Cross competitie
Ploegenklassement na 3 wedstrijden
poule Midden

Blauw gemarkeerd zijn de atleten die volgens het competitiereglement, artikel 16,
geplaatst zijn voor de finale in Woerden op 10 maart 2012
nov jan feb totaal
Jongens junioren A
1 Sjaak Hoogstraaten AV 23 1 1   2
2 Tom Kleist Phanos   2 1 3
3 Daan Oppenhuis av Haarlem 4 3   7
DaniŽl de Looze Startbaan 2
Robin Koch Startbaan 3
Matthijs Harmsen Tempo 4
Guus Koersvelt Tempo 5
Kees Ligtenberg Startbaan 5
Koen van den Hoven AV 23 6
Roel Daatselaar Tempo 6
Jongens junioren B
1 Sjoerd Heemskerk AKU 2 1 1 2
2 Arnold Berghuizen ATOS 1 2 2 3
3 Bart van Manen GAC 3   3 6
4 Jordin Bijstra Zuidwal 4 3 4 7
5 Jelle Jansen GAC 7 4   11
5 Luuk van der Wal Zuidwal 5 6   11
5 Tobias Zijderveld Zuidwal 6 5   11
8 Evert Bunschoten av Aalsmeer 7 5 12
9 Mees Ritmeijer AV 23 10 6 16
10 Joram de Boer GAC 12 10 7 17
11 Nick van der Heide AV 23 11 8 19
12 Mats Pijl GAC 13 11 24
Lennart de Looze Startbaan 8
Joshua Record AV 23 9
Stefan Harmsen Tempo 9
Florian Terpstra Tempo 12
Mathijs Bekkering AKU 14
Martijn Pons AKU 15
Meisjes junioren A
1 Rosa Vermeulen Waterland 2 1   3
2 Channa van Seters AKU 3 2   5
3 Ilse Venema GAC 4   1 5
Linda Sprenger AKU 1
Meisjes junioren B
1 Femke van der Pal Zaanland 1 1   2
2 Kim Hittinger AKU   2 1 3
3 Iselin Keune AKU 3 3 4 6
4 Tess van den Berg GAC 5 4 2 6
4 Giulia Kuhn Phanos 2 5   7
6 Ilona Poel DEM 4 8   12
6 Tara de Wit GAC   6 6 12
8 Luka Jansen av 23 10 5 15
9 Suzanne van den Broek GAC 9 7 16
10 Sharona v d Steen Zaanland 8 12 9 17
11 Mathilde Bakker AV 23 10 8 18
12 Lucy Johnson Phanos 6 14 20
13 Margaux Jonkers AV 23 9 11 20
14 Titia van Kesteren Feniks 7 15 22
Eva van Ee av Aalsmeer 3
Floor Klop Phanos 7
Lotte van Elst Waterland 11
Vera de Boer GAC 13
Jongens junioren C
1 Corne Timmer av Aalsmeer 8 2 1 3
2 Marco Ruijs GAC 3 3 15 6
3 Quentin Kema GAC 6 5 2 7
4 Constant Preller Tempo 4 4   8
4 Mick Onrust Zaanland 2 6 16 8
6 Pel IO Zaanland 1 8 8 9
7 Alexander Soethout DEM 9 7   16
7 Giel Ritmeijer AV 23 10 12 6 16
9 Berlin Ngendakumana AAC 7 11   18
10 Rafael Gridelli Phanos 23 16 4 20
10 Wouter Grolman AV 23 11 10 10 20
12 Paul Mulder AAC 14 9 18 23
13 David Wolfrat GAC 20 21 5 25
13 Josha van de Broek Phanos 28 18 7 25
15 Tim Huiberts Zaanland 13 13 29 26
16 Frank Sluyter GAC 17 14 14 28
17 Lennart Hatenboer av 23   20 9 29
18 Stef van Dijk AKU 18 29 13 31
18 Thomas Romagnoli GAC 16 15   31
20 Jelte ter Braake GAC 12   22 34
21 Thijs Heemskerk AKU 32 23 12 35
22 Luwe Groot Startbaan 21 26 17 38
23 Ruben Harmsen Tempo 29 19 20 39
24 Hidde Kenter GAC 24 17 41
25 Johnny van Schooneveld AV 23 15 30 45
26 Jorik Slob GAC 34 36 11 45
27 Jason Komen av Haarlem 30 24 23 47
28 Boris Schram GAC 26 22 48
29 Sietse van der Pal Zaanland 31 27 25 52
30 Olivier van Dam GAC 27 28 55
31 Bastiaan Mudde GAC 30 28 58
32 Basile Wieser Phanos 41 35 24 59
33 Julian Lieftink Feniks 35 26 61
34 Ryan Kenter AKU 44 31 31 62
35 Frank Weekamp GAC 49 39 27 66
36 Wijnand Kroon Tempo 38 32 70
37 Steven Niedenzu Waterland 39 33 72
38 Kevin Bloem AV 23 50 43 33 76
39 Richard Klaaysen Zuidwal 42 34 76
40 Jochem Sluijter Tempo 46 41 87
41 Thomas Boers Startbaan 47 40 87
42 Wilmer Pronk av Monnickendam 48 42 90
Marius Messemaker GAC 1
Daan Vos de Wael Phanos 3
Rowdy de Groot av Monnickendam 5
Bram van der Jagt AV 23 19
Florian de Boer GAC 19
Jan Berbee GAC 21
Bťbťto Kleintjes GAC 22
Mickey van Riemsdijk AKU 25
Ries Lutz GAC 25
Yuhei Inomata Startbaan 32
Oscar Heijdra Tempo 33
Julian Record AV 23 36
Ashish Upadhaya AV 23 37
Floris Aarts AV 23 37
Lars Buurmeijer AAC 38
Vincent Vlek AV 23 40
Mourits van Schaik AKU 43
Ramon de Groot ATOS 45
Meisjes junioren C
1 Evelien Hooijman AKU 1 1   2
2 Janna Visser Startbaan 3 3 1 4
2 Jeske van der Pal Zaanland 2 2   4
4 Julia Straatman GAC 7 5 2 7
5 Leonie Grob GAC   8 3 11
6 Justine Zwier av 23   4 8 12
7 Diede Lek AKU 9 9 4 13
8 Lisa Frissel Tempo 8 7 7 14
9 Hanna Knotnerus Feniks 10   5 15
10 Romee Nicolai Waterland 6 10   16
11 Iris Wijkhuijzen Zuidwal 12 11 6 17
11 Lisanne Glorie DEM 11 6   17
13 Sanne Veldhuizen Zuidwal 14 12 9 21
14 Lauren Besselaar GAC 20 13 11 24
15 Lynette Masmeijer AV 23 13 12 25
16 Maartje van der Werff Zuidwal 17 15 10 25
17 Maike Edwards van Muijen AAC 15 14 13 27
18 Hannah vd Zande Tempo 22 17 15 32
19 Joyce van Dieren Startbaan 16 18 16 32
20 Evren Goesten AKU 19 21 14 33
21 Rachel de Ruiter Startbaan 24 22 17 39
22 Eline de Jong Zuidwal 21 20 41
23 Larissa Jonker Startbaan 26 24 18 42
24 Ciska van Kalsbeek Tempo 25 19 44
25 Nikki Onrust Zaanland 28 23 51
Jeltje Heuperman GAC 4
Tara Tonkes Startbaan 5
Iris Verhoeven GAC 16
Noortje Kwakernaak Startbaan 18
Franka Smet GAC 19
Femke Drost Tempo 23
Simone Commandeur AKU 27
Jongens junioren D.2
1 Bram Andriessen AKU   1 1 2
2 Joep Borninkhof GAC 1 2 3 3
3 Denilson Kleintjes GAC 2 3 2 4
4 Cirrus Nebbeling GAC 3 4 5 7
5 Stein Overtoom Startbaan 4 6 9 10
6 Jasper Brinkman Startbaan 5 8 6 11
6 Loek Janmaat AKU 6 5   11
8 Thijs Knecht GAC 8 7 7 14
9 Siebe Heuperman GAC 7 9   16
10 Nick van Brummelen GAC 11 16 8 19
11 Jeroen Hekkelman Phanos 13 11 11 22
11 Koen de Rooij AAC 12 27 10 22
13 Joris Groenenboom GAC 9   14 23
13 Nick Ramdjanamsingh av Aalsmeer 10 15 13 23
15 Sam Houdijk AKU 17 12 12 24
16 Oscar Overwater AV 23 14 14 28
17 Leon Preller Tempo 16 17 16 32
18 Max Defize GAC 18 23 18 36
19 Laurens van Loenen GAC 22 17 39
20 Anton Hilhorst Zuidwal 19 28 21 40
21 Zenno de Boer GAC 21 23 44
22 Bas van der Kamp Zuidwal 26 19 45
23 Ruben Dascher GAC 25 20 45
24 Tim Zandee AKU 23 32 22 45
25 Jeb Stam GAC 35 15 50
26 Patrick Feijen GAC 27 37 24 51
27 Skip Renders GAC 26 25 51
28 Reinier Hooijman AKU 21 31 52
29 Bram van der Pijl GAC 22 33 55
30 Nicolaas Romagnoli GAC 24 36 60
Berend-Jan Koster GAC 4
Bram van Eijk AKU 10
Simon Richards Zaanland 13
Daan Smitz AV 23 15
Erwin Kleiberg Tempo 18
Joost Kasper Tempo 19
Ivar Nijhof AKU 20
Thij van Kesteren Feniks 20
Menno Looijen Waterland 24
Jan Eleveld Feniks 28
Daniel Lam GAC 29
Roderick de Vries Atos 30
Friso Lohman Tempo 34
Jongens junioren D.1
1 Job van den End Tempo 2 2   4
1 Ming Lie Phanos 1   3 4
3 Mark den Blanken GAC   3 2 5
3 Mike van Dijk av Haarlem   1 4 5
3 Siem ter Braake GAC 4   1 5
6 Collin Simson Feniks 13 5 5 10
6 Jesper van Dam av Aalsmeer 6 4   10
8 Joost ten Barge GAC 3 8   11
9 David Maarleveld Phanos 8 9 6 14
9 Thijs Andriessen AKU   7 7 14
11 Sem Reijnders av Monnickendam 5 10   15
12 Stephan Kok GAC 7 12 11 18
13 Jory de Groot av Monnickendam 12 13 9 21
14 Tsega Feleka AV 23 19   8 27
15 Julius Milo GAC 11 17   28
15 Max Binda Startbaan   11 17 28
15 Branco Titus Phanos   14 14 28
18 Gert Lek AKU 10 19 19 29
19 Philip van de Beek Phanos 15 15 30
20 Coen Koster GAC 15 16 23 31
21 Tijmen Schouws Phanos 18 18 13 31
22 Abel Westland av 23 22 12 34
23 Pim Borninkhof GAC 14 21 35
24 Olaf van de Pavert GAC 17 27 20 37
25 Rens Groot Startbaan 23 24 16 39
26 Melle Ast AV 23 26 18 44
27 Bram Slootbeek Tempo 24 32 25 49
28 Koen Kroep Suomi 25 24 49
29 Martijn de Boer GAC 28 29 22 50
30 Timo van Helvoort Phanos 29 21 50
31 Ward Melchers Zaanland 21 31 52
32 Guus Pronk AV 23 32 36 26 58
33 Niels Brinkman Startbaan 33 37 70
Jeroen Zijderveld Zuidwal 6
Storr Hoek AKU 9
Mexs Schellingerhout AKU 10
Daaf Beuse AKU 16
Martijn Mur GAC 20
Niek van Tongeren GAC 20
Tim Schouten Zaanland 22
Martijn Pellegron Tempo 23
Sven Holtrop Tempo 25
Florian Groeneveld GAC 26
Merlijn van de Wal GAC 27
Matthijs Jansma GAC 28
Luca Louwris Feniks 30
Steven van Gils Tempo 30
Menno Looijen Waterland 31
Haroune Daoud Phanos 33
Ian Gerritse Zuidwal 34
Joris Pals Feniks 34
Jeffry Roodhof Tempo 35
Tom Schoenmaker Zuidwal 38
Meisjes junioren D.2
1 Emma Kok Phanos 2 1 2 3
1 Rochan Comello AV 23 1 2 3 3
3 Mariska Poel DEM 3 3 4 6
4 Fien van Berkel Waterland 4 4 6 8
5 Lotte Propper Phanos   5 5 10
6 Aisha Boering Phanos 7 7 7 14
7 Eva Schepers AV 23 5   10 15
8 Hannah Schwartz Phanos   8 9 17
8 Zola Zwerver AAC 11 6   17
10 MariŽlle Hooijman AKU 9 9   18
11 Mauve Bos GAC 8 11   19
12 Anja Bekema GAC 12 12 8 20
13 Thalitha Bos Zaanland 10 10 11 20
14 Naseya Weinchard AV 23 6 16 22
15 Tamar van Alten AAC 13 12 25
16 Isabel Hooijman AKU 15 14 13 27
17 Joy Toet ATOS 14 15 29
18 Iris Komen av Haarlem 18 20 15 33
19 Marloes Voorneveld GAC 16 18 34
20 Dieuwertje Zweers Tempo 21 14 35
21 Irene Bol GAC 19 16 35
Merel van de Marel av Haarlemmermeer 1
Rosanne van der Nooij GAC 13
Carlijn Smallenburg GAC 17
Susan Visser GAC 17
Nienke Vos AV 23 22
Meisjes junioren D.1
1 Amina Schellekens Phanos 1 1 1 2
2 Julia van Delft GAC 2   2 4
3 Noa Hoondert AV 23 3 2 5 5
4 Wieke van Kaam GAC 10 3 3 6
5 Fay Blank GAC 5 4 4 8
6 Merit Schuurman AAC 4 6   10
7 Tamar Appeldoorn Zuidwal 6 5   11
8 Inger van Dok av Aalsmeer 9   6 15
8 Marcella Adjape av Aalsmeer   8 7 15
10 Flore Glimmerveen GAC 11 7 28 18
11 Nienke Veldhuizen Zuidwal 8 15 11 19
12 Luna Scheffer GAC 22 12 8 20
13 Femke van der Bos Tempo 12 26 9 21
14 Marit Schouwstra AAC 26 13 10 23
15 Eline Verweij Startbaan 13 19 12 25
15 Kim de Lange Suomi 19 11 14 25
17 Sophia van Lil AV 23   10 17 27
18 Eden Gobbels GAC 16 14   30
18 Eline Schade v Westrum DEM 14 16   30
20 Sandrine Wieser Phanos 25 20 13 33
21 Marit Vorstman AAC 17 17 19 34
22 Puck Herber Tempo 18 18 36
23 Eva Sonke Phanos 23 15 38
24 Kim vd Aar DEM 18 22 20 38
25 Aleid Frissel Tempo 30 25 16 41
26 Isabelle Leenhouts Zuidwal 23 29 22 45
27 Marith Sluijter Tempo 27 32 21 48
28 Rianne Klooster Phanos 21 27 48
29 Senna van der Geest GAC 38 30 23 53
30 Erika Sanozidis AKU 29 27 56
31 Kirsten Heemskerk AKU 28 34 32 60
32 Tamara van Lingen AKU 32 28 60
33 Leonie Lake Tempo 31 36 30 61
34 Linde Buruma GAC 35 39 26 61
35 Daphne Wijkhuijzen Zuidwal 33 35 29 62
36 Nikki Bekhof Tempo 34 31 31 62
37 Silvia Alberts ATOS 37 38 25 62
38 Elisa van Maaren GAC 40 33 73
39 Inge Weekamp GAC 44 41 33 74
40 Jael Aalbers Atos 43 40 83
Didi Wals Waterland 7
Floortje Geelen GAC 9
Charlotte Bigot Zuidwal 15
Karlijn Zeeman Zuidwal 20
Marissa Lucassen AV 23 21
Bente de Koning Phanos 24
Kiki Schellingerhout AKU 24
Marit Vollmuller av Aalsmeer 24
Alice Noordenbos Suomi 36
Serah Bruns Tempo 37
Renťe van Hoek AKU 39
Indy Post Suomi 41
Nora Overhuijs GAC 42
Jongens pupillen C
1 Job Linssen Zuidwal 1 1 1 2
2 Lucas van Schaffelaar AV 23   2 3 5
3 Kenny Elings Zuidwal 5 5 2 7
4 Sahid Haddache DEM 3   5 8
5 Yohannes Hiensch Phanos 4 6   10
6 Eyoel Hiensch Phanos 7 4   11
7 Rens ten Holder GAC 11 7 7 14
7 Robin van Nigtevecht Zuidwal 8   6 14
9 Kim Alofsen Startbaan 9 9   18
10 Robin Pos GAC   10 10 20
11 Dennis Niek Janssen GAC 13   8 21
12 Roman Woodall GAC   8 14 22
13 Robin Gooijer Zuidwal 10   13 23
14 Tom Benschop GAC 12 15 12 24
15 Lukas Renaud GAC 19 9 28
16 Max Innikel GAC 15 13 28
17 Tobias Boekeloo Tempo 11 17 28
18 Rafael Suidhoff GAC 17 14 20 31
19 Max Speulman Zuidwal 16 18 18 34
20 Dani Suparmono GAC 22 19 16 35
21 Melle Hoffmann Zuidwal 14 21 35
22 Tristan van Flodrop AAC 24 11 35
23 Manus Keijser GAC 20 17 22 37
24 Wouter Vooren AKU 26 12 38
25 Lucas van der Haven GAC 18 22 40
26 Floris van der Ree GAC 26 21 47
27 Florian Blankenstein GAC 28 27 24 51
28 Rune Bergen GAC 28 23 51
Ike Schepers AV 23 2
Gillles van Arkel AV 23 3
Thomas Fructus av 23 4
Jesse Elmers Startbaan 6
Quintin Janse Tempo 15
Dennis Groeneveld GAC 16
Jeppe Mul av Haarlem 19
Taufiq Alhassan Feniks 20
Bilal Fahoul AV 23 21
Rick de Groot Tempo 23
Tako Van Brakel AV 23 23
Simon Langman Phanos 24
Tarik Catovic Phanos 25
Thijmen de Vries Zuidwal 25
Koen Langerak GAC 27
Olaf de Groot GAC 29
Pieter te Brake Startbaan 30
Jaimy Spinder Zuidwal 31
Bruno Minana AV 23 32
Meisjes pupillen C
1 Myrte van der Schoot GAC 3 1 1 2
2 Caroline Bos GAC 1 2   3
3 Zorah Ward AAC 2 5 2 4
4 Anouk Kempkes AAC 4 4 7 8
4 Danique Schram DEM 6 3 5 8
6 Fee Eising Waterland 5 6 3 8
7 Lara Vens AAC 7 7 4 11
8 Hilke van Dongen Zuidwal 8 9   17
8 Jasmijn Tooren AKU 9 8   17
10 Mila Nijsse GAC 13 12 10 22
11 Mila van Schie GAC 15 11 11 22
12 Julie van Tilburg Zuidwal 12 13 25
13 Sigrid Gerritse Zuidwal 10 15 25
14 Vera Duikersloot AKU 23 18 8 26
15 Rikkie Bosman GAC 20 17 12 29
16 Shanti Heijm av Monnickendam 24 23 14 37
17 Imke Schaap Zuidwal 18 20 38
18 Klaudia Kierlewicz GAC 21 21 42
Michelle Jansen Feniks 6
Mathilda Lamers AAC 9
Suus Wiemer Tempo 10
Sterre Leider Feniks 11
Isa Schram DEM 13
Marieke Glorie DEM 14
Noa Hengeveld GAC 14
Julia Ouwens Zuidwal 15
Jessica Tuinstra GAC 16
Lieke Gooijer Zuidwal 16
Elisabeth van Someren GAC 17
Catherina v.d. Poel Zuidwal 19
Meike Bakker GAC 19
Danique Leeflang Zuidwal 22
Kim Vogt AAC 22
Jongens pupillen B
1 Yoram Vriezen GAC 4 3 1 4
2 Graeme 't Hoen av Aalsmeer 3 14 2 5
3 Joep Rigter Zuidwal 8 2 4 6
4 Thijs Rigter Zuidwal 2 5 8 7
5 Tobias van Belle AV 23 5 4   9
6 Alex van Buttingha Tempo 12 7 3 10
7 Mike van Sleeuwen Suomi 6 15 5 11
7 Romke van Dam av Haarlem 10 1   11
9 Lario Sedic AV 23 7 6 6 12
10 Imme van den End Tempo 13 8 7 15
11 Dennis Alberts ATOS 9 13   22
12 Teun Calis Zuidwal 14 22 11 25
13 David Neidig GAC 15   13 28
14 Freerk Bots GAC 19 10 21 29
14 Julian Jonkmans AV 23 17 12   29
14 Ruben Panken Tempo 18 17 12 29
17 Olivier van den Dungen AKU 21 21 9 30
18 Stan Lucassen ATOS 11 20   31
19 Tim Thuijs Tempo   23 10 33
20 DaniŽl Berends Zuidwal 16 18   34
21 Fabian Smits Feniks 26 16   42
21 Quinten Oldenhove AV 23 29 24 18 42
21 Ruben Vermaat Zuidwal 28 25 17 42
24 Nick Andringa DEM 42 31 14 45
25 Jasper Schipper GAC 30 29 19 48
26 Jonas Elzinga GAC 24 43 26 50
27 Jasper Steenvoorden GAC 34 20 54
28 Daan Pieters Zuidwal 38 30 27 57
29 Jesper Sijne AV 23 34 24 58
30 Lennox Betlem GAC 25 33 58
31 Stanislas Groen AV 23 32 26 58
32 Rick Schuurman AKU 37 22 59
33 Bastian Jansma GAC 31 32 63
34 Manuel Leeuwerik AKU 40 25 65
35 Pim van Iersel Zuidwal 39 27 66
36 Miro van Wieringen GAC 33 36 69
37 Laurens Prins GAC 45 28 73
38 Henry de Vries GAC 35 40 75
39 Xander Perry Zuidwal 46 29 75
40 Joran Wattimena Tempo 41 42 83
41 Onno Krans GAC 43 48 91
42 Dennis Dullemond AV 23 44 49 93
Seb Wals Waterland 1
Thom Kroon Zuidwal 9
Casper Mur GAC 11
Stan Groen av 23 15
Thierno Bah Feniks 16
Flo van Raalte GAC 19
Ravi Marcus DEM 20
Felipe Mioch AV 23 22
Jeroen Out av Haarlem 23
Len Pieters AAC 23
Nando Keers GAC 27
Luijt Bolscher GAC 28
Jonas Riensema GAC 35
Caspar van Veggel Startbaan 36
Jorn de Vries AV 23 37
Aron Doehri GAC 38
Luc de Bruin Tempo 39
Milko Bos Tempo 41
Daan Gudde GAC 44
Willem Gribnau Tempo 47
Meisjes pupillen B
1 Carlijn de Bie GAC 1 3 1 2
2 Lotte Zethof av Aalsmeer 2 2 3 4
3 Wies Rosenberg Tempo 10 1 5 6
4 Florence Bosman av 23   6 2 8
5 Nadia Bekhof Tempo 4 4 4 8
6 Iris de Bie GAC 5 9 8 13
6 Kaya Bosman Startbaan 3 10 20 13
8 Marit vd Kamp DEM 7 7 6 13
9 Eleonoor Bosman av 23   8 7 15
10 Aniek van Lune Zuidwal 6 15 11 17
11 Sophie Romagnoli GAC 9 12   21
12 Anouk Reilink Zuidwal 11 11 12 22
12 Emma Bout Zuidwal 13   9 22
14 Bo vd Aar DEM 8 17   25
15 Merle Mijnhout GAC   14 13 27
16 Renske Idzenga Zuidwal 17 13   30
16 Sarah Koper Zaanland 15 18 15 30
18 Helena Kruger GAC   24 10 34
19 Sien Saadat AKU 16 27 19 35
20 Lola Nat AV 23 22   14 36
21 Janiek Penraat Tempo 19 29 18 37
22 Meintje Glimmerveen GAC 14 23 23 37
23 Vera Blank Phanos 20 25 17 37
24 Sacha Dekker GAC 23 36 16 39
25 Mirte Janssen DEM 21 19 40
26 Ffion van Gulik Tempo 24 21 24 45
27 Alyssa Awad Startbaan 26 33 25 51
28 Marieke Buskens GAC 31 30 22 52
29 Jip Pauel av Haarlem 28 26 54
30 Amy Groot AV 23 27 28 55
31 Lana van den Berg Tempo 34 37 21 55
32 Simone Schouws Phanos 29 32 26 55
33 Moorle Slager GAC 37 34 28 62
34 Marloes Bos Zuidwal 38 39 27 65
35 Morgane den Uyl Startbaan 36 44 29 65
36 Fleur van Gelder Tempo 38 30 68
37 Sarah Slob Zaanland 32 40 72
38 Virlyn Walker Feniks 41 31 72
39 Eva Langman Phanos 33 42 75
Annika de Groot Tempo 5
Noah Mecklenfeld Zuidwal 12
Christina Battifoglia Phanos 16
Louise Vermeulen av Haarlem 18
Donna de Leur Tempo 20
Eva Schram Zuidwal 22
Kate den Blanken GAC 25
Lotte Souer Phanos 30
Mirthe de Raadt Zuidwal 31
Nienke Pennekamp Tempo 35
onbekend onbekend 35
Wieke Rotteveel Phanos 39
Bezawit Feleka AV 23 40
Anne Steenbeek GAC 41
Xiaryvienne Servinus Tempo 43
Jongens pupillen A1
1 Tobias van Ee GAC 1 2 1 2
2 Luc Blank GAC 4 6 2 6
2 Olivier Voschezang GAC 2   4 6
4 Rogier Coopmans Tempo 5 4 3 7
5 Aled Elings Zuidwal 3 5 5 8
6 Felix Heemstra av 23   3 6 9
7 Koen Duikersloot GAC 6 10 7 13
8 Chai de Bruijne Zuidwal 8   8 16
9 Luco van Bergen Startbaan 9 8 9 17
10 Lucas Breuker AV 23 21 9 11 20
11 Boaz Hoes Tempo 11 18 10 21
12 Idas Nebbeling GAC 10 14 13 23
12 Olav Knip Tempo 7 16 21 23
14 Pepijn Weggemans GAC 19 7 22 26
15 Anders Hoek AKU   11 16 27
16 Tristan de Vre Phanos 16 21 12 28
17 Piet van Vuuren DEM 13 17   30
17 Rens Kannegieter AV 23 15   15 30
19 Jelle Kriek Zuidwal 14 31 17 31
20 Lex Brinkman Startbaan 12 25   37
20 Luka Bakrac AV 23 17 20   37
20 Remme Heuperman GAC 24 13   37
23 Wouter van Tilburg Zuidwal 23 15 38
24 Vincent Decraene GAC 23 20 43
25 Bob Voorneveld GAC 25 22 47
26 Niels de Boer GAC 34 29 18 47
27 Thijmen Hakenkruger GAC 28 19 47
28 Pieter Maarse Startbaan 32 19 51
29 Anwar Daoud Phanos 30 23 53
30 Lucas Knecht GAC 26 28 28 54
31 Jasper van Kesteren GAC 37 32 24 56
32 Cornť Hoogendoorn Zuidwal 31 27 58
33 Rob Dankers GAC 29 34 29 58
34 Jesse Minnema GAC 30 33 30 60
35 Sten den Hartog Suomi 39 26 65
36 Julian Roman Zuidwal 33 39 72
37 Timen Steeghs AV 23 41 35 76
38 Jesse van Gameren GAC 46 32 78
39 Harm Gerritse Zuidwal 42 40 82
Daan Lunding AV 23 1
Jasper Appeldoorn Zuidwal 12
Stijn Visser GAC 14
Louis Vorage Zuidwal 18
Simon Tuinstra GAC 20
Arran Ross Startbaan 22
Kick van Eijk AKU 24
Sirito Mathijssen AAC 25
Hesse Gobbels GAC 26
Thierno Bah Feniks 27
Tijmen Schevers Tempo 27
Ole van der Mast Tempo 31
Jesse van Broekhoven av Haarlem 35
Casper Vlek AV 23 36
Roan van Blanken Suomi 36
Daan Koekkoek Tempo 37
Dinand van Wijngaarden Suomi 38
Ruben van der Schaaf Tempo 38
Daan Francissen AV 23 40
Paul Heinen Tempo 41
Max te Slaa av Haarlem 43
Jorn de Vries AV 23 44
Frank de Groot ATOS 45
Meisjes pupillen A.1
1 Naomi Verhoef av Aalsmeer 1 1 1 2
2 Rachel Aarsen av Aalsmeer 2 3 2 4
3 Lisanne Gooijer Zuidwal 3 2 4 5
4 Margriet Hilhorst Zuidwal 4   3 7
5 Nienke van Dok av Aalsmeer 5 9 5 10
6 Puck Harms GAC 7 6   13
7 Annika Klooster Waterland 13 8 8 16
7 Mella Scheffer GAC 10 7 9 16
7 Sophie Besselaar GAC 21 10 6 16
10 Isa van Vliet GAC 18 12 10 22
11 Mette Oosterink GAC 19 4   23
11 Xanthe Buruma GAC 12 22 11 23
13 Madeleine Hooijmaijers Phanos 29 11 13 24
14 Danique Eijsbouts GAC 15 14 12 26
15 Anick Willems Phanos   13 14 27
16 Ilse Hengeveld GAC 17 17 16 33
17 Hannah van Leeuwen Phanos 16 18 34
18 Nynke Maingay GAC 14 20 34
19 Rosalie Tooren AKU 31 21 15 36
20 Dana Dullemond AV 23 22 15 37
21 Marinka Heijn av Monnickendam 23 20 43
22 Emmelie Klooster Waterland 25 19 44
23 Ilse Boon AAC 33 24 21 45
24 Tess van Onna AV 23 26 19 45
25 Jet Saadat AKU 36 31 23 54
26 Ella Keijser GAC 30 25 55
27 Esther Pronk av Monnickendam 27 28 55
28 Anouk Edwards van Muijen AAC 34 27 61
29 Maud Wabeke GAC 35 29 64
30 Laura te Brake Startbaan 38 30 68
Louisa Falch Tempo 5
Deborah Leguit DEM 6
Maxime Voogt Tempo 7
Siena van de Laarse AKU 8
Ezinwa Geoffrey ATOS 9
Romťe Kooijman AKU 11
Milou Mijnhout GAC 16
Babet Tabak GAC 17
Lilian Tabak GAC 18
Sterre Renner GAC 20
Sabine Schaaper DEM 22
Renkse van Elderen Tempo 23
Lune Stoops GAC 24
Leonie van Laar Tempo 26
aerin Gaston AV 23 28
NoŽlla Akkari AKU 32
Zoe Voss GAC 32
Luna Brasser AV 23 37
Jongens pupillen A2
1 Boyke Baeten GAC 2 1 1 2
2 Dylan Langeveld DEM 4 2 10 6
3 David Kruger GAC   4 3 7
3 Julian Krijnen Zuidwal 3 5 4 7
5 Gregory 't Hoen av Aalsmeer 12 7 2 9
5 Mutale Hille Ris Lambers GAC 1 9 8 9
5 Stef Sablerolle av 23   3 6 9
8 Max Duys Zuidwal 6 6 5 11
9 Carlito Welink AKU 7 10 7 14
9 Jamal ter Steeg Feniks 5   9 14
11 Daan Woldring AV 23 8 8 11 16
12 GabriŽl Cornelissen GAC 11 12 13 23
13 Quinten Feijen GAC 9 25 15 24
14 Sjoerd Nicolai Waterland 10 16   26
15 Thimo Henraat Feniks 13 26 14 27
16 Lars Mol GAC 16 18 12 28
16 Matthijs Boers Startbaan 14 14   28
18 Luuk Speulman Zuidwal 17 24 16 33
18 Marijn Houdijk AKU 18 15   33
18 Bouke Boor Zuidwal 15 20   35
21 Vince Boeijen Tempo 37 17 21 38
22 Sjoerd Polder AKU 23 17 40
23 Eric Wolfrat GAC 24 23 18 41
24 Job Jesse Heinsius GAC 25 22 47
25 Lars Janssen DEM 21 28 49
26 Olaf Vreeman av 23 31 19 50
27 Roemer van Wijk GAC 32 30 20 50
28 Bram van der Laan GAC 22 29 51
29 Matthijs de Visser GAC 26 25 51
30 Tim Buskens GAC 29 27 24 51
31 Matteo Bos Zuidwal 30 36 22 52
32 Viggo Overes AKU 19 33 52
33 Torben van Kolfschoten av 23 27 26 53
34 Gijs Calis Zuidwal 36 32 23 55
35 Thomas Duijm AV 23 35 40 27 62
36 Simon Hoff AAC 28 35 63
37 Hein Pieters AAC 33 37 70
38 Michael van der Geest Zuidwal 43 28 71
39 Michael Snip GAC 44 29 73
40 Rutger Vincken Tempo 39 38 77
Shai Walhain AV 23 11
Quinten Maring AV 23 13
Quint Schouwenaar GAC 19
Valentijn van Weelden GAC 20
Karel Out Tempo 21
Max Denekamp GAC 31
DaniŽl Schepers AV 23 34
Issa Alhassan Feniks 34
Douwe Drost Tempo 38
Luca Pipolo Feniks 39
Sjoerd van Hoek AKU 40
David Smits Feniks 41
Tom van Dijk GAC 42
Meisjes pupillen A.2
1 Kato Leusink GAC 2 2 1 3
2 Nina Vens AAC 1 3   4
2 Otte Wienese GAC   1 3 4
4 Maxime Frenkel AV 23 5 6 2 7
5 Isabelle de Groot Tempo   4 4 8
5 Marie Visser Startbaan 3 5 5 8
7 Nika van der Meer AAC 6 10 7 13
8 Naomi Doves Zuidwal 9 9 6 15
9 Sjanel van Waveren av Monnickendam 8 8 26 16
10 Rosan de Bie GAC 17 7 10 17
11 Puck Smitz AV 23 7   14 21
12 Rosa Westra AAC   13 9 22
13 Inge Slootbeek Tempo 12 11 18 23
13 Sanne Hilberts GAC 11 12   23
15 Fleur Keijzer GAC   18 8 26
16 Meike Hartog Zaanland 14   13 27
17 Maud Muller AAC 17 11 28
18 Juul van der Wal GAC 19 14 15 29
19 Sophie Brands GAC 15 16 31
20 Femke Janssen DEM 16 16 32
21 Noa Glastra van Loon GAC 20 12 32
22 Eva Dijkstra AV 23 15 23 20 35
23 Joy de Bruijne Zuidwal 21 17 38
24 Giulia Battifoglia Phanos 10 29 39
25 Nienke Booij Tempo 25 19 44
26 Daniek Visser GAC 22 23 45
27 Megan de Ruiter Startbaan 26 27 21 47
28 Maryse de Vos Zuidwal 23 25 48
29 Jehanne Vermeij AAC 33 24 57
30 Jennifer Snip GAC 31 27 58
31 Rosa Lucassen ATOS 27 31 58
32 Tirza Rodenburg av Monnickendam 29 35 64
Emma Kant Waterland 4
Reger BesanÁon AV 23 13
Lotta Baten AV 23 18
Lisa Wijker GAC 19
Natascha van Beek AKU 20
Lieke Blommesrein Tempo 21
Anna Schaminee Startbaan 22
Julia Okkerse av Aalsmeer 22
Silke Heldoorn Zuidwal 24
Vera Zonneveld AKU 24
Isa Winkelaar Atos 25
Geerte Wijgers Tempo 26
Hanne Berendse Tempo 28
Kim Hoekstra Feniks 28
Iwia Rooth Startbaan 30
Yildiz Turan Tempo 30
Lotte van Kampen GAC 32
Sietske Wiemer Tempo 32
Sietske Koolhof Tempo 34
Roos Hersbach GAC 36
Nele Lentink GAC 37
Nova van der Geer Tempo 38
Zoe Le Fever Tempo 39

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 15.02.2012