Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategorie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini
ploegenklassement

Jongens Pup B 3 juli. 4 sept. totaal
1 Kevin Vliegenthart AAC 1527 1511 3038
2 Fender Jong SAV 1475 1543 3018
3 Julian Gewargis Startbaan 1558 1426 2984
4 Lex Bijlmer AV23 1480 1463 2943
5 Jahvene Bentoh Atos 1476 1455 2931
6 Louis Teng Startbaan 1350 1478 2828
7 Roel Verlaan AKU 1383 1442 2825
8 Dilaz Rojer Hylas 1362 1442 2804
9 Brydan Rijkaard Feniks 1446 1341 2787
10 Rjay Oboh Atos 1346 1429 2775
11 Tim Obdam Hollandia 1305 1462 2767
12 Lamar Wietzes Atos 1370 1371 2741
13 Sten Verdegaal AV23 1370 1321 2691
14 Djowan Taylor Hylas 1373 1273 2646
15 Noah Franco Startbaan 1338 1308 2646
16 Julius Havik Atos 1286 1347 2633
17 Stijn Van Bochove Startbaan 1322 1295 2617
18 Jack Bruijn SAV 1242 1328 2570
19 Lars Pouw Lycurgus 1252 1294 2546
20 Gillis Willems Hylas 1180 1348 2528
21 Kay van den Heuvel Hylas 1146 1277 2423
22 Henlo Marais Startbaan 1240 1150 2390
23 Simon Voerman Haarlemmermeer 1200 1185 2385
24 Julien Goudriaan Startbaan 1220 1153 2373
25 Djaleesh Anwar-Ali Trias 1227 1145 2372
26 Dex Blokker Phanos 1191 1169 2360
27 Kaito Fujimoto Startbaan 1196 1159 2355
28 Samuel Hulleman Atletiek Abcoude 1184 1166 2350
29 Mike van Ettinger AKU 1110 1220 2330
30 Brettley Onos SAV 1199 1125 2324
31 Roan Grootenboer Atos 1109 1202 2311
32 Bodhi Welzijn Hollandia 1088 1144 2232
33 Lode Prins AV23 1147 1075 2222
34 Gabe de Groot av Castricum 1161 1060 2221
35 Gary Thiengkun Hera 1043 1164 2207
36 Isaac Verberne Phanos 1123 1067 2190
37 Senne Berkhout Suomi 1041 1128 2169
38 Jayden Tjon-Fo Hollandia 1001 1158 2159
39 Tom Neuvel SAV 973 1185 2158
40 Job van der Poel kav Holland 1023 1124 2147
41 Morne van Veen Startbaan 1071 1075 2146
42 Jesse van der Wal Startbaan 1064 1078 2142
43 Finn Bakker AKU 1048 1058 2106
44 Yari Pedro AV23 1101 964 2065
45 Jesper Leijerzapf Startbaan 1076 986 2062
46 Justin de Witt Atletiek Abcoude 1091 961 2052
47 Ruben Raadschelders AKU 924 1128 2052
48 Ernst Pijper Hylas 902 1131 2033
49 Yens Van der Pol Suomi 978 1043 2021
50 Ceder Janse Hera 970 1027 1997
51 Jens Groot NOVA 1005 982 1987
52 Kick Verhaal Zaanland 952 1024 1976
53 Troy Daly Startbaan 984 981 1965
54 Dexx Leusink Hera 930 1034 1964
55 Mylo de Koningh Zaanland 937 1022 1959
56 Vincent Bakker Lycurgus 935 1016 1951
57 Seb Zwaga Trias 1031 903 1934
58 Toby Bax Lycurgus 926 993 1919
59 Bjorn Velzeboer Hylas 1040 875 1915
60 Stellan Kroezen Atletiek Abcoude 971 941 1912
61 Tom de Boer AV23 945 962 1907
62 Enzo Kemerink Lycurgus 948 957 1905
63 Stijn van Etten DEM 989 907 1896
64 Felix Milikowski AV23 935 960 1895
65 Silvijn de Ruiter kav Holland 952 925 1877
66 Just Herssevoort Lycurgus 928 928 1856
67 Maurits Bak AV23 971 877 1848
68 Sil Oostveen kav Holland 1010 835 1845
69 Frederik Burger AKU 996 842 1838
70 Julian Bakker Zaanland 877 955 1832
71 Joris le Mair av Castricum 907 922 1829
72 Armin van der Kooij Hylas 805 1011 1816
73 Patryk Bera Haarlemmermeer 977 816 1793
74 Finn Leeuwendaal Lycurgus 905 878 1783
75 Tristan Sas Hollandia 881 899 1780
76 Milo Talen Wieringermeer 1012 765 1777
77 Mitchell Tatan Startbaan 889 877 1766
78 Arda Kievoet DEM 875 883 1758
79 Jarik Loos Phanos 814 941 1755
80 Vesper Blokker av Haarlem 959 793 1752
81 Quinn Hofman Lycurgus 830 888 1718
82 Loek Paree DEM 839 875 1714
83 Thijs van Diemen AKU 827 883 1710
84 Janoah Margaret Hera 768 938 1706
85 Hidde van Lieshout av Castricum 819 880 1699
86 Kevin Schouten Suomi 912 771 1683
87 Tijn de Graaf Startbaan 862 810 1672
88 Mikai Temme Hollandia 715 948 1663
89 Lev Stam Hera 768 886 1654
90 Arjan Wagemaker Hera 795 805 1600
91 Tim van Kessel Hollandia 744 835 1579
92 Thijs Knaap DEM 843 735 1578
93 Dominique Verzijden Startbaan 843 694 1537
94 Gijs Timmerman Startbaan 742 784 1526
95 Thom Snoek AV23 1519 1519
96 Guus Swart SAV 575 902 1477
97 Lieuwe Meindersma AV23 666 796 1462
98 Eray Ozcan Lycurgus 750 597 1347
99 Hugo de Beurs Lycurgus 1333 1333
100 Tijn Vloothuis Hylas 1330 1330
101 Ismael Dahmani Lycurgus 642 675 1317
102 Hugo Carpay Trias 579 713 1292
103 Hugo de Beurs Lycurgus 1238 1238
104 Seth van Mullum Wieringermeer 1230 1230
105 Daan de Haas SAV 599 630 1229
106 Ewan Brinkkemper Zaanland 557 669 1226
107 Thymen Tijsterman Lycurgus 1220 1220
108 Navarro Brama Feniks 1169 1169
109 Nick Mulder Startbaan 1154 1154
110 Roan Hoepel Hylas 1150 1150
111 Tom van Geel DOKEV 1144 1144
112 Andre Hukom Atos 1134 1134
113 Aron Wijnand Hera 1129 1129
114 Tijmen Bakker Hera 728 388 1116
115 Seb Tinga Atletiek Abcoude 1100 1100
116 Ishant Ram AAC 1099 1099
117 Sibren Hoogland Trias 1082 1082
118 Lex Dammen kav Holland 1080 1080
119 Joel Tromp Lycurgus 1078 1078
120 Teis van Oudenallen AKU 597 462 1059
121 Vince de Wit DEM 1053 1053
122 Sven Timmerman Hylas 1025 1025
123 Rufus van Kessel AV23 1010 1010
124 Giel Feenstra Hera 999 999
125 Mels Hondema Lycurgus 985 985
126 Jesse Hom Zaanland 956 956
127 Roberto Rocket Wrigstedt AV23 949 949
128 Jesper Mossing Holsteijn av Castricum 908 908
129 Mauro Brugman Lycurgus 898 898
130 Ruben van Rijn Hera 898 898
131 Camille Klein av Castricum 894 894
132 Jack Hogervorst AKU 884 884
133 Simon de Jong NEA Volharding 879 879
134 Koen Schavemaker Hylas 870 870
135 Daan Scheerder Atletiek Abcoude 869 869
136 Sonny Freeman Phanos 850 850
137 Levi van Wonderen NOVA 844 844
138 Vigo bij de Vaate kav Holland 835 835
139 Dean de Korte NOVA 830 830
140 Jurre Butter DEM 829 829
141 Mik Jongbloed av Castricum 821 821
142 Owen Pankras NEA Volharding 809 809
143 Wail Marghich AAC 789 789
144 Merijn Nagel av Castricum 325 462 787
145 Guido Bakker Lycurgus 777 777
146 Thomas de Jong Atletiek Abcoude 777 777
147 Christiaan Letterie Startbaan 776 776
148 Bas Molenaar Hylas 771 771
149 Aaron Timmer Startbaan 753 753
150 Doede Bardok Feniks 753 753
151 Yuri van Rijswijk AV23 748 748
152 Bram Teengs Suomi 740 740
153 DaniŽl De Flart Startbaan 740 740
154 Willem Bruijn NOVA 728 728
155 Fabian van Holland kav Holland 727 727
156 Musa Stroebel Lycurgus 725 725
157 Bram Kranenburg av Castricum 721 721
158 Lukas Tegelaar Lycurgus 715 715
159 Abel Wit av Castricum 692 692
160 Rinke Veldhoven Atletiek Abcoude 683 683
161 Dhruv Yadav Startbaan 671 671
162 Thijs van Veen Hera 665 665
163 Tije Hagemeijer Lycurgus 655 655
164 Benjamin Smuts Lycurgus 616 616
165 Ewoud Nieuwenhuizen Feniks 614 614
166 Rem Geurts AV23 601 601
167 Jelle de Graaf av Castricum 544 544
168 Aiden Koning Hera 482 482
169 Chris van Nunen Lycurgus 437 437
170 Nassim Amaanan AAC 429 429

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.09.2021