DOKEV 29 26 55
30 Lars Tervoort Trias 27 29 56
31 Max Coevert Hera 30 30 26 56
32 Mees van 't Spijker DOKEV 28 28 56
33 Jim Baltus av Castricum 31 27 58
34 Colin Laan Hollandia 31 33 28 59
Vince van der Lee Trias 17
Koen Haanappel Trias 18
Kem Herrema Lycurgus 19
Skip Boumans Hera 21
Bastiaan Bon Dokev 25
Daan van Dorp Hylas 32
Floris Molenaar Lycurgus 32
meisjes pupillen B
1 Meike Kruijer NOVA 1 2 2 3
2 Thyra Terwey NEA Volharding 2 3 1 3
3 Ella Mosselman SAV   1 3 4
4 Laura Wilde NEA Volharding 3 4 6 7
5 Fee Mok SAV 8 5 4 9
6 Rosaly Zomerdijk NEA Volharding 4 6   10
7 Sharon Tol av Edam 5 8 8 13
8 Nina Kruijer Hylas 9   5 14
9 Sanne de Wit av Edam 10 7 7 14
10 Emma Lans Lycurgus 6   9 15
11 Finet Neelissen av Castricum 7 9   16
12 Marit Kaptein NEA Volharding 11   10 21
13 Esther Keizer Hera 13 14 12 25
14 Melanie Zijlstra DOKEV 12 13   25
15 Merel Schilder av Edam 28 12 14 26
16 Femke Guit av Edam 23 11 16 27
17 Marjolein van der Kraan Trias 17 23 11 28
18 Veronique Bruin av Wieringermeer 18 10   28
19 Kyra Agassi Trias 22 19 13 32
20 Noah Verduin TAS 82 15 17 18 32
21 Julia Jongejeugd NEA Volharding 25 18 15 33
22 Roos Hoff Lycurgus 14   19 33
23 Silvia Bloemendaal NEA Volharding 20 15   35
24 Maud Karsten NOVA 21 20 17 37
25 Luca Hageman Hera 16 26 42
26 Nadia Lensen Lycurgus 26 16 42
27 Milana Sikkema Lycurgus 32 22 21 43
28 Dunsi Schuurman Hylas 24 21 23 44
29 Suzanne de Visser Trias 19 36 25 44
30 Bente van Westerop Hera 28 20 48
31 Marly Butcher TAS 82 31 25 24 49
32 Jade Glas TAS 82 29 24 53
33 Kim Tervoort Trias 27 28 55
34 Carolien Oberink av Castricum 41 32 26 58
35 Iris Platte DOKEV 30 30 60
36 Myrthe van Walsum Hera 33 27 60
37 Jette Moerman Hera 36 27 63
38 Lieke Middelveen Lycurgus 34 31 32 63
39 Elisa Babucci NEA Volharding 35 35 29 64
40 Robin Kuller NEA Volharding 39 34 30 64
41 Jinke van de Lageweg Lycurgus 33 38 33 66
42 Lois Hoogland Lycurgus 38 29 67
43 Mila van Es Dokev 43 31 74
44 Maaike Mathlener Hera 45 40 35 75
45 Tessa Arkesteijn Lycurgus 42 37 79
46 Tessa van der Wulp Noordkop 44 39 83
Roos Poldervaart Trias 22
Cindy Kerkhof Hera 34
Femke Koning Lycurgus 37
Shevon McGarry Trias 40
Fransien Rooyakkers DOKEV 41
Jongens pupillen A.1
1 Jochem van Dijk DOKEV 1 1 7 2
2 Yannick Hageman Hera 2 2 3 4
3 Bram Klap Lycurgus 34 5 1 6
4 Romello Christiaan Hera 4 3 13 7
5 Tijs Haanappel Trias 3 4   7
6 Gideon MŲhringer Hera 12 8 2 10
7 Scott Boekel NOVA 5 9 6 11
8 Marnix Kolkman av Edam 7 19 5 12
9 Jeroen van het Hof NEA Volharding 8 6 11 14
10 Jelle Hooyberg av Edam 9 12 8 17
11 Quinten van Delft Hollandia   10 9 19
12 Casper Peterse Trias 10 14 10 20
13 Jimi Derksen DOKEV 16 7 24 23
14 Kevin Steenbakkers Noordkop 25 11 12 23
15 Tijmen Jansen DOKEV 11 15   26
16 Indy Capricorne Hylas 13 21 17 30
17 Quinn Vlak av Edam 15 16 15 30
18 Jens Hierck Hera 20 17 14 31
19 Ties van 't Riet Hylas 18 13 19 31
20 Koen Looman Hera 17 23 16 33
21 Jelle Wittink Hylas 19 33 20 39
22 Daan van Meerendonk Lycurgus 14 29 43
23 Sam Reukers av Edam 23 27 23 46
24 Matthijs Kool Hylas 22 25 47
25 Dirk van Egmond av Castricum 26 22 48
26 Jarno Betlem Lycurgus 20 28 48
27 Timothy Mulder NEA Volharding 24 24 48
28 Nils Rabbeljee DOKEV 29 25 54
29 Mick Oudeman Hera 28 32 27 55
30 Wietze Kuyl Trias 27 28 29 55
31 Bram Houtkooper Trias 31 26 57
32 Sam van Dijk Lycurgus 30 35 30 60
33 Bart Somme Hylas 32 31 63
34 Jordy Drijfhout Lycurgus 37 32 69
Stein Liefhebber Trias 4
Baltus Noah Hollandia 6
Jens Oosterink Trias 18
Tim Buschman DOKEV 18
Jur Groenland Trias 21
Yur Groenland Trias 21
Karsten de Roo Hylas 22
Teun de Koning Lycurgus 26
Enzo Meerstra Hollandia 30
Ide Brinkman Hylas 31
Skip Boumans Hera 33
Stefan van der Reijden DOKEV 34
Rick Jongenburger Trias 36
Meisjes pupillen A.1
1 Julie Eikelenboom Lycurgus 2 1 1 2
2 Mirre Gielen TAS 82 1 2   3
3 Femke Drijfhout Lycurgus   3 3 6
4 Noa de Moel TAS 82 3 4 4 7
5 Mara Cotterink Lycurgus 6 6 2 8
6 Lisette Doodeman NOVA 4 5 6 9
7 Nienke Madderom Trias 7 9 5 12
8 Roos Molenaar av Edam 8 8 8 16
9 Isis Jansen Hylas 11 13 9 20
10 Britt Rodenburg Lycurgus 10 17 11 21
11 Francis van Rookhuizen NEA Volharding 16 18 7 23
12 Lysanne Zaal Hera 9 15 17 24
13 Mellani Goezinnen NEA Volharding 14   10 24
14 Anne Zonneveldt Lycurgus   12 13 25
15 Kris Reijersen v Buuren av Castricum 23 11 14 25
16 Samantha Frinking Lycurgus 26 7 20 27
17 Emilie Jacques NEA Volharding 18 10   28
18 Robin van der Veen Hera   16 12 28
19 Frederique Kox Lycurgus 13 20 16 29
20 Lianne Runderkamp av Edam 20 25 18 38
21 Luna Bakker Hera 19   19 38
22 FabiŽnne MŁller Lycurgus 17 23 25 40
23 Eva Bakker Hera 21 22 43
24 Sarah Stoop NOVA 27 19 26 45
25 Willeke Vink av Edam 24 21 45
26 Isabel Worp NEA Volharding 12 34 46
27 Kylie Kroon av Edam 32 22 24 46
28 Marije Bakker DOKEV 36 14 50
29 Lisa Church NOVA 22 29 51
30 Yvonne Schokker av Edam 29 24 27 51
31 Lara de Boer Lycurgus 34 26 29 55
32 Bo Runderkamp av Edam 35 21 56
33 Iris van der Meer Lycurgus 30 28 58
34 Tessa de Jong av Edam 31 28 59
35 Jonne van Schagen DOKEV 33 27 60
36 Kara Zwagemaker SAV 28 32 60
37 Romy Kwast DOKEV 31 30 61
38 Esmee van der Wal Lycurgus 41 23 64
39 Mireille Ligthart NOVA 35 33 68
40 Suze Butter Lycurgus 44 30 74
41 Karin Mollee Lycurgus 39 36 75
42 Britt van de Berg NOVA 40 37 77
43 Mei Qi Janssen Lycurgus 42 38 80
Lisa Genet Trias 5
Nora Opdam Trias 15
Sacha Schenk av Wieringermeer 15
Iris Croux Trias 25
Rosalinde Wuck NEA Volharding 37
Tess Kroon Dokev 38
Mabel Borst Hylas 39
Merel van Diepen Lycurgus 43
Merel van Amsterdam NEA Volharding 45
Nadine-Joy Struik av Wieringermeer 46
Jongens pupillen A.2
1 Tom Hoogeboom NOVA 3 2 1 3
2 Duncan Steenbakker Lycurgus 5 1 3 4
3 Jan Kalverdijk Hera 2 3 2 4
4 Djoao Lobles Noordkop 1 4   5
5 Jort Tiessen Noordkop 4   5 9
6 Martijn Bakker Trias 7 5 4 9
7 Roel Wilde NEA Volharding 6 6 7 12
8 Maarten Schouten Hylas 15 7 11 18
9 Thijs Zwaanenburg Hera   11 9 20
10 Youri Dekker NOVA 11 9 16 20
11 Nick Kroes NOVA 21 12 10 22
12 Luuk Veldman Hylas 14 10 15 24
13 Lars van Driel av Edam   17 8 25
14 Levi van Diest Lycurgus 13 13 12 25
15 Kick van Leeuwen DOKEV 8 19 18 26
16 Jeremy van der Mee Noordkop   21 6 27
17 Mark Dekker Hylas 20 8   28
18 Stan Huiting Trias 10 18 19 28
19 Kasper Vrolijk av Castricum 17 16 13 29
20 Marijn Goezinne Lycurgus 16 15 17 31
21 Lucas Schram av Castricum 22 20 14 34
22 Jarno Gilissen Lycurgus 25 14 26 39
23 Pieter Dekker Nova 18 22 40
24 Thomas Mol Lycurgus 9 32 41
25 Max Guit av Edam 26 23 20 43
26 Lars Houtman NOVA 33 25 21 46
27 Joost Keizer Hera 24 24 23 47
28 Matthijs van de Lagewe Lycurgus 22 25 47
29 Johan van Weert Lycurgus 38 26 24 50
30 Dave Schoemaker ARO 88 23 30 53
31 Arne de Jong Hylas 35 27 27 54
32 Wessel Aertssen Lycurgus 28 28 28 56
33 Bjorn Bloemendaal NEA Volharding 27 32 59
34 Jan Zoon av Castricum 31 29 60
35 Jarno de Vries NEA Volharding 30 33 31 61
36 Mitchell Kampert Noordkop 32 31 30 61
37 Twan Bosschaart Trias 34 36 29 63
38 Tom van der Velden av Castricum 41 37 33 70
39 Raoul Lensen Lycurgus 36 35 71
40 Jeppe de Jager Lycurgus 39 34 73
41 Jerrijn Mandjes Hera 47 39 34 73
42 Noah den Ronden Lycurgus 43 38 35 73
43 Sam Visser NEA Volharding 37 36 73
44 Thomas Wijkstra NEA Volharding 44 40 37 77
Raoul van de Laar NEA Volharding 12
Lars Tijmstra Hollandia 19
Robin Boxma Hylas 29
Melle Bosgraaf Lycurgus 40
Koen Dijk Lycurgus 42
Kyllian Spee NEA Volharding 45
Mart van der Knaap Trias 46
Melle Peer Noordkop 48
meisjes pupillen A.2
1 Nina van Diepen Hera 1 1 3 2
2 Emma Kant Lycurgus   2 2 4
3 Merel van Herp Lycurgus 4 3 1 4
4 Wiek Groot Noordkop 2 4   6
5 Mirte Jansen DOKEV 5 5 10 10
6 Vere Tavenier Hera 3 7   10
7 Julia Krajenbrink Hylas 8 6 5 11
8 Simone Winter Lycurgus 6 9 6 12
9 Inez Bouwen Lycurgus 9 8 7 15
10 Noah Suurmond av Edam 7 15 9 16
11 Willeke Stuijt av Edam 19 14 4 18
12 Yanniek Bouwer Trias 10 10 8 18
13 Daphne Bosch av Edam 14 13 11 24
14 Sharita Oor av Edam 13 11 14 24
15 Linda van der Klei NEA Volharding 15 12 13 25
16 Merel de Bruin DOKEV 11 16   27
17 Lara Verbree Lycurgus 16 23 12 28
18 Wies Siffels Lycurgus 12 17 20 29
19 Amber van der Klei NEA Volharding 17 21 16 33
19 Anouk Haverkort Lycurgus 25 18 15 33
21 Lisa Bruintjes Lycurgus 23 19 19 38
22 Lisa de Boer NEA Volharding 20 22 18 38
23 Mirte van 't Land Lycurgus 18 20 38
24 Mila Kuller NEA Volharding 26 27 17 43
25 Maayke Beukema Noordkop 21 24 45
26 Frouke Beukema Noordkop 22 28 50
27 Jenna van der Meijden NEA Volharding 24 29 53
28 Amber van der Putten Hera 33 37 21 54
29 Iris Glas TAS 82 28 26 54
30 Jaimy Meyer av Wieringermeer 32 36 22 54
31 Tess Keppel DOKEV 30 25 55
32 Dora van Kruistum av Castricum 27 32 59
33 Lisa Kaptein DOKEV 36 41 23 59
34 Amber van den Hoff av Wieringermeer 38 43 24 62
35 Liset Kolkman av Edam 29 34 63
36 Pien Karsten NOVA 31 35 66
37 Mandy Platte DOKEV 34 33 67
38 Demi Alders DOKEV 35 39 74
Shevan Nijman NEA Volharding 30
Sophie Wagemaker Hera 31
Julia Koppelaar Lycurgus 37
Minke van den Brink TAS 82 38
Quinta van Schellen Lycurgus 40
Amanda van Leuffen Hollandia 42

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 14.02.2012