Cross competitie 11 februari 2012
av Castricum
Camping Bakkum
Castricum
poule Noord


jongens junioren A 5000 m
1 Kevin Noort AV Castricum 20.55
jongens junioren B 5000 m
2 Tijs Hofmann NOVA 22.27
1 Vincent Hazeleger Trias 18.21
2 Coen Ursem Trias 19.37
3 Marco Ghiglioni Hylas 19.54
4 Joey Steenvoorden Noordkop 21.09
5 Deni van Schagen NOVA 21.10
6 Tyko Kieskamp Hylas 21.27
7 Jordi Berendrecht Lycurgus 22.11
8 Lars Rodenburg Lycurgus 22.14
9 Dennis Sjerps SAV 22.42
10 Caspar Sagarajah Hylas 22.49
11 Bas Portegijs DOKEV 23.51
12 Mick van der Velden NOVA 24.14
13 Kevin Post Wieringermeer 24.57
14 Alex Vaars DOKEV 25.09
15 Rick Groen NOVA 28.36
meisjes junioren A 3000 m
1 Sophie Koning AV Edam 14.09
2 Lisa Verblaauw Hera 14.34
meisjes junioren B 3000 m
1 Carlijn van Esch AV Castricum 12.24
2 Jenny Steur AV Edam 13.10
3 Lisanne Keet DOKEV 13.12
4 Rianne van Diepen Hera 13.37
5 Femke Hooijberg AV Edam 13.45
6 Mariska Tuijp AV Edam 14.22
7 Rosan Steur ARO '88 14.30
8 Ayla Agasi Trias 14.50
9 Ayonne van Oort AV Edam 15.17
10 Arianne Oor AV Edam 16.07
11 Lonneke Rademakers NOVA 16.47
De uitslag bij de jongens junioren C is onder voorbehoud. De wedstrijd 
is niet reglementair verlopen, omdat een aantal atleten een onjuiste 
route heeft gevolgd.
De situatie zal met de competitieleiders worden besproken. Zo mogelijk 
zal met de afweging wie zich heeft geplaatst voor de finale coulant 
worden omgegaan.
jongens junioren C 3500 m
1 Joost Kok SAV 13.18
2 Jeroen Swinkels Hera 13.23
3 Edwin Sjerps SAV 13.35
4 Floris Doedens Hylas 14.19
5 Jesper Peterse Trias 15.57
6 Nino Perez Perez Hylas 16.11
7 Jasper Kroes NOVA 16.29
8 Guus Ruiter Trias 16.35
9 Cas de Boorder Hylas 16.36
10 Pim Zwaanenburg Hera 16.50
11 Emile Lammers Noordkop 16.51
12 Johan Ouwehand AV Edam 16.53
13 Danny Loots ARO '88 16.53
14 Ryan Clarke AV Castricum 17.04
15 Jochem Jaarsma Lycurgus 17.15
16 Matthew Boerman Hylas 17.24
17 Ivo de Geus TAS '82 17.24
18 Peter Knot Hera 17.44
19 Sven Rodenburg Lycurgus 17.49
20 Simon Swinkels Hylas 18.14
21 Bram van de Wetering Lycurgus 18.20
22 Sam Volten SAV 18.26
23 Mats Visser SAV 18.39
meisjes junioren C 2000 m
1 Britt Mosselman SAV 7.32
2 Jetske van Kampen Hollandia 7.40
3 Marjet Groen AV Castricum 7.47
4 Rosalie Wijnker Hera 7.53
5 Floortje van Kampen Hera 8.31
6 Laura Boekel NOVA 8.52
7 Anoek Steur ARO '88 9.01
8 Hanna Voorberg Lycurgus 9.02
9 Jasmijn Cnossen Hylas 9.05
10 Danielle Keet DOKEV 9.05
11 Kathy Agasi Trias 9.07
12 Zoë de Jong Trias 9.10
13 Naomie Zwaag Hollandia 9.17
14 Esmee Kruizinga Hylas 9.17
15 Esmee Slagter Hera 9.18
16 Tessa Meulman Lycurgus 9.26
17 Björk Johannes DOKEV 9.27
18 Megan Niesten Hera 9.36
19 Demi Kruijer Hylas 9.39
20 Marije Haverkort Lycurgus 9.45
21 Maaike Remijnse AV Castricum 9.58
22 Fien Kivit AV Castricum 10.04
23 Ezra Glasbergen TAS '82 11.27
24 Inge Portegijs DOKEV 11.38
jongens junioren D.2 2000 m
1 Jens van Gelderen Lycurgus 7.42
2 Jurriaan Odekerken Trias 7.48
3 Djulyan vd Meer Noordkop 8.29
4 Tijmen van 't Land Lycurgus 8.31
5 Marc Rademakers NOVA 8.37
6 Sem Verweij Hylas 8.41
7 Nick Schoemaker ARO '88 8.49
8 Timo Kwakman AV Edam 9.18
9 Jamiro Veerman AV Edam 9.20
10 Julian Verweij Trias 9.25
11 Joost van den Berg Lycurgus 9.33
12 Sten van der Moer AV Castricum 9.40
13 Jesse de Jong Hera 9.43
14 Martijn Kroes NOVA 9.44
15 Sjaak Tol AV Edam 9.52
16 Pim Visser AV Castricum 9.53
17 Stefan Tel Lycurgus 9.57
18 Mathijs de Wolf Hylas 10.29
jongens junioren D.1 2000 m
1 Daan Bremer AV Castricum 7.54
2 Michel van den Hoven Trias 8.07
3 Julien Karsten NOVA 8.10
4 Bas Hoonhout NEA Volharding 8.20
5 Steven de Moel NOVA 8.27
6 Joost Glas Hollandia 8.33
7 Thomas Arensman NEA Volharding 8.39
8 Dean Niesten Hera 8.44
9 Thijs van Noorloos Lycurgus 8.47
10 Hanke Pijlman AV Castricum 8.52
11 Kyle Mossing NEA Volharding 8.54
12 Ole Neelissen AV Castricum 8.59
13 Daniel Kamp Hylas 9.01
14 Mats Heine Lycurgus 9.08
15 Vince van Dalen Noordkop 9.15
16 Luuk Bruins Hollandia 9.28
17 Joran Kooij AV Castricum 9.31
18 Olle Bosma Lycurgus 9.34
19 Ralph Iliohan Wieringermeer 9.40
20 Maurits Hazeleger AV Castricum 9.41
21 Joran Timmerman Hera 9.45
22 Yoeri Mimpen Lycurgus 9.48
23 Luuk Peterse Trias 9.51
24 Jordi Ouwehand AV Edam 10.05
25 Thion Glasbergen TAS '82 10.08
26 Jeroen de Wolf Hylas 10.13
27 Bas van Dijk Lycurgus 10.25
28 Nick van Schagen Hylas 10.55
meisjes junioren D.2 1500 m
1 Nora Winter Lycurgus 6.09
2 Robin van Sallandt Lycurgus 6.31
3 Quinty Kroon AV Edam 6.44
4 Dianne Conijn DOKEV 6.50
5 Juliet Koning AV Edam 6.51
6 Chayenne Veerman AV Edam 6.53
7 Carlijn Bouwer Trias 7.04
8 Laura Konings ARO '88 7.05
9 Marijke Wiercx Hera 7.07
10 Jessica Buschman DOKEV 7.10
11 Larissa van der Most Trias 7.15
12 Maud Feenstra Hera 7.18
13 Nienke van Sante Lycurgus 7.20
14 Annebel Jaarsma Lycurgus 7.21
15 Renate Kuijper Hollandia 7.22
16 Kiki Veldman DOKEV 7.36
17 Melanie Zoer DOKEV 7.44
18 Afra Straathof AV Castricum 7.45
19 Aniek Heine Lycurgus 7.45
20 Annebel Zwagemaker AV Castricum 7.58
21 Sophie Koelma Lycurgus 8.01
22 Maaike Bakker AV Castricum 8.08
23 Maartje Kop ARO '88 8.14
24 Robin Post Wieringermeer 8.23
meisjes junioren D.1 1500 m
1 Dieuwertje van Kampen Hollandia 6.28
2 Merel Kouwenhoven Hera 6.43
3 Eline Runderkamp AV Edam 6.53
4 Evelien Bouma Hylas 6.54
5 Anke Schoen TAS '82 6.56
6 Britt Agasi Trias 6.57
7 Bregje Dekker NOVA 7.02
8 Noa Zoon Noordkop 7.03
9 Lotte Runia SAV 7.03
10 Nina van Luijn NEA Volharding 7.05
11 Didi Wals Lycurgus 7.07
12 Michelle van Dorth Hylas 7.11
13 Noa Bouwer Hera 7.20
14 Rosa Bronsdijk AV Edam 7.21
15 Esmee de Jong Trias 7.22
16 Sarah Dekker Trias 7.23
17 Lieve Butter Lycurgus 7.24
18 Roma de Ruiter Hylas 7.24
19 Lieve Tazelaar Hylas 7.29
20 Anouk de Boer Wieringermeer 7.35
21 Nikki van Wees NEA Volharding 7.36
22 Manon Buter TAS '82 7.41
23 Maaike Uijttenboogaard NEA Volharding 7.42
24 Isabelle Klap Lycurgus 7.44
25 Evelyn Vletter NEA Volharding 7.50
26 Allisha Schouten NEA Volharding 7.52
27 Sophie van den Berg TAS '82 8.09
28 Nynke Kabel Lycurgus 8.13
29 Dione van Wijk Lycurgus 8.41
30 Bente Schonewille Hera 8.47
31 Iris Molenaar AV Edam 8.47
32 Famke Opdam AV Castricum 9.43
33 Nienke de Keijzer Lycurgus 10.38
jongens mini 750 m
1 Timo Middelveen Lycurgus 4.54
2 Zack Rot Lycurgus 4.54
3 Stijn Uijttenboogaard NEA Volharding 4.56
4 Sem de Nijs Lycurgus 5.10
5 Thomas Bruins AV Castricum 5.11
6 Shawn Dokter Lycurgus 5.24
7 Joey van der Plas Lycurgus 5.37
8 Miquel Kemna de la Iglesi Lycurgus 6.31
meisjes mini 750 m
1 Nena Schuijt AV Castricum 5.04
2 Laura Croux Trias 5.09
3 Franka Holland AV Castricum 5.10
4 Femke Haverkort Lycurgus 5.35
5 Myrthe Ursem Lycurgus 5.43
jongens pup C 1000 m
1 Bart Hoogmoed Lycurgus 5.02
2 Wesley Steenbakker Lycurgus 5.21
3 Finn Ruijsink Trias 5.42
4 Koen Postuma de Boer Hylas 5.44
5 Ysan Put Hylas 5.49
6 Ties Arensman NEA Volharding 5.51
7 Ruben Leek DOKEV 5.51
8 Jelmer Tiessen Noordkop 5.59
9 Thom Schoorl Lycurgus 6.01
10 Daan Jansma Trias 6.08
11 Wouter Groeneweg Wieringermeer 6.13
12 Mika Baro Hylas 6.13
13 Quintin Smit Lycurgus 6.21
14 Leandro Ouwehand AV Edam 6.25
15 Mike Geel Wieringermeer 6.29
16 Ravi Raadgers Noordkop 6.34
17 Tom Donker DOKEV 6.35
18 Mitchel Vonk AV Castricum 6.38
19 Hugo Blankestijn AV Castricum 6.39
20 Thijs Alleman Trias 6.40
21 Thomas Wals Lycurgus 6.42
22 Thijs Ligthart Wieringermeer 6.54
23 Merijn Maas Lycurgus 6.57
24 Niels Campos Espinoza AV Castricum 7.06
meisjes pup C 1000 m
1 Bente Madderom Trias 5.48
2 Faye Suurmond AV Edam 5.52
3 Kyra Laan Hollandia 6.07
4 Zoé Keasberry Lycurgus 6.14
5 Valerie Hagnauer Lycurgus 6.17
6 Kiki Pijlman AV Castricum 6.23
7 Vera Steding Lycurgus 6.28
8 Jane Heidwiller DOKEV 6.44
9 Samira Rookhuizen NEA Volharding 6.54
10 Sofie Bruintjes Lycurgus 7.50
11 Evy Beentjes DOKEV 8.10
12 Caitlin Wals AV Edam 9.10
jongens pup B 1250 m
1 Luca van Diepen Hera 5.19
2 Jeff Tesselaar Hera 5.32
3 Milan Bouwer Hera 5.49
4 Seb Wals Lycurgus 5.55
5 Raul Tophoff Trias 5.57
6 Kalle Veldhuisen AV Castricum 5.59
7 Mike Wortel Trias 6.05
8 Skip Bakker Noordkop 6.05
9 Dylan Adriaansen Noordkop 6.11
10 Wassium Belloum Lycurgus 6.28
11 Mees Offerhaus Hollandia 6.28
12 Erik Rademakers NOVA 6.29
13 Jasper van de Wetering Lycurgus 6.35
14 Sebastiaan Bonte Lycurgus 6.41
15 Ivar Schuijt AV Castricum 6.43
16 Quinn Visser Hylas 6.53
17 Stan de Koning Hera 6.54
18 Gijs Dekker Hylas 6.57
19 Tobias Vrolijk AV Castricum 6.58
20 Jesse de Nijs Lycurgus 7.10
21 Skip Boumans Hera 7.14
22 Nout Heine Lycurgus 7.15
23 Lukas Vijn Lycurgus 7.15
24 Joost van Oers Wieringermeer 7.20
25 Stijn van Meggelen Lycurgus 7.38
26 Max Coevert Hera 7.51
27 Jim Baltus AV Castricum 7.55
28 Colin Laan Hollandia 8.14
29 Lars Tervoort Trias 8.15
meisjes pup B 1250 m
1 Thyra Terwey NEA Volharding 6.07
2 Meike Kruijer NOVA 6.09
3 Ella Mosselman SAV 6.13
4 Fee Mok SAV 6.18
5 Nina Kruijer Hylas 6.29
6 Laura Wilde NEA Volharding 6.31
7 Sanne de Wit AV Edam 6.35
8 Sharon Tol AV Edam 6.36
9 Emma Lans Lycurgus 6.41
10 Marit Kaptein NEA Volharding 6.42
11 Marjolein van der Kraan Trias 6.46
12 Esther Keizer Hera 6.51
13 Kyra Agasi Trias 7.05
14 Merel Schilder AV Edam 7.06
15 Julia Jongejeugd NEA Volharding 7.10
16 Femke Guit AV Edam 7.12
17 Maud Karsten NOVA 7.14
18 Noah Verduin TAS '82 7.15
19 Roos Hoff Lycurgus 7.16
20 Bente van Westerop Hera 7.23
21 Milana Sikkema Lycurgus 7.27
22 Roos Poldervaart Trias 7.29
23 Dunsi Schuurman Hylas 7.29
24 Marly Butcher TAS '82 7.32
25 Suzanne de Visser Trias 7.39
26 Carolien Oberink AV Castricum 7.50
27 Myrthe van Walsum Hera 8.02
28 Kim Tervoort Trias 8.02
29 Elisa Babucci NEA Volharding 8.02
30 Robin Kuller NEA Volharding 8.09
31 Mila van Es DOKEV 8.12
32 Lieke Middelveen Lycurgus 8.17
33 Jinke van de Lageweg Lycurgus 8.23
34 Cindy Kerkhof Hera 9.13
35 Maaike Mathlener Hera 9.18
jongens pup A.1 1500 m
1 Bram Klap Lycurgus 6.52
2 Gideon Möhringer Hera 6.55
3 Yannick Hageman Hera 6.56
4 Stein Liefhebber Trias 6.58
5 Marnix Kolkman AV Edam 6.59
6 Scott Boekel NOVA 7.01
7 Jochem van Dijk DOKEV 7.02
8 Jelle Hooyberg AV Edam 7.03
9 Quinten van Delft Hollandia 7.06
10 Casper Peterse Trias 7.12
11 Jeroen van het Hof NEA Volharding 7.14
12 Kevin Steenbakkers Noordkop 7.17
13 Romello Christiaan Hera 7.23
14 Jens Hierck Hera 7.28
15 Quinn Vlak AV Edam 7.32
16 Koen Looman Hera 7.32
17 Indy Capricorne Hylas 7.46
18 Jens Oosterink Trias 7.47
19 Ties van 't Riet Hylas 7.49
20 Jelle Wittink Hylas 7.54
21 Jur Groenland Trias 7.55
22 Dirk van Egmond AV Castricum 7.55
23 Sam Reukers AV Edam 7.59
24 Jimi van derksen DOKEV 8.00
25 Matthijs Kool Hylas 8.05
26 Bram Houtkoper Trias 8.08
27 Mick Oudeman Hera 8.12
28 Jarno Betlem Lycurgus 8.15
29 Wietze Kuyl Trias 8.16
30 Sam van Dijk Lycurgus 8.30
31 Bart Sommer Hylas 8.31
32 Jordy Drijfhout Lycurgus 10.08
meisjes pup A.1 1500 m
1 Julie Eikelenboom Lycurgus 7.12
2 Mara Cotterink Lycurgus 7.17
3 Femke Drijfhout Lycurgus 7.36
4 Noa de Moel TAS '82 7.42
5 Nienke Madderom Trias 7.45
6 Lisette Doodeman NOVA 7.46
7 Francis van Rookhuizen NEA Volharding 7.50
8 Roos Molenaar AV Edam 7.54
9 Isis Jansen Hylas 7.57
10 Mellani Goezinnen NEA Volharding 7.58
11 Britt Rodenburg Lycurgus 8.00
12 Robin van der Veen Hera 8.03
13 Anne Zonneveldt Lycurgus 8.04
14 Kris Reijersen v Buuren AV Castricum 8.06
15 Nora Opdam Trias 8.15
16 Frederique Kox Lycurgus 8.16
17 Lysanne Zaal Hera 8.17
18 Lianne Runderkamp AV Edam 8.18
19 Luna Bakker Hera 8.19
20 Samantha Frinking Lycurgus 8.23
21 Bo Runderkamp AV Edam 8.30
22 Eva Bakker Hera 8.36
23 Esmee van der Wal Lycurgus 8.36
24 Kylie Kroon AV Edam 8.38
25 Fabiënne Müller Lycurgus 8.40
26 Sarah Stoop NOVA 8.49
27 Yvonne Schokker AV Edam 8.53
28 Tessa de Jong AV Edam 9.11
29 Lara de Boer Lycurgus 9.12
30 Suze Butter Lycurgus 9.28
jongens pup A.2 1500 m
1 Tom Hoogeboom NOVA 6.00
2 Jan Kalverdijk Hera 6.09
3 Duncan Steenbakker Lycurgus 6.09
4 Martijn Bakker Trias 6.20
5 Jort Tiessen Noordkop 6.33
6 Jeremy van der Mee Noordkop 6.34
7 Roel Wilde NEA Volharding 6.42
8 Lars van Driel AV Edam 6.48
9 Thijs Zwaanenburg Hera 6.50
10 Nick Kroes NOVA 6.51
11 Maarten schouten Hylas 6.51
12 Levi van Diest Lycurgus 6.58
13 Kasper Vrolijk AV Castricum 7.00
14 Lucas Schram AV Castricum 7.00
15 Luuk Veldman Hylas 7.04
16 Youri Dekker NOVA 7.08
17 Marijn Goezinne Lycurgus 7.10
18 Kick van Leeuwen DOKEV 7.16
19 Stan Huiting Trias 7.18
20 Max Guit AV Edam 7.19
21 Lars Houtman NOVA 7.30
22 Pieter Dekker NOVA 7.31
23 Joost Keizer Hera 7.31
24 Johan van Weert Lycurgus 7.41
25 Matthijs van de Lageweg Lycurgus 7.42
26 Jarno Gilissen Lycurgus 7.45
27 Arne de Jong Hylas 7.53
28 Wessel Aertssen Lycurgus 7.56
29 Twan Bosschaart Trias 8.05
30 Mitchell Kampert Noordkop 8.06
31 Jarno de Vries NEA Volharding 8.07
32 Thomas Mol Lycurgus 8.17
33 Tom vd Velden AV Castricum 8.32
34 Jerrijn Mandjes Hera 8.38
35 Noah den Ronden Lycurgus 8.54
36 Sam Visser NEA Volharding 8.55
37 Thomas Wijkstra NEA Volharding 8.56
meisjes pup A.2 1500 m
1 Merel van Herp Lycurgus 6.26
2 Emma Kant Lycurgus 6.40
3 Nina van Diepen Hera 6.46
4 Willeke Stuijt AV Edam 6.54
5 Julia Krajenbrink Hylas 6.55
6 Simone Winter Lycurgus 7.06
7 Inez Bouwen Lycurgus 7.08
8 Yanniek Bouwer Trias 7.11
9 Noah Suurmond AV Edam 7.17
10 Mirte Jansen DOKEV 7.18
11 Daphne Bosch AV Edam 7.20
12 Lara Verbree Lycurgus 7.22
13 Linda van der Klei NEA Volharding 7.28
14 Sharita Oor AV Edam 7.30
15 Anouk Haverkort Lycurgus 7.34
16 Amber van der Klei NEA Volharding 7.35
17 Mila Kuller NEA Volharding 7.41
18 Lisa de Boer NEA Volharding 7.42
19 Lisa Bruintjes Lycurgus 7.46
20 Wies Siffels Lycurgus 8.09
21 Amber van der Putten Hera 8.10
22 Jaimy Meyer Wieringermeer 9.16
23 Lisa Kaptein DOKEV 9.25
24 Amber van den Hoff Wieringermeer 11.00

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 14.02.2012