Crosscompetie Cross competitie 7 januari 2012
Dokev
Anna Paulowna
poule Noord


Jongens junioren A 4000 m
1 Menno Munster 93 Hylas 15.54
2 Joran Klaver 94 Hera 16.14
3 Kevin Noort 93 av Castricum 16.39
4 Tijs Hofmann 94 NOVA 16.54
Jongens junioren B 4000 m
1 Bastiaan Bouman 95 Trias 15.45
2 Coen Ursem 98 Trias 15.59
3 Joey Steenvoorden 96 Noordkop 16.45
4 Marco Ghiglioni 95 Hylas 17.01
5 Deni van Schagen 95 NOVA 17.13
6 Tyko Kieskamp 96 Hylas 17.19
7 Guido Klaassen 96 Lycurgus 17.41
8 Caspar Sagarajah 96 Hylas 18.30
9 Mick van der Velden 95 NOVA 18.31
10 Lars Rodenburg 96 Lycurgus 19.05
11 Dennis Sjerps 95 SAV 19.25
12 Bas Portegijs 96 DOKEV 19.43
13 Kevin Post 96 av Wieringermeer 20.18
14 Levi Winkelman 96 Lycurgus 20.26
15 Alex Vaars 95 DOKEV 20.59
16 Rick Groen 95 NOVA 24.50
Meisjes junioren A 3000 m
1 Lenneke Beeldman 93 Trias 12.03
2 Lisa Verblaauw 94 Hera 12.36
3 Sophie Koning 94 av Edam 12.42
Meisjes junioren B 3000 m
1 Femke Hooijberg 97 av Edam 11.08
2 Danielle Dorth 96 Hylas 11.09
3 Carlijn van Esch 95 av Castricum 11.18
4 Lisanne Keet 95 DOKEV 11.23
5 Jenny Steur 95 av Edam 11.31
6 Rianne van Diepen 96 Hera 12.22
7 Bregje Bouma 96 av Edam 12.39
8 Monique Schokker 96 av Edam 12.46
9 Daphne Veerman 96 av Edam 12.54
10 Ayonne van Oort 97 av Edam 13.07
11 Mariska Tuijp 96 av Edam 13.07
12 Laura Stokx 96 Hylas 13.19
13 Crianne Oor 98 av Edam 14.11
14 Ayla Agasi 95 Trias 14.29
15 Lonneke Rademakers 96 NOVA 15.13
Jongens junioren C 3000 m
1 Jeroen Swinkels 97 Hera 11.38
2 Floris Doedens 97 Hylas 12.08
3 Edwin Sjerps 97 SAV 12.30
4 Sven Schoonebeek 97 Lycurgus 12.42
5 Johan Ouwehand 97 av Edam 12.53
6 Melle Lagerweij 98 Hera 13.05
7 M. Boerman 98 Hylas 13.08
8 Peter van Dijk 98 av Edam 13.08
9 C.T. de Boorder 98 Hylas 13.17
10 Ryan Clarke 97 av Castricum 13.20
11 Emile Lammers 98 Noordkop 13.25
12 Pim Zwaanenburg 98 Hera 13.30
13 Vince Kaars 97 av Edam 13.37
14 Ruben den Boer 97 av Edam 13.54
15 Jesper Peterse 98 Trias 14.30
16 Guus Ruiter 97 Trias 14.55
17 Jasper Kroes 97 NOVA 15.02
18 Sven Rodenburg 98 Lycurgus 15.06
19 Peter Knot 97 Hera 15.31
20 Sam Volten 98 SAV 15.34
21 Mats Visser 98 SAV 15.50
Meisjes junioren C 2000 m
1 Britt Mosselman 97 SAV 8.07
2 Rosalie Wijnker 97 Hera 8.12
3 Floortje van Kampen 97 Hera 8.15
4 Jetske van Kampen 98 Hollandia 8.23
5 Kirsten Blom 97 NOVA 8.34
6 Marjet Groen 97 av Castricum 8.38
7 Naomie Zwaag 98 Hollandia 9.27
8 Zoë de Jong 98 Trias 9.41
9 Danielle Keet 97 DOKEV 9.42
10 Hanna Voorberg 98 Lycurgus 9.46
11 Bjork Johannes 98 DOKEV 9.59
12 Kathy Agasi 97 Trias 10.00
13 Tessa Meulman 97 Lycurgus 10.01
14 Megan Niesten 98 Hera 10.02
15 Jasmijn Cnossen 98 Hylas 10.07
16 Esmee Kruizinga 97 Hylas 10.08
17 Marije Haverkort 97 Lycurgus 10.33
18 Esmee de Wit 97 av Wieringermeer 11.03
19 Ezra Glasbergen 98 TAS 82 11.37
20 Inge Portegijs 98 DOKEV 12.20
Jongens junioren D.2 2000 m
1 Jens van Gelderen 99 Lycurgus 8.14
2 Jurriaan Odekerken 99 Trias 8.18
3 Jannick Ruiter 99 Trias 8.26
4 Joost Schipper 99 ARO 88 8.35
5 Djulyan van der Mee 99 Noordkop 8.53
6 Marc Rademakers 99 NOVA 9.02
7 Nick Schoemaker 99 ARO 88 9.03
8 Tijmen van 't Land 99 Lycurgus 9.05
9 Sem Verweij 99 Hylas 9.08
10 Stijn Karels 99 Trias 9.50
11 Julian Verweij 99 Trias 9.51
12 Marnix Hageman 99 Hera 9.55
13 Timo Kwakman 99 av Edam 9.55
14 Stefan Tel 99 Lycurgus 9.59
15 Jamiro Veerman 99 av Edam 10.01
16 Joost van den Berg 99 Lycurgus 10.15
17 Martijn Kroes 99 NOVA 10.29
18 Robin de Jong 99 av Wieringermeer 10.32
19 Jesse de Jong 99 Hera 10.32
20 Rick van der Reijden 99 DOKEV 11.19
Jongens junioren D.1 2000 m
1 Daniel Bremer 0 av Castricum 7.59
2 Teun Beers 0 NOVA 8.16
3 Julien Karsten 0 NOVA 8.46
4 Michel van den Hoven 0 Trias 9.09
5 Dean Niesten 0 Hera 9.16
6 Steven de Moel 0 NOVA 9.19
7 Luuk Bruins 0 Hollandia 9.23
8 Vincent Buringa 0 Hylas 9.26
9 Bas Hoonhout 0 NEA Volharding 9.29
10 Thomas Arensman 0 NEA Volharding 9.30
11 Daniel Kamp 0 Hylas 9.31
12 Mats Heine 0 Lycurgus 9.34
13 Joran Kooij 0 av Castricum 9.39
14 Max Laan 0 Hollandia 9.41
15 Ole Neelissen 0 av Castricum 9.42
16 Kyle Mossing 0 NEA Volharding 9.42
17 Thijs van Noorloos 0 Lycurgus 9.45
18 Vince van Dalen 0 Noordkop 9.50
19 Hanke Pijlman 0 av Castricum 10.04
20 Ralph Iliohan 0 av Wieringermeer 10.07
21 Jordi Ouwehand 0 av Edam 10.23
22 Bas van Dijk 0 Lycurgus 10.31
23 Yoeri Mimpen 0 Lycurgus 10.33
24 Wen Pijper 0 ARO 88 10.34
25 Robin Pronk 0 ARO 88 10.34
26 Joran Timmerman 0 Hera 10.40
27 Olle Bosma 0 Lycurgus 10.40
28 Luuk Peterse 0 Trias 10.41
29 Sven de Geus 0 NOVA 11.02
30 Nick van Schagen 0 Hylas 11.08
31 Thion Glasbergen 0 TAS 82 11.17
32 Joep van der Wulp 0 Noordkop 11.20
33 Kay Schekkerman 0 Hylas 11.34
meisjes junioren D.2 1500 m
1 Carlien Wabeke 99 NOVA 5.13
2 Nora Winter 99 Lycurgus 5.22
3 Robin van Sallandt 99 Lycurgus 5.26
4 Quinty Kroon 99 av Edam 5.47
5 Maud Feenstra 99 Hera 5.49
6 Maaike Schenk 99 Lycurgus 5.50
7 Nienke van Sante 99 Lycurgus 5.50
8 Chayenne Veerman 99 av Edam 5.54
9 Marijke Wiercx 99 Hera 5.56
10 Melanie Zoer 99 DOKEV 6.00
11 Jessica Buschman 99 DOKEV 6.01
12 Juliet Koning 99 av Edam 6.02
13 Annebel Jaarsma 99 Lycurgus 6.05
14 Carlijn Bouwer 99 Trias 6.07
15 Larissa van der Most 99 Trias 6.12
16 Renate Kuijper 99 Hollandia 6.20
17 Afra Straathof 99 av Castricum 6.26
18 Nienke Lockx 99 Hera 6.27
19 Maaike Bakker 99 av Castricum 6.32
20 Kayleigh Cornet 99 Lycurgus 6.42
21 Juliette Bruin 99 av Wieringermeer 6.50
22 Andrea van Langerak 99 av Wieringermeer 6.54
23 Alexandra Kox 99 Lycurgus 6.55
24 Maartje Kop 99 ARO 88 7.04
25 Robin Post 99 av Wieringermeer 7.08
26 Sophie Koelma 99 Lycurgus 7.15
meisjes junioren D.1 1500 m
1 Lisanne Schoonebeek 0 Lycurgus 5.29
2 Dieuwertje van Kampen 0 Hollandia 5.36
3 Didi Wals 0 Lycurgus 5.47
4 Evelien Bouma 0 Hylas 5.48
5 Isa Raadgers 0 Noordkop 5.50
6 Anke Schoen 0 TAS 82 5.50
7 Bregje Dekker 0 NOVA 5.51
8 Eline Runderkamp 0 av Edam 5.57
9 Noa Zoon 0 Noordkop 5.59
10 Noa Bouwer 0 Hera 6.02
11 Manon Buter 0 TAS 82 6.03
12 Nina van Luijn 0 NEA Volharding 6.11
13 Roma de Ruiter 0 Hylas 6.15
14 Esmee de Jong 0 Trias 6.18
15 Britt Agasi 0 Trias 6.19
16 Isabelle Klap 0 Lycurgus 6.22
17 M. van Dorth 0 Hylas 6.23
18 Sophie van den Berg 0 TAS 82 6.26
19 Lieve Tazelaar 0 Hylas 6.33
20 Sarah Dekker 0 Trias 6.34
21 Mette Volkers 0 Hylas 6.35
22 Maaike Uijttenboogaard 0 NEA Volharding 6.42
23 Dannique Meerstra 0 Hollandia 6.43
24 Allisha Schouten 0 NEA Volharding 6.49
25 Dione van Wijk 0 Lycurgus 6.55
26 Nynke Kabel 0 Lycurgus 7.10
27 Iris Molenaar 0 av Edam 7.46
28 Annemarijn Jong 0 av Wieringermeer 8.07
Jongens mini 750 m
1 Stijn Uijttenboogaard 5 NEA Volharding 3.27
2 Timo Middelveen 5 Lycurgus 3.31
3 Zack Rot 5 Lycurgus 3.36
4 Thomas Bruins 5 av Castricum 3.40
5 Rik Grapendaal 5 Hylas 3.47
6 Tristan Nijman 5 NEA Volharding 3.48
7 Shawn Dokter 5 Lycurgus 3.56
8 Milan Leek 6   3.57
9 Joey van der Plas 5 Lycurgus 4.22
10 Miquel Kemna de la Igl 5 Lycurgus 4.31
meisjes mini 750 m
1 Nena Schuijt 5 av Castricum 3.45
2 Mirthe Ursem 5 Lycurgus 4.06
jongens pupillen C 1000 m
1 Wesley Steenbakker 4 Lycurgus 4.56
2 Bart Hoogmoed 4 Lycurgus 5.00
3 Ysan Put 4 Hylas 5.13
4 Koen Posthuma de Boer 4 Hylas 5.14
5 Ioann Lobles 4 Noordkop 5.17
6 Ties Arensman 4 NEA Volharding 5.20
7 Ruben Leek 4 DOKEV 5.21
8 Koen Bos 4 DOKEV 5.24
9 Bono van der Ploeg 4 DOKEV 5.26
10 Thom Schoorl 4 Lycurgus 5.27
11 Daan Jansma 4 Trias 5.29
12 Luc van Ruler 4 Noordkop 5.44
13 Quintin Smit 4 Lycurgus 5.50
14 Wouter Groeneweg 4 av Wieringermeer 5.58
15 Tom Donker 4 DOKEV 5.59
16 Joost Bakker 4 DOKEV 6.00
17 Tom van der Plas 4 DOKEV 6.01
18 Mika Baro 4 Hylas 6.03
19 Ravi Raadgers 4 Noordkop 6.04
20 Thomas Wals 4 Lycurgus 6.12
21 L. Ouwehand 4 av Edam 6.22
22 Thijs Ligthart 4 av Wieringermeer 6.28
23 Mitchel Vonk 4 av Castricum 6.40
24 Twan Steur 4 SAV 6.44
25 Niels Campos Espinoza 4 av Castricum 6.50
26 Merijn Maas 4 Lycurgus 7.05
meisjes pupillen C 1000 m 1000 m
1 Femke Wabeke 4 NOVA 5.03
2 Faye Suurmond 4 av Edam 5.27
3 Donna Steenvoorden 4 DOKEV 5.40
4 Lianka Wit 4 Hollandia 5.41
5 Sofie Oden 4 Noordkop 5.42
6 Zoé Keasberry 4 Lycurgus 5.44
7 Kyra Laan 4 Hollandia 5.48
8 Danila Blokzijl 4 Lycurgus 5.51
9 Lara Smits 4 Noordkop 5.58
10 Valerie Hagnauer 4 Lycurgus 6.14
11 Lara Conijn 4 DOKEV 6.19
12 Samira Rookhuizen 4 NEA Volharding 6.24
13 Sofie Bruintjes 4 Lycurgus 6.29
14 Marit Schoemaker 4 ARO 88 6.30
15 Jane Heidweiller 4 DOKEV 6.31
16 Sara Pieterse 4 av Wieringermeer 6.32
jongens pupillen B 1250 m
1 Luca van Diepen 3 Hera 4.25
2 Jeff Tesselaar 3 Hera 4.51
3 Seb Wals 3 Lycurgus 4.52
4 Raul Tophoff 3 Trias 4.55
5 Mike Wortel 3 Trias 4.58
6 Milan Bouwer 3 Hera 4.59
7 Querioz Kuiper 3 Hollandia 5.14
8 Kalle Veldhuisen 3 av Castricum 5.16
9 Skip Bakker 3 Noordkop 5.21
10 Mees Offerhaus 3 Hollandia 5.24
11 Jasper van de Wetering 3 Lycurgus 5.24
12 Erik Rademakers 3 NOVA 5.30
13 Koen Grapendaal 3 Hylas 5.31
14 Dylan Adriaansen 3 Noordkop 5.32
15 Per Schipper 3 NOVA 5.35
16 Sebastiaan Bonte 3 Lycurgus 5.49
17 Wassium Belloum 3 Lycurgus 5.49
18 Koen Haanappel 3 Trias 5.53
19 Kem Herrema 3 Lycurgus 5.55
20 Ivar Schuijt 3 av Castricum 5.57
21 Gijs Dekker 3 Hylas 5.59
22 Nout Heine 3 Lycurgus 5.59
23 Joost van Oers 3 av Wieringermeer 6.07
24 Stan de Koning 3 Hera 6.12
25 Lukas Vijn 3 Lycurgus 6.14
26 Ties van Schagen 3 DOKEV 6.24
27 Tim van Meulem 3 Hollandia 6.24
28 Mees van 't Spijker 3 DOKEV 6.30
29 Stijn van Meggelen 3 Lycurgus 6.35
30 Max Coevert 3 Hera 6.56
31 Jim Baltus 3 av Castricum 6.57
32 Daan van Dorp 3 Hylas 7.11
33 Colin Laan 3 Hollandia 7.11
meisjes pupillen B 1250 m
1 Ella Mosselman 3 SAV 5.03
2 Meike Kruijer 3 NOVA 5.05
3 Thyra Terwey 3 NEA Volharding 5.20
4 Laura Wilde 3 NEA Volharding 5.27
5 Fee Mok 3 SAV 5.30
6 Rosaly Zomerdijk 3 NEA Volharding 5.33
7 S. de Wit 3 av Edam 5.37
8 S. Tol 3 av Edam 5.38
9 Finet Neelissen 3 av Castricum 5.38
10 Veronique Bruin 3 av Wieringermeer 5.47
11 F. Guit 3 av Edam 5.48
12 M. Schilder 3 av Edam 5.50
13 Melanie Zijlstra 3 DOKEV 5.53
14 Esther Keizer 3 Hera 5.53
15 Silvia Bloemendaal 3 NEA Volharding 5.57
16 Nadia Lensen 3 Lycurgus 5.58
17 Noah Verduin 3 TAS 82 6.00
18 Julia Jongejeugd 3 NEA Volharding 6.01
19 Kyra Agasi 3 Trias 6.02
20 Maud Karsten 3 NOVA 6.07
21 Dunsi Schuurman 3 Hylas 6.08
22 Milana Sikkema 3 Lycurgus 6.10
23 Marjolein van der Kraa 3 Trias 6.13
24 Jade Glas 3 TAS 82 6.16
25 Marly Butcher 3 TAS 82 6.18
26 Luca Hageman 3 Hera 6.25
27 Jette Moerman 3 Hera 6.30
28 Bente van Westerop 3 Hera 6.31
29 Lois Hoogland 3 Lycurgus 6.39
30 Iris Platte 3 DOKEV 6.48
31 Lieke Middelveen 3 Lycurgus 6.51
32 Carolien Oberink 3 av Castricum 6.53
33 Myrthe van Walsum 3 Hera 6.56
34 Robin Kuller 3 NEA Volharding 6.59
35 Elisa Babucci 3 NEA Volharding 7.01
36 Suzanne de Visser 3 Trias 7.05
37 Tessa Arkesteijn 3 Lycurgus 7.07
38 Jinke van de Lageweg 3 Lycurgus 7.36
39 Tessa van der Wulp 3 Noordkop 7.49
40 Maaike Mathlener 3 Hera 8.16
41 Fransien Rooyakkers 3 DOKEV 9.00
Jongens pupillen A.1 1250 m
1 Jochem van Dijk 2 DOKEV 4.51
2 Yannick Hageman 2 Hera 4.55
3 Romello Christiaan 2 Hera 4.56
4 Tijs Haanappel 2 Trias 4.56
5 Bram Klap 2 Lycurgus 5.04
6 Jeroen van het Hof 2 NEA Volharding 5.16
7 Jimi Derksen 2 DOKEV 5.20
8 Gideon Möhringer 2 Hera 5.23
9 Scott Boekel 2 NOVA 5.25
10 Quinten van Delft 2 Hollandia 5.27
11 Kevin Steenbakkers 2 Noordkop 5.29
12 Jelle Hooyberg 2 av Edam 5.30
13 Ties van 't Riet 2 Hylas 5.30
14 Casper Peterse 2 Trias 5.31
15 Tijmen Jansen 2 DOKEV 5.31
16 Q. Vlak 2 av Edam 5.33
17 Jens Hierck 2 Hera 5.34
18 Tim Buschman 2 DOKEV 5.34
19 Marnix Kolkman 2 av Edam 5.35
20 Jarno Betlem 2 Lycurgus 5.42
21 Indy Capricorne 2 Hylas 5.45
22 Karsten de Roo 2 Hylas 5.49
23 Koen Looman 2 Hera 5.50
24 Timothy Mulder 2 NEA Volharding 5.51
25 Nils Rabbeljee 2 DOKEV 5.51
26 Dirk van Egmond 2 av Castricum 5.51
27 Sam Reukers 2 av Edam 5.52
28 Wietze Kuyl 2 Trias 5.53
29 Daan van Meerendonk 2 Lycurgus 5.56
30 Enzo Meerstra 2 Hollandia 5.56
31 Ide Brinkman 2 Hylas 5.57
32 Mick Oudeman 2 Hera 6.07
33 Jelle Wittink 2 Hylas 6.12
34 Stefan van der Reijden 2 DOKEV 6.24
35 Sam van Dijk 2 Lycurgus 6.31
36 Rick Jongenburger 2 Trias 6.51
37 Jordy Drijfhout 2 Lycurgus 6.54
Meisjes pupillen A.1 1250 m
1 Julie Eikelenboom 2 Lycurgus 5.18
2 Mirre Gielen 2 TAS 82 5.26
3 Femke Drijfhout 2 Lycurgus 5.30
4 Noa de Moel 2 TAS 82 5.33
5 Lisette Doodeman 2 NOVA 5.33
6 Mara Cotterink 2 Lycurgus 5.37
7 Samantha Frinking 2 Lycurgus 5.41
8 Roos Molenaar 2 av Edam 5.45
9 Nienke Madderom 2 Trias 5.45
10 Emilie Jacques 2 NEA Volharding 5.47
11 Kris Reijersen van Buu 2 av Castricum 5.49
12 Anne Zonneveldt 2 Lycurgus 5.50
13 Isis Jansen 2 Hylas 5.51
14 Marije Bakker 2 DOKEV 5.52
15 Lysanne Zaal 2 Hera 5.54
16 Robin van der Veen 2 Hera 5.56
17 Britt Rodenburg 2 Lycurgus 5.57
18 Francis van Rookhuizen 2 NEA Volharding 6.00
19 Sarah Stoop 2 NOVA 6.06
20 Frederique Kox 2 Lycurgus 6.09
21 Willeke Vink 2 av Edam 6.12
22 Kylie Kroon 2 av Edam 6.14
23 Fabiënne Müller 2 Lycurgus 6.15
24 Yvonne Schokker 2 av Edam 6.16
25 Lianne Runderkamp 2 av Edam 6.17
26 Lara de Boer 2 Lycurgus 6.17
27 Jonne van Schagen 2 DOKEV 6.23
28 Iris van der Meer 2 Lycurgus 6.24
29 Lisa Church 2 NOVA 6.25
30 Romy Kwast 2 DOKEV 6.27
31 Tessa de Jong 2 av Edam 6.33
32 Kara Zwagemaker 2 SAV 6.36
33 Mireille Ligthart 2 NOVA 6.43
34 Isabel Worp 2 NEA Volharding 6.46
35 B. Runderkamp 2 av Edam 6.50
36 Karin Mollee 2 Lycurgus 6.59
37 Britt van de Berg 2 NOVA 7.04
38 Mei Qi Janssen 2 Lycurgus 7.27
39 Mabel Borst 2 Hylas 8.57
Jongens pupillen A.2 1250 m
1 Duncan Steenbakker 1 Lycurgus 4.25
2 Tom Hoogeboom 1 NOVA 4.27
3 Jan Kalverdijk 1 Hera 4.30
4 Djoao Lobles 1 Noordkop 4.30
5 Martijn Bakker 1 Trias 4.42
6 Roel Wilde 1 NEA Volharding 4.54
7 Maarten Schouten 1 Hylas 4.58
8 Mark Dekker 1 Hylas 5.00
9 Youri Dekker 1 NOVA 5.02
10 Luuk Veldman 1 Hylas 5.02
11 Thijs Zwaanenburg 1 Hera 5.07
12 Nick Kroes 1 NOVA 5.09
13 Levi van Diest 1 Lycurgus 5.09
14 Jarno Gilissen 1 Lycurgus 5.12
15 Marijn Goezinne 1 Lycurgus 5.13
16 Kasper Vrolijk 1 av Castricum 5.14
17 L. van Driel 1 av Edam 5.14
18 Stan Huiting 1 Trias 5.15
19 Kick van Leeuwen 1 DOKEV 5.16
20 Lucas Schram 1 av Castricum 5.17
21 Jeremy van der Mee 1 Noordkop 5.19
22 Matthijs van de Lagewe 1 Lycurgus 5.20
23 Max Guit 1 av Edam 5.24
24 Joost Keizer 1 Hera 5.26
25 Lars Houtman 1 NOVA 5.27
26 Johan van Weert 1 Lycurgus 5.28
27 Arne de Jong 1 Hylas 5.28
28 Wessel Aertssen 1 Lycurgus 5.34
29 Jan Zoon 1 av Castricum 5.35
30 Dave Schoemaker 1 ARO 88 5.36
31 Mitchell Kampert 1 Noordkop 5.42
32 Björn Bloemendaal 1 NEA Volharding 5.49
33 Jarno de Vries 1 NEA Volharding 5.52
34 Jeppe de Jager 1 Lycurgus 5.53
35 Raoul Lensen 1 Lycurgus 5.54
36 Twan Bosschaart 1 Trias 5.58
37 Tom van der Velden 1 av Castricum 6.06
38 Noah den Ronden 1 Lycurgus 6.08
39 Jerrijn Mandjes 1 Hera 6.10
40 Thomas Wijkstra 1 NEA Volharding 6.25
meisjes pupillen A.2 1250 m
1 Nina van Diepen 1 Hera 4.40
2 Emma Kant 1 Lycurgus 4.44
3 Merel van Herp 1 Lycurgus 4.46
4 Wiek Groot 1 Noordkop 4.52
5 Mirte Jansen 1 DOKEV 4.54
6 Julia Krajenbrink 1 Hylas 4.57
7 Vere Tavenier 1 Hera 4.59
8 Inez Bouwen 1 Lycurgus 5.00
9 Simone Winter 1 Lycurgus 5.04
10 Yanniek Bouwer 1 Trias 5.08
11 Sharita Oor 1 av Edam 5.16
12 Linda van der Klei 1 NEA Volharding 5.17
13 Daphne Bosch 1 av Edam 5.18
14 W. Stuijt 1 av Edam 5.20
15 Noah Suurmond 1 av Edam 5.21
16 Merel de Bruin 1 DOKEV 5.21
17 Wies Siffels 1 Lycurgus 5.24
18 Anouk Haverkort 1 Lycurgus 5.27
19 Lisa Bruintjes 1 Lycurgus 5.27
20 Mirte van 't Land 1 Lycurgus 5.27
21 Amber van der Klei 1 NEA Volharding 5.31
22 Lisa de Boer 1 NEA Volharding 5.35
23 Lara Verbree 1 Lycurgus 5.36
24 Maaike Beukema 1 Noordkop 5.40
25 Tess Keppel 1 DOKEV 5.43
26 Iris Glas 1 TAS 82 5.44
27 Mila Kuller 1 NEA Volharding 5.45
28 Frouke Beukema 1 Noordkop 5.46
29 Jenna van der Meijden 1 NEA Volharding 5.52
30 Shevan Nijman 1 NEA Volharding 5.54
31 Sophie Wagemaker 1 Hera 5.59
32 Dora Kruistum 1 av Castricum 6.00
33 Mandy Platte 1 DOKEV 6.02
34 Liset Kolkman 1 av Edam 6.04
35 Pien Karsten 1 NOVA 6.07
36 Jaimy Meyer 1 av Wieringermeer 6.09
37 Amber van der Putten 1 Hera 6.16
38 Minke van den Brink 1 TAS 82 6.16
39 Demi Alders 1 DOKEV 6.35
40 Quinta van Schellen 1 Lycurgus 6.52
41 Lisa Kaptein 1 DOKEV 6.56
42 Amanda van Leuffen 1 Hollandia 7.19
43 Amber van den Hoff 1 av Wieringermeer 7.42

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.01.2012