Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategorie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini
ploegenklassement

Meisjes Pup A.2 3 juli. 4 sept. totaal
1 Eline van Langen SAV 1607 1845 3452
2 Noa Popot av Castricum 1603 1705 3308
3 Veere Willems Phanos 1575 1613 3188
4 Cassidy Hilgerink Hera 1527 1602 3129
5 Sara Pot NOVA 1465 1574 3039
6 Ilse Boumans Hera 1474 1561 3035
7 Sterre Rotthier Hylas 1503 1433 2936
8 Zonne de Vries AV23 1409 1511 2920
9 Youssra Errachidi AAC 1335 1546 2881
10 Isis de Lange Lycurgus 1380 1500 2880
11 Gioia Pierik Startbaan 1420 1441 2861
12 Lea Rosic DEM 1417 1383 2800
13 Laura Wiering AV23 1323 1451 2774
14 Marente Vlaar AV23 1251 1506 2757
15 Genice Drielinger Feniks 1325 1414 2739
16 Sanne Castricum Hera 1353 1380 2733
17 Ceylin Sarikaya DEM 1298 1416 2714
18 Nina Wenners SAV 1289 1425 2714
19 Nynke Veen AKU 1308 1406 2714
20 Laurine Siblesz AV23 1358 1355 2713
21 Indy van den Berg NOVA 1316 1375 2691
22 Maartje Rol NEA Volharding 1342 1304 2646
23 Maddy Cremer av Haarlem 1333 1295 2628
24 Mara Visch Atos 1272 1355 2627
25 Fiene Besseling SAV 1259 1353 2612
26 Lisa van Benten TAS `82 1313 1278 2591
27 FLoor Heistek Zaanland 1153 1430 2583
28 Maya Bijron NEA Volharding 1263 1318 2581
29 Lenthe van Ewijk AV23 1264 1314 2578
30 Fay Gouma Lycurgus 1202 1307 2509
31 Juna Llamas av Haarlem 1167 1325 2492
32 Sofie Pater Hollandia 1131 1360 2491
33 Duska van Rijswijk Feniks 1210 1273 2483
34 Jinte Huibers NOVA 1240 1236 2476
35 Pien Koenen Lycurgus 1109 1353 2462
36 Esmée van der Woude Hollandia 1199 1261 2460
37 Yinthe Smit Lycurgus 1164 1289 2453
38 Lucie Knauf Hylas 1151 1300 2451
39 Amara Blondeau AKU 1157 1280 2437
40 Amelie Ariens AV23 1177 1259 2436
41 Luna van Dongen kav Holland 1158 1271 2429
42 Nynke Jonges av Haarlem 1197 1228 2425
43 Malou van der Hout Atos 1181 1237 2418
44 Bo van der Kleij Haarlemmermeer 1176 1212 2388
45 Julia Jongedijk AV23 1167 1220 2387
46 Kris de Haan AV23 1182 1201 2383
47 Filiz Ozhazinedar Hera 1122 1253 2375
48 Resa den Haas Lycurgus 1106 1252 2358
49 Selma Semllala AAC 1122 1235 2357
50 Jade Maessen kav Holland 1100 1222 2322
51 Fiep Tim kav Holland 1058 1236 2294
52 Isis Havik Atos 1047 1215 2262
53 Lina Odemis AAC 1145 1116 2261
54 Rosie Reynders AV23 1034 1227 2261
55 Meike Huiberts NEA Volharding 1050 1201 2251
56 Isis Bons Atos 1069 1169 2238
57 Frederique Meurs NEA Volharding 1086 1139 2225
58 Joya Sapthu Feniks 1091 1133 2224
59 Tika Glorie Trias 1109 1096 2205
60 Lauren Schrier Startbaan 1106 1085 2191
61 Carlotta Baeuerle AV23 1070 1115 2185
62 Sofia Kes DEM 1062 1115 2177
63 Alessia Barnabé Zaanland 954 1220 2174
64 Felice Bosse Lycurgus 934 1234 2168
65 Tamara Lautenschutz av Edam 1081 1082 2163
66 Jasmijn Kloek av Castricum 1093 1064 2157
67 Eva Kwantes Startbaan 1065 1069 2134
68 Alyssa Van Eijsden Zaanland 1025 1083 2108
69 Eva Hegge av Castricum 1001 1088 2089
70 Julya Sijmons Lycurgus 981 1085 2066
71 Hanna Hulstijn AV23 996 1062 2058
72 Neva Berkhof Hollandia 938 1094 2032
73 Romy van Wonderen NOVA 954 1046 2000
74 Daantje van der Wild Feniks 1032 935 1967
75 Lynn Langereis Startbaan 937 1012 1949
76 Inge Termes av Castricum 847 1036 1883
77 Sara de Waard av Castricum 855 996 1851
78 Kim van Keulen Hollandia 856 985 1841
79 Anouschka Akkermans Lycurgus 810 1026 1836
80 Nora Nait el Ghazi AAC 795 1032 1827
81 Rosalie Geus Hera 884 926 1810
82 Fleur van den Hof kav Holland 833 966 1799
83 Jasmijn Huisman NOVA 818 940 1758
84 Rebelle Swanenberg Startbaan 808 908 1716
85 Joella de Boer Lycurgus 714 996 1710
86 Welmoed Stock av Castricum 723 980 1703
87 Arantxa Ligtvoet AKU 858 824 1682
88 Julia Thissen Hollandia 812 853 1665
89 Lissy de Man Hera 731 929 1660
90 Lisa Slijkerman NOVA 282 1363 1645
91 Jennifer Kok SAV 782 855 1637
92 Rifka Teijsse Startbaan 739 891 1630
93 Emmanuella Amani AKU 1616 1616
94 Lucie Nijsen av Castricum 854 752 1606
95 Evelien Spreen av Haarlem 1395 1395
96 Xanthe Kappe SAV 1393 1393
97 Lana van der Klooster DEM 1332 1332
98 Britt Snoek AV23 1330 1330
99 Mara Tijsterman Lycurgus 1307 1307
100 Zoe de Jongh kav Holland 1278 1278
101 Jennifer Appelman SAV 1263 1263
102 Caroline Engelmann av Texel 1252 1252
103 Nina Groenendijk av Haarlem 1227 1227
104  Mara Tijsterman Lycurgus 1226 1226
105 Anna Bruijn Hera 611 596 1207
106 Lou Klijn AV23 1185 1185
107 Sanna van Snellenberg Hollandia 1180 1180
108 Naomi Keteku AKU 1179 1179
109 Feline Veldhuis Hollandia 1178 1178
110 Vera Vogelzang Phanos 1170 1170
111 Elise Meelis av Castricum 1121 1121
112 Eva Merkx AV23 1114 1114
113 Kee Wilson av Haarlem 1106 1106
114 Lynn Huijsmans Haarlemmermeer 1101 1101
115 Eva den Adel Lycurgus 1092 1092
116 Lotte Jongejan av Texel 1090 1090
117 Louise Huisman Startbaan 1090 1090
118 Maryse de Hullu Startbaan 1081 1081
119 Fiene den Hertog Zaanland 1077 1077
120 Billie Rigter AV23 1070 1070
121 Liv van Kampen kav Holland 1066 1066
122 Anouk de Vries Zaanland 1058 1058
123 Stella van der Geest DEM 1047 1047
124 Mare Houbiers Atos 1030 1030
125 Nina Zeehandelaar av Castricum 1018 1018
126 Naomi Roduner kav Holland 1012 1012
127 Sophia Kwyasse AV23 999 999
128 Rosalie Bakker Lycurgus 995 995
129 Liv Zutphen av Texel 967 967
130 Tess Fatels DEM 924 924
131 Dow Westerheijden SAV 906 906
132 Jenthe van Baaren Lycurgus 888 888
133 Maryse James av Texel 882 882
134 Julia Moné Startbaan 877 877
135 Hanna Visser av Haarlem 869 869
136 Kim de Greeuw Hollandia 859 859
137 Mena Mendes AV23 852 852
138 Cecile Koning Hera 837 837
139 Mirthe Weert Hollandia 827 827
140 Noor Eind Hollandia 782 782
141 Elize Brugman Lycurgus 758 758
142 Sita van Dam Trias 643 643
143 Loïs Franschman Startbaan 615 615
144 Lara Driessen Startbaan 369 369
145 Justa vd Vlerk av Texel 324 324

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.09.2021