Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategorie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini
ploegenklassement

Meisjes Pup C 3 juli. 4 sept. totaal
1  Chloé Louman AV23 1031 1028 2059
2 Deanne Kramer Trias 995 992 1987
3 Joy ifunayachi Ezeamara Feniks 920 1058 1978
4 Victory Okanu Feniks 955 1007 1962
5 Sophia Kalf Suomi 890 1033 1923
6 Livia SIblesz AV23 894 978 1872
7 Suze den Hertog Zaanland 866 949 1815
8 Olivia Biemond AV23 893 910 1803
9 Lena Marinus AV23 871 928 1799
10 Sterre Otto Trias 833 923 1756
11 Faya Wenners SAV 823 932 1755
12 Thyrsa Smit Lycurgus 860 881 1741
13 Evi Voorthuijzen av Edam 821 918 1739
14 Elin Jonker av Castricum 866 864 1730
15 Gurbani Bhugra AKU 819 910 1729
16 Fiene Prins Hera 794 924 1718
17 Bente Stam Lycurgus 818 870 1688
18 Josine Vellenga Startbaan 845 831 1676
19 Emma Scholder DEM 812 863 1675
20 Robin Koorn Feniks 820 821 1641
21 Kiki Visser SAV 797 832 1629
22 Juliet Pijper Hylas 736 887 1623
23 Victoria Okanu Feniks 788 815 1603
24 Tessa Groeneveld Suomi 705 897 1602
25 Lobke de Waal Lycurgus 765 836 1601
26 Faya Castricum Lycurgus 800 764 1564
27 Lara Ooms kav Holland 784 767 1551
28 Miya Fung Kon Jin Atletiek Abcoude 672 869 1541
29 Fien van der Kleij Haarlemmermeer 797 726 1523
30 Nura van der Linden Hylas 764 758 1522
31 Fleur Bekker av Castricum 715 781 1496
32 Fenna Slooves av Castricum 722 773 1495
33 Rowan van Kempen AKU 689 802 1491
34 Lahna Barnhoorn DEM 689 787 1476
35 Lina Homan Startbaan 740 716 1456
36 Caroline Hoornsman av Castricum 706 738 1444
37 Evy le Fevre av Castricum 748 677 1425
38 Marise Krom DEM 724 697 1421
39 Liz Bontje av Castricum 685 734 1419
40 Nora Bogaard AV23 686 715 1401
41 Amber Braaksma av Haarlem 677 721 1398
42 Jelka Kropf Hollandia 620 759 1379
43 Amélie Staphorst Startbaan 668 709 1377
44 Eva Kabeeva Startbaan 688 659 1347
45 Evi Dijk Startbaan 652 661 1313
46 Kayley van Mook AKU 615 692 1307
47 Evi Alders Hylas 636 634 1270
48 Fleur van der Wolf Startbaan 637 614 1251
49 Feline Verlaan AKU 579 671 1250
50 Déliz Honig AKU 650 588 1238
51 Fenna Appelman SAV 517 682 1199
52 Xuxa Deen SAV 562 637 1199
53 Loïs Zwan Atos 611 577 1188
54 Ruby van der Kolk DEM 567 604 1171
55 Bo Scholten Atletiek Abcoude 598 567 1165
56 Silke Pickhard Lycurgus 568 592 1160
57 Maartje Kant Lycurgus 541 615 1156
58 Marina Tykhonov Startbaan 585 553 1138
59 Annabel Ruiter Hera 547 584 1131
60 Ava Eikelenboom AV23 549 562 1111
61 Aafke Weijer av Castricum 518 585 1103
62 Nafsika Vassilou kav Holland 320 781 1101
63 Isidora Veljanoska Lycurgus 547 537 1084
64 Renske Dekkers Lycurgus 508 569 1077
65 Stijn Tesselaar Hera 1064 1064
66 Anne-Saar Planting DEM 512 513 1025
67 Ema Hromadkova Startbaan 1020 1020
68 Stella Lindhout av Castricum 524 490 1014
69 Marleen Schilder SAV 517 476 993
70 Evie Mensink av Haarlem 977 977
71 Lindsy Bottelier Lycurgus 421 534 955
72 Sofia Boukhari AAC 936 936
73 Alisa Folkertsma Lycurgus 446 486 932
74 Fien Middelkoop Aalsmeer 907 907
75 Jasmijn Kroonstuiver av Haarlem 897 897
76 Jenai Gyabaah Feniks 874 874
77 Liv Kay Lycurgus 871 871
78  Liv Kay Lycurgus 862 862
79 Lucía Ouwehand av Edam 417 387 804
80 Jayliyah Stella Startbaan 802 802
81 Jaira de Groot SAV 793 793
82 Kim den Waal Atos 788 788
83 Nova Jobst av Haarlem 775 775
84 Fleur van Dijk Aalsmeer 767 767
85 Emma Wolski AV23 761 761
86 Marie Zijlstra Atos 733 733
87 Jans de Boer Trias 727 727
88 Tess Elstak kav Holland 702 702
89 Willemijn ter Veer Startbaan 697 697
90 Yaëlle Hesselmans Trias 685 685
91 Madelien Overbeek AV23 684 684
92 Meike Friedel Atos 683 683
93 Uma Mouthaan AV23 680 680
94 Sophie Sinning León Hollandia 678 678
95 Bente De Pijper Atletiek Abcoude 665 665
96 Vanya van den Brink AV23 659 659
97 Merthe Euser Startbaan 649 649
98 Maisae Yahiaoui Hollandia 647 647
99 Janna Roodenburg Atos 632 632
100 Fien de Waele Janssen AKU 624 624
101 Moise van der Grijp Lycurgus 621 621
102 Bailey van Wetering Lycurgus 607 607
103 Emma van der Kuij Trias 593 593
104 Ilvy van der Sluis Lycurgus 592 592
105 Rozemarijn Roukema av Castricum 136 433 569
106 Thirza Balkenende kav Holland 552 552
107 Merel Schotten Lycurgus 548 548
108 Rosa Waal DEM 546 546
109 Fiene Reus SAV 532 532
110 Isabella van Spengen Atos 532 532
111 Lexie Zwarthoed DEM 532 532
112 Merle van der Helm Lycurgus 523 523
113 Evie Berkelaar Lycurgus 519 519
114 Lotte Janjetovic Startbaan 478 478
115 Nienke Ruijter DOKEV 475 475
116 Isabella Hoekstra Startbaan 464 464
117 Giorgia Palladino av Haarlem 439 439
118 Quinty Castricum Trias 437 437
119 Jade van der Eng av Castricum 430 430
120 Robina Tjeenk Willink av Haarlem 368 368
121 Vasilisa Tuzhilina Startbaan 326 326
122 Ginevra Palladino av Haarlem 225 225

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.09.2021