Crosscompetitie Cross competitie
Ploegenklassement na 3 wedstrijden
poule Zuid

Blauw gemarkeerd zijn de atleten die volgens het competitiereglement, artikel 16,
geplaatst zijn voor de finale in Woerden op 10 maart 2012
nov jan feb totaal
Jongens junioren A                     
1 Merlijn Dekker   Almere '81   1 1 2
2 Mohammed Tabaouni      Spirit Lelystad      2   2 4
3 Ruben Klein   Phoenix    3 3 6
4 Jilles Warmer   Spirit Lelystad 3 4 7
Justin van Benten      Phoenix              1
Tim Valentijn   Clytoneus  2
Jongens junioren B                           
1 Yassine Loukili   Atverni  1 1   2
2 Lukas Bos   Triathlon  2 2 2 4
2 Joost Wieleman         Almere '81           3   1 4
4 Thierry Willigenburg Triathlon  4   3 7
5 Messaoud Dardouri   Atverni  5 3   8
6 Jolan van Maaren  Almere '81 8 4 5 9
7 Jeroen Bakker          Hellas               7   4 11
8 Michael Hooper   Spirit Lelystad 6 7   13
9 Jelmer de Mare  Hellas 9 6 8 14
10 Thierry Belt   Triathlon    9 6 15
10 Koen Koehof   Pijnenburg 10 5   15
12 Vincent van Roomen  Triathlon  13 10 7 17
13 Lars Biemans   Atverni  11 8 19
14 Leon Gillissen         Altis                14 9 23
14 Bas van der Vuurst BAV  15 13 10 23
16 Conrad Balzer   Clytoneus  22 12 12 24
17 Klaas Visscher         Almere '81           23 14 11 25
18 Roel Kooi   Triathlon  17 11 28
18 Mirco Hoogetoorn   Spirit Lelystad 19 15 13 28
20 Michael Nagel   Spirit Lelystad 24 16 14 30
21 Tijs Wijkamp   Altis  25 17 42
Tshego Epema           Altis                12
Rutger Tiesma          Hellas               16
Sander Kaspers         Pijnenburg           18
Jasper Koopmans        Hellas               20
Mart Schalken          Almere '81           21
Meisjes junioren A                           
1 Anke Suijkerbuijk      Pijnenburg           1 1   2
2 Lara Witte             Phoenix              2 2 1 3
Meisjes junioren B
1 Lotte van der Velde Triathlon  2 1 1 2
2 Demi van der Stoep     Altis                4   2 6
3 Shirley Dolman   BAV  5 3   8
4 Caitlin van Gessel  Triathlon  6 6 3 9
5 Katja Slangewal   Altis  8 2   10
6 Mei Nelissen   Triathlon  7 5   12
7 Emma van der Burgh Pijnenburg  10 4 14
8 Wietske Brouwer        Phoenix              12 4 16
8 Dewi Posthuma   Pijnenburg  9 7 16
10 Lisa Biesterveld       Pijnenburg           14 5 19
11 Suzanne Nouwen   Pijnenburg  15 8 23
Tess Wegman            Altis                1 0
Aniek Wolsing           Triathlon            3 0
Lieke Heupink   Clytoneus  9 0
Yara Gast              Triathlon            11 0
Lente Michels          Altis                13 0
Jongens junioren C                           
1 Kelide Aminboru        Triathlon            1 1   2
2 Thomas van der Vooren  Triathlon            2 6 2 4
3 Elias Loukili          Atverni              3 2   5
3 Ruben Heesen           U-Track              4 4 1 5
5 Bart Brand Atverni   3 3 6
6 Sven van Miltenburg    Atverni              5 5 4 9
7 Tom Licher             Clytoneus            6 7 6 12
8 Guus Kooi              Triathlon            7 8   15
9 Menno Dieke            Triathlon            9 9 7 16
10 Thijs Buwalda          BAV                  11   8 19
11 Freek Tiel Groenesteege Clytoneus            26 11 10 21
11 Leo Hendriks           Clytoneus            12 18 9 21
13 Ids Biemans            Atverni              13 10   23
14 Lars van Golstein Brouwer Clytoneus            23 14 11 25
14 Pieter Heij            BAV                  10 15   25
16 Dirc Stöver            Triathlon            14 19 13 27
17 Wim Vonk               Triathlon            15 13 14 27
18 Jordi Wijnands         Spirit Lelystad      16 20 16 32
19 Reinder Boekhoff   Pijnenburg  33 21 12 33
20 Him de Looper          AV Zeewolde          17 17 34
21 Bas Baartmans          Altis                19 24 17 36
22 Merijn van Essen       Triathlon            34 27 15 42
22 Tim Machiels           Triathlon            36 23 19 42
24 Tim van Brussel        Triathlon            27 18 45
25 Maxim Annink           Altis                20 26 46
26 Freek van der Weij     Triathlon            29 21 50
27 Keenan Veld            Triathlon            41 30 22 52
28 Vincent Bosboom        Altis                32 22 54
29 Frank Huurdeman        Altis                21 34 55
30 Lars van Beek          Altis                38 33 23 56
30 Lloyd Rompa            Altis                43 32 24 56
32 Jelle Bos              AV Zeewolde          30 28 58
32 Kas Raaijman           Altis                31 29 29 58
34 Daan Vollinga          Clytoneus            35 25 60
35 Patrick van Oostrom  Triathlon  36 36 25 61
36 Max Groot              Pijnenburg           40 31 71
37 Maurice Derksen        Altis                39 37 76
38 Thijs Roskamp          BAV                  45 38 83
Jay van Brienen Hellas 5 0
Bart Roes              Clytoneus            8 0
Guus Nouwen   Pijnenburg  12 0
Jort Brandenburg   Phoenix  16 0
Luc de Jong            Almere '81           18 0
Sam van de Water       Pijnenburg           22 0
Cas van der Sommen     Pijnenburg           24 0
Duco Fabrie            Pijnenburg           25 0
Robin Abrahamse        Pijnenburg           28 0
René Dijkhuizen   Clytoneus  35 0
Hidde de Vries         Spirit Lelystad      37 0
Laurens Bree           Pijnenburg           42 0
Lex Butzelaar          Pijnenburg           46 0
Meisjes junioren C                         
1 Veerle Bakker         Triathlon           1   1 2
2 Ina van Woersem       BAV                 2 1 2 3
3 Elke Molenaar         Spirit Lelystad     4 2 3 5
4 Annemarie Slangewal   Altis               3 3 4 6
5 Nina van Eijk         Phoenix             5   5 10
6 Rohmana Koops         BAV                 9 4 7 11
7 Nanou Vos             Triathlon           7 6   13
8 Dorian Wevers         BAV                 10 7 9 16
8 Jessy van Ee          Altis               11 5   16
10 Pien Stadman-Robaard  Altis               13 14 6 19
11 Fieke Witte           Phoenix             8 13   21
11 Jente Frints          Pijnenburg          12 9 15 21
13 Annika Schuurman      Triathlon           15 10 12 22
13 Odile Verzantvoort    Triathlon           14 21 8 22
15 Lotte van Beek        Altis               21 12 13 25
16 Ilse de Boer          Pijnenburg          25 11 19 30
16 Lotte Buwalda         BAV                 16   14 30
16 Nienke Streekstra  Spirit Lelystad   20 10 30
19 Imke Wassink          Triathlon           20 15 16 31
20 Marlies Meijer        Triathlon           19 17 18 35
21 Anouk van Drie        Altis               23 19 17 36
21 Nadine Koster         Clytoneus           31 25 11 36
23 Annika van den Bedem  Altis               24 18 42
24 Kaleigh van der Wilt  Triathlon           27 16 43
25 Annabel Boonman       BAV                 30 24 20 44
26 Paulien Bosboom       Altis               29 23 22 45
27 Meike Schipper        Triathlon           35 29 23 52
27 Nienke Heida          Clytoneus           26 26 52
29 Mandy Muller          Spirit Lelystad     34 21 55
30 Anika van Gessel      Triathlon           40 32 25 57
30 Valerie Rog           Pijnenburg          39 33 24 57
32 Carmen Hoff           AV Nijkerk          32 27 59
33 Emma van den Berge    Triathlon           36 28 64
34 Nienke Köllmann       Pijnenburg          37 30 67
35 Jorieke Beernink      Phoenix             38 31 69
Mara Kaspers          Pijnenburg          6 0
Julia Wildenbeest  AV Nijkerk 8 0
Mabel Korporaal       AV Zeewolde         17 0
Jetske Lucas          Pijnenburg          18 0
Daphne Linnekamp      Hellas              22 0
Lotte Kuiper  Triathlon 22 0
Lieke Mulder          Hellas              28 0
Joyce Reijnen         AV Nijkerk          33 0
Ninke Brouwer         Phoenix             41 0
Jongens junioren D2                           
1 Cain Rutgers   Almere '81 1 2 1 2
2 Brian Versluis   Atverni    1 2 3
3 Justin Lam   Almere '81 2 3 3 5
4 Joppe Stokvis   Triathlon  3 5 4 7
5 Ies Kaczmarek   Almere '81 5 4 6 9
6 Reinder Prince   Triathlon  4 6   10
7 Stan Ritzer   Spirit Lelystad 7 7   14
8 Gian Oerlemans   Altis  10 10 5 15
9 Rick Hollestelle   Triathlon  6 16 10 16
9 Tijmen Brand   Altis    8 8 16
11 Aad Schuilenburg   Pijnenburg  11 12 7 18
12 Juras Huijben   Phoenix    9 9 18
13 Daniel Bos             Triathlon            9   11 20
14 Cas Bakker   Clytoneus    11 13 24
15 Luc van Wessel         Pijnenburg           12   15 27
15 Lucas Biesterveld   Pijnenburg  13 14 16 27
15 Stephan Demmendal      Fit                  15   12 27
18 Jort Meijboom   Pijnenburg  14 17 14 28
19 Daniel Noorman   Pijnenburg  20 15 17 32
20 Filip van der Vegt Phoenix  16 20 36
20 Yannick Tourne   Triathlon  17 24 19 36
22 Stefan Zondervan       Triathlon            19 18 37
23 Bram Out   Spirit Lelystad 18 21 39
23 Stefan Smits   Pijnenburg  24 18 21 39
25 Arthur van Essen  Triathlon  22 19 41
26 Max van der Velden Altis  27 22 22 44
27 Evert Manders   Hellas  25 23 48
28 Joost Oosterhof   Altis  23 26 49
29 Jochem de Kruijff  Clytoneus  32 29 23 52
30 Boris Sierink   AV Zeewolde 28 25 53
31 Clinton Martendorp   Spirit Lelystad 27 27 54
31 Roan Huisman   AV Nijkerk 34 30 24 54
33 Sebastiaan van Toor  Altis  31 32 25 56
34 Lois Houtzager   ATHLOI  31 26 57
35 Jikke van 't Erve ATHLOI  35 34 69
David Overduin         Hellas               8 0
Hugo van der Ploeg Clytoneus  13 0
Tristan Voogd Almere '81 20 0
Michiel Hollestelle    Triathlon            21 0
Kenneth Moerenhout     Clytoneus            26 0
Mike van der Hoek Clytoneus  28 0
Lars de Kwant          Fit                  29 0
Tim Jong               Altis                30 0
Mark de Bree           ATHLOI               33 0
Niels Briedé Clytoneus  33 0
Thijs Köllmann   Pijnenburg  35 0
Jongens junioren D1                           
1 Marc Roes   Clytoneus  1 2 1 2
2 Kelvin Baartwijk   Almere '81   1 2 3
3 Niels Koelink   BAV  2 3   5
4 Tim van Enk  Phoenix  3 4 5 7
5 Justin Barnar   Clytoneus  6 5 3 8
6 Jorrit Hildebrand   Spirit Lelystad 4 7 7 11
6 Lenart Gijsen   Pijnenburg  7 10 4 11
8 Koen van Perse  Hellas  5 8 8 13
9 Jimmy van Velzen  Pijnenburg  12 11 6 17
9 Kjell Hoogendoorn   Clytoneus    6 11 17
11 Hendrik Oppelaar   Hellas  9 9   18
11 Tjerk van der Weij     Triathlon            8   10 18
13 Daniel Versteeg   ATHLOI  10 14 9 19
14 Gerben Schipper   Triathlon  15 12 14 26
14 Jerome de Munnik  Triathlon    13 13 26
16 Sybren Kiewiet   Hellas  24 15 12 27
17 Jeroen Overbeek   Clytoneus  14 21 16 30
18 Nico Remkes   Altis  16 17   33
19 Carl Westert   Triathlon  18 18 36
19 Daan Roozendaal   Hellas  17 19 19 36
19 Enno Braaksma   Pijnenburg  21 24 15 36
22 Daan Blokland   Altis  23 20 17 37
23 Kylian Jonkers   Triathlon  22 25 21 43
23 Marijn Kriegsman   Triathlon  20 23 43
25 Pelle van de Bor AV Nijkerk 13 31 44
26 Luuk Stadman-Robaard   Altis  27 26 20 46
27 Luit Meinen   Triathlon  25 22 47
28 Dave de Bruyn  Altis  28 27 23 50
29 Oscar de Groot  Pijnenburg  30 24 54
30 Luc Lamme              Pijnenburg           31 25 56
30 Roan Huitenga   Altis  29 27 56
32 Youri de Kruijf  Pijnenburg  30 32 26 56
33 Maico Rompa   Altis  34 33 28 61
34 Maarten Joosten   Triathlon  32 35 30 62
34 Youp Brouwer   Spirit Lelystad 33 34 29 62
36 Tim Lamme              Pijnenburg           35 31 66
Thijs Beentjes         AV Nijkerk           11 0
Max Gebski   Hellas  16 0
Lucas Stolk            Pijnenburg           18 0
Maarten Noordzij       Hellas               19 0
Aron Scholtens Clytoneus 22 0
Jona Ju                Hellas               26 0
Rik Barlo   Pijnenburg  28 0
Nils Juijn             Hellas               29 0
Meisjes junioren D2                           
1 Jasmijn Bakker         Triathlon            1   2 3
2 Lotte de Jong          Almere '81           3 1 5 4
2 Nida Huijben   Phoenix    3 1 4
2 Paulien Karsemeijer    Clytoneus            2 2 3 4
5 Sandra van de Grift    Pijnenburg           4 4 6 8
6 Wouke van 't Klooster  Pijnenburg           6 5 4 9
7 Femke Kuiper           Altis                5 7 9 12
8 Lisanne Brouwer        Spirit Lelystad      8 9 7 15
8 Myra Smulders          Altis                7 8 8 15
10 Janna Nijssen   Hellas    6 11 17
11 Renske de Blocq van Schelinga Pijnenburg           9 10 16 19
12 Maria Onassis          Hellas               10 15 12 22
13 Amber Willems          Pijnenburg           14 18 10 24
13 Cecilia Balzer         Clytoneus            11 13 20 24
13 Marlijn Wijkamp        Altis                12 12 13 24
16 Femke Jansen           Pijnenburg           21 11 15 26
17 Floor Markslag         Altis                15 14 29
17 Tamara Went            BAV                  13 16 18 29
19 Shanice Maarschalkerweerd Triathlon            16 17 14 30
20 Femke Fleur Verstraete Altis                18 19 37
21 Marije de Groot        Altis                17 21 38
22 Meike de Vos           Triathlon            26 22 17 39
23 Suzanne Vink           BAV                  19 21 40
24 Lisa Brandenburg   Phoenix  23 22 45
25 Famke Broekhuizen      Pijnenburg           23 25 23 46
25 Ida Raadgever          Triathlon            22 27 24 46
27 Maureen Meewis         AV Nijkerk           24 24 48
28 Carmen van de Waterbeemd Pijnenburg           25 26 51
Robin Szczerba   Phoenix  19 0
Fleurine van Logtestijn Pijnenburg           20 0
Marit van der Wal Hellas  20 0
Meisjes junioren D1                           
1 Aylan Menick   Clytoneus  2 1 3 3
1 Ynte Biemans   Atverni  1 2   3
3 Ilse van de Haar Altis    3 1 4
4 Blanca van Haaren  Fit  6 4 2 6
5 Fleur Praas   Triathlon  3 6 4 7
6 Madelief Kok   Altis  5 7 6 11
7 Nanda Bousema   Hellas    5 7 12
8 Femke Bol   Triathlon  4 11   15
9 Laura Houtgast   Fit  8 8   16
10 Lotte Smink   Hellas  9 10 8 17
11 Sharon Lansing   Clytoneus  10 9 9 18
12 Laura van Surksum  BAV  7 12   19
13 Sanne van Drunen  Spirit Lelystad 17 17 5 22
14 Joelle Hoff   AV Nijkerk 14 13 11 24
15 Esther Spruit   Phoenix  16 15 10 25
15 Femke Brouwer          Phoenix              13   12 25
17 Sophie de Jong  BAV  11 14   25
18 Lieke Hulshof   Pijnenburg  15 20 13 28
19 Willemijn Giltaij   Triathlon  22 16 16 32
20 Jorieke Slangewal   Altis  12 21 33
20 Saskia Kemmeren   Triathlon  24 19 14 33
22 Britt Hoff   AV Nijkerk 18 23 17 35
23 Denise Achterberg   Altis  19 22 19 38
23 Eva Thijssen   Pijnenburg  23 25 15 38
25 Mirre de Vor  Triathlon  18 22 40
26 Melina Hoff   AV Nijkerk 20 24 23 43
27 Sophie Bleijerveld   BAV  26 18 44
28 Carlijn Zwart          Phoenix              28 26 54
29 Jaimy Schenderling     Pijnenburg           34 21 55
30 Jannah de le Lijs Phoenix  27 30 57
31 Aricia Limburg   Triathlon  26 32 58
32 Elise Stijger   BAV  32 33 27 59
32 Lonneke te Kloese  Triathlon  34 25 59
34 Pia Leurs   Altis  31 29 60
35 Fleur Brandsen   BAV  35 35 29 64
35 Veronika van den Berg Phoenix  33 31 64
Kirsten Hogema Triathlon 20 0
Yoniet Gmelich Meijling Pijnenburg           21 0
Tessie Hamers Altis 24 0
Madison Skaggs         Triathlon            25 0
Rosalie de Vries  Altis  27 0
Jamie Denkers Spirit Lelystad 28 0
Marit Bomhof   Triathlon  28 0
Nadine de Leeuw        Almere '81           29 0
Bente Schalkx          Hellas               30 0
Eefje van den Akker    Triathlon            36 0
Sandra Haitsma   Triathlon  36 0
Kim Klarenbeek         Hellas               37 0
Maj Grootendorst       Phoenix              38 0
Marley Wijsman         Hellas               39 0
Jongens pupillen C                           
1 Christopher Lam        Almere '81           1 1 1 2
2 Daniel van der Poel    Phoenix              3 2   5
2 Rens Ploeg             Pijnenburg           2 3 4 5
4 Bas van Groenestein Almere '81   7 2 9
4 Gijs Broere            Triathlon            4 5 18 9
6 Ralph-Karsten van der Vliet Pijnenburg           6 8 5 11
7 Jort Mol Lous          BAV                  5 12 10 15
8 Antoni Elkenbracht     Phoenix              14 18 3 17
8 Meijne Viersen         Hellas               7 10 14 17
10 Tijmen Hoogendoorn     BAV                  8 15 9 17
11 Dat de Kiefte          Phoenix              23 11 7 18
11 Jonah Broer            Triathlon            20 6 12 18
13 Floris Bruinsma        Pijnenburg           11 17 8 19
13 Mats Roskamp           BAV                  15 13 6 19
15 Hugo van Westerneng    Triathlon            9 19 15 24
15 Tycho Houtgast         Fit                  10 14   24
17 Rolf Vader  Altis 16 20 11 27
18 Dinand te Pas          BAV                  13 25 17 30
19 Gunnar van den Hoogen  Hellas               12 22 34
20 Guido Rienks  Altis 23 13 36
21 Demian Schimmel        Triathlon            17 24 20 37
22 Tyrone Richards        Altis                18 21 21 39
23 Jesse van der Veen     Triathlon            25 28 19 44
24 Floris van Schagen     Triathlon            22 27 23 45
45 Noah Sandbrink  Altis 29 16 45
26 Mick van de Wouden     BAV                  24 34 22 46
27 Koen van der Linde     Altis                19 32 51
28 Jort Vooijs            Altis                29 33 25 54
29 Max Stolk              Altis                26 30 56
30 Marc Mijnlieff         Altis                31 36 26 57
31 Daan Tuncer            Triathlon            27 35 62
32 Abel Remkes            Altis                30 37 67
Jan Vriesman  BAV 4 0
Sjoerd Froeling  Phoenix 9 0
Hidde Rijnbeek  Hellas 16 0
Ignace Konig           Triathlon            21 0
Lucas de Swart AV Nijkerk 24 0
Duncan Overduin  AV Nijkerk 26 0
Sam de Wolf Pijnenburg 27 0
Michel Stel            BAV                  28 0
Thijmen Immerzeel  Phoenix 31 0
Meisjes pupillen C                           
1 Annelou Praas   Triathlon  1 1 1 2
2 Iris Barlo   Pijnenburg  2 2   4
3 Renske Jekel           Fit                  3   2 5
4 Charlize Mamman   Altis  6 3 6 9
4 Nina van der Vat Triathlon  5 4   9
6 Lena Broere   Triathlon    5 5 10
7 Merle Priem   Altis  4 8 9 12
8 Isabel Kerstholt   Altis  12 6 7 13
8 Marinka Schuurman   Altis  9 10 4 13
10 Lara Heinen   AV Nijkerk 7 7   14
11 Ella Lommen   Altis  8 11 11 19
12 Lois Donkers           Almere '81           16   10 26
12 Lotte Lammers   Altis    12 14 26
12 Meike Stoter   Triathlon  25 9 17 26
12 Roos Leerkes   Almere '81   13 13 26
16 Irene Witkamp   Pijnenburg  14 14 28
17 Myrthe Martens   Altis  17 20 12 29
18 Merel Hulshof   Pijnenburg  15 15 30
19 Daan Blijenberg   Triathlon  21 16 16 32
20 Helen Verreck          Triathlon            18 18 36
21 Dagmar Schepers        Altis                24 15 39
22 Elsa Bresser   Altis  22 19 41
23 Evi Bronswijk   Altis  23 21 44
Femke Leguit Almere '81 3 0
Evi Bom Pijnenburg 8 0
Minte Menttrop         Triathlon            10 0
Marijke Huisman        Pijnenburg           11 0
Eva Voogt              Triathlon            13 0
Bente van der Spoel Altis  17 0
Noia Veenstra   Fit  18 0
Erinn de Bok           Hellas               19 0
Annick Koks            Hellas               20 0
Jongens pupillen B                           
1 Hugo Jansen   Clytoneus  1 1 1 2
2 Joey Daselaar   Pijnenburg  3 3 2 5
3 Femi Ekker   Hellas  4 2   6
4 Mark Hollestelle   Triathlon  2 5 5 7
5 Marc van Burgel  Atverni    4 6 10
6 Jasper Smink   Hellas  7 7 4 11
7 Jibbe Teeuwisse   Triathlon  10 13 3 13
8 Nathan Oerlemans   Altis  5 9 11 14
9 Nigel Kenepa   Altis  9 6 12 15
10 Sven van Gestel  Pijnenburg  11 14 7 18
11 Jouke Westerhof   AV Zeewolde   10 9 19
11 Pepijn de Groot  Pijnenburg    11 8 19
13 Ivo Stolk   Pijnenburg  6 17   23
14 Alexander Ridderikhoff Altis                16 12 13 25
15 David Brouwer-Munoz    Phoenix              12   15 27
15 Tycho Vink             Altis                8   19 27
17 Jarno Rutten   Altis  17 23 16 33
17 Luc van den Brink Phoenix  13 20 20 33
17 Lucas van der Vat Triathlon  18 15   33
20 Hielke van der Schoot U-Track  25 16 18 34
21 Lennert Berentsen      Altis                15 20 35
21 Tristan Schulte        Triathlon            21 14 35
23 Thomas Elbertsen   Altis  14 25 39
24 Boris van de Beek BAV  19 22 41
25 Daan Mook   Clytoneus  19 23 42
26 Loek Wennekes   AV Nijkerk 27 28 17 44
26 Stef Rietveld   Altis  23 21 24 44
28 Yves van der Meer      BAV                  20 25 45
29 Sam Relyveld   Atverni  24 22 46
30 Johan Zomer   Phoenix  24 32 29 53
31 Finn Meinhardt   Triathlon  31 34 28 59
32 Colin van Vegten  Almere '81 33 27 60
33 Marijn Buddendorf   Altis  35 37 26 61
34 Abel Laseur   Altis  31 31 62
35 Nathan Raaijmakers   Altis  34 30 64
36 Ruben Dam   AV Nijkerk 33 38 71
37 Ivo Straten   Hellas  37 35 72
37 Walt Kraeger   Triathlon  36 36 72
Sander Schijf   Hellas  8 0
Jelle Visser   Fit  18 0
Eric Glas Spirit Lelystad 21 0
Rick van Heezik        Almere '81           22 0
Djimon de Groot  Almere '81 26 0
Ties van Bakel         Triathlon            26 0
Pepijn van Diggelen  Clytoneus  27 0
Ruben Bruins           ATHLOI               28 0
Arend de Lignie        U-Track              29 0
Twan Wildenbeest   AV Nijkerk 29 0
Jelmer Vroomans        Phoenix              32 0
Meisjes pupillen B                           
1 Kim van Groenestein  Almere '81 5 1 2 3
2 Jonna Bom              Pijnenburg           2   3 5
3 Carmen Huikeshoven     Altis                1   5 6
3 Ellis de Vries  Altis  4 2 4 6
3 Nina Veenstra   AV Nijkerk 3 3   6
6 Daphne van de Waterbeemd Pijnenburg           6 6 1 7
7 Sarah van Tuijl  Almere '81 14 5 7 12
7 Tosca Claus   Altis  8 4 10 12
9 Diede van Oorschot  Hellas  17 8 6 14
10 Louise de Weerd  Phoenix  10 7   17
11 Mirte Weijers   Hellas  13 9 11 20
12 Marleen van Beers  Altis  11 10 12 21
13 Chaja Plochg   Triathlon  23 14 8 22
14 Jade Platte            Almere '81           7   20 27
14 Maura te Grotenhuis  Triathlon  16 11 19 27
14 Nadia de Keijzer  BAV    12 15 27
17 Bowy Kramers   Triathlon  21 27 9 30
18 Loďs Kok   Altis  18 13 24 31
19 Linn van Schaick  Clytoneus  15 18   33
20 Kendra Limburg   Triathlon  24 21 14 35
21 Ebbe Sanders   Phoenix    15 21 36
22 Eline Brinkhuis Phoenix 19 18 37
23 Debora Delhez   Altis  22 16 26 38
24 Sofia Cola   Triathlon  20 19 39
25 Sanne Bakker Schut  Triathlon  31 24 16 40
26 Famke Allaart   Spirit Lelystad 17 25 42
27 Kaixin Tensen   Triathlon  25 22 23 45
28 Emma te Winkel  Triathlon  33 13 46
29 Eva de Bruin  Altis  28 23 27 50
30 Eline van Dasselaar  AV Nijkerk 29 26 28 54
31 Marit Jansons   Triathlon  25 30 55
32 Kirsten Klein Holte  Fit  26 31 57
33 Marit van Gageldonk  Altis  30 30 29 59
33 Nienke Luijckx         Altis                27 32 59
35 Manja Hamers   Altis  32 29 61
36 Maire Valkenburg   Altis  28 34 62
37 Myrthe van de Grint Triathlon  33 35 31 64
38 Aafke van Roon  Triathlon  35 32 67
38 Lise Vooijs   Triathlon  36 34 33 67
40 Yara Sleeuwenhoek   Almere '81 34 36 35 69
Isis Molenaar          Pijnenburg           9 0
Else Smit              ATHLOI               12 0
Lola Paulisch Triathlon 17 0
Rosa Bos   BAV  20 0
Nicoline van Vught Altis 22 0
Jongens pupillen A1                           
1 Viggo Parol   Atverni  1 1   2
2 Ton van Mameren  Triathlon  2 2 1 3
3 Pablo Velt   Pijnenburg  3 3 2 5
4 Marten Prince   Triathlon  4 4 4 8
4 Mathijs van Wessel     Pijnenburg           5   3 8
6 Jitse Viersen   Hellas  11 5 5 10
7 Owen van der Weijden Clytoneus  9 7 6 13
7 Timo Mols   Altis  7 6 7 13
9 Daan van de Coevering Fit  6 11 8 14
10 Tjitte van den Bedem Altis  8 9   17
11 Daan School   Triathlon  18 8 11 19
12 Floran Groot           BAV                  12   10 22
12 Thomas Bos   AV Zeewolde 10 13 12 22
14 Joris van den Hoven Triathlon  13 10 14 23
14 Rens Versnel   Triathlon  22 14 9 23
16 Ruben Rabouw   Hellas  31 15 13 28
17 Hidde Doornkamp   Pijnenburg  34 12 17 29
18 Yannick Sedoc   Almere '81 14 16 19 30
19 Brun Stöver   Triathlon  35 17 15 32
20 Pieter Joosten   Triathlon  16 18   34
21 Hugo Blokland   Altis  15 20 25 35
22 Lars Wielhouwer        Almere '81           20   22 42
23 Olivier Böhmer         Triathlon            28   16 44
23 Thijs Kruidhof   Almere '81   24 20 44
25 Mart Dummer   Triathlon  29 21 24 45
25 Raul van Londen        Pijnenburg           27 18 45
27 Sander Crama   Spirit Lelystad 24 22 27 46
28 Lucas Witkamp   Pijnenburg  25 23 48
28 Remco Martens   BAV  32 27 21 48
30 Wouter Haitsma   Triathlon  21 29 50
31 Jules Mallens   Phoenix  19 33 52
32 Merijn Kerens          Pijnenburg           30 23 53
32 Thom van der Wouden BAV  23 30 34 53
34 Lucas Beckeringh   BAV  33 31 28 59
35 Ivo van der Harst Altis  42 34 29 63
36 Loek Hendriksen   Fit  38 26 64
36 Youp de Groot  Pijnenburg  47 38 26 64
38 Gustaaf Jans   Altis  35 33 68
38 Leon Remkes   Altis  36 32 68
40 Jarno Krikken   BAV  45 39 30 69
41 Joris Reinderts   Altis  40 31 71
42 Marijn van Maanen  BAV  48 25 73
43 Max van der Meer BAV  43 32 75
43 Wessel Bronswijk   Altis  39 36 75
45 Jesse Frankema   Spirit Lelystad 42 35 77
45 Marijn Yzinga   Altis  40 37 77
47 Jochem Houtveen   Altis  43 41 84
48 Naim Verboom   Triathlon  46 44 90
Gerson Gmelich Meijling Pijnenburg           17 0
Wouter van Pamelen  Clytoneus  19 0
Luuk van den Hoven     AV Nijkerk           26 0
Patrick Meskes   Triathlon  28 0
Sep de Geus            ATHLOI               37 0
Mark Varenkamp         AV Nijkerk           41 0
Keanu Platte           Almere '81           44 0
Victor Noordzij        Hellas               49 0
Meisjes pupillen A1
1 Wendy de Jong  Fit    1 1 2
2 Kirsten Medema         Altis                3 2 4 5
2 Sophie Praas           Triathlon            2 3 3 5
4 Manon de Bruin  Altis    4 2 6
5 Maud Kaarsgaren   Fit    5 5 10
6 Noa Doornekamp         Phoenix              4 7 7 11
7 Aylin Rink             Altis                8 6 6 12
8 Lotte Bleijerveld      BAV                  7 8 9 15
9 Isa van Heezik         Almere '81           6   13 19
10 Emma van de Beek       BAV                  9 16 12 21
10 Roos Prins             Triathlon            10 11 14 21
12 Franca de Leeuw        Altis                11 31 11 22
13 Sanne van Enk          Phoenix              13 9   22
14 Lieke Buijssen         Fit                  16   8 24
14 Lisa Stolk             Altis                19 14 10 24
16 Sophie Does            Almere '81           15 10   25
17 Isabel Cola            Triathlon            14 12   26
18 Elize van Beuningen    Pijnenburg           24 13 18 31
19 Noor Schepers          Altis                17   15 32
20 Joanne van der Poel    Phoenix              23 17 16 33
21 Isa Immink             Triathlon            20 18   38
21 Jeske Wiemans          Pijnenburg           22 19 19 38
23 Fenna van den Brom     AV Nijkerk           18 21 39
23 Rosalie Mutgeert       Pijnenburg           28 22 17 39
25 Ilse Kooijman          Altis                36 24 21 45
26 Sophie Boerboom   Fit  26 20 46
27 Loes Vogelaar          Fit                  29 20 28 48
28 Famke Bles             BAV                  30 28 22 50
28 Melanie van de Beek    AV Nijkerk           27 23 50
30 Mette Lacroix          Almere '81           26 25 29 51
31 Daniëlle Veendrick     BAV                  32 32 23 55
32 Anniek Jekel           Fit                  31 25 56
32 Rinske den Heijer      Pijnenburg           42 29 27 56
34 Catharina van Lange    BAV                  40 35 26 61
35 Nuriya Mets            Pijnenburg           38 24 62
36 Marloes Kerstholt      Altis                37 27 64
36 Mette Roex             Triathlon            34 30 64
36 Rianne de Leeuw        Altis                35 34 30 64
39 Elise Groenen          Almere '81           44 31 75
39 Katelijne van den Brink Triathlon  39 36 75
41 Dorien Meewis          AV Nijkerk           43 33 76
42 Amber Pieterse         BAV                  45 32 77
43 Femke van der Veen     Triathlon            47 37 84
Nine Immink            Triathlon            1 0
Laura Schnell          Hellas               5 0
Mirjam Hollestelle     Triathlon            12 0
Maaike Heida   Clytoneus  15 0
Ines van den Berg      Phoenix              21 0
Kika Hoogstra          Phoenix              25 0
Roza Kiebert           Phoenix              33 0
Ilse Glashorst         Altis                41 0
Lisa Schuurman         Triathlon            46 0
Jongens pupillen A2                           
1 Henrik Kok             Pijnenburg           1 1 1 2
2 Youri Fransen          AV Zeewolde          2 2   4
3 Jelle van Miltenburg   BAV                  3 3 3 6
3 Stan van Nieuwburg     Hellas               4   2 6
5 Ok de Kiefte           Phoenix              10 5 4 9
6 Carsten Bruinsma       Pijnenburg           13 4 7 11
6 Jelle van der Schoot   U-Track              5 6 8 11
8 Faas van den Ven Triathlon    7 5 12
9 Ole Stam               Phoenix              7 8 9 15
10 Koen Roskamp           BAV                  11 26 6 17
10 Sven Jansons           Triathlon            6 11 16 17
12 Thijs van Miltenburg   BAV                  8 10 15 18
13 Pim van de Fliert      Pijnenburg           20 12 12 24
13 Rodney Kuisch          Phoenix              9 15   24
15 Daan Kothman           Altis                15 27 11 26
16 Christian Vermeulen    Hellas               28 16 13 29
17 Camu Prins   Triathlon    13 19 32
18 Alexander Meijkamp     Hellas               17 19 23 36
19 Pepijn Sman            Spirit Lelystad      34 20 17 37
20 Jorn Miedema           Altis                14 28 24 38
21 Menno Akkerman         Phoenix              16   25 41
21 Mick Hopman            Altis                24 17 43 41
23 Jannes Beckeringh      ATHLOI               23 29 20 43
43 Wessel Terpstra        BAV                  33 21 22 43
25 Dennis Schoonhoven     Hellas               26   18 44
25 Jop de Vos             Triathlon            19 25 28 44
25 Joppe van Oorschot     Hellas               30   14 44
28 Pelle Topper           U-Track              21 24 45
29 Frerik Does            Altis                38 18 29 47
30 Twan de Koning         Hellas               29 30 21 50
31 Mick Gerritsen         Altis                12 40 52
31 Stef Ploeg             Pijnenburg           31 22 30 52
33 Luc Verhoeven          Clytoneus            27 34 31 58
34 Steven van den Ham     Clytoneus            25 42 38 63
35 Lars Hogendoorn   Altis  38 26 64
36 Hilbert Scherrenburg   Pijnenburg           32 37 33 65
37 Daan van Brussel  Triathlon  32 37 69
37 Hidde Westerhof        AV Zeewolde          44 35 34 69
39 Pim van den Breemer    Pijnenburg           37 33 42 70
39 Xander van den Ham     Altis                35 35 70
41 Rens Pieters           Triathlon            36 36 72
42 Bas Ostendorf          BAV                  41 36 77
43 Paul Boersen           Triathlon            42 39 81
44 Peter Uljee            Triathlon            43 43 41 84
45 Ezra Halfhide          Clytoneus            47 45 40 85
46 Lars Rijnsberg   Triathlon  46 41 87
47 Timo Klabbers          AV Nijkerk           45 44 89
48 Lukas Meijerink        Pijnenburg           50 46 44 90
49 Raoul Lommen           Altis                48 47 45 92
50 Maarten Roginski       Pijnenburg           49 48 46 94
51 Pieter Brandsen        BAV                  51 49 100
Liam Szczerba   Phoenix  9 0
Lars van Vught Altis 10 0
Beer van Straten  Fit  14 0
Rengert van Dolderen   Triathlon            18 0
Noah Brinkman          Fit                  22 0
Koen Jansen   Atverni  23 0
Lars van Rouwendaal Pijnenburg 27 0
Thijs Straten   Hellas  31 0
Gabriele Gigante Spirit Lelystad 32 0
Luuk van der Horst     Altis                39 0
Nick van der Hoek Clytoneus  39 0
Noah Windhouwer        AV Nijkerk           40 0
Meisjes pupillen A2                               
1 Bente Wagenveld   AV Nijkerk 1 1   2
2 Brynn Wagenveld   AV Nijkerk 3 2   5
2 Manon Stringa   Atverni  2 3   5
4 Jade Hermkens   Phoenix  20 4 4 8
4 Nynke Hazewindus   Fit  18 5 3 8
6 Charlotte Hagen   Clytoneus  5 6   11
6 Nynke van den Bedem Altis  15 9 2 11
8 Lotte Jacobsen   Pijnenburg  12 11 1 12
8 Nadine de Vries  Clytoneus  6 7 6 12
10 Chris van Meeuwen  Hellas  9 12 5 14
11 Lara Mettau            Almere '81           7   8 15
11 Milou Eijsbroek   Phoenix  11 8 7 15
13 Kira Landman           Altis                8   12 20
13 Talitha Bouwman   Triathlon  10 10 15 20
15 Anika Northausen   Pijnenburg  14 29 9 23
16 Christy van Loenen  Altis  26 13 11 24
17 Lisa van Dam  Altis  41 14 13 27
17 Winnie de Groot        BAV                  17   10 27
19 Merle Meinhardt   Triathlon  19 15 17 32
19 Nathalie Kormelink   Clytoneus  13 19   32
19 Nathalie Leushuis   Triathlon  16 16   32
22 Liza van de Vooren     Hellas               21 14 35
23 Evelijn van Hilten  Clytoneus  18 18 36
24 Milou van 't Land Pijnenburg  39 24 16 40
25 Isolde Boon   Altis  23 20 21 41
26 Dawy Jipat   Pijnenburg  40 23 19 42
27 Anouck Jansen   Pijnenburg  22 23 45
28 Isabel van den Broek BAV  31 21 25 46
29 Sophie Berentsen       Altis                28 20 48
30 Nadia Maas   Fit  25 26 26 51
51 Nielle Saly   Pijnenburg  36 27 24 51
51 Romy Donkers           Almere '81           29 22 51
33 Willemijn de Weerd     Phoenix              32 27 59
34 Kirsten Kuipers        Spirit Lelystad      33 28 61
35 Femke Beernink   Phoenix  34 28 62
36 Isa Koster   Triathlon  35 31 66
37 Marion van den Heuvel Altis  42 32 74
38 Linda Heinsius   Altis  43 33 76
39 Robin Dieke   Triathlon  44 34 78
Yara Linnekamp         Hellas               4 0
Louiza Kruiswijk   Atverni  17 0
Aniek de Witt          AV Nijkerk           22 0
Lotta de Beer          Hellas               24 0
Suze Hagemans   Clytoneus  25 0
Yasmina Bourrich       Fit                  27 0
Myrthe van Ee Triathlon 29 0
Jennifer van den Hoek Triathlon  30 0
Lise Dijksman          Altis                30 0
Saskia Jansen          Fit                  37 0
Claartje van Gastel    Triathlon            38 0

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 08.03.2012