Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategorie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini
ploegenklassement

Meisjes Pup B 3 juli. 4 sept. totaal
1 Roos Gaasbeek AV23 1314 1326 2640
2 Gi-Angely Valmont NEA Volharding 1232 1245 2477
3 Eva Meijerink SAV 1157 1285 2442
4 Aynalem Tesfaye Zaanland 1312 1120 2432
5 Lotte Slagter SAV 1156 1224 2380
6 Emelie Pattiwaël van Westerloo Startbaan 1263 1091 2354
7 Fae Tuijn av Castricum 1166 1164 2330
8 Suzanne Regelink Startbaan 1150 1142 2292
9 Puck de Koning NEA Volharding 1120 1158 2278
10 Emmelie de Groot Hylas 1194 1083 2277
11 Silke Potma DEM 1142 1130 2272
12 Jordan Samuel Hera 1158 1080 2238
13 Kiki Conijn kav Holland 1182 1048 2230
14 Yuna Swart Monnickendam 1024 1167 2191
15 Tess Hartensveld av Castricum 1169 1020 2189
16 Imani Burgzorg Feniks 1122 1039 2161
17 Mia Doeven kav Holland 1128 1026 2154
18 Naomi Jørgensen av Edam 1151 1000 2151
19 Saar Tukker AV23 1080 1042 2122
20 Nika Lakerveld Startbaan 1065 1043 2108
21 Aukje Moeskops Hylas 1103 975 2078
22 Liv Janssen DEM 1108 948 2056
23 Yinte Roeper Hera 1096 958 2054
24 Dania Ouladmhand Haarlemmermeer 975 1072 2047
25 Vayenna Lambinon Lycurgus 973 1064 2037
26 Evi Schoen AKU 1059 977 2036
27 Marika de Jong AAC 960 1060 2020
28 Zazza Groenbast Feniks 1042 960 2002
29 Ashlynn Yard Hera 980 1004 1984
30 Puck Ostendorf Lycurgus 884 1082 1966
31 Naomi Kok SAV 934 1011 1945
32 Irene Schnizer Atos 861 1043 1904
33 Eva van Weenen av Castricum 974 915 1889
34 Robin Haaima AKU 1040 830 1870
35 Saar Schavemaker Lycurgus 924 942 1866
36 Elin Rotthier Hylas 913 940 1853
37 Lois Walraven Startbaan 909 902 1811
38 Krystl Zwart Suomi 973 835 1808
39 Rena Aljobory Lycurgus 869 936 1805
40 Lieve Jawetz Startbaan 960 840 1800
41 Tessel de Boer Trias 943 850 1793
42 Isis Plooijer kav Holland 895 883 1778
43 Phileine Zeelenberg kav Holland 815 960 1775
44 Pam Oliander DEM 1061 702 1763
45 Niene Klappe Hollandia 925 828 1753
46 Inge de Vries Zaanland 779 956 1735
47 Rosa Yang DEM 896 832 1728
48 Mila Sosef Lycurgus 865 858 1723
49 Lisa Lukasiak Hera 811 902 1713
50 Méabh van den Brug Trias 880 812 1692
51 Demi Schouten Lycurgus 805 886 1691
52 Philine Valentijn Hylas 901 773 1674
53 Hannah Holkamp Lycurgus 792 876 1668
54 Faye Heidbuurt Lycurgus 876 787 1663
55 Anna Hoogendijk SAV 896 755 1651
56 Emily van Hove AV23 793 858 1651
57 Janne Joosten kav Holland 804 847 1651
58 Marit van Essen DEM 842 796 1638
59 Fay Schoenmakers Lycurgus 782 835 1617
60 Tess Fenger AV23 841 775 1616
61 Bobbi Meijer Trias 798 814 1612
62 Ilse Hagman Haarlemmermeer 773 821 1594
63 Julia Verment Hollandia 706 882 1588
64 Saar Smits av Edam 857 727 1584
65 Roos Bekker av Castricum 802 781 1583
66 Mila van de Logt Hollandia 747 777 1524
67 Iris Overmeer av Castricum 795 722 1517
68 Pippa Wegerif Trias 698 815 1513
69 Lea van den Berg AKU 810 691 1501
70 Fien van Dijk av Castricum 907 592 1499
71 Lotta van den Toorn Startbaan 833 654 1487
72 Yuna Penha av Castricum 788 668 1456
73 Valerie Kosse Hylas 692 755 1447
74 Esmee Horlings AKU 755 681 1436
75 Demi Brouwer AKU 748 687 1435
76 Kyara Duisdeiker AKU 659 646 1305
77 Mia Beemster av Castricum 663 616 1279
78 Preciosa Kartopawiro Phanos 1234 1234
79 Hanna Van der Louw av Castricum 703 508 1211
80 Olivia Forrest Phanos 1189 1189
81 Norah van Goor den Oosterlingh AKU 692 486 1178
82 Julia van Dam Trias 664 510 1174
83 Maud Marquilhas Rainho av Castricum 593 578 1171
84 Anna Letort av Haarlem 1160 1160
85 Femke van Aert DOKEV 1118 1118
86 Hanna van Ruiten kav Holland 1061 1061
87 Eline de Wit SAV 1038 1038
88 Anne Smit av Edam 1011 1011
89 Saar Bijsterbosch kav Holland 1000 1000
90 Imen Olkhouir AAC 925 925
91 Myrthe Mulder Lycurgus 908 908
92 Puck Pekela AV23 904 904
93 Rosa Hussaarts Zaanland 894 894
94  Myrthe Mulder Lycurgus 890 890
95 Jule van der Wolk kav Holland 886 886
96 Noortje Herlaar TAS `82 872 872
97 Imme Bouman av Castricum 868 868
98 Madelief Reinen DEM 366 500 866
99 Roza Verlaat Trias 859 859
100 Charlotte Jongejeugd Feniks 849 849
101 Evi Baltzer AV23 846 846
102 Tess Honkoop av Haarlem 844 844
103 Elin van der Veldt Wieringermeer 840 840
104 Juliette Meyer-Luesink Suomi 837 837
105 Jenny de Man av Castricum 836 836
106 Elise van Vilsteren Startbaan 820 820
107 Kaat de Vries Aalsmeer 815 815
108 Julie Witsenboer Startbaan 812 812
109 Nora Verduin Hylas 811 811
110 Olaia de Vries AV23 800 800
111 Yara Kerklingh Lycurgus 800 800
112 Fay Bergfeld av Castricum 793 793
113 Liv Westerheijden SAV 775 775
114 Eva van Kessel av Castricum 773 773
115 Louise van Dongen Startbaan 770 770
116 Norah Coenders Startbaan 767 767
117 Yvon Mol Hollandia 763 763
118 Emmy Heyboer DEM 752 752
119 Elise Dekker av Castricum 742 742
120 Raisa Portengen Phanos 741 741
121 Tess Nees Phanos 739 739
122 Annouk Lianne van Steenoven av Castricum 733 733
123 Vera Schrager Atletiek Abcoude 355 374 729
124 Emma Zegers av Texel 723 723
125 Sienna Groen DEM 722 722
126 Resa Van Muijden AV23 717 717
127 Mayla Lok Hylas 699 699
128 Lora Sariowan Phanos 698 698
129 Isa Pruisscher kav Holland 694 694
130 Jane van den Heuvel Lycurgus 681 681
131 Julie Muller Atletiek Abcoude 673 673
132 Liv Beun Phanos 673 673
133 Yara Beentjes Hylas 665 665
134 Danique Tuip DEM 659 659
135 Sarah van Tijum av Castricum 459 199 658
136 Giulietta Manasse Feniks 645 645
137 Nora Hofstee kav Holland 644 644
138 Zohra de Best AV23 638 638
139 Elien Slagter SAV 637 637
140 Isabelle van Vuuren TAS `82 624 624
141 Lauren Veeger Hylas 594 594
142 Elin Huiberts NEA Volharding 584 584
143 Lindsey Kruijer NOVA 571 571
144 Noor Zegers AV23 544 544
145 Kaira Gullapalli Startbaan 520 520
146 Maggie Heinsius av Castricum 508 508
147 Ina Heuvelmans Hollandia 504 504
148 Fiene van Wetering Suomi 484 484
149 Elina Bodar av Castricum 458 458
150 Eva Kamping NEA Volharding 455 455
151 Nova Perlee av Castricum 452 452
152 Ziva Van Otterdijk TAS `82 436 436
153 Aimée Villafuerte NEA Volharding 435 435
154 Lien Vermeulen Startbaan 417 417
155 Nienke Vis Startbaan 399 399
156 Dhvni Bhardwaj Startbaan 386 386
157 Theea Gullapalli Startbaan 333 333
158 Hiddekella Fosu Hemaa Debrah Feniks 269 269

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.09.2021