Pupillen competitie 2011
Definitieve individuele klassementen


jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

Jongens mini-pupillen 21 mei 18 juni 2 juli totaal
1 Stan Tool SAV 989 1046 1063 2109
2 Sahid Haddache DEM 880 841 974 1854
3 Wesley Steenbakker Lycurgus 904 939 889 1843
4 Yohannes Hiensch Phanos 873 0 961 1834
5 Robin Mol av Monnickendam 857 892 919 1811
6 Eyoel Hiensch Phanos 852 0 900 1752
7 Jelle Muller Lycurgus 0 810 916 1726
8 Luuk Kooij DEM 705 772 854 1626
9 Bart Hoogmoed Lycurgus 778 764 836 1614
10 Ysan Put Hylas 710 671 897 1607
11 Luc van Ruler Noordkop 760 807 799 1606
12 Ravi Raadgers Noordkop 793 706 765 1558
13 Taufiq Alhassan Feniks 731 673 788 1519
14 Tobias Janssens DEM 651 741 776 1517
15 Kim Alofsen Startbaan 701 0 797 1498
16 Ties Arensman Nea Volharding 679 691 798 1489
17 Jelmer Tiessen Noordkop 721 718 752 1473
18 Tijn Zeeman av Texel 725 731 0 1456
19 Rik Grapendaal Hylas 725 597 716 1441
20 Leandro Ouwehand av Edam 658 638 751 1409
21 Thomas Fructus AV 23 650 649 718 1368
22 Ioann Lobles Noordkop 614 578 700 1314
23 Shane Baars Noordkop 593 604 680 1284
24 Thom Schoorl Lycurgus 466 646 614 1260
25 Finn Blakenburg Lycurgus 714 475 0 1189
26 Sam vd Aar DEM 0 538 609 1147
27 Stefano Pusceddu Atos 441 392 663 1104
28 Thomas Wals Lycurgus 409 515 569 1084
29 Merijn Maas Lycurgus 589 487 0 1076
30 Koen Lith DEM 510 490 561 1071
31 Mike Geel av Wieringermeer 534 495 447 1029
32 Hugo Blankestijn av Castricum 416 583 0 999
33 Emiel Nieuwhof Startbaan 929 0 0 929
34 Martijn Veerhuis AKU 368 0 505 873
35 Axel Homan AAC 0 0 872 872
36 Lucas van Schaffelaar AV 23 0 827 0 827
37 Wouter Groeneweg av Wieringermeer 363 0 432 795
38 Thijs Ligthart av Wieringermeer 402 387 356 789
39 Toon Hooijmaijers Phanos 338 0 447 785
40 Quintin Smit Lycurgus 0 0 752 752
41 Twan Steur SAV 357 339 387 744
42 Morris Witkam AV 23 0 0 730 730
43 Finn Ruijsink Trias 0 715 0 715
44 Sonny Blaas Nea Volharding 332 196 379 711
45 Benjamin Boermans Atos 0 0 681 681
46 Bartho Postma AKU 302 0 349 651
47 Tomasso Bertonasco AV 23 0 619 0 619
48 Stijn Uijttenboogaard Nea Volharding 219 157 337 556
49 Oziel Aguiar DEM 0 0 540 540
50 Brian Wever Nova 0 503 0 503
51 Camiel de Vre Phanos 173 0 321 494
52 Gijs Bakhuijsen AV 23 0 462 0 462
53 Tristan Nijman Nea Volharding 188 173 187 375
54 Joey van der Plas Lycurgus 0 0 346 346
55 Shanti Heijm av Monnickendam 0 0 337 337
56 Lloyd Mol AAC 0 0 323 323
57 Derreck Kenter AKU 0 0 225 225

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 16.07.2011