Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategorie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini
ploegenklassement

Jongens Pup A.1 3 juli. 4 sept. totaal
1 Toby Gildemacher Atos 1533 1419 2952
2 Abel Thelen Atos 1470 1447 2917
3 Quinten Orij Hylas 1454 1425 2879
4 Laurens Rodriquez NEA Volharding 1415 1442 2857
5 Rylan Stins DEM 1473 1367 2840
6 Siem Elderenbosch AAC 1370 1421 2791
7 Luke Feeke av Castricum 1437 1299 2736
8 Lennox Aron AAC 1370 1363 2733
9 Wout Overwater Lycurgus 1350 1382 2732
10 Nathan Griffioen AV23 1410 1299 2709
11 Teun van Veen Atos 1417 1290 2707
12 Elaijh Groenbast Feniks 1346 1335 2681
13 Faisal Daku Atos 1357 1315 2672
14 Diego Panday AKU 1368 1240 2608
15 Jordan Woerdings Feniks 1387 1180 2567
16 Peter Balabanov Startbaan 1374 1193 2567
17 Joep Hoekstra DEM 1335 1225 2560
18 Iven Ligthart NOVA 1351 1192 2543
19 Stijn Rurup av Haarlem 1377 1161 2538
20 Collin Veraart av Castricum 1347 1187 2534
21 Faas Thoes Trias 1253 1260 2513
22 Tom Zantinge Feniks 1299 1209 2508
23 Niek Cornet DEM 1261 1193 2454
24 Stijn Uijtdewilligen av Castricum 1267 1150 2417
25 Jari de Wolf Hylas 1275 1123 2398
26 Roy Bakker DEM 1233 1149 2382
27 Stijn de Jager Feniks 1159 1217 2376
28 Ruben van Vliet AKU 1237 1131 2368
29 Bram Zoetelief Hylas 1235 1119 2354
30 Lars Huveneers Atos 1252 1093 2345
31 Toon Gremmen AV23 1250 1089 2339
32 Ruben Bekebrede Zaanland 1142 1189 2331
33 Felix Bosman Atos 1209 1121 2330
34 Julius Dalmulder AV23 1159 1163 2322
35 Merlijn van Meurs DEM 1143 1177 2320
36 Bjarne Schop Suomi 1269 1049 2318
37 Jesse de Vries Hollandia 1141 1168 2309
38 Jathan van der Westen AV23 1236 1058 2294
39 Valentijn Kleine Koerkamp Hylas 1168 1111 2279
40 Olli Igesz AV23 1140 1131 2271
41 Siem de Vries Phanos 1118 1144 2262
42 Lucas Beckman Atos 1185 1074 2259
43 Joep Tesselaar Hera 1189 1065 2254
44 Luca Vis AAC 1170 1083 2253
45 Jan Schilder SAV 1094 1134 2228
46 Thomas van Kleef Zaanland 1115 1107 2222
47 Anthonie Van Burk Atletiek Abcoude 1119 1087 2206
48 Siem Van der Pol Phanos 1081 1125 2206
49 Mees Ponsen Startbaan 1158 1043 2201
50 Luuk van Manen AKU 1096 1101 2197
51 Sunny Mateike AV23 1216 972 2188
52 Mink Nijlant Phanos 1099 1061 2160
53 Jasper Spaander Startbaan 1149 996 2145
54 Yannick Jansen Hylas 1140 993 2133
55 Joris van Hoof Atos 1148 961 2109
56 Mauro van den Berg Startbaan 1076 1017 2093
57 Jasper Castricum Hera 1062 1007 2069
58 Sven Brinkkemper Monnickendam 1052 1008 2060
59 Boaz van Vliet Lycurgus 1038 1020 2058
60 Sven Hoornsman av Castricum 1086 967 2053
61 Onno Rurup av Haarlem 1083 939 2022
62 Mats Olfers Zaanland 1030 991 2021
63 Jamie Stijkel Hera 1070 949 2019
64 Jari Reus SAV 946 1069 2015
65 Dani Holst Zaanland 1014 991 2005
66 Caspar Oskam AV23 940 976 1916
67 Hugo Binkhorst av Castricum 1015 896 1911
68 Justin Zweekhorst Hera 910 995 1905
69 Tibo Stinenbosch Startbaan 994 905 1899
70 Steyn Vroegop Lycurgus 906 985 1891
71 Nol Camps av Castricum 989 889 1878
72 Ewout Elink Schuurman Atletiek Abcoude 961 912 1873
73 Niek Keijning Hylas 878 989 1867
74 Rahul Ramrattan AV23 942 914 1856
75 Fedja Sutorius AV23 930 893 1823
76 Sep Wijffelman av Castricum 864 952 1816
77 Julian Hendrikse DEM 839 892 1731
78 Dylan L'abe av Castricum 890 798 1688
79 Ivo Dorrestein Startbaan 1004 681 1685
80 Danilo Murtas SAV 884 796 1680
81 Kaj Werkman AV23 905 759 1664
82 Jort Heinhuis Zaanland 782 836 1618
83 Cas Delmte DEM 989 612 1601
84 Dexter Rodrigues Pereira AV23 738 839 1577
85 Krijn Maarschalkerweerd Phanos 1436 1436
86 Ruben Zijerveld AKU 684 743 1427
87 Tibe Smit Trias 1381 1381
88 Raf Govaars AV23 741 635 1376
89 Max Geldof Lycurgus 1368 1368
90 Issay Fernandes AV23 659 704 1363
91 Oscar Zwaal AV23 1294 1294
92 Vihaan Bajpai Startbaan 883 411 1294
93 Thimo Huszar Phanos 1243 1243
94 Liam Stoffele Atos 1224 1224
95 Jelani Enting AAC 1209 1209
96 Joshua van Spengen Atos 1190 1190
97 Floris Pronk Hylas 1177 1177
98 Luc Swagerman Lycurgus 1149 1149
99 Floris Pronk NOVA 1146 1146
100 Tom Oorthuizen av Castricum 1120 1120
101 Stach Imanuel Hollandia 1072 1072
102 Jar Mes Atos 1066 1066
103 Siem Elbertsen DOKEV 1062 1062
104 Gabriel Saint-Lezin AV23 1060 1060
105 Pepijn Kortlandt Startbaan 1058 1058
106 Kebron Fromegne Nomenya Feniks 577 479 1056
107 Koen Brantenaar Zaanland 1038 1038
108 Jaap Ziemer Trias 1037 1037
109 Stein Bruin NOVA 1026 1026
110 Morris Hofland Startbaan 1023 1023
111 Roemer Vrolijk Startbaan 1011 1011
112 Dex Zonneveld av Castricum 1009 1009
113 Stefan Fictoor Hera 1005 1005
114 Ashraf Saber AAC 998 998
115 Hayden Zeegelaar AV23 992 992
116 Victor Belopolskiy Phanos 992 992
117 Tijs Mietes Suomi 983 983
118 Brent van de Kuilen Startbaan 961 961
119 Milan Rutte Atos 951 951
120 Luka Huurman av Haarlem 933 933
121 Lucas Visser AAC 930 930
122 Toon Visser av Haarlem 911 911
123 Bart van der Meulen Zaanland 330 567 897
124 Niek Eveleens Hollandia 887 887
125 Vince Spitters Lycurgus 875 875
126 Kurt Christofolini Startbaan 848 848
127 Obaida Marghich AAC 844 844
128 Emil Kichukov Startbaan 842 842
129 Luke Horn av Haarlem 836 836
130 Trevor de Kom AV23 819 819
131 Tibbe Schmidt Phanos 804 804
132 Flynn Koomen Hollandia 799 799
133 Luka van Wens DEM 788 788
134 Mikael Badulkahn AKU 772 772
135 Jip de Ruijter av Castricum 762 762
136 Koen Pronk NOVA 741 741
137 Thijmen Roukema av Castricum 737 737
138 Niels Fenistein Phanos 705 705
139 Diago Manzanares Atos 640 640
140 Neil Arts Atos 638 638
141 Kasper Sinke Feniks 631 631
142 Just Groeneveld Suomi 595 595
143 Antonie Brinkman Lycurgus 536 536
144 Milo Lam NEA Volharding 508 508
145 Eddie Clinton Phanos 393 393

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.09.2021