Cross competitie 5 november 2011
AKU
Uithoorn
poule Midden


Jongens junioren A
1 Sjaak Hoogstraaten AV23 10.10,2
2 DaniŽl de Looze Startbaan 10.57,5
3 Robin Koch Startbaan 11.04,0
4 Daan Oppenhuis av Haarlem 11.29,7
5 Kees Ligtenberg Startbaan 12.04,6
6 Koen van den Hoven AV23 12.11,5
Jongens junioren B
1 Arnold Berghuizen ATOS 10.33,2
2 Sjoerd Heemskerk AKU 10.38,8
3 Bart van Manen GAC 10.51,8
4 Jordin Bijstra Zuidwal 10.57,9
5 Luuk van der Wal Zuidwal 11.25,0
6 Tobias Zijderveld Zuidwal 11.26,6
7 Jelle Jansen GAC 11.27,2
8 Lennart de Looze Startbaan 11.28,4
9 Joshua Record AV23 11.29,0
10 Mees Ritmeijer AV23 12.03,5
11 Nick van der Heide AV23 12.11,8
12 Yoram de Boer GAC 12.44,3
13 Mats Pijl GAC 13.51,7
14 Mathijs Bekkering AKU 13.52,7
15 Martijn Pons AKU 15.34,1
Meisjes junioren A
1 Linda Sprenger AKU 08.33,6
2 Rosa Vermeulen Waterland 08.51,9
3 Channa van Seters AKU 09.04,4
4 Ilse Venema GAC 09.40,9
Meisjes junioren B
1 Femke van der Pal Zaanland 08.02,7
2 Giulia Kuhn Phanos 08.18,4
3 Iselin Keune AKU 08.24,8
4 Ilona Poel DEM 08.37,3
5 Tess van den Berg GAC 08.37,7
6 Lucy Johnson Phanos 08.59,0
7 Titia van Kesteren Feniks 09.08,6
8 Sharona v d Steen Zaanland 09.10,8
9 Margaux Jonkers AV23 09.15,5
10 Mathilde Bakker AV23 09.25,1
11 Lotte van Elst Waterland 09.26,3
Jongens junioren C
1 Pel IO Zaanland 09.31,7
2 Mick Onrust Zaanland 09.38,4
3 Marco Ruijs GAC 09.40,1
4 Constant Preller Tempo 09.40,5
5 Rowdy de Groot av Monnickendam 09.42,7
6 Quentin Kema GAC 09.44,7
7 Berlin Ngendakumana AAC 09.48,5
8 Corne Timmer av Aalsmeer 09.51,1
9 Alexander Soethout DEM 09.54,2
10 Giel Ritmeijer AV23 10.03,3
11 Wouter Grolman AV23 10.03,6
12 Jelte ter Braake GAC 10.14,4
13 Tim Huiberts Zaanland 10.15,4
14 Paul Mulder AAC 10.17,0
15 Johnny van Schooneveld AV23 10.28,8
16 Thomas Romagnoli GAC 10.29,4
17 Frank Sluyter GAC 10.33,8
18 Stef van Dijk AKU 10.35,2
19 Bram van der Jagt AV23 10.37,3
20 David Wolfrat GAC 10.39,2
21 Luwe Groot Startbaan 10.45,2
22 Bťbťto Kleintjes GAC 10.46,3
23 Rafael Gridelli Phanos 10.46,8
24 Hidde Kenter GAC 10.47,4
25 Mickey van Riemsdijk AKU 10.51,3
26 Boris Schram GAC 10.52,9
27 Olivier van Dam GAC 10.57,3
28 Josha Vanderbroeck Phanos 10.59,3
29 Ruben Harmsen Tempo 11.06,0
30 Jason Komen av Haarlem 11.09,7
31 Sietse van der Pal Zaanland 11.12,1
32 Thijs Heemskerk AKU 11.16,8
33 Oscar Heijdra Tempo 11.23,6
34 Jorik Slob GAC 11.25,3
35 Julian Lieftink Feniks 11.31,7
36 Julian Record AV23 11.37,3
37 Ashish Upadhaya AV23 11.47,2
38 Wijnand Kroon Tempo 11.48,7
39 Steven Niedenzu Waterland 11.49,9
40 Vincent Vlek AV23 11.56,2
41 Basile Wieser Phanos 11.57,4
42 Richard Klaaysen Zuidwal 11.58,8
43 Mourits van Schaik AKU 12.16,2
44 Rayn Kenter AKU 12.16,7
45 Ramon de Groot ATOS 12.21,4
46 Jochem Sluijter Tempo 12.25,3
47 Thomas Boers Startbaan 12.37,7
48 Wilmer Pronk av Monnickendam 12.39,9
49 Frank Weekamp GAC 13.56,8
50 Kevin Bloem AV23 14.38,3
Meisjes junioren C
1 Evelien Hooijman AKU 08.09,1
2 Jeske van der Pal Zaanland 08.11,9
3 Janna Visser Startbaan 08.26,4
4 Jeltje Heuperman GAC 08.26,8
5 Tara Tonkes Startbaan 08.50,5
6 Romee Nicolai Waterland 08.59,6
7 Julia Straatman GAC 08.59,8
8 Lisa Frissel Tempo 09.01,4
9 Diede Lek AKU 09.06,6
10 Hanna Knotnerus Feniks 09.07,5
11 Lisanne Glorie DEM 09.11,2
12 Iris Wijkhuijzen Zuidwal 09.17,2
13 Lynette Masmeijer AV23 09.24,2
14 Sanne Veldhuizen Zuidwal 09.29,2
15 Maike Edwards van Muijen AAC 09.44,0
16 Joyce van Dieren Startbaan 09.45,2
17 Maartje van der Werff Zuidwal 09.50,6
18 Noortje Kwakernaak Startbaan 09.52,6
19 Evren Goesten AKU 09.53,6
20 Lauren Besselaar GAC 09.55,3
21 Eline de Jong Zuidwal 10.05,2
22 Hannah v/d Zande Tempo 10.05,4
23 Femke Drost Tempo 10.15,1
24 Rachel de Ruiter Startbaan 10.20,9
25 Ciska Kalsveek Tempo 10.52,2
26 Larissa Jonker Startbaan 10.58,9
27 Simone Commandeur AKU 11.06,3
28 Nikki Onrust Zaanland 11.32,7
Jongens junioren D2
1 Joep Borninkhof GAC 08.06,1
2 Denilson Kleintjes GAC 08.16,9
3 Cirrus Nebbeling GAC 08.21,0
4 Stein Overtoom Startbaan 08.31,1
5 Jasper Brinkman Startbaan 08.33,5
6 Loek Janmaat AKU 08.34,7
7 Siebe Heuperman GAC 08.35,9
8 Thijs Knecht GAC 08.47,5
9 Joris Groenenboom GAC 08.53,5
10 Nick Ramdjanamsingh av Aalsmeer 08.54,7
11 Nick van Brummelen GAC 09.00,2
12 Koen de Rooij AAC 09.05,8
13 Jeroen Hekkelman Phanos 09.12,5
14 Oscar Overwater AV23 09.15,7
15 Daan Smitz AV23 09.19,3
16 leon Preller Tempo 09.22,3
17 Sam Houdijk AKU 09.24,3
18 Max Defize GAC 09.32,0
19 Anton Hilhorst Zuidwal 09.33,4
20 Ivar Nijhof AKU 09.36,7
21 Reinier Hooijman AKU 09.47,4
22 Bram van der Pijl GAC 09.58,8
23 Tim Zandee AKU 10.01,5
24 Nicolaas Romagnoli GAC 10.02,7
25 Ruben Dšscher GAC 10.14,5
26 Skip Renders GAC 10.22,9
27 Patrick Feijen GAC 10.34,0
28 Jan Eleveld Feniks 14.30,0
Jongens junioren D1
1 Ming Lie Phanos 08.46,0
2 Job v.d. End Tempo 08.47,7
3 Joost ten Barge GAC 08.51,2
4 Siem ter Braake GAC 08.53,1
5 Sem Reijnders av Monnickendam 08.55,4
6 Jesper van Dam av Aalsmeer 08.56,7
7 Stephan Kok GAC 08.58,1
8 David Maarleveld Phanos 09.00,3
9 Storr Hoek AKU 09.00,9
10 Gert Lek AKU 09.03,6
11 Julius Milo GAC 09.08,7
12 Jory de Groot av Monnickendam 09.14,8
13 Colin Simson Feniks 09.16,3
14 Pim Borninkhof GAC 09.21,8
15 Coen Koster GAC 09.26,4
16 Daaf Beuse AKU 09.33,2
17 Olaf van de Pavert GAC 09.38,3
18 Tijmen Schouws Phanos 09.40,5
19 Tsega Feleka AV23 09.42,7
20 Niek van Tongeren GAC 09.53,9
21 Ward Melchers Zaanland 09.57,2
22 Tim Schouten Zaanland 10.01,3
23 Rens Groot Startbaan 10.02,6
24 Bram Slootbeek Tempo 10.10,6
25 Sven Holtrop Tempo 10.10,9
26 Melle Ast AV23 10.12,8
27 Merlijn van de Wal GAC 10.20,4
28 Martijn de Boer GAC 10.21,7
29 Timo van Helvoort Phanos 10.24,9
30 Luca Louwris Feniks 10.26,7
31 Menno Looijen Waterland 10.50,8
32 Guus Pronk AV23 11.06,9
33 Niels Brinkman Startbaan 11.10,7
34 Joris Pals Feniks 12.17,5
Meisjes junioren D2
1 Rochan Comello AV23 05.55,5
2 Emma Kok Phanos 06.03,3
3 Mariska Poel DEM 06.13,1
4 Fien van Berkel Waterland 06.16,3
5 Eva Schepers AV23 06.19,9
6 Naseya Weinchard AV23 06.20,5
7 Aisha Boering Phanos 06.22,9
8 Mauve Bos GAC 06.26,8
9 MariŽlle Hooijman AKU 06.32,1
10 Thalitha Bos Zaanland 06.33,4
11 Zola Zwerver AAC 06.34,6
12 Anja Bekema GAC 06.35,7
13 Tamar van Alten AAC 06.45,0
14 Joy Toet ATOS 06.57,4
15 Isabel Hooijman AKU 07.03,1
16 Marloes Voorneveld GAC 07.05,2
17 Carlijn Smallenburg GAC 07.09,4
18 Iris Komen av Haarlem 07.59,7
Meisjes junioren D1
1 Amina Schellekens Phanos 06.08,0
2 Julia van Delft GAC 06.10,7
3 Noa Hoondert AV23 06.13,4
4 Merit Schuurman AAC 06.32,4
5 Fay Blank GAC 06.33,1
6 Tamar Appeldoorn Zuidwal 06.33,4
7 Didi Wals Waterland 06.36,3
8 Nienke Veldhuizen Zuidwal 06.42,0
9 Inger van Dok av Aalsmeer 06.43,4
10 Wieke van Kaam GAC 06.45,2
11 Flore Glimmerveen GAC 06.45,2
12 Femke van der Bos Tempo 06.45,9
13 Eline Verweij Startbaan 06.47,7
14 Eline Schade van Westrum DEM 06.49,9
15 Charlotte Bigot Zuidwal 06.50,4
16 Eden Gobbels GAC 06.51,3
17 Marit Vorstman AAC 06.52,3
18 Kim vd Aar DEM 06.54,0
19 Kim de Lange Suomi 07.02,0
20 Karlijn Zeeman Zuidwal 07.02,6
21 Rianne Klooster Waterland 07.03,2
22 Luna Scheffer GAC 07.10,0
23 Isabelle Leenhouts Zuidwal 07.13,3
24 Marit Vollmuller av Aalsmeer 07.14,9
25 Sandrine Wieser Phanos 07.18,0
26 Marit Schouwstra AAC 07.18,7
27 Marith Sluijter Tempo 07.20,0
28 Kirsten Heemskerk AKU 07.20,5
29 Erika Sanozidis AKU 07.20,8
30 Aleid Frissel Tempo 07.22,0
31 Leonie Lake Tempo 07.28,4
32 Tamara van Lingen AKU 07.28,8
33 Daphne Wijkhuijzen Zuidwal 07.29,8
34 Nikki Bekhof Tempo 07.34,6
35 Linde Buruma GAC 07.37,0
36 Alice Noordenbos Suomi 07.38,2
37 Silvia Alberts ATOS 07.48,5
38 Senna van der Geest GAC 07.55,5
39 Renťe van Hoek AKU 07.58,9
40 Elisa van Maaren GAC 08.32,7
41 Indy Post Suomi 08.39,2
42 Nora Overhuijs GAC 08.44,4
43 JaŽl Aalbers ATOS 09.15,9
44 Inge Weekamp GAC 12.02,0
Jongens mini
1 Jairo Himpers AV23 02.31,0
2 Mattis Noam Hilgeman Zuidwal 02.44,8
3 David Elzinga GAC 02.46,0
4 Thijn Dorrestein GAC 02.51,8
5 Dayne van Eijden Zuidwal 02.56,0
6 Sam vd Aar DEM 02.59,0
7 Fons Borninkhof GAC 03.02,5
8 Vasco Overes AKU 03.05,6
9 Florian Overtoom Startbaan 03.06,1
10 Ferd Haeldermans GAC 03.13,2
11 Leon Oldenhove AV23 03.23,3
12 Brent Mahler GAC 03.24,0
13 Fu Shan Lamers GAC 03.31,2
14 David van Nigtevecht Zuidwal 03.31,6
15 Jeremy Zijdel GAC 03.44,7
16 Mahir Catovic Phanos 04.19,5
17 Job Francissen AV23 04.19,8
Meisjes mini
1 Ella de Bruijne Zuidwal 02.46,4
2 Lianne Wuring GAC 02.47,0
3 Roanna Geleijn av Aalsmeer 02.52,9
4 Zira Ambrosino AV23 02.57,4
5 Robin Brouwer GAC 02.57,9
6 Maaike van Kesteren GAC 02.59,9
7 Ilse Calis Zuidwal 03.02,9
8 Isa Schram DEM 03.08,7
9 Wies van der Zwet GAC 03.09,1
10 Ayana Heijm av Monnickendam 03.16,7
11 Lianne Dinkelaar AV23 03.18,2
12 Anna Schuurman AKU 03.22,5
13 Marit Jansma GAC 03.25,4
14 Carlijn de Raadt Zuidwal 03.50,6
Jongens pupillen C
1 Job Linssen Zuidwal 04.29,6
2 Ike Schepers AV23 04.41,6
3 Sahid Haddache DEM 04.46,7
4 Yohannes Hiensch Phanos 04.48,2
5 Kenny Elings Zuidwal 04.49,2
6 Jesse Elmers Startbaan 04.49,9
7 Eyoel Hiensch Phanos 04.53,1
8 Robin van Nigtevecht Zuidwal 04.56,0
9 Kim Alofsen Startbaan 04.59,9
10 Robin Gooijer Zuidwal 05.02,0
11 Rens ten Holder GAC 05.09,0
12 Tom Benschop GAC 05.09,4
13 Dennis Niek Janssen GAC 05.10,3
14 Melle Hoffmann Zuidwal 05.13,5
15 Max Innikel GAC 05.16,3
16 Max Speulman Zuidwal 05.17,5
17 Rafael Suidhoff GAC 05.30,0
18 Lucas van der Haven GAC 05.34,2
19 Lukas Renaud GAC 05.35,7
20 Manus Keijser GAC 05.36,3
21 Bilal Fahoul AV23 05.43,9
22 Dani Suparmono GAC 05.44,1
23 Tako Van Brakel AV23 05.51,5
24 Simon Langman Phanos 05.59,1
25 Tarik Catovic Phanos 06.01,9
26 Wouter Vooren AKU 06.09,9
27 Koen Langerak GAC 06.13,4
28 Florian Blankenstein GAC 06.48,7
29 Olaf de Groot GAC 07.03,9
30 Pieter te Brake Startbaan 07.08,8
31 Jaimy Spinder Zuidwal 07.38,9
32 Bruno Minana AV23 07.40,9
  Toon Hooijmaijers Phanos liep bij mini
  Wouter Vooren AKU liep bij mini
Meisjes pupillen C
1 Caroline Bos GAC 04.47,8
2 Zorah Ward AAC 04.50,3
3 Myrte van der Schoot GAC 04.51,4
4 Anouk Kempkes AAC 04.53,2
5 Fee Eising Waterland 05.01,1
6 Danique Schram DEM 05.07,9
7 Lara Vens AAC 05.10,7
8 Hilke van Dongen Zuidwal 05.19,6
9 Jasmijn Tooren AKU 05.25,1
10 Sigrid Gerritse Zuidwal 05.26,3
11 Sterre Leider Feniks 05.34,6
12 Julie van Tilburg Zuidwal 05.44,8
13 Mila Nijsse GAC 06.07,0
14 Marieke Glorie DEM 06.08,8
15 Mila van Schie GAC 06.24,0
16 Jessica Tuinstra GAC 06.26,7
17 Elisabeth van Someren GAC 06.27,0
18 Imke Schaap Zuidwal 06.29,7
19 Meike Bakker GAC 06.33,7
20 Rikkie Bosman GAC 06.36,3
21 Klaudia Kierlewicz GAC 06.37,7
22 Kim Vogt AAC 06.41,6
23 Vera Duikersloot AKU 06.48,1
24 Shanti Heijm av Monnickendam 07.19,8
Jongens pupillen B
1 Seb Wals Waterland 04.17,4
2 Thijs Rigter Zuidwal 04.22,8
3 Graeme 't Hoen av Aalsmeer 04.23,8
4 Yoram Vriezen GAC 04.26,8
5 Tobias van Belle AV23 04.31,1
6 Mike van Sleeuwen Suomi 04.33,9
7 Lario Sedic AV23 04.37,3
8 Joep Rigter Zuidwal 04.38,4
9 Dennis Alberts ATOS 04.38,9
10 Romke van Dam av Haarlem 04.39,6
11 Stan Lucassen ATOS 04.41,6
12 Alex van Buttingha Tempo 04.44,2
13 Imme v.d. End Tempo 04.45,2
14 Teun Calis Zuidwal 04.50,3
15 David Neidig GAC 04.50,7
16 DaniŽl Berends Zuidwal 04.52,1
17 Julian Jonkmans AV23 04.54,1
18 Ruben Panken Tempo 04.55,1
19 Freerk Bots GAC 04.58,2
20 Ravi Marcus DEM 05.00,7
21 Olivier van den Dungen AKU 05.02,1
22 Felipe Mioch AV23 05.03,1
23 Len Pieters AAC 05.03,7
24 Jonas Elzinga GAC 05.06,6
25 Lennox Betlem GAC 05.10,2
26 Fabian Smits Feniks 05.11,7
27 Nando Keers GAC 05.12,7
28 Ruben Vermaat Zuidwal 05.16,9
29 Quinten Oldenhove AV23 05.17,5
30 Jasper Schipper GAC 05.17,9
31 Bastian Jansma GAC 05.19,1
32 Stan Groen AV23 05.19,8
33 Miro van Wieringen GAC 05.21,1
34 Jesper Sijne AV23 05.22,3
35 Henry de Vries GAC 05.26,5
36 Caspar van Veggel Startbaan 05.32,3
37 Rick Schuurman AKU 05.33,0
38 Daan Pieters Zuidwal 05.34,7
39 Pim van Iersel Zuidwal 05.35,8
40 Manuel Leeuwerik AKU 05.36,3
41 Joram Wattimena Tempo 05.42,0
42 Nick Andringa DEM 05.43,5
43 Onno Krans GAC 06.07,5
44 Dennis Dullemond AV23 06.08,6
Meisjes pupillen B
1 Carlijn de Bie GAC 04.25,0
2 Lotte Zethof av Aalsmeer 04.37,4
3 Kaya Bosman Startbaan 04.47,0
4 Nadia Bekhof Tempo 04.49,4
5 Iris de Bie GAC 04.50,8
6 Aniek van Lune Zuidwal 04.53,7
7 Marit vd Kamp DEM 04.54,1
8 Bo vd Aar DEM 04.55,1
9 Sophie Romagnoli GAC 04.55,9
10 Wies Rosenberg Tempo 04.56,0
11 Anouk Reilink Zuidwal 04.59,5
12 Noah Mecklenfeld Zuidwal 05.00,1
13 Emma Bout Zuidwal 05.03,3
14 Meintje Glimmerveen GAC 05.07,6
15 Sarah Koper Zaanland 05.08,5
16 Sien Saadat AKU 05.09,6
17 Renske Idzenga Zuidwal 05.11,1
18 Louise Vermeulen av Haarlem 05.12,1
19 Janiek Penraat Tempo 05.12,8
20 Vera Blank Phanos 05.14,2
21 Mirte Janssen DEM 05.15,9
22 Lola Nat AV23 05.16,6
23 Sacha Dekker GAC 05.17,3
24 Ffion van Gulik Tempo 05.17,7
25 Kate den Blanken GAC 05.20,2
26 Alyssa Awad Startbaan 05.20,8
27 Amy Groot AV23 05.21,7
28 Jip Pauel av Haarlem 05.24,3
29 Simone Schouws Phanos 05.34,1
30 Lotte Souer Phanos 05.34,5
31 Marieke Buskens GAC 05.34,8
32 Sarah Slob Zaanland 05.46,8
33 Eva Langman Phanos 05.47,5
34 Lana v.d. Berg Tempo 05.49,3
35 onbekend onbekend 05.50,4
36 Morgane den Uyl Startbaan 05.51,1
37 Moorle Slager GAC 05.53,3
38 Marloes Bos Zuidwal 05.55,1
39 Wieke Rotteveel Phanos 05.55,7
40 Bezawit Feleka AV23 05.56,2
41 Virlyn Walker Feniks 07.28,4
Jongens pupillen A1
1 Tobias van Ee GAC 04.08,5
2 Olivier Voschezang GAC 04.12,4
3 Aled Elings Zuidwal 04.19,7
4 Luc Blank GAC 04.20,1
5 Rogier Coopmans Tempo 04.30,6
6 Koen Duikersloot GAC 04.32,3
7 Olav Knip Tempo 04.35,4
8 Chai de Bruijne Zuidwal 04.38,9
9 Luco van Bergen Startbaan 04.41,5
10 Idas Nebbeling GAC 04.43,2
11 Boaz Hoes Tempo 04.48,0
12 Lex Brinkman Startbaan 04.48,9
13 Piet van Vuuren DEM 04.49,5
14 Jelle Kriek Zuidwal 04.50,4
15 Rens Kannegieter AV23 04.51,0
16 Tristan de Vre Phanos 04.51,9
17 Luka Bakrac AV23 04.53,0
18 Louis Vorage Zuidwal 04.54,6
19 Pepijn Weggemans GAC 04.55,8
20 Simon Tuinstra GAC 04.56,2
21 Lucas Breuker AV23 04.56,7
22 Arran Ross Startbaan 04.57,8
23 Wouter van Tilburg Zuidwal 04.58,8
24 Remme Heuperman GAC 04.59,6
25 Bob Voorneveld GAC 05.00,0
26 Lucas Knecht GAC 05.00,6
27 Thierno Bah Feniks 05.01,1
28 Thijmen Hakenkruger GAC 05.01,4
29 Rob Dankers GAC 05.02,2
30 Jesse Minnema GAC 05.04,8
31 Cornť Hoogendoorn Zuidwal 05.06,1
32 Pieter Maarse Startbaan 05.06,7
33 Julian Roman Zuidwal 05.07,3
34 Niels de Boer GAC 05.07,6
35 Jesse van Broekhoven av Haarlem 05.09,3
36 Roan van Blanken Suomi 05.10,2
37 Jasper van Kesteren GAC 05.12,5
38 Dinand van Wijngaarden Suomi 05.16,2
39 Sten den Hartog Suomi 05.17,6
40 Daan Francissen AV23 05.28,5
41 Timen Steeghs AV23 05.29,1
42 Harm Gerritse Zuidwal 05.37,9
43 Max te Slaa av Haarlem 05.42,8
44 Jorn de Vries AV23 05.47,3
45 Frank de Groot ATOS 05.51,0
46 Jesse van Gameren GAC 05.57,9
Meisjes pupillen A1
1 Naomi Verhoef av Aalsmeer 04.22,8
2 Rachel Aarsen av Aalsmeer 04.28,8
3 Lisanne Gooijer Zuidwal 04.30,4
4 Margriet Hilhorst Zuidwal 04.35,1
5 Nienke van Dok av Aalsmeer 04.37,1
6 Deborah Leguit DEM 04.41,3
7 Puck Harms GAC 04.41,8
8 Siena van de Laarse AKU 04.46,2
9 Ezinwa Geoffrey ATOS 04.56,2
10 Mella Scheffer GAC 04.56,5
11 Romťe Kooijman AKU 05.01,4
12 Xanthe Buruma GAC 05.02,0
13 Annika Klooster Waterland 05.02,4
14 Nynke Maingay GAC 05.02,8
15 Danique Eijsbouts GAC 05.03,2
16 Hannah van Leeuwen Phanos 05.04,9
17 Ilse Hengeveld GAC 05.05,3
18 Isa van Vliet GAC 05.06,0
19 Mette Oosterink GAC 05.11,0
20 Sterre Renner GAC 05.12,2
21 Sophie Besselaar GAC 05.13,1
22 Dana Dullemond AV23 05.13,6
23 Marinka Heijm av Monnickendam 05.14,2
24 Lune Stoops GAC 05.15,7
25 Emmelie Klooster Waterland 05.17,6
26 Tess van Onna AV23 05.21,2
27 Esther Pronk av Monnickendam 05.22,0
28 aerin Gaston AV23 05.23,0
29 Madeleine Hooijmaijers Phanos 05.24,3
30 Ella Keijser GAC 05.31,8
31 Rosalie Tooren AKU 05.36,6
32 NoŽlla Akkari AKU 05.38,6
33 Ilse Boon AAC 05.44,3
34 Anouk Edwards van Muijen AAC 05.45,8
35 Maud Wabeke GAC 06.01,9
36 Jet Saadat AKU 06.04,8
37 Luna Brasser AV23 06.09,3
38 Laura te Brake Startbaan 06.23,7
Jongens pupillen A2
1 Mutale Hille Ris Lambers GAC 04.09,8
2 Boyke Baeten GAC 04.10,2
3 Julian Krijnen Zuidwal 04.11,0
4 Dylan Langeveld DEM 04.13,4
5 Jamal ter Steeg Feniks 04.17,0
6 Max Duys Zuidwal 04.18,4
7 Carlito Welink AKU 04.20,7
8 Daan Woldring AV23 04.28,1
9 Quinten Feijen GAC 04.37,1
10 Sjoerd Nicolai Waterland 04.38,0
11 GabriŽl Cornelissen GAC 04.38,7
12 Gregory 't Hoen av Aalsmeer 04.40,1
13 Thimo Henraat Feniks 04.40,9
14 Matthijs Boers Startbaan 04.41,7
15 Bouke Boor Zuidwal 04.42,7
16 Lars Mol GAC 04.44,0
17 Luuk Speulman Zuidwal 04.47,4
18 Marijn Houdijk AKU 04.53,6
19 Viggo Overes AKU 04.53,9
20 Valentijn van Weelden GAC 04.55,2
21 Lars Janssen DEM 04.56,0
22 Bram van der Laan GAC 04.56,2
23 Sjoerd Polder AKU 04.58,7
24 Eric Wolfrat GAC 04.59,3
25 Job Jesse Heinsius GAC 05.00,0
26 Matthijs de Visser GAC 05.00,5
27 Torben van Kolfschoten AV23 05.00,8
28 Simon Hoff AAC 05.02,8
29 Tim Buskens GAC 05.05,4
30 Matteo Bos Zuidwal 05.06,4
31 Max Denekamp GAC 05.06,9
32 Roemer van Wijk GAC 05.07,3
33 Hein Pieters AAC 05.08,7
34 DaniŽl Schepers AV23 05.09,8
35 Thomas Duijm AV23 05.10,6
36 Gijs Calis Zuidwal 05.10,8
37 Vince Boeijen Tempo 05.12,7
38 Douwe Drost Tempo 05.21,4
39 Rutger Vincken Tempo 05.23,3
40 Sjoerd van Hoek AKU 05.25,2
41 David Smits Feniks 05.26,2
42 Tom van Dijk GAC 05.34,1
43 Michael van der Geest Zuidwal 05.36,9
44 Michael Snip GAC 05.48,3
Meisjes pupillen A2
1 Nina Vens AAC 04.08,0
2 Kato Leusink GAC 04.08,6
3 Marie Visser Startbaan 04.18,9
4 Emma Kant Waterland 04.25,8
5 Maxime Frenkel AV23 04.27,4
6 Nika van der Meer AAC 04.28,7
7 Puck Smitz AV23 04.36,5
8 Sjanel van Waveren av Monnickendam 04.38,0
9 Naomi Doves Zuidwal 04.38,4
10 Giulia Battifoglia Phanos 04.41,2
11 Sanne Hilberts GAC 04.43,9
12 Inge Slootbeek Tempo 04.45,2
13 Reger BesanÁon AV23 04.45,8
14 Meike Hartog Zaanland 04.46,4
15 Eva Dijkstra AV23 04.47,3
16 Femke Janssen DEM 04.47,7
17 Rosan de Bie GAC 04.48,3
18 Lotta Baten AV23 04.48,7
19 Juul van der Wal GAC 04.53,0
20 Natascha van Beek AKU 04.56,0
21 Joy de Bruijne Zuidwal 04.59,8
22 Julia Okkerse av Aalsmeer 05.00,5
23 Maryse de Vos Zuidwal 05.02,5
24 Vera Zonneveld AKU 05.04,4
25 Nienke Booij Tempo 05.06,7
26 Megan de Ruiter Startbaan 05.08,4
27 Rosa Lucassen ATOS 05.13,2
28 Kim Hoekstra Feniks 05.18,3
29 Tirza Rodenburg av Monnickendam 05.29,8
30 Iwia Rooth Startbaan 05.33,8
31 Jennifer Snip GAC 05.47,2
32 Lotte van Kampen GAC 05.53,7


Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 08.11.2011