Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategorie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini
ploegenklassement

Jongens Pup C 3 juli. 4 sept. totaal
1 Jip Hofmijster AKU 1217 1298 2515
2 Logan Kroon Monnickendam 1027 1282 2309
3 Nathan van der Werf Hylas 1188 1117 2305
4 Mason Gysbertha Hylas 1158 1123 2281
5 Skye Asiedu Haarlemmermeer 1156 1119 2275
6 Rayan Veening AV23 1147 1079 2226
7 Jordan Cairo Feniks 1132 1091 2223
8 Joes Bar AKU 1064 1077 2141
9  Jent de Reuver av Castricum 1057 1081 2138
10 Noel Sinkeldam Lycurgus 1084 1049 2133
11 Felix Achterberg av Castricum 1032 1091 2123
12 Olivier Vink AV23 970 1068 2038
13 Duy Hoang Atos 963 1071 2034
14 Angelis Chrysos Phanos 989 1015 2004
15 Rune Gerritze av Haarlem 1063 913 1976
16 Santiago Di Mondo Startbaan 1000 969 1969
17 Michael Lankhaar Atos 960 975 1935
18 Pieter Beijer Startbaan 918 991 1909
19 Mats Moerkerk kav Holland 910 977 1887
20 Maxwell Biseswar Feniks 845 1041 1886
21 Aiden Vlaanderen Startbaan 985 882 1867
22 Finn Geven Hylas 945 921 1866
23 Nea Mulder Hylas 919 929 1848
24 William Gavin Thornton Startbaan 1020 825 1845
25 Dex Vinken kav Holland 878 965 1843
26 Jesse Duin Hera 849 960 1809
27 Thiago Panday AKU 887 887 1774
28 Jens Teule Hylas 889 867 1756
29 Fabian Sietses Hylas 787 948 1735
30 Max Knook av Edam 900 827 1727
31 Huub le Mair av Castricum 786 926 1712
32 Mozes Fatah Atos 850 854 1704
33 Mats Rouwhorst AAC 865 837 1702
34 Kees Bakker Hollandia 824 876 1700
35 Raphaël Durazzi Startbaan 910 754 1664
36 Justin van Vliet AKU 918 741 1659
37 Stijn Heemskerk AKU 817 836 1653
38 Félix Post Monnickendam 786 861 1647
39 Guus Seriese Startbaan 910 717 1627
40 Jack van Laviere SAV 769 858 1627
41 Dion Moes Lycurgus 865 756 1621
42 Noah van der Zande AV23 806 800 1606
43 Terrence Raydon Smal Hera 739 819 1558
44 Thomas Dijkdrenth Suomi 809 742 1551
45 Sem van de Goor Hylas 772 776 1548
46 Tobias Limonard AAC 765 783 1548
47 Luken Lasa Epelde Atos 684 842 1526
48 Thijs van Putten AKU 767 749 1516
49 Bram van der Lee AKU 674 793 1467
50 Elijah Reemnet Feniks 749 709 1458
51 Ward Goud Startbaan 703 726 1429
52 Ardjuna Elderenbosch AAC 738 671 1409
53 Ahmed Rasoul AKU 697 711 1408
54 Nils de Haas SAV 679 674 1353
55 Jamie Golebiewski Startbaan 667 666 1333
56 Bastijn Schellevis Lycurgus 640 690 1330
57 Adam Alachari Atos 658 655 1313
58 Thomas Reedijk Hera 618 685 1303
59 Wouter ten Hagen av Edam 696 594 1290
60 Jilles Elink Schuurman Atletiek Abcoude 694 581 1275
61 Mats van Manen AKU 648 584 1232
62 George Ignatev Hylas 605 619 1224
63 Stan Holst Zaanland 666 546 1212
64 Timon Bomert Aalsmeer 1195 1195
65 Abel van Zaanen AKU 582 591 1173
66 Max Jacob Smit av Castricum 675 482 1157
67 Manuel Berroa Mateo av Castricum 1149 1149
68 Stijn Dijkdrenth Suomi 618 515 1133
69 Adam Abri AV23 560 566 1126
70 Tom de Ruijter av Castricum 1118 1118
71 Kobus Valkema Startbaan 533 571 1104
72 Odin Leusink Hera 449 647 1096
73 Silas Peters Atos 538 556 1094
74 Thor Koning Atos 1074 1074
75 Jop Kriele Hollandia 1065 1065
76 Xavie Maréchal NEA Volharding 512 553 1065
77 Len Voebel av Castricum 569 465 1034
78 Mick Tesselaar Hera 425 582 1007
79 Gidon Attali Startbaan 976 976
80 Jimi van Dongen Atos 972 972
81 Julian Vriend SAV 953 953
82 Thijs Groot SAV 953 953
83 Alexander Achterberg Startbaan 911 911
84 Max Lentink AAC 909 909
85  Thijs Groot SAV 892 892
86 Sep Visser av Haarlem 890 890
87 Ben Groot Feniks 882 882
88 Dylan Rosalina Feniks 882 882
89 Hugo Cabral AAC 865 865
90 Otis Zeehandelaar av Castricum 864 864
91 Kyan Reinier Graanoogst Hylas 861 861
92 Jip Jansen Startbaan 859 859
93 Samuel van Burk Atletiek Abcoude 858 858
94 Jashwant Hindori Startbaan 843 843
95 Felix Willcox Atos 840 840
96 Ivan Leeuwerink AV23 823 823
97 Lucas Ruiter Hylas 820 820
98 Teun Woerlee AV23 814 814
99 Imraam Abubakar SAV 812 812
100 Dorus Schoen AV23 810 810
101 Dex Crone Atos 765 765
102 Jules Windhorst AAC 763 763
103 Maarten Out av Haarlem 760 760
104 Santi Hoogeweg Feniks 753 753
105 Güney Dulkadir Zaanland 750 750
106 Kaj Hendriks Lycurgus 366 369 735
107 Bram Verbree Zaanland 733 733
108 Diño Morata van Eimeren Atos 725 725
109 Marijn Erbrink NEA Volharding 718 718
110 Zaki Visser AV23 710 710
111 Brân Laurent AAC 708 708
112 Ayrton Sincovich Hollandia 274 418 692
113 Dylan Rodriguez Villa NEA Volharding 690 690
114 Marlee Chirino Startbaan 683 683
115 Sven Wiepjes Lycurgus 674 674
116 Alexander Klaasse Bos Startbaan 668 668
117 Stan van Ballegooie DEM 658 658
118 Rune Mantel Zaanland 656 656
119 Colin Arts Atos 654 654
120 Oscar Hofstra Atos 648 648
121 Jayden Verlaan AKU 627 627
122 Dayyan Schouten AAC 625 625
123 Jasper van Waes Startbaan 621 621
124 Mattijs Stumpel Hollandia 603 603
125 Philip van Kimmenaede DEM 603 603
126 Pepijn Visser AAC 602 602
127 Finn Lakerveld NEA Volharding 594 594
128 Menno Smit Hollandia 585 585
129 Antonie van der Bijl AV23 578 578
130 Jason van Wezel AKU 561 561
131 Giel Bruijn NOVA 560 560
132 Joey Nillesen Zaanland 294 260 554
133 Sybren van der Maat Lycurgus 547 547
134 Tristan Schravendeel Hollandia 527 527
135 Pjotr Reznikov Startbaan 502 502
136 Joey Oudhoff av Trias 459 459
137 Samuel de Korver Feniks 415 415
138 Aidan Mmbaga Hollandia 283 283

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.09.2021