Pupillen competitie 2011
Definitieve individuele klassementen



jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

Meisjes pupillen B 21 mei 18 juni 2 juli totaal
1 Afra Jiya Atos 1420 1453 1447 2900
2 Tosca van der Flier Hera 1397 1402 416 2799
3 Mirre Gielen TAS 82 1142 1361 1193 2554
4 Nienke Madderom Trias 1192 1130 1267 2459
5 Robina Negenman kav Holland 1222 0 1195 2417
6 Fay Witte kav Holland 1048 0 1314 2362
7 Tessa de Jong av Edam 1110 1220 1132 2352
8 Fabienne Muller Lycurgus 1077 1037 1267 2344
9 Sarah van Ekeris kav Holland 1108 0 1233 2341
10 Yael Prenger AV 23 1180 1154 1127 2334
11 Denise Overweel AV 23 1167 1160 1164 2331
12 Yvonne van den Eeckhout Suomi 1123 1052 1181 2304
13 Lizette Doodeman Nova 1088 1034 1195 2283
14 Frederique Kox Lycurgus 1141 1134 1126 2275
15 Lysanne Zaal Hera 1139 1106 1084 2245
16 Iris van der Meer Lycurgus 1127 1107 1113 2240
17 Sacha Schenk av Wieringermeer 1054 0 1179 2233
18 Mara Cotterink Lycurgus 1008 0 1221 2229
19 Deborah Leguit DEM 1074 1048 1149 2223
20 Jip de Waard Trias 1043 1056 1167 2223
21 Roos Molenaar av Edam 1119 1095 1054 2214
22 Nikki Taag kav Holland 1021 0 1191 2212
23 Britt Rodenburg Lycurgus 1043 1102 1095 2197
24 Iris Croux Trias 957 1128 0 2085
25 Pleunie Burgering Trias 1036 1038 963 2074
26 Irene Baars Noordkop 977 1046 1020 2066
27 Roos Doorson Atos 1030 977 1034 2064
28 Samantha Frinking Lycurgus 944 857 1117 2061
29 Lieke ten Wolde AV 23 0 1047 1003 2050
30 Willeke Vink av Edam 822 1008 1032 2040
31 Emmelie Klooster Waterland 1004 1033 984 2037
32 Ezinwa Geoffrey Atos 0 985 1047 2032
33 Tess van Onna AV 23 986 1040 914 2026
34 Robin van Veen Hera 989 946 1030 2019
35 Nora Verweij Hylas 1011 0 1002 2013
36 Joelle Wagemaker SAV 1033 0 973 2006
37 Marieke Eleveld Feniks 967 1001 0 1968
38 Quinty Siepe Hollandia 943 868 1021 1964
39 Anisha Kanhai Startbaan 963 0 1000 1963
40 Lisa Church Nova 855 907 1051 1958
41 Hannah van Leeuwen Phanos 957 0 997 1954
42 Yvonne Schokker av Edam 824 941 1001 1942
43 Anne Zonneveldt Lycurgus 933 0 1008 1941
44 Dana Dullemand AV 23 979 934 959 1938
45 Francis van Rookhuizen NEA Volharding 1001 880 920 1921
46 Emilie Jacques Nea Volharding 0 926 981 1907
47 Cindy ten Have Noordkop 938 861 956 1894
48 Nadia Willemse DEM 933 958 935 1893
49 Mila Kneefel DEM 964 0 927 1891
50 Megan Corzillius Zaanland 861 898 991 1889
51 Annika Klooster Waterland 895 856 939 1834
52 Suzanne de Wit Noordkop 908 841 921 1829
53 Ramona de Boer DEM 913 913 892 1826
54 Julia Cramer vd Boogaart Startbaan 940 0 885 1825
55 Lara de Boer Lycurgus 0 820 1002 1822
56 Lianne Runderkamp av Edam 816 920 901 1821
57 Britt Graaff Hollandia 0 900 907 1807
58 Rosa Kuin Hera 765 880 911 1791
59 Luna Bakker Hera 789 915 874 1789
60 Noa Stoop Hylas 893 896 0 1789
61 Chimene Schuurman Zaanland 810 792 952 1762
62 Mellani Goezinnen Nea Volharding 879 875 754 1754
63 Lisa Pallada av Haarlemmermeer 743 752 997 1749
64 Isis Jansen Hylas 786 797 933 1730
65 Anna Tol av Edam 828 874 844 1718
66 Mette Noldes Atos 774 809 901 1710
67 Bo Runderkamp av Edam 712 793 906 1699
68 Kee van der Gerven Atos 711 823 875 1698
69 Julie Eikelenboom Lycurgus 914 777 0 1691
70 Lensa Said av Castricum 837 0 847 1684
71 Noelle Naciri Phanos 818 0 866 1684
72 Floor Kaagman Lycurgus 691 736 912 1648
73 Ella Cramer vd Boogaart Startbaan 784 0 859 1643
74 Mei Qi Janssen Lycurgus 783 779 860 1643
75 Noa de Moel TAS 82 787 847 793 1640
76 Yoelle Schade van Westrum DEM 778 716 859 1637
77 Ilse Boon AAC 801 771 828 1629
78 Demi Kunne SAV 764 831 790 1621
79 Luca Muller Hollandia 753 748 856 1609
80 Annika Boogaard SAV 789 803 713 1592
81 Allison v Ophem Hollandia 779 808 0 1587
82 Nova Grimminck Zaanland 765 822 0 1587
83 Anna Zuiderduin Suomi 697 0 880 1577
84 Britt van de Berg Nova 635 0 937 1572
85 Merel van Diepen Lycurgus 782 0 790 1572
86 Kylie Kroon av Edam 813 758 0 1571
87 Anne Mooijer av Edam 777 761 789 1566
88 Britt Laan Hollandia 733 829 0 1562
89 Zoe Themen Feniks 742 795 716 1537
90 Esmee van der Wal Lycurgus 786 746 0 1532
91 Josephine Bockstael av Haarlemmermeer 584 618 911 1529
92 Sarah Stoop Nova 722 634 804 1526
93 Kara Zwagemaker SAV 736 553 770 1506
94 Sophie van Assema NEA Volharding 708 591 785 1493
95 Mijntje Kooij Zaanland 784 691 698 1482
96 Britt de Niet Hera 692 724 757 1481
97 Mireille Ligthart Nova 696 0 761 1457
98 Emma Bakker Phanos 680 0 765 1445
99 April Toebak Hylas 458 694 747 1441
100 Anouk Edwards van Muijen AAC 672 662 740 1412
101 Karin Mollee Lycurgus 701 0 696 1397
102 Rosalinde Wuck Nea Volharding 719 674 676 1395
103 Anick Willems Phanos 708 0 674 1382
104 Chiara Schram DEM 699 669 0 1368
105 Luna Brasser AV 23 680 683 0 1363
106 Giulia Pipolo Feniks 703 654 0 1357
107 Amma Dijkman Lycurgus 654 661 0 1315
108 Emma van Bemmel Noordkop 629 596 0 1225
109 Lisa Genet Trias 0 0 1168 1168
110 Stella Huikeshoven Atos 433 0 722 1155
111 Noushhka Karlas Zaanland 506 590 563 1153
112 Bo-Zara Winkel Startbaan 0 0 1145 1145
113 Rachel Kruis AKU 920 0 196 1116
114 Sanne Gerritse AKU 374 0 725 1099
115 Naomi Verhoef av Aalsmeer 1069 0 0 1069
116 Nienke van Dok av Aalsmeer 0 0 1019 1019
117 Jet Saadat AKU 493 0 521 1014
118 Tamia van Waveren av Monnickendam 0 371 640 1011
119 Hannah van Harmelen Phanos 0 0 1006 1006
120 Madeleine Hooijmaijers Phanos 651 0 352 1003
121 Laura Lodder kav Holland 965 0 0 965
122 Pleun Heerschop kav Holland 939 0 0 939
123 Esther Schut AKU 412 0 523 935
124 Nienke Korthof Hollandia 0 0 920 920
125 Emma van den Boom Hylas 0 0 909 909
126 Romée Kooijman AKU 909 0 0 909
127 Laura van den Heuvel Atos 0 0 889 889
128 Frederique Hoogland Feniks 0 0 867 867
129 Fleur Hoogervorst AV 23 0 856 0 856
130 Rina Engel AV 23 0 841 0 841
131 Marit van Dam Trias 0 0 837 837
132 Frederique Winter Feniks 820 0 0 820
133 Sabine Schaaper DEM 0 805 0 805
134 Leona Homan AAC 0 0 803 803
135 Lissa van der Helm kav Holland 0 0 802 802
136 Emma Dijkman Lycurgus 0 0 720 720
137 Luza Roos Cordes Zaanland 616 0 0 616
138 Noëlla Akkari AKU 562 0 0 562
139 Milla Sterk Zaanland 540 0 0 540
140 Sem Kwint av Haarlemmermeer 481 0 0 481
141 Chloe Schekkerman Hylas 0 358 0 358

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 168.07.2011