Pupillen competitie 2011
Definitieve individuele klassementen


jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

Jongens pupillen A2 21 mei 18 juni 2 juli totaal
1 Jesse Edwards AV 23 0 1782 1806 3588
2 Onyema Adigida Startbaan 1694 0 1786 3480
3 Levi Hazes AV 23 0 1731 1674 3405
4 Bastiaan Church Nova 1714 1682 1551 3396
5 Joran Kooij av Castricum 1697 1697 1599 3394
6 Perry Plugge Lycurgus 1596 1689 1675 3364
7 Misan Egbe av Haarlemmermeer 1727 0 1595 3322
8 Bas Hoonhout Nea Volharding 1498 1670 1597 3267
9 Joost Glas Hollandia 1599 1627 0 3226
10 Sil Negenman kav Holland 1624 0 1600 3224
11 Jos Hoogewerf kav Holland 1512 0 1690 3202
12 Jesse Pupping Lycurgus 1535 1655 1466 3190
13 Justin Balm Suomi 1531 1617 1565 3182
14 Boris Hoogervorst kav Holland 1596 0 1584 3180
15 Sem Haan Nea Volharding 1662 1498 1507 3169
16 Casper van den Top Lycurgus 1558 1586 1578 3164
17 Bruno Huijbers AV 23 1543 1589 1551 3140
18 Vincent Buringa Hylas 1590 1467 1371 3057
19 Finn Schmidt Nea Volharding 1538 1469 1496 3034
20 Jay Beelen Trias 1446 1554 1466 3020
21 Oskar Bosgraaf AV 23 1566 1450 1352 3016
22 Dani Veerman av Monnickendam 0 1553 1451 3004
23 Philip van de Beek Phanos 1515 0 1488 3003
24 Michel van den Hoven Trias 1530 1437 1472 3002
25 Remco van Woerkom Startbaan 1514 0 1483 2997
26 Timo Koning kav Holland 1455 0 1525 2980
27 Viktor Bakker Suomi 1419 1519 1458 2977
28 Ide Fokkink Suomi 1400 1492 1476 2968
29 Douk Mirani av Monnickendam 1571 1396 1367 2967
30 Jordi Ouwehand av Edam 1490 1434 1220 2924
31 Noah Baaren TAS 82 1364 1463 1446 2909
32 Bas van Dijk Lycurgus 1370 1453 1451 2904
33 Maarten Quaars kav Holland 1407 0 1496 2903
34 Joran Timmerman Hera 1382 1489 1359 2871
35 Max Laan Hollandia 1416 1448 1423 2871
36 Sem Reijnders av Monnickendam 1413 1456 1315 2869
37 Marijn Wigchert Suomi 1421 1443 1390 2864
38 Olle Bosma Lycurgus 1357 1400 1460 2860
39 Thomas Arensman Nea Volharding 1365 1390 1446 2836
40 Patryk Cieplik Hylas 1350 1478 1337 2828
41 Said Reza Haskemi Suomi 0 1403 1415 2818
42 Mike van Dijk av Haarlem 1424 0 1378 2802
43 Mika Taag kav Holland 1351 0 1442 2793
44 Paul Hootsmans Suomi 1378 1415 1325 2793
45 Tabi Weiland Atos 1353 1423 1250 2776
46 Iwan Lautenschutz av Edam 1431 1335 1289 2766
47 Bart Lauwers kav Holland 1447 0 1314 2761
48 Kim Leiva av Edam 1369 1362 1241 2731
49 Igor Uiterwijk kav Holland 1275 0 1451 2726
50 Julien Karsten Nova 1335 1388 1338 2726
51 Branco Titus Phanos 1442 0 1278 2720
52 Mats Heine Lycurgus 1342 1364 1278 2706
53 Dean Niesten Hera 1303 1393 1276 2696
54 Tom Koopman Noordkop 1262 1292 1361 2653
55 Tati Ignatia Phanos 1328 0 1297 2625
56 Jari Sijtsma av Wieringermeer 1249 1322 0 2571
57 Joep van der Wulp Noordkop 1389 1156 1182 2571
58 Pim Pallada av Haarlemmermeer 1291 1279 1201 2570
59 Abel Westland AV 23 1076 1322 1245 2567
60 Kyle Mossing Nea Volharding 1330 1212 1215 2545
61 Serrano Bouman Feniks 0 1313 1222 2535
62 Ralph Iliohan av Wieringermeer 1213 1316 1207 2529
63 Vince van Dalen Noordkop 1261 0 1232 2493
64 Tijn Pronk kav Holland 1195 0 1296 2491
65 Koen Kroep Suomi 1234 1244 1170 2478
66 Paolo Pantano AAC 1252 1218 1226 2478
67 Jory de Groot av Monnickendam 1203 1266 1171 2469
68 Rudi Waal Lycurgus 1271 0 1196 2467
69 Teun Beers Nova 1227 1236 1214 2463
70 Michiel Lohse av Texel 1107 1270 1186 2456
71 Lucas Tuinier kav Holland 1224 0 1230 2454
72 Soerik Geervliet Noordkop 1272 1180 1105 2452
73 Luca Louwris Feniks 1281 1167 0 2448
74 David Maarleveld Phanos 1184 0 1253 2437
75 Storr Hoek AKU 1110 0 1316 2426
76 Ward Melchers Zaanland 1181 0 1220 2401
77 Paul Foederer AAC 1196 755 1198 2394
78 Marten Voorberg Lycurgus 1155 1227 1052 2382
79 Matthieu Meyer av Aalsmeer 1179 0 1203 2382
80 Seim Mol av Castricum 0 1182 1171 2353
81 Tim Schouten Zaanland 1165 0 1186 2351
82 Jochem Delvaux AV 23 1248 1102 0 2350
83 Steven de Moel Nova 1162 1178 1079 2340
84 Tjeerd Kole AV 23 1106 1219 0 2325
85 Thijs Noorloos Lycurgus 1397 917 0 2314
86 Jasper Luyt Hera 1152 1136 1016 2288
87 Henk Jan van Leeuwen av Aalsmeer 1180 0 1087 2267
88 Timo van Helvoort Phanos 1178 0 1088 2266
89 Luuk Peterse Trias 1022 1137 1127 2264
90 Wessel Oud Hylas 1154 0 1091 2245
91 Maarten Verhoef Startbaan 1206 0 1031 2237
92 Hanke Pijlman av Castricum 1078 0 1140 2218
93 Tijmen Schouws Phanos 1128 0 1090 2218
94 Jarne Kompier av Texel 1102 1097 1103 2205
95 Yarran Brunt Waterland 1086 1097 0 2183
96 Melle Ast AV 23 1047 1105 928 2152
97 Jeroen de Wolf Hylas 1097 1007 988 2104
98 Renzo Spaargaren kav Holland 977 0 1118 2095
99 Tijn Gielen TAS 82 872 1063 1013 2076
100 Lucas Cohen AAC 0 1128 941 2069
101 Rick Brouwer Popkens Atos 0 1085 972 2057
102 Sven Groot av Edam 0 978 1077 2055
103 Bob Visser Startbaan 1056 0 981 2037
104 Jesse Jongerden Hylas 1083 944 861 2027
105 Mart Grafe Zaanland 997 0 1022 2019
106 Thion Glasbergen TAS 82 977 1004 0 1981
107 Kevin Pronk SAV 1184 0 766 1950
108 Kay Schekkerman Hylas 988 927 0 1915
109 Eli Teitler Phanos 934 0 930 1864
110 Luuk Bruins Hollandia 886 969 803 1855
111 Borys Ronkowski AV 23 0 886 944 1830
112 Joep Kneppers Phanos 1115 0 688 1803
113 Daniel Abouseada Feniks 923 873 0 1796
114 Mark Pannekeet av Edam 0 935 717 1652
115 Ming Lie Phanos 1262 0 371 1633
116 Hugo Stuart av Haarlemmermeer 0 0 1542 1542
117 Niels Brinkman Startbaan 751 0 760 1511
118 Sil de Graaf Hollandia 0 0 1469 1469
119 Damian Griekspoor av Haarlemmermeer 1463 0 0 1463
120 David Prins Phanos 747 0 697 1444
121 Gijs Schwarz av Haarlem 1430 0 0 1430
122 Bart Compas SAV 1411 0 0 1411
123 Jeroen Mul kav Holland 759 0 639 1398
124 Jesper van Dam av Aalsmeer 0 0 1389 1389
125 Robin Zut Nova 0 1383 0 1383
126 Milan Weeda Startbaan 1367 0 0 1367
127 Paskal Kluit Phanos 588 0 769 1357
128 Willem van Amsterdam av Castricum 714 0 639 1353
129 Bob Boon Startbaan 0 0 1332 1332
130 Rens Groot Startbaan 1328 0 0 1328
131 Pepijn Graat kav Holland 0 0 1266 1266
132 David Sewnath Startbaan 1247 0 0 1247
133 Matthew Sammels Feniks 0 1240 0 1240
134 Lukas de Ruiter kav Holland 0 0 1221 1221
135 Wouter Okker kav Holland 0 0 1120 1120
136 Timo van Ree Hollandia 1099 0 0 1099
137 Janek Rijke Lycurgus 0 1086 0 1086
138 Rutger Tuerlings Lycurgus 1075 0 0 1075
139 Tijmen Verhoef Startbaan 0 0 1056 1056
140 Quenten Rost NEA Volharding 1046 0 0 1046
141 Dylan Haazelager Trias 0 0 1041 1041
142 Bram de Jong kav Holland 1019 0 0 1019
143 Lars Heijnen Lycurgus 0 1002 0 1002
144 Robin Pronk ARO 88 0 997 0 997
145 Wen Pijpers ARO 88 0 994 0 994
146 Jan van der Meulen av Haarlem 0 0 980 980
147 Jesper Vreugde Hollandia 912 0 0 912
148 Jona Delft Zaanland 0 0 259 259

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 16.07.2011