Pupillen competitie 2011
Definitieve individuele klassementen


jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

Jongens pupillen C 21 mei 18 juni 2 juli totaal
1 Luca van Diepen Hera 1250 1232 1378 2628
2 Kian Macnack DEM 0 1266 1308 2574
3 Jeff Tesselaar Hera 1081 1155 1306 2461
4 Kalle Veldhuisen av Castricum 1058 1229 1197 2426
5 Collin Geugjes Nea Volharding 1212 1197 0 2409
6 Ryan van der Jagt Hollandia 1126 1090 1251 2377
7 Seb Wals Waterland 1178 1065 1161 2339
8 Sebastiaan Bonte Lycurgus 1044 1163 1156 2319
9 Skip Bakker Noordkop 1184 1130 1100 2314
10 Seb van Schelven kav Holland 1105 0 1193 2298
11 Brent Schavemaker Suomi 0 1080 1192 2272
12 Nick Andringa DEM 1076 1114 1154 2268
13 Jesse Brouwer Popkens Atos 0 1081 1183 2264
14 Kick Plugge Lycurgus 0 1146 1097 2243
15 Tobias Vrolijk av Castricum 1052 1182 1036 2234
16 Graeme ít Hoen av Aalsmeer 1027 0 1201 2228
17 Quinn Visser Hylas 1080 1087 1141 2228
18 Joshua Bisseker AV 23 0 1027 1171 2198
19 Milan ten Hacken Suomi 1058 0 1137 2195
20 Wouter Bracke kav Holland 1045 0 1134 2179
21 Milan Bouwer Hylas 873 1059 1093 2152
22 Koen Grapendaal Hylas 1140 926 984 2124
23 Sidate Seck Feniks 1034 968 1076 2110
24 Gijs Dekker Hylas 0 1018 1082 2100
25 Mike van Sleeuwen Suomi 1010 1015 1076 2091
26 Daniel Wesselo Phanos 946 0 1082 2028
27 Erik Rademakers Nova 1010 971 1014 2024
28 Ivar Schuijt av Castricum 1004 979 1001 2005
29 Kay Veerman av Monnickendam 982 1003 977 1985
30 Mike Wortel Trias 0 897 1077 1974
31 Siem Bosch av Haarlemmermeer 874 945 1028 1973
32 Yannick Jong SAV 908 845 1003 1911
33 Jim Dingemanse AV 23 0 928 976 1904
34 Stan Lucassen Atos 888 997 850 1885
35 Samuel Wilhelm AV 23 916 739 957 1873
36 Rick Schuurman AKU 865 0 985 1850
37 Wessel Mooij av Castricum 911 844 911 1822
38 Dylan Adriaansen Noordkop 885 831 935 1820
39 Tom Obdam Hollandia 942 877 868 1819
40 Julian Jonkmans AV 23 869 825 930 1799
41 Justin Dijkstra Hylas 847 823 935 1782
42 Lars Buhrs av Edam 825 860 916 1776
43 Dennis Alberts Atos 827 794 933 1760
44 Selle Pupping Lycurgus 818 858 888 1746
45 Kay Ruiter SAV 803 691 933 1736
46 Jasper van de Wetering Lycurgus 694 854 862 1716
47 Felipe Mioch AV 23 0 750 900 1650
48 Oscar Sanders av Castricum 794 0 845 1639
49 Wassim Beloum Lycurgus 0 833 784 1617
50 Jerry Bartels Lycurgus 737 776 839 1615
51 Joost van Oers av Wieringermeer 778 674 824 1602
52 Jasper Zijlstra Lycurgus 728 858 0 1586
53 Mees Offerhof Hollandia 843 699 741 1584
54 Enar Bas av Monnickendam 751 0 827 1578
55 Kenneth Celie AKU 815 0 748 1563
56 Fabian Smits Feniks 559 689 841 1530
57 Nout Heine Lycurgus 667 794 643 1461
58 Bryan Wassenaar DEM 689 668 750 1439
59 Koen Haanappel Trias 610 529 820 1430
60 Job Callenbach Suomi 0 669 726 1395
61 Lourens Louwerse Startbaan 581 0 805 1386
62 Danny den Os Lycurgus 651 601 721 1372
63 Tom Bloemers Suomi 0 562 799 1361
64 Yoa Kiel Lycurgus 668 680 628 1348
65 Kamal El Amrani SAV 609 566 693 1302
66 Cas den Braber av Haarlemmermeer 568 0 726 1294
67 Colin Laan Hollandia 504 607 634 1241
68 Isar Overes AKU 0 0 1236 1236
69 Ian Helderman Lycurgus 596 0 553 1149
70 Lario Sedic AV 23 0 0 1149 1149
71 Hidde Mollee kav Holland 1118 0 0 1118
72 Romke van Dam av Haarlem 0 0 1095 1095
73 Sam Cremers kav Holland 0 0 1090 1090
74 Sjors Rumping DEM 0 513 568 1081
75 Dennis Dullemond AV 23 478 385 541 1019
76 Finnian Borst av Monnickendam 631 334 375 1006
77 Lars Tervoort Trias 498 498 507 1005
78 Daan van Dorp Hylas 500 443 466 966
79 Daniel ten Kate Startbaan 944 0 0 944
80 Dries Boermans Phanos 0 0 944 944
81 Max Coevert Hera 387 396 547 943
82 Floris Molenaar Lycurgus 452 476 0 928
83 Jasper Bookelman Waterland 926 0 0 926
84 Lukas Vijn Lycurgus 398 0 525 923
85 Raul Tophoff Trias 892 0 0 892
86 Bjorn v Amsterdam Nea Volharding 0 842 0 842
87 Ole van Tiel Trias 841 0 0 841
88 Richard Kenter AKU 0 0 841 841
89 Dante Hussain Waterland 0 800 0 800
90 Lars de Haan SAV 789 0 0 789
91 Stan van der Griendt Suomi 714 0 0 714
92 Ilja Zevenhek AV 23 0 708 0 708
93 David Ensel AV 23 0 703 0 703
94 Vincent de Rooij Hylas 0 0 689 689
95 Jeroen Out av Haarlem 668 0 0 668
96 Quinten Reuvekamp AKU 643 0 0 643
97 Demy de Wit Phanos 596 0 0 596
98 Manuel Leeuwerik AKU 596 0 0 596
99 Quinten Oldenhove AV 23 0 581 0 581
100 David van Tuinen av Haarlem 577 0 0 577
101 Lucas van Rijn Nova 0 569 0 569
102 Jonne Rijkhoff ARO 88 562 0 0 562
103 Adam Gerecsey av Monnickendam 438 0 0 438
104 Justus Geuzebroek kav Holland 403 0 0 403
105 Yari Koot Trias 0 0 379 379
106 Stan Groen AV 23 375 0 0 375

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 16.07.2011