Pupillen competitie 2011
Definitieve individuele klassementen


jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

Meisjes mini-pupillen 21 mei 18 juni 2 juli totaal
1 Lara Smits Noordkop 837 882 1063 1945
2 Selina Mulder Noordkop 936 0 953 1889
3 Bente Madderom Trias 0 893 928 1821
4 Sanne van der Griend Hollandia 718 0 836 1554
5 Femke Wabeke Nova 0 754 798 1552
6 Anna Jebose AAC 754 750 686 1504
7 Isabel van den Berg Startbaan 729 0 762 1491
8 Lara Vens AAC 733 744 724 1477
9 Sophie van Ekeris kav Holland 628 0 796 1424
10 Eva Hoogewerf kav Holland 607 0 803 1410
11 Sterre Leider Feniks 658 625 728 1386
12 Eline Witte Hera 662 542 703 1365
13 Danila Blokzijl Lycurgus 649 703 0 1352
14 Danique Schram DEM 584 679 655 1334
15 Mare Walta DEM 575 718 0 1293
16 Noa Koning kav Holland 590 0 678 1268
17 Femke Eleveld Feniks 525 597 661 1258
18 Corina Schoorl Suomi 573 528 636 1209
19 Anna van de Kamp DEM 523 570 631 1201
20 Jolijn van 't Hoff SAV 539 0 649 1188
21 Zoe Keasberry Lycurgus 356 554 634 1188
22 Eline Udo Startbaan 522 0 631 1153
23 Kim Vogt AAC 458 552 597 1149
24 Lara Wester Startbaan 503 0 581 1084
25 Vera Steding Lycurgus 535 511 514 1049
26 Nena Schuijt av Castricum 522 520 501 1042
27 Yentel Fictorie Phanos 437 0 515 952
28 Marit Schoemaker ARO 88 453 285 488 941
29 Kiki Pijlman av Castricum 442 0 485 927
30 Valerie Hagnauer Lycurgus 395 397 501 898
31 Tamara Schenk av Wieringermeer 414 0 447 861
32 Marieke Glorie DEM 347 407 439 846
33 Chantal den Turk AV 23 340 387 450 837
34 Erin van Alten AAC 0 388 409 797
35 Sofie bruintjes Lycurgus 225 360 385 745
36 Samira Rookhuizen NEA Volharding 254 353 383 736
37 Roanna Geleijn av Aalsmeer 346 0 362 708
38 Pien Kramer Lycurgus 314 393 0 707
39 Tara Koomen SAV 290 0 408 698
40 Nicole den Turk AV 23 328 323 368 696
41 Nadesh Liefhebber Trias 0 331 338 669
42 Shanti Heijm av Monnickendam 318 349 0 667
43 Ayana Heijm av Monnickendam 214 408 158 622
44 Eva Bak NEA Volharding 0 0 572 572
45 Kyra Laan Hollandia 0 0 542 542
46 risje van Dongen Phanos 525 0 0 525
47 Nathalie van Mil kav Holland 0 0 503 503
48 Tania Willemse DEM 191 217 268 485
49 Isa Schram DEM 103 203 218 421
50 Sofie Nes Trias 405 0 0 405
51 Sarah Schouten NEA Volharding 383 0 0 383
52 Cecilia Giacoppo AV 23 0 0 295 295
53 Francesca Gerecsey av Monnickendam 295 0 0 295
54 Amy Driesse Hylas 264 0 0 264
55 Mila Kooijman AKU 115 0 0 115
56 Isabella de Graaf DEM 0 1 0 1

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 16.07.2011