Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategorie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini
ploegenklassement

Jongens Mini 3 juli. 4 sept. totaal
1 Siem Verlaan AKU 1098 1084 2182
2 Vincent Orij Hylas 984 1048 2032
3 Luck Hurkmans kav Holland 999 960 1959
4 Lars Schouten Startbaan 964 896 1860
5 Jasper Cocheret Startbaan 851 931 1782
6 Timo Schram DEM 898 862 1760
7 Kaj Pouw Lycurgus 856 890 1746
8 Dirk Regelink Startbaan 866 866 1732
9 Max Van Egmond av Castricum 884 830 1714
10 Bodhi van Leeuwen Monnickendam 786 858 1644
11 Dylan Bril Trias 794 845 1639
12 Tijs Huizinga Lycurgus 787 840 1627
13 Kasper Satink kav Holland 782 801 1583
14 Kyan Visscher Hollandia 781 768 1549
15 Yannic Manschot AV23 772 770 1542
16 Ravi Meinema AAC 769 738 1507
17 Mano Bax Lycurgus 699 760 1459
18 Ryan Dwars DEM 645 808 1453
19 Brenden Onos SAV 686 749 1435
20 Sylvan Leijerzapf Startbaan 670 737 1407
21 Casper Milikowski AV23 769 632 1401
22 Sil Beerepoot Trias 683 711 1394
23 Floris Groot SAV 658 721 1379
24 Ty Ansano AKU 675 695 1370
25 Djayce Stins DEM 605 760 1365
26 Obbo de Groot av Castricum 658 701 1359
27 Tobias Milikowski AV23 578 756 1334
28 Otis Hein AV23 679 654 1333
29 Seppe van der Haak Atos 349 963 1312
30 Tobias de Witt Atletiek Abcoude 597 700 1297
31 Rafael Jorna Phanos 632 642 1274
32 Sven de Vries Zaanland 659 593 1252
33 Bryan Vlek av Castricum 700 543 1243
34 Joeri Stolwijk AKU 596 620 1216
35 Dorian Nachum Startbaan 632 570 1202
36 Gabriel Papapanagiotou Startbaan 587 591 1178
37 Gijs de Jong Hollandia 545 614 1159
38 Finn de Kuijer AKU 598 560 1158
39 Jusst Visser SAV 523 630 1153
40 Sven Sillessen Hollandia 547 597 1144
41 Toby Clinton Phanos 398 743 1141
42 Milan de Graaf Zaanland 487 632 1119
43 Lars van der Steen Trias 530 586 1116
44 Justin Appelman Hera 560 536 1096
45 Jernoah Musoke Atletiek Abcoude 540 530 1070
46 Thiago Ligtvoet AKU 485 583 1068
47 Mats Aarnink DEM 533 534 1067
48 Lucas Boekhout Lycurgus 451 557 1008
49 Raaf Renard AV23 544 458 1002
50 Wilfred Heap Startbaan 481 506 987
51 Simon Turnau Startbaan 449 534 983
52 Cas Verhaal Zaanland 372 601 973
53 Huub Molenaar Trias 436 534 970
54 Lieuwe Merkus AV23 398 536 934
55 Jilles ten Have Monnickendam 922 922
56 Francesco Privitera Startbaan 408 493 901
57 Raymilliano Postiena Hera 896 896
58 Luka Pilcevic Startbaan 895 895
59 Zakariya Raihane Feniks 477 416 893
60 Rupert Cockrell Startbaan 357 516 873
61 Hugo Hulleman Atletiek Abcoude 867 867
62 Joost van Waveren AV23 854 854
63 Teun de Groot Hylas 505 344 849
64 Max Belopolskiy Phanos 818 818
65 Abel Picavet AV23 457 356 813
66 Laurens Dirks Startbaan 791 791
67 Max Stegeman Startbaan 785 785
68 Tim Stoffels AV23 379 406 785
69 Abe Schmull Atos 767 767
70 Mick Vroegop Lycurgus 755 755
71 Finn Nakken DEM 359 388 747
72 Jurre Blankendaal NOVA 744 744
73 Dex Delmte DEM 318 413 731
74 Mathies de Wildt AKU 730 730
75 Jonas van der Jagt AV23 380 329 709
76 Shaya de Levie Startbaan 351 357 708
77 Semih Bozagac AAC 690 690
78 Nick Molenaar Hollandia 685 685
79 Lev Zijlstra av Castricum 679 679
80 Daniel de Jager Feniks 335 338 673
81 Levi Bakker AKU 658 658
82 Naoufal Abri AV23 274 378 652
83 Benjamin Rodermond Startbaan 313 334 647
84 Kalle Knijn AV23 633 633
85 Max van Geel DOKEV 630 630
86 Revi van 't Schip AKU 630 630
87 Zuko Vlaskamp Startbaan 630 630
88 Milo Kraag AV23 626 626
89 Yu Hsin Chang Atletiek Abcoude 604 604
90 Jax Kobé Hera 603 603
91 David Olgers Startbaan 582 582
92 Ethan Gaari Hollandia 582 582
93 Finn Duifhuis AKU 355 221 576
94 Ryan Müller AKU 244 331 575
95 Max den Hertog Zaanland 554 554
96 Vince Stijkel Hera 273 279 552
97 Chris Nederlof av Castricum 540 540
98 Jamie Brink DEM 454 74 528
99 Dorus van den Heuvel AV23 487 487
100 Daniël Kichukov Startbaan 476 476
101 Faas van der Veldt Wieringermeer 460 460
102 Stern Klijn AV23 438 438
103 Tygo Konijn NEA Volharding 434 434
104 Yusuf Bouja Zaanland 432 432
105 Daan Tros Hera 230 193 423
106 Lucas Goudriaan Startbaan 186 204 390
107 Mees Kammeijer Feniks 387 387
108 Haitham Tallih AAC 384 384
109 Maxime Brinkman Lycurgus 370 370
110 Nathan van der Eng av Castricum 370 370
111 Ibe Duin Hera 364 364
112 Kees Vermeulen Startbaan 363 363
113 Mats Tesselaar Hera 58 299 357
114 Keyaan Zakrya Startbaan 352 352
115 Bob van Eysden av Castricum 142 205 347
116 Rudi Klaasse av Castricum 343 343
117 Sander Hendrikse DEM 340 340
118 Siem Jansen av Castricum 227 113 340
119 Ben Heinsius av Castricum 322 322
120 Yelle Dorrestein Startbaan 314 314
121 Boris Jansen av Castricum 305 305
122 Boaz Haverkamp Startbaan 304 304
123 Kas Hubert av Castricum 286 286
124 Tijn van Bemmel Startbaan 284 284
125 Mats Cornelisse av Castricum 282 282
126 Leon Regelink Startbaan 236 236
127 Wout Dik av Castricum 226 226
128 Jesse Pool TAS `82 208 208
129 Max Commandeur Aalsmeer 190 190
130 Dominiek van Burk Atletiek Abcoude 156 156
131 Thabo Bax AV23 3 122 125
132 Abel Limburg Startbaan 115 115
133 Daan Silva Blasques AV23 112 112
134 Guus Kooijman av Castricum 111 111
135 Meint de Boer AV23 105 105
136 Raúl van Rijswijk AV23 77 77
137 Xavi Rutten Atletiek Abcoude 52 52
138 Luuk Duifhuis AKU 24 27 51

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.09.2021