Cross competitie 5 november 2011
NOVA
Warmenhuizen/Tuitjehorn
poule Noord

jongens junioren A
1 Menno Munster Hylas 12,23
2 Tijs Hofmann Nova 12,54
jongens junioren B
1 Joeri Slagter Hera 11,39
2 Vincent Hazeleger Trias 11,57
3 Coen Ursem Trias 12,33
4 Guido Klaassen Lycurgus 13,09
5 Deni van Schagen Nova 13,18
6 Lars Rodenburg Lycurgus 13,23
7 Caspar Sagarajah Hylas 13,24
8 Tyko Kieskamp Hylas 13,29
9 Dennis Sjerps SAV 13,31
10 Aron van den Oosterkamp TAS 82 13,41
11 Mick van den Velden Nova 13,55
12 Jordi Berendrecht Lycurgus 14,25
13 Bas Portegijs Dokev 14,37
14 Levi Winkelman Lycurgus 14,39
15 Kevin Post av Wieringermeer 14,48
16 Alex Vaars Dokev 15,39
meisjes junioren A
1 Lenneke Stam Trias 8,46
2 HeleenWildoer SAV 9,23
3 Lenneke Beeldman Trias 9,38
meisjes junioren B
1 Carlijn van Esch av Castricum 8,42
2 Celine Ruiter Trias 8,50
3 Lisanne Keet Dokev 9,02
4 DaniŽlle van Dorth Hylas 9,05
5 Femke Hooijberg av Edam 9,16
6 Jenny Steur av Edam 9,27
7 Rosan Steur ARO 88 9,48
8 Rianne van Diepen Hera 9,54
9 Nina Moggre av Castricum 10,13
10 Bregje Bouma av Edam 10,25
11 Mariska Tuyp av Edam 10,37
12 Ayonne van Oort av Edam 10,47
13 Laura Stokx Hylas 10,52
14 Okkie Apeldoorn Trias 10,53
15 Noortje Wittink Hylas 10,56
16 Adrianne Oor av Edam 11,11
17 Lonneke Rademakers Nova 11,27
18 Emma Venneker Hylas 11,59
jongens junioren C
1 Joost Kok SAV 10,05
2 Jeroen Swinkels Hera 10,15
3 Johan Ouwehand av Edam 10,23
4 Floris Doedens Hylas 10,37
5 Edwin Sjerps SAV 10,54
6 Sven Schoonebeek Lycurgus 11,02
7 Melle Lagerwei Hera 11,11
8 Peter van Dijk av Edam 11,16
9 Pim Zwaanenburg Hera 11,17
10 Jochem Jaarsma Lycurgus 11,17
11 Cas de Boorder Hylas 11,22
12 Emile Lammers Noordkop 11,26
13 Stan Rietveld Nova 11,29
14 Matthew Boerman Hylas 11,40
15 Jesper Peterse Trias 11,51
16 Vince Kaars av Edam 11,52
17 Ruben den Boer av Edam 11,53
18 Jasper Kroes Nova 11,56
19 Nino Perez Perez Hylas 12,18
20 Rick Keppel Hera 12,25
21 Peter Knot Hera 12,37
22 Ivo de Geus TAS 82 12,42
23 Simon Swinkels Hylas 12,45
24 Guus Ruiter Trias 12,48
25 Sven Rodenburg Lycurgus 12,51
26 Sam Volten SAV 12,53
27 Pepijn Molenaar Lycurgus 12,54
  Tristan Slobben Trias liep bij JD
meisjes junioren C
1 Britt Mosselman SAV 8,12
2 Jetske van Kampen Hollandia 8,28
3 Rosalie Wijnker Hera 8,40
4 Floortje van Kampen Hera 8,44
5 Marjet Groen av Castricum 8,45
6 Kristen Blom Nova 8,57
7 Laura Boekel Nova 8,58
8 Anoek Steur ARO 88 9,24
9 Naomi Zwaag Hollandia 9,25
10 Sara Laan SAV 9,30
11 Hanna Voorberg Lycurgus 9,38
12 Kirsten Zuurbier Trias 9,39
13 ZoŽ de Jong Trias 9,42
14 Tessa Meulman Lycurgus 9,48
15 Megan Niesten Hera 9,56
16 Esmee Kruizinga Hylas 9,59
17 Danielle Keet Dokev 10,05
18 Marije Haverkort Lycurgus 10,12
19 Kathy Agassi Trias 10,16
20 Fien Kivit av Castricum 10,22
21 Romy Ijsbrandij Hollandia 10,33
22 Lisanne van der Weijde av Wieringermeer 10,40
23 Esmee Slagter Hera 10,48
24 Demi Kruijer Hylas 11,00
25 Stella Muthert av Castricum 11,31
26 Inge Portegijs Dokev 11,40
27 EzraGlasbergen TAS 82 11,45
jongens junioren D.2
1 Jurriaan Odekerken Trias 8,16
2 Joost Schipper ARO 88 8,34
3 Ludo van Kristum av Castricum 8,40
4 Yanniek Ruiter Trias 8,47
5 Marc Rademakers Nova 8,57
6 Nick Schoemaker ARO 88 8,59
7 Sem Verweij Hylas 9,01
8 Tijmen van t Land Lycurgus 9,02
9 Stijn Karels Trias 9,41
10 Julian Verwey Trias 9,43
11 Stefan Tel Lycurgus 9,44
12 Nathan Slobben Trias 9,46
13 Marnix Hageman Hera 9,48
14 Martijn Kroes Nova 9,51
15 Teun Putman Lycurgus 9,55
16 Timo Kwakman av Edam 9,56
17 Joost van den Berg Lycurgus 10,10
18 Jamiro Veerman av Edam 10,12
19 Sten van der Moer av Castricum 10,19
20 Robin de Jong av Wieringermeer 10,40
21 Jelmer van Diepen Lycurgus 10,47
22 Sjaak Tol av Edam 11,03
23 Pim Visser av Castricum 11,10
  Simon Richards Zaanland 9,52
jongens junioren D.1
1 DaniŽl Bremer av Castricum 8,09
2 Teun Beers Nova 8,14
3 Michel van den Hoven Trias 8,37
4 Bastiaan Church Nova 8,40
5 Joost Glas Hollandia 8,52
6 Juliťn Karsten Nova 8,59
7 Steven de Moel Nova 9,02
8 Dean Niesten Hera 9,15
9 Bas Hoonhout NEA Volharding 9,21
10 Luuk Bruins Hollandia 9,25
11 Vincent Buringa Hylas 9,35
12 Hanke Pijlman av Castricum 9,39
13 DaniŽl Kamp Hylas 9,43
14 Jesse Pupping Lycurgus 9,49
15 Thomas Arensman NEA Volharding 9,51
16 Mats Heine Lycurgus 9,52
17 Ard Ursem ARO 88 9,55
18 Max Laan Hollandia 9,57
19 Ralph Iliohan av Wieringermeer 9,58
20 Thijs van Noorloos Lycurgus 9,59
21 Joran Timmerman Hera 10,00
22 Mossing Kyle NEA Volharding 10,06
23 Bas van Dijk Lycurgus 10,09
24 Dylan Haazeleger Trias 10,16
25 Ole Neelissen av Castricum 10,17
26 Wen Pijper ARO 88 10,19
27 Robin Pronk ARO 88 10,20
28 Luuk Peterse Trias 10,25
29 Sven de Geus Nova 10,29
30 Maurits Hazeleger av Castricum 10,32
31 Joep Wulp Noordkop 10,47
32 Nick van Schagen Hylas 10,48
33 Jordi Ouwehand av Edam 10,52
34 Olle Bosma Lycurgus 10,53
35 ThionGlasbergen TAS 82 11,03
36 Willem van Amsterdam av Castricum 11,21
meisjes junioren D.2
1 Carlien Wabeke Nova 6,34
2 Nora Winter Lycurgus 6,53
3 Robin van Sallandt Lycurgus 7,06
4 Noor van Bree Hollandia 7,10
5 Dianne Conijn Dokev 7,13
6 Maaike Schenk Lycurgus 7,15
7 Laura Konings ARO 88 7,17
8 Quinty Kroon av Edam 7,18
9 Annebel Jaarsma Lycurgus 7,20
10 Juliet Koning av Edam 7,21
11 Chayenne Veerman av Edam 7,22
12 Melanie Zoer Dokev 7,23
13 Nina Baltus Hollandia 7,26
14 Marijke Wiercx Hera 7,28
15 Carlijn Bouwer Trias 7,29
16 Nienke van Sante Lycurgus 7,35
17 Maud Feenstra Hera 7,43
18 Anouk Vollebregt Nova 7,47
19 Jessica Buschman Dokev 7,52
20 Kiki Veldman Dokev 7,59
21 Maaike Bakker av Castricum 8,13
22 Larissa van der Most Trias 8,14
23 Jette Schiebergen Trias 8,18
24 Afra Straathof av Castricum 8,27
25 Kayleigh Cornet Lycurgus 8,28
26 Juliette de Bruin av Wieringermeer 8,30
27 Lotte van Gerven Lycurgus 8,32
28 Nienke Lockx Hera 8,38
29 Alexandra Kox Lycurgus 8,39
30 Andrea van Langerak av Wieringermeer 8,41
31 Carmen van Wijngaarden Lycurgus 8,42
32 Maaike Knijnenberg Trias 8,45
33 Megan Hoogland Hollandia 8,57
34 Maartje Kop ARO 88 8,58
35 Robin Post av Wieringermeer 9,01
meisjes junioren D.1
1 Lisanne Schoonebeek Lycurgus 6,45
2 Bregje Dekker Nova 6,58
3 Kayleigh Bok Hollandia 7,08
4 Eline Runderkamp av Edam 7,10
5 Merel Kouwenhoven Hera 7,11
6 Dieuwertje van Kampen Hollandia 7,12
7 Isa Raadgers Noordkop 7,13
8 Evelien Bouma Hylas 7,16
9 Nina van Luijn NEA Volharding 7,30
10 Maartje van der Tiel SAV 7,38
11 Britt Agassi Trias 7,41
12 Rosa Bronsdijk av Edam 7,42
13 Imre Hoole Trias 7,43
14 AnkeSchoen TAS 82 7,45
15 Lieve Butter Lycurgus 7,46
16 ManonButer TAS 82 7,50
17 Noa Zoon Noordkop 7,51
18 Noa Butter NEA Volharding 7,52
19 Sophie van den Berg TAS 82 7,54
20 Noa Bouwer Hera 7,56
21 Esmťe de Jong Trias 7,57
22 Sarah Dekker Trias 7,58
23 Lotte Runia SAV 7,59
24 Michelle van Dorth Hylas 8,01
25 Coosje Boom Trias 8,02
26 Evelyn Vletter NEA Volharding 8,03
27 Isabelle Klap Lycurgus 8,06
28 Mette Volkers Hylas 8,07
29 Silke Kuijs av Castricum 8,10
30 Emma de Koning Lycurgus 8,17
31 Allisha Schouten NEA Volharding 8,18
32 Britt Stammes Nova 8,23
33 Anouk Boer de av Wieringermeer 8,25
34 Maaike Uijttenboogaart NEA Volharding 8,28
35 Dione van Wijk Lycurgus 8,35
36 Pauline Hondema Lycurgus 8,38
37 Iris Molenaar av Edam 8,39
38 Bente Schonewille Hera 8,58
39 Famke Obdam av Castricum 10,19
jongens pupillen mini
1 Stijn Uijttenboogaard NEA Volharding 3,56
2 Thomas Bruins av Castricum 3,57
3 Sem de Nijs Lycurgus 4,01
4 Rik Grapendaal Hylas 4,08
5 Shaw Dokter Lycurgus 4,25
6 Miquel Kemna de la Iglesia Lycurgus 5,52
jongens pupil C
1 Bart Hoogmoed Lycurgus 4,49
2 Ysan Put Hylas 4,53
3 Wesley Steenbakker Lycurgus 5,01
4 Thom Schoorl Lycurgus 5,03
5 Ioann Lobles Noordkop 5,07
6 Jelmer Tiessen Noordkop 5,14
7 Marc Chattelon Trias 5,15
8 Daan Jansma Trias 5,22
9 Luc van Ruler Noordkop 5,26
10 Ruben Leek Dokev 5,27
11 Bono van der Ploeg Dokev 5,28
12 Hugo Blankestijn av Castricum 5,29
13 Tom Donker Dokev 5,31
14 Ties Arensman NEA Volharding 5,33
15 Ravi Raadgers Noordkop 5,34
16 Mika Baro Hylas 5,35
17 Quintin Smit Lycurgus 5,37
18 Tom van der Plas Dokev 5,39
19 Leandro Ouwehand av Edam 5,40
20 Mitchel Vonk av Castricum 5,44
21 Merijn Maas Lycurgus 5,47
22 Niels Campos Espinoza av Castricum 5,48
23 Thomas Wals Lycurgus 5,49
24 Mike Geel av Wieringermeer 5,50
25 Joost Bakker Dokev 5,52
26 Twan Steur SAV 5,53
27 WouterGroeneweg av Wieringermeer 6,06
meisjes pupillen C
1 Femke Wabeke Nova 5,08
2 Bente Madderom Trias 5,14
3 ZoŽ Keasberry Lycurgus 5,15
4 Danila Blokzijl Lycurgus 5,18
5 Marit Schoemaker ARO 88 5,19
6 Donna Steenvoorden Dokev 5,23
7 Faye Suurmond av Edam 5,30
8 Valťrie Hagnauer Lycurgus 5,38
9 Laan Kyra Hollandia 5,41
10 Tamara Schenk av Wieringermeer 5,47
11 Kiki Pijlman av Castricum 5,48
12 Samira van Rookhuizen NEA Volharding 5,49
13 Wit Lianka Hollandia 5,50
14 Lara Conijn Dokev 6,04
15 Caitlin Wals av Edam 6,17
16 Jane Heidweiler Dokev 6,18
17 Wieke van Groeningen Dokev 6,30
18 Sofie Bruintjes Lycurgus 6,41
jongens pupillen B
1 Luca van Diepen Hera 4,02
2 Jeff Tesselaar Hera 4,20
3 Kuijper Quieroz Hollandia 4,25
4 Milan Bouwer Hera 4,27
5 Tobias Vrolijk av Castricum 4,29
6 Mike Wortel Trias 4,30
7 Skip Bakker Noordkop 4,40
8 Kalle Veldhuisen av Castricum 4,43
9 Erik Rademakers Nova 4,50
10 Raķl Tophoff Trias 4,51
11 Koen Grapendaal Hylas 4,56
12 offferhaus Hollandia 4,58
13 Dylan Adriaansen Noordkop 5,01
14 Gijs Dekker Hylas 5,06
15 Quinn Visser Hylas 5,13
16 Wassim Belloum Lycurgus 5,16
17 Vince van der Lee Trias 5,17
18 Per Schipper Nova 5,18
19 Joost van Oers av Wieringermeer 5,21
20 Sebastiaan Bonte Lycurgus 5,25
21 Jesse de Nijs Lycurgus 5,31
22 Stan de Koning Hera 5,32
23 Lukas Vijn Lycurgus 5,35
24 Tim van Meulem Hollandia 5,36
25 Bastiaan Bon Dokev 5,37
26 Nout Heine Lycurgus 5,38
27 Lars Tervoort Trias 5,46
28 Mees van 't Spijker Dokev 5,59
29 Ties van Schagen Dokev 6,05
30 Max Coevert Hera 6,14
31 Laan Colin Hollandia 6,18
32 Floris Molenaar Lycurgus 6,48
meisjes pupillen B
1 Meike Kruijer Nova 4,36
2 Thyra Terwey NEA Volharding 4,39
3 Laura Wilde NEA Volharding 4,49
4 Rosaly Zomerdijk NEA Volharding 4,52
5 Sharon Tol av Edam 4,53
6 Emma Lans Lycurgus 4,54
7 Finet Neelissen av Castricum 5,00
8 Fee Mok SAV 5,02
9 Nina Kruijer Hylas 5,03
10 Sanne de Wit+B388 av Edam 5,09
11 Marit Kaptein NEA Volharding 5,10
12 Melanie Zeilstra Dokev 5,16
13 Esther Keizer Hera 5,17
14 Roos Hoff Lycurgus 5,18
15 NoahVerduin TAS 82 5,19
16 Luca Hageman Hera 5,21
17 Marjolein van der Kraan Trias 5,22
18 Veronique Bruin av Wieringermeer 5,23
19 Susan de Visser Trias 5,24
20 Silvia Bloemendaal NEA Volharding 5,25
21 Maud Karsten Nova 5,26
22 Kyra Agassi Trias 5,27
23 Femke Guit av Edam 5,32
24 Dunsi Schuurman Hylas 5,33
25 Julia Jongejeugd NEA Volharding 5,34
26 Nadia Lensen Lycurgus 5,35
27 Kim Tervoort Trias 5,38
28 Merel Schilder av Edam 5,41
29 JadeGlas TAS 82 5,50
30 Iris Platte Dokev 5,57
31 MarlyButcher TAS 82 5,58
32 Milana Sikkema Lycurgus 5,59
33 Jinke van de Lageweg Lycurgus 6,00
34 Lieke Middelveen Lycurgus 6,01
35 Elisa Babucci NEA Volharding 6,02
36 Jette Moerman Hera 6,03
37 Femke Koning Lycurgus 6,04
38 Lois Hoogland Lycurgus 6,05
39 Robin Kuller NEA Volharding 6,07
40 Shevon McGarry Trias 6,12
41 Carolien Oberink av Castricum 6,13
42 Tessa Arkesteijn Lycurgus 6,31
43 Mila van Es Dokev 6,35
44 Tessa van der Wulp Noordkop 6,49
45 Maaike Mathlener Hera 6,53
jongens pupillen A.1
1 Jochem van Dijk Dokev 4,11
2 Yannick Hageman Hera 4,14
3 Tijs Haanappel Trias 4,19
4 Romello Christiaan Hera 4,25
5 Scott Boekel Nova 4,32
6 Baltus N+B431oah Hollandia 4,35
7 Marnix Kolkman av Edam 4,36
8 Jeroen van het Hof NEA Volharding 4,37
9 Jelle Hooijberg av Edam 4,38
10 Casper Peterse Trias 4,39
11 Jansen Tijmen Dokev 4,41
12 Gideon MŲhringer Hera 4,43
13 Indy Capricorne Hylas 4,45
14 Daan van Meerendonk Lycurgus 4,51
15 Quinn Vlak av Edam 4,52
16 Jimi van Derksen Dokev 4,53
17 Koen Looman Hera 4,56
18 Ties van het Riet Hylas 4,57
19 Jelle Wittink Hylas 4,58
20 Jens Hierck Hera 5,00
21 Yur Groenland Trias 5,04
22 Matthijs Kool Hylas 5,05
23 Sam Reukers av Edam 5,06
24 Timothy Mulder NEA Volharding 5,07
25 Kevin Steenbakkers Noordkop 5,08
26 Teun de Koning Lycurgus 5,09
27 Wietze Kuyl Trias 5,11
28 Mick Oudeman Hera 5,12
29 Nils Rabbeljee Dokev 5,18
30 Sam van Dijk Lycurgus 5,22
31 Bram Houtkooper Trias 5,24
32 Bart Somme Hylas 5,27
33 Skip Boumans Hera 5,31
34 Bram Klap Lycurgus 5,32
meisjes pupillen A.1
1 MirreGielen TAS 82 4,29
2 Julie Eikelenboom Lycurgus 4,34
3 Noa de Moel TAS 82 4,40
4 Lisette Doodeman Nova 4,46
5 Lisa Genet Trias 4,50
6 Mara Cotterink Lycurgus 4,53
7 Nienke Madderom Trias 4,54
8 Roos Molenaar av Edam 4,55
9 Lisanne Zaal Hera 4,58
10 Britt Rodenburg Lycurgus 5,01
11 Isis Jansen Hylas 5,04
12 Isabel Worp NEA Volharding 5,06
13 Frederique Kox Lycurgus 5,07
14 Mellani Goezinnen NEA Volharding 5,08
15 Sacha Schenk av Wieringermeer 5,11
16 Francis van Rookhuizen NEA Volharding 5,14
17 FabiŽnne MŁller Lycurgus 5,15
18 Emilie Jacques NEA Volharding 5,16
19 Luna Bakker Hera 5,17
20 Lianne Runderkamp av Edam 5,18
21 Eva Bakker Hera 5,19
22 Lisa Church Nova 5,20
23 Kris Reijersen van Buuren av Castricum 5,21
24 Willeke Vink av Edam 5,25
25 Iris Croux Trias 5,26
26 Samantha Frinking Lycurgus 5,27
27 Sarah Stoop Nova 5,28
28 Kara Zwagemaker SAV 5,32
29 Yvonne Schokker av Edam 5,34
30 Iris van der Meer Lycurgus 5,37
31 Romy Kwast Dokev 5,40
32 Kylie Kroon av Edam 5,41
33 Jonne van Schagen Dokev 5,43
34 Lara de Boer Lycurgus 5,44
35 Mireille Ligthart Nova 5,45
36 Marije Bakker Dokev 5,46
37 Rosalinde Wuck NEA Volharding 5,48
38 Tess Kroon Dokev 5,49
39 Karin Mollee Lycurgus 5,50
40 Britt vd Berg Nova 5,51
41 Esmťe van der Wal Lycurgus 5,54
42 Mei Qi Janssen Lycurgus 6,00
43 Merel van Diepen Lycurgus 6,09
44 Suze Butter Lycurgus 6,13
45 Merel van Amsterdam NEA Volharding 6,29
46 Nadine-Joy Struik av Wieringermeer 6,40
jongens pupillen A.2
1 Djoao Lobles Noordkop 3,54
2 Jan Kalverdijk Hera 3,57
3 Tom Hoogeboom Nova 4,00
4 Jort Tiessen Noordkop 4,07
5 Duncan Steenbakker Lycurgus 4,10
6 Roel Wilde NEA Volharding 4,14
7 Martijn Bakker Trias 4,16
8 Kick van Leeuwen Dokev 4,21
9 Thomas Mol Lycurgus 4,23
10 Stan Huiting Trias 4,24
11 Youri Dekker Nova 4,26
12 Raoul van de Laar NEA Volharding 4,28
13 Levi van Diest Lycurgus 4,29
14 Luuk Veldman Hylas 4,30
15 Maarten Schouten Hylas 4,31
16 Marijn Goezinne Lycurgus 4,32
17 Kasper Vrolijk av Castricum 4,36
18 Pieter Dekker Nova 4,37
19 Lars Tijmstra Hollandia 4,44
20 Mark Dekker Hylas 4,46
21 Nick Kroes Nova 4,48
22 Lucas Schram av Castricum 4,50
23 Dave Schoemaker ARO 88 4,54
24 Joost Keizer Hera 4,55
25 Jarno Gilissen Lycurgus 4,56
26 Max Guit av Edam 4,58
27 BjŲrn Bloemendaal NEA Volharding 4,59
28 Wessel Aertssen Lycurgus 5,02
29 Robin Boxma Hylas 5,03
30 Jarno de Vries NEA Volharding 5,04
31 Jan Zoon av Castricum 5,05
32 Mitchell Kampert Noordkop 5,12
33 Lars Houtman Nova 5,16
34 Twan Bosschaart Trias 5,17
35 Arne de Jong Hylas 5,18
36 Raoul Lensen Lycurgus 5,19
37 Sam Visser NEA Volharding 5,20
38 Johan van Weert Lycurgus 5,21
39 Jeppe de Jager Lycurgus 5,22
40 Melle Bosgraaf Lycurgus 5,23
41 Tom van der Velden av Castricum 5,24
42 Koen Dijk Lycurgus 5,33
43 Noah den Ronden Lycurgus 5,36
44 Thomas Wijkstra NEA Volharding 5,37
45 Kyllian Spee NEA Volharding 5,40
46 Mart van der Knaap Trias 5,42
47 Jerrijn Mandjes Hera 5,43
48 Melle Peer Noordkop 5,45
meisjes pupillen A.2
1 Nina van Diepen Hera 4,20
2 Wiek Groot Noordkop 4,24
3 Vere Tavenier Hera 4,26
4 Merel van Herp Lycurgus 4,27
5 Mirte Jansen Dokev 4,30
6 Simone Winter Lycurgus 4,32
7 Noah Suurmond av Edam 4,34
8 Julia Krajenbrink Hylas 4,36
9 Inez Bouwen Lycurgus 4,40
10 Yanniek Bouwer Trias 4,41
11 Merel de Bruin Dokev 4,42
12 Wies Siffels Lycurgus 4,49
13 Sharita Oor av Edam 4,50
14 Daphne Bosch av Edam 4,51
15 Linda van der Klei NEA Volharding 4,52
16 Lara Verbree Lycurgus 4,53
17 Amber van der Klei NEA Volharding 4,54
18 Mirte van t Land Lycurgus 4,55
19 Willeke Stuijt av Edam 4,56
20 Lisa de Boer NEA Volharding 4,57
21 Maayke Beukema Noordkop 4,58
22 Frouke Beukema Noordkop 5,02
23 Lisa Bruintjes Lycurgus 5,05
24 Jenna van der Meijden NEA Volharding 5,06
25 Anouk Haverkort Lycurgus 5,07
26 Mila Kuller NEA Volharding 5,11
27 Dora van Kruistum av Castricum 5,18
28 IrisGlas TAS 82 5,19
29 Liset Kolkman av Edam 5,21
30 Tess Keppel Dokev 5,22
31 Pien Karsten Nova 5,23
32 Jaimy Meyer av Wieringermeer 5,24
33 Amber van der Putten Hera 5,28
34 Mandy Platte Dokev 5,39
35 Demi Alders Dokev 5,48
36 Lisa Kaptein Dokev 5,56
37 Julia Koppelaar Lycurgus 6,04
38 Amber van den Hoff av Wieringermeer 6,16

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 07.11.2011