Pupillen competitie 2011
Defeinitieve individuele klassementen


jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

Meisjes pupillen C 21 mei 18 juni 2 juli totaal
1 Livia Rosenthal Suomi 0 1058 1106 2164
2 Kess Androg Noordkop 1011 976 1109 2120
3 Thyra Terwey NEA Volharding 1040 1055 1041 2096
4 Rosaly Zomerdijk NEA Volharding 940 984 1099 2083
5 Sharon Tol av Edam 1000 1006 1065 2071
6 Ella Mosselman SAV 1049 905 1006 2055
7 Bo van der Aar DEM 1006 999 940 2005
8 Lieke Gerritsen Hollandia 938 974 993 1967
9 Lieke Wehrung AAC 0 902 1055 1957
10 Sanne de Wit av Edam 875 943 1014 1957
11 Marit Bout NEA Volharding 902 861 1020 1922
12 Noah Verduin TAS 82 896 1019 898 1917
13 Dunsi Schuurman Hylas 0 945 954 1899
14 Gwen Broek NEA Volharding 962 922 856 1884
15 Laura Wilde NEA Volharding 928 881 934 1862
16 Alba Sanna DEM 962 801 899 1861
17 Floortje Steen kav Holland 879 0 969 1848
18 Julia Jongejeugd NEA Volharding 817 919 865 1784
19 Nunzia Bos AV 23 0 835 913 1748
20 Meinou Janssen Atos 831 796 900 1731
21 Merel Schilder av Edam 0 838 876 1714
22 Sarah Kopers Zaanland 841 866 757 1707
23 Noa Zand Lycurgus 849 850 810 1699
24 Tessa van der Wulp Noordkop 796 851 846 1697
25 Renske Kamermans Hera 863 723 794 1657
26 Kenza Regter Phanos 730 0 911 1641
27 Kaya Bosman Startbaan 744 0 896 1640
28 Britt Nederveen Hollandia 728 737 854 1591
29 Vera Blank Phanos 715 0 842 1557
30 Rosie Schotvanger av Haarlemmermeer 692 718 822 1540
31 Nina Kruijer Hylas 806 733 0 1539
32 Veronique Bruin av Wieringermeer 776 742 756 1532
33 Fee Mok SAV 0 722 785 1507
34 Marit Kaptein NEA Volharding 734 766 731 1500
35 Nadia Lensen Lycurgus 742 0 755 1497
36 Shenna Miettinen av Castricum 677 626 815 1492
37 Kim Balder Lycurgus 740 751 715 1491
38 Luca Hageman Hera 706 646 780 1486
39 Lieke Middelveen Lycurgus 672 742 737 1479
40 Marit vd Kamp DEM 675 710 759 1469
41 Jade Glas TAS 82 732 734 687 1466
42 Roos Hoff Lycurgus 657 649 783 1440
43 Dagmar Poot NEA Volharding 653 785 304 1438
44 Femke Guit av Edam 0 707 718 1425
45 Kyra Agasi Trias 553 668 747 1415
46 Britt van 't Hoff Nea Volharding 689 666 716 1405
47 Misha Klein DEM 745 590 654 1399
48 Sanne Vermeer Lycurgus 598 722 673 1395
49 Feija Mesman kav Holland 688 0 679 1367
50 Emma Lans Lycurgus 618 642 713 1355
51 Mirte Janssen DEM 643 665 677 1342
52 Simone Schouws Phanos 592 0 701 1293
53 Anna Carnas Trias 634 638 654 1292
54 Marly Butcher TAS 82 555 630 648 1278
55 Eline Couwenberg Waterland 0 652 611 1263
56 Lotte Verdonkschot av Castricum 0 621 633 1254
57 Silvia Bloemendaal Nea Volharding 0 607 646 1253
58 Chiara Linschoten Waterland 0 597 646 1243
59 Isa Oosterhoorn Zaanland 0 644 582 1226
60 Sien Saadat AKU 553 0 644 1197
61 Shevon McGarry Trias 543 0 653 1196
62 Meike Kruijer Nova 0 1188 0 1188
63 Maaike Mathlener Hera 555 600 576 1176
64 Myrthe van Walsum Hera 567 504 604 1171
65 Evi Oosterink Trias 0 559 607 1166
66 Rachel Hoondert AV 23 580 0 560 1140
67 Femke Koning Lycurgus 462 505 622 1127
68 Amber Tuinstra DEM 580 540 542 1122
69 Elisa Babucci NEA Volharding 558 528 533 1091
70 Jinke van de Lageweg Lycurgus 466 0 604 1070
71 Kim Tervoort Trias 529 511 490 1040
72 Frederique Kreffer NEA Volharding 501 474 530 1031
73 Danielle Akker Zaanland 508 0 511 1019
74 Laurine van der Wiele Lycurgus 502 365 505 1007
75 Lisa van de Brink Waterland 0 601 401 1002
76 Cerise Vreedzaam AAC 0 0 991 991
77 Robin Kuller NEA Volharding 480 424 507 987
78 Emma Franssen Waterland 480 461 292 941
79 Lola Nat AV 23 0 854 0 854
80 Kelsey Tuinstra DEM 410 344 411 821
81 Jaylinn Hazel AV 23 0 805 0 805
82 Rianne Montsma av Wieringermeer 0 0 786 786
83 Bodil Maijenburg Hylas 397 381 0 778
84 Youssra Salamat NEA Volharding 754 0 0 754
85 Julia Boermans Atos 0 0 726 726
86 Yasmine Akhogjam NEA Volharding 723 0 0 723
87 Christina Battifoglia Phanos 721 0 0 721
88 Xenne Namink Waterland 0 0 712 712
89 Lune Reinders av Haarlemmermeer 694 0 0 694
90 Jasmin Bennani Atos 0 0 651 651
91 Alyssa Awad Startbaan 647 0 0 647
92 Wieke Rotteveel Phanos 0 0 634 634
93 Jill van Tilborg AV 23 0 0 626 626
94 Kim Kok NEA Volharding 617 0 0 617
95 Laila Amrani DEM 0 611 0 611
96 Eva Langman Phanos 587 0 0 587
97 Tess Smit Lycurgus 563 0 0 563
98 Donna Bosscha kav Holland 0 0 540 540
99 Danique van Vuure Zaanland 529 0 0 529
100 Demi Vos DEM 0 419 0 419
101 Mara de Bruijn NEA Volharding 417 0 0 417
102 Lisa Kok NEA Volharding 375 0 0 375
103 Eline Sewnath Startbaan 315 0 0 315
104 Lotte Souer 304 0 0 304
105 Morgane den Uyl Startbaan 272 0 0 272
106 Milla Louwris Feniks 0 231 0 231

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 16.07.2011