Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategorie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini
ploegenklassement

Jongens pup A.2 3 juli. 4 sept. totaal
1 Dante Cronie Trias 1516 1835 3351
2 Milan Franco Startbaan 1660 1620 3280
3 Alex van Eldik Hollandia 1592 1656 3248
4 Guus Hoekstra DEM 1554 1686 3240
5 Stijn van Oppens NEA Volharding 1558 1608 3166
6 Leon den Ouden Startbaan 1574 1575 3149
7 Finn Bakker AV23 1550 1544 3094
8 Jamie Elfers Hollandia 1546 1547 3093
9 Liam Verduin av Castricum 1522 1555 3077
10 Dave Visser Hollandia 1481 1558 3039
11 Mike Best Hera 1534 1453 2987
12 Mohammed Abdirahmaan DEM 1436 1541 2977
13 Tim Taanman AKU 1491 1481 2972
14 Duuk Doesburg DEM 1406 1548 2954
15 Robin Bogaard AV23 1467 1480 2947
16 Koen Niessink Lycurgus 1404 1533 2937
17 Stan Happe Hera 1386 1551 2937
18 Aaron Jong SAV 1416 1508 2924
19 Duco Verhoeven Atos 1389 1524 2913
20 Stijn de Boer Lycurgus 1421 1480 2901
21 Senne de Vries Hera 1414 1477 2891
22 Kyan Swart Lycurgus 1327 1520 2847
23 Matthias Tuinman Hylas 1457 1383 2840
24 Cian Mc Glone av Castricum 1401 1430 2831
25 Senn Thomas NOVA 1408 1418 2826
26 Tygo van Rijn Hera 1381 1434 2815
27 Felix Kuil DEM 1357 1431 2788
28 Ruby Steenbrugge Lycurgus 1398 1372 2770
29 Onno Van Oppen AAC 1340 1418 2758
30 Lucas Koopman Lycurgus 1392 1363 2755
31 Ian Van Uytrecht Startbaan 1378 1373 2751
32 Jay van Kempen AKU 1363 1385 2748
33 Ruben Tjipjes Lycurgus 1293 1433 2726
34 Kjell Oudegeest av Castricum 1355 1324 2679
35 Thimme Molleman Startbaan 1314 1358 2672
36 Per Mellema NOVA 1335 1334 2669
37 Jason Schokker Atos 1242 1424 2666
38 Max Jonges av Haarlem 1292 1353 2645
39 Milan Schouten NOVA 1316 1318 2634
40 Jaylen Dijksteel Feniks 1247 1365 2612
41 Lars Potma DEM 1188 1413 2601
42 Tijs van Etten DEM 1245 1351 2596
43 Boris Maussen Atos 1278 1295 2573
44 Hylke Moeskops Hylas 1256 1292 2548
45 Elroy Onos SAV 1171 1373 2544
46 Hugo De Rijk AV23 1229 1296 2525
47 Kevin Konijn NEA Volharding 1320 1204 2524
48 Mats Waal DEM 1246 1270 2516
49 Vince Mevissen DEM 1194 1322 2516
50 Jeroen Hoes AKU 1265 1242 2507
51 Ward Ooms AAC 1300 1206 2506
52 David Pronk NOVA 1237 1248 2485
53 Jorrijn van der Linde AAC 1196 1288 2484
54 Kick Schoone DEM 1246 1233 2479
55 Ties Vinken Kav Holland 1271 1202 2473
56 Joris van der Gragt NOVA 1235 1200 2435
57 Maxim Mantel av Haarlem 1192 1238 2430
58 Nio Bril Hollandia 1170 1255 2425
59 Loek Cramer Kav Holland 1187 1229 2416
60 Martin Kelechi Ezeamara Feniks 1164 1243 2407
61 Casper Beentjes Lycurgus 1214 1192 2406
62 Milan Ansari av Castricum 1213 1193 2406
63 Tijn van Pruissen Hylas 1188 1212 2400
64 Valerio Barnabé Zaanland 1020 1355 2375
65 Koen Petersen Hera 1113 1247 2360
66 Finn Temme Hollandia 1096 1235 2331
67 Flynn Moor Startbaan 1093 1217 2310
68 Mitya Strakhov Startbaan 1153 1135 2288
69 Kris Jacobs Lycurgus 1038 1220 2258
70 Thijs de Vries Trias 1130 1115 2245
71 Kamil Maréchal NEA Volharding 1100 1141 2241
72 Max Rijs AAC 1120 1097 2217
73 Hidde van Zanen AV23 1025 1169 2194
74 Gijs Zwerver Startbaan 1083 1109 2192
75 Olivier Niezen Hylas 1084 1091 2175
76 Jort Keeman SAV 1014 1120 2134
77 Twan Tesselaar Hylas 1031 1095 2126
78 Yde Hannema av Haarlem 1049 1071 2120
79 Roan Vlaanderen Startbaan 989 1115 2104
80 Hajo de Vries NOVA 992 1041 2033
81 Antonio Perretta av Haarlem 948 1075 2023
82 Rens Mol Hollandia 958 1057 2015
83 Toon Meerman Atos 964 1037 2001
84 Ario Khosravi Startbaan 1000 987 1987
85 Gido Sjerps SAV 997 959 1956
86 Romme Van Hecke Startbaan 891 1065 1956
87 Arthur Batista Zaanland 843 1049 1892
88 Jordy Bottelier Lycurgus 999 886 1885
89 Thom Reinen DEM 933 931 1864
90 Jelle Hes Trias 849 947 1796
91 Jeremiah Bentoh Atos 1761 1761
92 Evan Mantel Zaanland 398 1299 1697
93 Mees van der Loo Hera 1696 1696
94 Sebastiaan van der Schinkel AKU 761 881 1642
95 Malique Rensch av Haarlem 1623 1623
96 Bas van Wijk kav Holland 1564 1564
97 Ruben Sint Startbaan 663 748 1411
98 Jens van Rijn NEA Volharding 1408 1408
99 Koen van den Heuvel Phanos 1407 1407
100 Juul Loos Phanos 1393 1393
101 Zion Tesfaye Zaanland 1326 1326
102 Fedde Linthorst kav Holland 1277 1277
103 Mattia Kastelijns Phanos 1274 1274
104 Merlijn den Hartog Atos 1258 1258
105 Mike Heuverkamp Hollandia 1255 1255
106 Jonathan Benschop AAC 1247 1247
107 Scott Groot NOVA 1214 1214
108 Arseniy Shiryaev AV23 1209 1209
109 Pepijn van Roermund Zaanland 1209 1209
110 Ian Mulder AV23 1206 1206
111 Marwan El Yaghmouri Atos 1204 1204
112 Dave Gortzak NEA Volharding 1199 1199
113 Finn Feenstra Hera 1172 1172
114 Elio Schouten Kav Holland 1154 1154
115 Koen Geijsel Startbaan 1154 1154
116 Tom Mullink AAC 1143 1143
117 Wobbe Appelman Phanos 1133 1133
118 Alex Bakker NEA Volharding 1130 1130
119 Finn Posthumus AV23 1118 1118
120 Niels Mulder Zaanland 1118 1118
121 Melvin Wijnand Hera 1111 1111
122 Sean Paul Veldman DEM 1106 1106
123 Jelle van Ruiten kav Holland 1086 1086
124 Milan Meester Zaanland 1086 1086
125 Jesse de Blok Startbaan 1072 1072
126 Julian Swoboda Trias 1069 1069
127 Matthijs Turlot Atletiek Abcoude 1050 1050
128 Jaïr Stoel Zaanland 1040 1040
129 Zed Verheij Lycurgus 1035 1035
130 Mika de Keizer Zaanland 1030 1030
131 Thijs Goedhart Wieringermeer 973 973
132 Tijn Berkhout kav Holland 970 970
133 Waldemar Baumann Startbaan 967 967
134 Benjamin Joesoef Startbaan 959 959
135 Thor Schuring Zaanland 951 951
136 Sepp Lammersma Lycurgus 948 948
137 Gadiël Manzanares Atos 936 936
138 Dex Visser Zaanland 933 933
139 Sil Koolen Wieringermeer 927 927
140 Luca Ardia-Wenink av Haarlem 876 876
141 Lucas de Groot Phanos 871 871
142 Denver Pando Phanos 842 842
143 Christiaan Klaasse Bos Startbaan 788 788
144 Emiel Ruijter DOKEV 780 780
145 Sam van der Jagt AKU 752 752
146 Skye Sarlemijn Wieringermeer 740 740
147 Kasper Looijesteijn DOKEV 681 681
148 Tako van der Duin AV23 675 675
149 Max Haverkamp Startbaan 658 658
150 Toni Lam NEA Volharding 556 556

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.09.2021