Cross competitie 11 februari 2012
av Castricum
Camping Bakkum
Castricum
poule MIDDEN


Foto's


jongens junioren A 5000 m
1 Tom Kleist Phanos 19.52
jongens junioren B 5000 m
1 Soerd Heemskerk AKU 18.55
2 Arnold Berghuizen Atos 19.09
3 Bart van Manen GAC Hilversum 20.00
4 Jordin Bijstra Zuidwal 20.49
5 Evert Bunschoten AV Aalsmeer 21.41
6 Mees Ritmeijer AV '23 22.10
7 Yoram de Boer GAC Hilversum 23.06
 
meisjes junioren A 3000 m
1 Ilse Venema GAC Hilversum 14.01
meisjes junioren B 3000 m
1 Kim Hittinger AKU 12.48
2 Tess van den Berg GAC Hilversum 13.22
3 Eva van Ee AV Aalsmeer 13.26
4 Iselin Keune AKU 13.36
5 Luka Jansen AV '23 13.50
6 Tara de Wit GAC Hilversum 14.04
7 Suzanne van den Broek GAC Hilversum 14.36
8 Mathilde Bakker AV '23 14.50
9 Sharona vd Steen Zaanland 15.03
De uitslag bij de jongens junioren C is onder voorbehoud. De wedstrijd 
is niet reglementair verlopen, omdat een aantal atleten een onjuiste 
route heeft gevolgd.
De situatie zal met de competitieleiders worden besproken. Zo mogelijk 
zal met de afweging wie zich heeft geplaatst voor de finale coulant 
worden omgegaan.
jongens junioren C 3500 m
1 Corne Timmer AV Aalsmeer 13.49
2 Quentin Kema GAC Hilversum 15.43
3 Daan Vos de Wael Phanos 15.58
4 Rafael Gridelli Phanos 16.02
5 David Wolfrat GAC Hilversum 16.23
6 Giel Ritmeijer AV '23 16.30
7 Josha vd Broek Phanos 16.30
8 Io Pel Zaanland 16.41
9 Lennart Hatenboer AV '23 16.43
10 Wouter Grolman AV '23 16.43
11 Jorik Slob GAC Hilversum 16.46
12 Thijs Heemskerk AKU 16.49
13 Stef van Dijk AKU 16.51
14 Frank Sluyter GAC Hilversum 16.53
15 Marco Ruijs GAC Hilversum 16.58
16 Mick Onrust Zaanland 17.12
17 Luwe Groot Startbaan 17.13
18 Paul Mulder AAC 17.17
19 Florian de Boer GAC Hilversum 17.19
20 Ruben Harmsen Tempo 17.20
21 Jan Berbee GAC Hilversum 17.23
22 Jelte ter Braake GAC Hilversum 17.27
23 Jason Komen AV Haarlem 17.28
24 Basile Wieser Phanos 17.47
25 Sietse van der Pal Zaanland 17.56
26 Julian Lieftink Feniks 18.19
27 Frank Weekamp GAC Hilversum 19.00
28 Bastiaan Mudde GAC Hilversum 19.01
29 Tim Huiberts Zaanland 19.23
30 Johnny van Schooneveld AV '23 19.28
31 Ryan Kemper AKU 19.37
32 Yuhei Inomata Startbaan 19.43
33 Kevin Bloem AV '23 21.07
meisjes junioren C 2000 m
1 Janna Visser Startbaan 8.35
2 Julia Straatman GAC Hilversum 8.47
3 Leonie Grob GAC Hilversum 9.03
4 Diede Lek AKU 9.09
5 Hanna Knotnerus Feniks 9.12
6 Iris Wijkhuijzen Zuidwal 9.15
7 Lisa Frissel Tempo 9.18
8 Justine Zwier AV '23 9.19
9 Sanne Veldhuizen Zuidwal 9.20
10 Maartje van der Werff Zuidwal 9.24
11 Lauren Besselaar GAC Hilversum 9.29
12 Lynette Masmeijer AV '23 9.35
13 Maike Edwards van Muijen AAC 9.42
14 Evren Goesten AKU 9.53
15 Hannah van der Zande Tempo 10.02
16 Joyce van Dieren Startbaan 10.41
17 Rachel de Ruiter Startbaan 11.03
18 Larissa Jonker Startbaan 11.18
19 Ciska van Kalsbeek Tempo 11.26
jongens junioren D.2 2000 m
1 Bram Anderiessen AKU 7.22
2 Denilson Kleintjes GAC Hilversum 8.03
3 Joep Borninkhof GAC Hilversum 8.12
4 Berend-Jan Koster GAC Hilversum 8.25
5 Cirrus Nebbeling GAC Hilversum 8.31
6 Jasper Brinkman Startbaan 8.47
7 Thijs Knecht GAC Hilversum 8.49
8 Nick van Brummelen GAC Hilversum 9.00
9 Stein Overtoom Startbaan 9.09
10 Koen de Rooij AAC 9.10
11 Jeroen Hekkelman Phanos 9.12
12 Sam Houdijk AKU 9.14
13 Nick Ramdjanamsingh AV Aalsmeer 9.19
14 Joris Groenenboom GAC Hilversum 9.22
15 Jeb Stam GAC Hilversum 9.34
16 Leon Preller Tempo 9.44
17 Laurens van Loenen GAC Hilversum 9.48
18 Max Defize GAC Hilversum 9.48
19 Bas van der Kamp Zuidwal 9.55
20 Ruben Däscher GAC Hilversum 9.59
21 Anton Hilhorst Zuidwal 10.01
22 Tim Zandee AKU 10.04
23 Zenno de Boer GAC Hilversum 10.07
24 Patrick Feijen GAC Hilversum 10.28
jongens junioren D.1 2000 m
1 Siem ter Braake GAC Hilversum 8.23
2 Mark den Blanken GAC Hilversum 8.40
3 Ming Lie Phanos 8.45
4 Mike van Dijk AV Haarlem 8.47
5 Collin Simson Feniks 8.47
6 David Maarleveld Phanos 8.49
7 Thijs Anderiessen AKU 8.52
8 Tsega Feleka AV '23 8.57
9 Jory de Groot AV Monnickendam 9.13
10 Mexs Schellingerhout AKU 9.23
11 Stephan Kok GAC Hilversum 9.24
12 Abel Westland AV '23 9.29
13 Tijmen Schouws Phanos 9.29
14 Titus Branco Phanos 9.30
15 Philip van de Beek Phanos 9.40
16 Rens Groot Startbaan 9.46
17 Max Binda Startbaan 9.46
18 Melle Ast AV '23 9.46
19 Gert Lek AKU 9.47
20 Olaf van de Pavert GAC Hilversum 9.50
21 Pim Borninkhof GAC Hilversum 9.58
22 Martijn de Boer GAC Hilversum 10.00
23 Coen Koster GAC Hilversum 10.18
24 Koen Kroep Suomi 10.36
25 Bram Slootbeek Tempo 11.06
26 Guus Pronk AV '23 11.24
meisjes junioren D.2 1500 m
1 Merel van de Marel Haarlemmermeer 6.08
2 Emma Kok Phanos 6.20
3 Rochan Comello AV '23 6.24
4 Mariska Poel DEM 6.26
5 Lotte Pröpper Phanos 6.43
6 Fien van Berkel Waterland 6.50
7 Aisha Boering Phanos 6.50
8 Anja Bekema GAC Hilversum 7.07
9 Hannah Schwartz Phanos 7.09
10 Eva Schepers AV '23 7.12
11 Thalitha Bos Zaanland 7.13
12 Tamar van Alten AAC 7.19
13 Isabel Hooijman AKU 7.24
14 Dieuwertje Zweers Tempo 8.01
15 Iris Komen AV Haarlem 8.14
16 Irene Bol GAC Hilversum 8.17
meisjes junioren D.1 1500 m
1 Amina Schellekens Phanos 6.16
2 Julia van Delft GAC Hilversum 6.27
3 Wieke van Kaam GAC Hilversum 6.50
4 Fay Blank GAC Hilversum 6.52
5 Noa Hoondert AV '23 6.56
6 Inger van Dok AV Aalsmeer 7.07
7 Marcella Adjape AV Aalsmeer 7.08
8 Luna Scheffer GAC Hilversum 7.11
9 Femke van den Bos Tempo 7.22
10 Marit Schouwstra AAC 7.36
11 Nienke Veldhuizen Zuidwal 7.38
12 Eline Verweij Startbaan 7.39
13 Sandrine Wieser Phanos 7.40
14 Kim de Lange Suomi 7.41
15 Eva Sonke Phanos 7.43
16 Aleid Frissel Tempo 7.43
17 Sophia van Lil AV '23 7.48
18 Puck Herber Tempo 7.49
19 Marit Vorstman AAC 7.49
20 Kim vd Aar DEM 7.51
21 Marith Sluijter Tempo 7.58
22 Isabelle Leenhouts Zuidwal 7.59
23 Senna van der Geest GAC Hilversum 8.05
24 Kiki Schellingerhout AKU 8.08
25 Silvia Alberts Atos 8.12
26 Linde Buruma GAC Hilversum 8.16
27 Erika Sanozidis AKU 8.21
28 Flore Glimmerveen GAC Hilversum 8.28
29 Daphne Wijkhuijzen Zuidwal 8.39
30 Leonie Lake Tempo 8.46
31 Nikki Bekhof Tempo 8.55
32 Kirsten Heemskerk AKU 9.17
33 Inge Weekamp GAC Hilversum 12.09
jongens mini 750 m
1 Jairo Himpers AV '23 4.15
2 David Elzinga GAC Hilversum 4.38
3 Stefan de Waal AKU 4.49
4 Fons Borninkhof GAC Hilversum 4.52
5 Dayne van Eijden Zuidwal 4.56
6 Aiden Richard AKU 4.56
7 Martijn Bink GAC Hilversum 5.24
8 Diek van Bergen Startbaan 5.26
9 Leon Oldehove AV '23 5.50
10 Jasper Boelhouwer AV '23 6.02
11 Jeremy Zijdel GAC Hilversum 6.23
meisjes mini 750 m
1 Lianne Wuring GAC Hilversum 4.22
2 Fien Linssen Zuidwal 4.52
3 Roanna Gelein AV Aalsmeer 4.55
4 Ella de Bruijne Zuidwal 4.58
5 Maaike van Kesteren GAC Hilversum 5.04
6 Ilse Calis Zuidwal 5.06
7 Zira Ambrosino AV '23 5.21
8 Lianne Dinkelaar AV '23 5.28
9 Ayana Heijm AV Monnickendam 5.55
jongens pup C 1000 m
1 Job Linssen Zuidwal 5.05
2 Kenny Elings Zuidwal 5.23
3 Lucas Schaffelaar AV '23 5.34
4 Thomas Fructus AV '23 5.38
5 Sahid Haddache DEM 5.42
6 Robin van Nigtevecht Zuidwal 5.43
7 Rens ten Holder GAC Hilversum 5.53
8 Dennis Janssen GAC Hilversum 5.57
9 Lukas Renaud GAC Hilversum 6.00
10 Robin Pos GAC Hilversum 6.04
11 Tristan van Flodrop AAC 6.06
12 Tom Benschop GAC Hilversum 6.07
13 Robin Gooijer Zuidwal 6.10
14 Roman Woodall GAC Hilversum 6.11
15 Quintin Janse Tempo 6.12
16 Dani Suparmono GAC Hilversum 6.12
17 Tobias Boekeloo Tempo 6.16
18 Max Speulman Zuidwal 6.18
19 Jeppe Mul AV Haarlem 6.28
20 Rafael Suidhoff GAC Hilversum 6.50
21 Floris van der Lee GAC Hilversum 7.00
22 Manus Keijser GAC Hilversum 7.03
23 Rune Bergen GAC Hilversum 7.04
24 Florian Blankenstein GAC Hilversum 7.21
meisjes pup C 1000 m
1 Myrte van der Schoot GAC Hilversum 5.35
2 Zorah ward AAC 5.43
3 Fee Eising Waterland 5.46
4 Lara Vens AAC 5.56
5 Danique Schram DEM 5.58
6 Michelle Jansen Feniks 6.09
7 Anouk Kempkes AAC 6.14
8 Vera Duikersloot AKU 6.23
9 Mathilda Lamers AAC 6.24
10 Mila Nijsse GAC Hilversum 6.36
11 Mila van Schie GAC Hilversum 6.37
12 Rikkie Bosman GAC Hilversum 6.38
13 Isa Schram DEM 7.06
14 Shanti Heijm AV Monnickendam 8.17
15 Julia Ouwens Zuidwal 9.05
jongens pup B 1250 m
1 Yoram Vriezen GAC Hilversum 5.53
2 Graeme 't Hoen AV Aalsmeer 6.02
3 Alex van Buttingha Wiche Tempo 6.06
4 Joep Rigter Zuidwal 6.14
5 Mike van Sleeuwen Suomi 6.17
6 Lario Sedic AV '23 6.19
7 Imme van den End Tempo 6.20
8 Thijs Rigter Zuidwal 6.29
9 Olivier van der Dungen AKU 6.35
10 Tim Thuijs Tempo 6.36
11 Teun Calis Zuidwal 6.41
12 Ruben Panken Tempo 6.44
13 David Neidig GAC Hilversum 6.45
14 Nick Andringa DEM 7.03
15 Stan Groen AV '23 7.04
16 Thierno Bah Feniks 7.05
17 Ruben Vermaat Zuidwal 7.07
18 Quinten Oldenhove AV '23 7.09
19 Jasper Schipper GAC Hilversum 7.11
20 Jasper Steenvoorden GAC Hilversum 7.12
21 Freerk Bots GAC Hilversum 7.14
22 Rick Schuurman AKU 7.25
23 Jeroen Out AV Haarlem 7.29
24 Jesper Sijne AV '23 7.35
25 Manuel Leeuwerik AKU 7.36
26 Jonas Elzinga GAC Hilversum 7.37
27 Daan Pieters Zuidwal 7.40
28 Laurens Prins GAC Hilversum 7.46
29 Xander Perry Zuidwal 7.50
meisjes pup B 1250 m
1 Carlijn de Bie GAC Hilversum 6.00
2 Florence Bosman AV '23 6.06
3 Lotte Zethof AV Aalsmeer 6.15
4 Nadia Bekhof Tempo 6.21
5 Wies Rosenberg Tempo 6.22
6 Marit vd Kamp DEM 6.24
7 Eleonoor Bosman AV '23 6.28
8 Iris de Bie GAC Hilversum 6.37
9 Emma Bout Zuidwal 6.43
10 Helena Kruger GAC Hilversum 6.49
11 Aniek van Lune Zuidwal 6.55
12 Anouk Reilink Zuidwal 6.57
13 Merle Mijnhout GAC Hilversum 6.59
14 Lola Nat AV '23 7.03
15 Sarah Koper Zaanland 7.03
16 Sacha Dekkker GAC Hilversum 7.12
17 Vera Blank Phanos 7.15
18 Janiek Penraat Tempo 7.26
19 Sien Saadat AKU 7.28
20 Kaya Bosman Startbaan 7.28
21 Lana van den Berg Tempo 7.30
22 Marieke Buskens GAC Hilversum 7.32
23 Meintje Glimmerveen GAC Hilversum 7.39
24 Ffion van Gulik Tempo 7.42
25 Alyssa Awad Startbaan 7.59
26 Simone Schouws Phanos 8.06
27 Marloes Bos Zuidwal 8.12
28 Moorle Slager GAC Hilversum 8.14
29 Morgane den Uyl Startbaan 8.18
30 Fleur van Gelder Tempo 8.36
31 Virlyn Walker Feniks 9.31
jongens pup A.1 1500 m
1 Tobias van Ee GAC Hilversum 6.23
2 Luc Blank GAC Hilversum 6.33
3 Rogier Coopmans Tempo 6.56
4 Olivier Voschezang GAC Hilversum 7.00
5 Aled Elings Zuidwal 7.03
6 Felix Heemstra AV '23 7.10
7 Koen Duikersloot GAC Hilversum 7.22
8 Chai de Bruijne Zuidwal 7.23
9 Luco van Bergen Startbaan 7.24
10 Boaz Hoes Tempo 7.29
11 Lucas Breuker AV '23 7.32
12 Tristan de Vre Phanos 7.35
13 Idas Nebbeling GAC Hilversum 7.38
14 Stijn Visser GAC Hilversum 7.39
15 Rens Kannegieter AV '23 7.40
16 Anders Hoek AKU 7.43
17 Jelle Kriek Zuidwal 7.43
18 Niels de Boer GAC Hilversum 7.46
19 Pieter Maarse Startbaan 7.48
20 Vincent Decraene GAC Hilversum 7.49
21 Olav Knip Tempo 7.51
22 Pepijn Weggemans GAC Hilversum 7.53
23 Anwar Daoud Phanos 7.57
24 Jasper van Kesteren GAC Hilversum 7.58
25 Sirito Mathijssen AAC 7.59
26 Sten den Hartog Suomi 8.13
27 Corné Hoogendoorn Zuidwal 8.22
28 Lucas Knecht GAC Hilversum 8.23
29 Rob Dankers GAC Hilversum 8.33
30 Jesse Minnema GAC Hilversum 8.43
31 Ole van der Mast Tempo 8.44
32 Jesse van Gameren GAC Hilversum 8.45
meisjes pup A.1
1 Naomi Verhoef AV Aalsmeer 7.01
2 Rachel Aarsen AV Aalsmeer 7.14
3 Margriet Hilhorst Zuidwal 7.20
4 Lisanne Gooijer Zuidwal 7.25
5 Nienke van Dok AV Aalsmeer 7.33
6 Sophie Besselaar GAC Hilversum 7.37
7 Maxime Voogt Tempo 7.43
8 Annika Klooster Waterland 7.56
9 Mella Scheffer GAC Hilversum 8.12
10 Isa van Vliet GAC Hilversum 8.13
11 Xanthe Buruma GAC Hilversum 8.20
12 Danique Eijsbouts GAC Hilversum 8.21
13 Madeleine Hooijmaijers Phanos 8.21
14 Anick Willems Phanos 8.25
15 Rosalie van Tooren AKU 8.29
16 Ilse Hengeveld GAC Hilversum 8.48
17 Babet Tabak GAC Hilversum 8.55
18 Lilian Tabak GAC Hilversum 8.55
19 Tess van Onna AV '23 9.04
20 Marinka Heijn AV Monnickendam 9.07
21 Ilse Boon AAC 9.07
22 Sabine Schaaper DEM 9.12
23 Jet Saadat AKU 9.29
jongens pup A.2
1 Boyke Baeten GAC Hilversum 6.36
2 Gregory 't Hoen AV Aalsmeer 6.38
3 David Kruger GAC Hilversum 6.41
4 Julian Krijnen Zuidwal 6.41
5 Max Duys Zuidwal 6.56
6 Stef Sablerolle AV '23 6.57
7 Carlito Welink AKU 6.59
8 Mutale Hille Ris Lambers GAC Hilversum 7.04
9 Jamal ter Steeg Feniks 7.04
10 Dylan Langeveld DEM 7.17
11 Daan woldring AV '23 7.22
12 Lars Mol GAC Hilversum 7.22
13 Gabriël Cornelissen GAC Hilversum 7.22
14 Thimo Henraat Feniks 7.23
15 Quinten Feijen GAC Hilversum 7.42
16 Luuk Speulman Zuidwal 7.44
17 Sjoerd Polder AKU 7.50
18 Eric Wolfrat GAC Hilversum 7.51
19 Olaf Vreeman AV '23 7.52
20 Roemer van Wijk GAC Hilversum 7.55
21 Vince Boeijen Tempo 7.59
22 Matteo Bos Zuidwal 8.03
23 Gijs Calis Zuidwal 8.15
24 Tim Buskens GAC Hilversum 8.15
25 Matthijs de Visser GAC Hilversum 8.21
26 Torben van Kolfschoten AV '23 8.38
27 Thomas Duijm AV '23 8.44
28 Michael vd Geest Zuidwal 9.29
29 Michael Snip GAC Hilversum 9.35
meisjes pup A.2
1 Kato Leusink GAC Hilversum 6.53
2 Maxime Frenkel AV '23 6.57
3 Otte Wienese GAC Hilversum 7.02
4 Isabelle de Groot Tempo 7.07
5 Marie Visser Startbaan 7.16
6 Naomi Doves Zuidwal 7.17
7 Nika van der Meer AAC 7.17
8 Fleur Keijzer GAC Hilversum 7.21
9 Rosa Westra AAC 7.26
10 Rosan de Bie GAC Hilversum 7.27
11 Maud Muller AAC 7.29
12 Noa Glastra van Loon GAC Hilversum 7.29
13 Meike Hartog Zaanland 7.31
14 Puck Smitz AV '23 7.32
15 Juul van der Wal GAC Hilversum 7.37
16 Sophie Brands GAC Hilversum 7.38
17 Joy de Bruijne Zuidwal 7.39
18 Inge Slootbeek Tempo 7.47
19 Lisa Wijker GAC Hilversum 7.53
20 Eva Dijkstra AV '23 8.09
21 Megan de Ruiter Startbaan 8.10
22 Anna Schaminee Startbaan 8.14
23 Daniek Visser GAC Hilversum 8.17
24 Jehanne Vermeij AAC 8.36
25 Marijse de Vos Zuidwal 8.41
26 Chanel van Waveren AV Monnickendam 8.50
27 Jennifer Snip GAC Hilversum 10.06


Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 16.01.2012