Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategorie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini
ploegenklassement

  Meisjes Pup A.1   3 juli. 4 sept. totaal
1 Benthe de Jong AV23 1620 1513 3133
2 Chiara Bernard AV23 1458 1325 2783
3 Merle Wolthuis Startbaan 1432 1338 2770
4 Naomi Tol av Edam 1372 1306 2678
5 Eva Wysny Phanos 1337 1340 2677
6 Sanne de Nijs Hylas 1343 1314 2657
7 Jade Kamps Hylas 1349 1273 2622
8 Robin Otto Trias 1246 1358 2604
9 Salyshia Reemnet Feniks 1327 1237 2564
10 Rosalie Brown Phanos 1315 1226 2541
11 Olivie Mensing van Charante AV23 1342 1130 2472
12 Evy van der Steen Trias 1236 1206 2442
13 Anniek Maddox AV23 1214 1187 2401
14 Kyra de Ruijter DEM 1286 1113 2399
15 Ronja Schuurman AV23 1292 1103 2395
16 Bregje Veerhuis AKU 1160 1206 2366
17 Julia Karreman SAV 1185 1166 2351
18 Melody Nillesen Zaanland 1196 1155 2351
19 Fien Klein av Edam 1274 1071 2345
20 Ilse Oosterbroek kav Holland 1239 1092 2331
21 Ziva Lansdaal Startbaan 1167 1145 2312
22 Eline Oppewal Zaanland 1144 1151 2295
23 Jikke van der Krieke AV23 1186 1095 2281
24 Mia Braun Phanos 1191 1063 2254
25 Fileine Kawohl Startbaan 1266 984 2250
26 Tess Dekkers Lycurgus 1141 1090 2231
27 Lauren Gerritsen Startbaan 1133 1071 2204
28 Jasmine de Haas SAV 1120 1071 2191
29 Sophie Seijsener Hylas 1166 1014 2180
30 Steffi van Heusden Trias 1075 1078 2153
31 Jessie Dijk Hollandia 1039 1076 2115
32 Julia Boekhout Lycurgus 1070 1027 2097
33 Nyah Mckeown Lycurgus 1078 994 2072
34 Adrianna Wasch Startbaan 1082 967 2049
35 Minette Achterberg av Castricum 1039 985 2024
36 Vada den Haas Lycurgus 990 1009 1999
37 Sylke Hidding Hylas 1064 928 1992
38 Marlin Kaandorp av Castricum 1072 904 1976
39 Jonne van Diemen AKU 1103 855 1958
40 Nikki Boekel NOVA 987 964 1951
41 May Blank Zaanland 978 970 1948
42 Lynn Hoogendijk SAV 986 937 1923
43 Iris de Wit Trias 979 923 1902
44 Femm Bruin NOVA 932 964 1896
45 Kim Klaassen Atos 1036 856 1892
46 Mare Schravesande Atos 981 885 1866
47 Lotte de Graaf DEM 970 895 1865
48 Soraya Bakhuis Lycurgus 819 1038 1857
49 Annemijn Post Zaanland 914 941 1855
50 Ise Linnekamp Feniks 929 917 1846
51 Amy Smit Hollandia 994 851 1845
52 Fenna Tesselaar NOVA 849 993 1842
53 Mayla Nachum Startbaan 943 866 1809
54 Vera Wielage Startbaan 965 834 1799
55 Amina Kacen Phanos 927 871 1798
56 Zoë Brink DEM 922 861 1783
57 Ayla Keltering AKU 865 885 1750
58 Liv van Veen Zaanland 836 908 1744
59 Liz van Schagen Trias 943 798 1741
60 Nelya Igel Atos 874 852 1726
61 Dominique Woning DEM 846 863 1709
62 Iris Satink kav Holland 921 779 1700
63 Roos Cuppen AV23 909 746 1655
64 Djotte Haringsma AV23 854 786 1640
65 Loïs Haverkamp Atos 815 819 1634
66 Lotte de Boer kav Holland 927 706 1633
67 Sara Vendel Trias 861 753 1614
68 Lieke van den Broek kav Holland 882 729 1611
69 Renske Krom DEM 880 727 1607
70 Selena Silvenius AV23 860 745 1605
71 Linn Bekker av Castricum 814 781 1595
72 Madelief Bakker AV23 764 824 1588
73 Lilou Maréchal NEA Volharding 841 732 1573
74 Danielle Hoogland Trias 849 697 1546
75 Dine Peters Atos 780 765 1545
76 Emi Satink kav Holland 815 727 1542
77 Merlijne Kaizer AV23 857 678 1535
78 Emma de Haan Hollandia 813 717 1530
79 Emma Thomson av Castricum 758 768 1526
80 Noortje de Vries NOVA 736 764 1500
81 Isabella Rodermond Startbaan 853 630 1483
82 Julia van Baar Trias 838 638 1476
83 Bernou Floris Lycurgus 765 704 1469
84 Babette van den Berg AV23 780 687 1467
85 Yfke Hoffschult av Castricum 789 674 1463
86 Marit Twisk av Castricum 770 682 1452
87 Ilse van Loo av Castricum 524 914 1438
88 Evi Roosen AV23 783 653 1436
89 Luna Renard AV23 806 586 1392
90 Amelia Heap Startbaan 786 581 1367
91 Maud Spil av Castricum 742 625 1367
92 Pueblita Renfurm SAV 1345 1345
93 Fien Vos Trias 701 620 1321
94 Lieke Vet SAV 644 637 1281
95 Suus Hogenboom AKU 1245 1245
96 Britt Janssen Hollandia 1217 1217
97 Selin Gersen Startbaan 807 401 1208
98 Laila Kokonozaki AAC 1201 1201
99 Olivia Beckman Atos 681 478 1159
100 Isabelle van Schaick Suomi 1151 1151
101 Lela Beukema AV23 1148 1148
102 Julia Jolie Smit av Castricum 557 574 1131
103 Maud van Kessel AKU 1129 1129
104 Lotta Bijleveld Startbaan 1119 1119
105 Amorella Dos Santos Startbaan 1097 1097
106 Naomi Hak Suomi 1084 1084
107 Rosa Roep AAC 1072 1072
108 Rosa Imoula AV23 1071 1071
109 Daantje Kraan Feniks 1064 1064
110 Evelien ter Veer Startbaan 985 985
111 Anna Keeman SAV 967 967
112 Sibel Timucin Startbaan 955 955
113 Georgia Small Phanos 952 952
114 Nida Karimi AKU 689 258 947
115 Loes Thomas kav Holland 939 939
116 Joy van Dijk AKU 934 934
117 Zinzi Stoker AV23 934 934
118 Daphne Molenaar Hollandia 933 933
119 Jaimes Nieboer Feniks 933 933
120 Noor Beumer Startbaan 928 928
121 Noa Strikwerda DEM 911 911
122 Myrthe van der Heide av Castricum 909 909
123 Floortje van Alphen Startbaan 907 907
124 Fenna de Vries SAV 903 903
125 Fenna Karregat av Edam 902 902
126 Samantha Slooves av Castricum 902 902
127 Saphira Heeremans Suomi 433 468 901
128 Famke Mors av Castricum 891 891
129 Jasmijn van Lienen Lycurgus 874 874
130 Lara Polerrie Trias 820 820
131 Marlene Drommel Trias 813 813
132 Mare Hoogesteger Monnickendam 803 803
133 Evi van Agtmael Startbaan 792 792
134 Charlotte de Vrij av Castricum 790 790
135 Marlene Drommel av Castricum 778 778
136 Janne Dik av Castricum 727 727
137 Liv de Fost Lycurgus 706 706
138 Ahlam Khalil AAC 701 701
139 Sydney Bruinhart Startbaan 683 683
140 Esparanza Plugge Zaanland 547 547
141 Madelief Kos DEM 522 522
142 Dina Tallih AAC 511 511
143 Jannat Mirza Lycurgus 442 442
144 Dyante Brinkkemper Lycurgus 425 425
145 Pien Veldt Trias 394 394
146 Harley de Wette Lycurgus 258 258
147 Cathelijne van Zuilekom av Castricum 136 136

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.09.2021