Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategorie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini
ploegenklassement

Meisjes Mini 3 juli. 4 sept. totaal
1 Rasheyna Postiena Hera 772 878 1650
2 Elena van der Westen AV23 757 885 1642
3 Rosa de Groot Hylas 766 857 1623
4 Jolet Potma DEM 748 854 1602
5 Fenna Zonneveld Hylas 766 814 1580
6 Noortje Sofie de Vries Hera 703 821 1524
7 Meis Zeelenberg kav Holland 712 809 1521
8 Marlou Sinnige SAV 741 769 1510
9 Tirza de Ruijter DEM 745 711 1456
10 Isa Grent SAV 662 775 1437
11 Ihuoma joy Ukagha Feniks 676 736 1412
12 Stella Vogel kav Holland 673 737 1410
13 Emily van Bemmel Startbaan 671 726 1397
14 Benthe Heerema Hylas 629 736 1365
15 Daniek Mulder Lycurgus 645 714 1359
16 Bobbie Smit Trias 678 673 1351
17 Kim Wynants Lycurgus 644 691 1335
18 Emmy Prins AV23 609 704 1313
19 Bo Ootjers Trias 551 702 1253
20 Yalou Schoorl av Castricum 611 630 1241
21 Evy De Haan Startbaan 568 631 1199
22 Jill Verhoef AKU 588 584 1172
23 Tessel Bakker av Castricum 567 574 1141
24 Ella Reus SAV 538 600 1138
25 Milou de Wit DEM 595 540 1135
26 Lieke van Veen Hera 571 555 1126
27 Liva Nelissen av Castricum 507 617 1124
28 Amber Snijders av Castricum 465 562 1027
29 Flore Luik Hylas 486 539 1025
30 Eef Compier AV23 522 501 1023
31 Joy Veldt av Castricum 402 603 1005
32 Bobbi van der Laan Hera 459 541 1000
33 Sigrid Teijsse Startbaan 445 548 993
34 Isis van der Meer av Castricum 454 532 986
35 AriŽl Janse Hera 489 495 984
36 Mishika Khare AKU 437 543 980
37 Lexi Knook av Edam 492 470 962
38 Chloť de Keijzer av Castricum 577 371 948
39 Ipsita Shukla Startbaan 403 503 906
40 Vivien Hooimeijer Startbaan 426 478 904
41 Elivia Margaret Hera 399 447 846
42 Hidaya Saber AAC 437 404 841
43 Mirte Vriend av Castricum 445 373 818
44 Magalie Mensing v Charante AV23 373 409 782
45 Fenna van Dalen av Castricum 380 401 781
46 DaniŽla Grootjes Hylas 762 762
47 Ana Sofia Stuppek DEM 395 366 761
48 Roos van Oudenallen AKU 352 368 720
49 Lara Biemond AV23 275 427 702
50 Elin van Leeuwen av Castricum 367 324 691
51 Luiza Bijman av Castricum 320 370 690
52 Yinthe Nieuwenhuizen DEM 269 406 675
53 Jaione Bruin AV23 663 663
54 Liv Jorissen Lycurgus 645 645
55 Riva Posthumus Phanos 634 634
56 Linde Borremans av Castricum 630 630
57 Jelka Schuit AKU 603 603
58 Jasmijn Lokkerbol DEM 599 599
59 Noor Faber AV23 591 591
60 Noya de Levie Startbaan 263 316 579
61 Kiki Stam Startbaan 569 569
62 Liv Jorissen Lycurgus 564 564
63 Anna van Diemen AKU 556 556
64 Evelyn Claire Thornton Startbaan 530 530
65 Zara van de Logt Hollandia 253 270 523
66 Bela Hromadkova Startbaan 521 521
67 Evelyn Thornton Startbaan 518 518
68 Fleur Reedijk Hera 507 507
69 Anouk Bekker av Castricum 227 279 506
70 Jennefer Happť Startbaan 250 255 505
71 Julia Geerlings AKU 478 478
72 Catoo Kaan Trias 476 476
73 AnaÔs Oud av Castricum 194 277 471
74 Eva Overmeer av Castricum 462 462
75 Laura Sotera DEM 162 293 455
76 Stanislava Ignateva Hylas 200 254 454
77 Noraly Kohinor AKU 445 445
78 Tess Meijer DEM 445 445
79 Caia van Gils AKU 438 438
80 Azťlie Groot AV23 397 397
81 Evi Wijffelman av Castricum 373 373
82 Emmy Jonk av Edam 370 370
83 Elynn Mechielsen Startbaan 362 362
84 Jolein Lindhout av Castricum 150 212 362
85 Bente Wieringa Lycurgus 357 357
86 Rosa Euser Startbaan 349 349
87 Liv Brouwer av Castricum 347 347
88 Susan van Kessel av Castricum 345 345
89 Selina Vucinac DEM 335 335
90 Elba Louman AV23 106 226 332
91 Yara Bodar av Castricum 332 332
92 Sarah Turkdogan Phanos 326 326
93 Yana Lansdaal Startbaan 309 309
94 Linne Stumpel Hollandia 260 260
95 Yuna Westhof av Castricum 256 256
96 Dees Hendriks Lycurgus 178 75 253
97 Fay Janssen DEM 253 253
98 Bobbi Timmer av Castricum 242 242
99 Sara van Rijn Hera 64 157 221
100 Marleen Uwiragiye Hollandia 218 218
101 Eva van Hooff DEM 217 217
102 Livv de Kuijer AKU 213 213
103 Maisie Kroezen Atletiek Abcoude 191 191
104 Fkri Michael AV23 180 180
105 Inaya Singh Feniks 168 168
106 Kavya Bhardwaj Startbaan 157 157
107 Kira van der Sluis Lycurgus 147 147
108 Milou Butter av Castricum 143 143
109 Eliza Dapper av Castricum 134 134
110 Emina Sivic AKU 122 122
111 Prisha Yadav Startbaan 98 98
112 Magdelina Ghebremedhin Feniks 88 88
113 Sophie Bekker av Castricum 49 49
114 Benthe Mechielsen Startbaan 42 42

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.09.2021