Pupillen competitie 2011
Definitieve individuele klassementen


jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

Meisjes pupillen A2 21 mei 18 juni 2 juli totaal
1 Lisanne Schoonebeek av Castricum 1765 1792 1571 3557
2 Sophie Jebose AAC 686 1762 1693 3455
3 Didi Wals Waterland 1696 1709 1505 3405
4 Merit Schuurman AAC 1644 1614 1545 3258
5 Melanie Dirker Noordkop 1575 1579 1450 3154
6 Kiki Rozemeijer Suomi 1497 1605 1477 3102
7 Annerice Bakker Phanos 1585 0 1506 3091
8 Tessa de Ruiter AV 23 1537 1525 1463 3062
9 Anke Schoen TAS 82 1565 0 1474 3039
10 Pauline Hondema Lycurgus 1315 1619 1370 2989
11 Marit Vorstman AAC 1510 1464 1375 2974
12 Bregje Dekker Nova 1436 1487 1485 2972
13 Puck de Waard Trias 1456 1510 1339 2966
14 Eline Schade van Westrum DEM 1480 1453 1325 2933
15 Jennifer Tuijp av Edam 1568 1362 0 2930
16 Mieke Smit av Edam 1515 1398 1351 2913
17 Jane Runderkamp av Edam 1535 1357 1263 2892
18 Emma de Koning Lycurgus 1410 1444 1447 2891
19 Teuntje Hopman Trias 1428 0 1456 2884
20 Anouk Schoute Lycurgus 1426 1434 1315 2860
21 Lotte Runia SAV 1358 1472 1379 2851
22 Judie Jonker Hera 1382 1453 1274 2835
23 Isa Raadgers Noordkop 1397 1399 1435 2834
24 Evelien Bouma Hylas 1249 1426 1407 2833
25 Pascalle van Westerop av Castricum 1392 1416 1258 2808
26 Amina Schellekens Phanos 1362 0 1441 2803
27 Kayleigh Bok Hollandia 1371 1403 1387 2790
28 Fleur Chattillon Hera 1433 1325 1271 2758
29 Nina van Luijn Nea Volharding 1376 1380 1215 2756
30 Gitte Schelfhout Hera 1367 1378 1311 2745
31 Rosa Bronsdijk av Edam 1393 1344 1307 2737
32 Aisha Hamidi Phanos 1387 0 1340 2727
33 Shanna Mol Lycurgus 1355 1366 1238 2721
34 Lisa Mooijer av Edam 1451 1245 1266 2717
35 Maartje van der Thiel SAV 1441 958 1276 2717
36 Sarah Dekker Trias 1286 1431 1281 2717
37 Anouk de Niet Hera 1373 1342 1145 2715
38 Marit Schouwstra AAC 1326 1383 1266 2709
39 Vanity Klarenbeek Zaanland 1358 1344 1275 2702
40 Lotte de Boer av Edam 1442 1259 1186 2701
41 Coosje Boom Trias 1391 1307 1228 2698
42 Mira Mioch AV 23 1339 1323 1359 2698
43 Kim vd Aar DEM 1338 1283 1354 2692
44 Isis Beentjes DEM 1377 0 1305 2682
45 Sofie Ooteman Phanos 1332 0 1346 2678
46 Joyce van Kan kav Holland 1319 0 1328 2647
47 Merel Kouwenhoven Hera 1400 0 1240 2640
48 Manon Buter TAS 82 1293 1341 1131 2634
49 Ilse Zonneveld Atos 1284 1326 1183 2610
50 Mette Volkers Hylas 1322 1275 1237 2597
51 Michelle van Dorth Hylas 1269 1325 1202 2594
52 Yasmine Schilder av Edam 1328 1261 1259 2589
53 Lindy van der Wouden Hollandia 1257 1330 1156 2587
54 Britt Agasi Trias 1296 1288 1222 2584
55 Kim de Lange Suomi 1258 1313 1263 2576
56 Monique Schoen av Wieringermeer 0 1410 1156 2566
57 Quinty Welling Atos 1237 1299 1073 2536
58 Esmee de Jong Trias 1217 1307 1159 2524
59 Bente Reus SAV 1260 0 1238 2498
60 Sterre de Vreng Hollandia 1214 1282 1103 2496
61 Isa Korsen Suomi 1243 1243 1061 2486
62 Nikki van Wees Nea Volharding 1277 1205 1119 2482
63 Femke Sikkink SAV 1203 1277 1181 2480
64 Noa Zoon Noordkop 1225 1234 1181 2459
65 Diewertje van Kampen Hollandia 780 1296 1149 2445
66 Britt Stammes nova 1291 471 1149 2440
67 Rianne Klooster Waterland 868 1287 1147 2434
68 Lotte van Diepen SAV 1145 1288 1082 2433
69 Frederica Mastracchi Manes AV 23 0 1254 1169 2423
70 Noa Butter NEA Volharding 1232 0 1188 2420
71 Rosanne Sier av Edam 1256 1156 1109 2412
72 Dannique Meerstra Hollandia 1129 1272 1072 2401
73 Jael Aalbers Atos 1163 1237 1068 2400
74 Inger van Dok av Aalsmeer 1244 0 1146 2390
75 Noa Hoondert AV 23 1148 1239 1075 2387
76 Chiara Sanna DEM 1247 1118 1133 2380
77 Evelyn Vletter Nea Volharding 1218 1141 1078 2359
78 Sarah Visser av Edam 0 1163 1195 2358
79 Lydia van Dijk kav Holland 1179 0 1158 2337
80 Sophie Linotte Suomi 0 1183 1153 2336
81 Cherida Huis in 't Veld Suomi 1180 1155 1092 2335
82 Zoe Lynn de Vries Noordkop 1156 0 1179 2335
83 Chantionne Blomont Nea Volharding 1161 1148 1050 2309
84 Jikke Valk Zaanland 1142 1155 806 2297
85 Lieve Butter Lycurgus 1147 0 1124 2271
86 Sandrine Wieser Phanos 1098 0 1169 2267
87 Eline Verweij Startbaan 1089 0 1169 2258
88 Allisha Schouten Nea Volharding 1141 1091 921 2232
89 Anouk Koppies SAV 1103 0 1122 2225
90 Francis Karsten Hollandia 1048 1168 1054 2222
91 Eline Runderkamp av Edam 1154 1043 1065 2219
92 Sophie van den Berg TAS 82 1088 1121 0 2209
93 Leonie Wierenga SAV 1140 1066 0 2206
94 Indy Post Suomi 1070 1134 939 2204
95 Yanika Einholz kav Holland 1088 0 1113 2201
96 Maartje Geuzebroek kav Holland 1141 0 1059 2200
97 Silvia Alberts Atos 961 1137 1058 2195
98 Imre Hoole Trias 1104 0 1047 2151
99 Lisanne de Wilde Hylas 1006 1109 1031 2140
100 Maartje van Diest av Haarlemmermeer 1077 0 1036 2113
101 Amber Kunne SAV 1089 1021 922 2110
102 Charissa van Bakel av Haarlemmermeer 1166 0 944 2110
103 Rosie Kroon av Edam 1035 1061 0 2096
104 Bente Schonewille Hera 1064 1030 907 2094
105 Anne Kuperus av Haarlem 875 0 1213 2088
106 Djura Bakker DEM 1004 1058 1023 2081
107 Luna Kok Nea Volharding 1029 1047 890 2076
108 Nynke Kabel Lycurgus 0 1059 1005 2064
109 Dagmar Smit kav Holland 999 0 1052 2051
110 Sandra Uijttenboog Nea Volharding 0 1080 969 2049
111 Silke Ebels av Castricum 979 1067 871 2046
112 Inge van Dijk AAC 1024 0 1003 2027
113 Bibi te Loo Waterland 1066 0 945 2011
114 Eva Rijnsent av Wieringermeer 1055 0 906 1961
115 Hilary van Thienen kav Holland 996 0 901 1897
116 Laura Appelman SAV 935 926 950 1885
117 Vera Pollmann Phanos 975 0 908 1883
118 Isabelle Klap Lycurgus 966 893 906 1872
119 Fien Winter Phanos 1004 0 865 1869
120 Eline Hilbers kav Holland 854 0 998 1852
121 Joy Muller Hollandia 901 910 869 1811
122 Maaike Uijttenboogaard NEA Volharding 908 898 901 1809
123 Kirsten Heemskerk AKU 956 0 836 1792
124 Annemarijn de Jong av Wieringermeer 836 933 788 1769
125 Iris Molenaar av Edam 875 862 0 1737
126 Tamara van Lingen AKU 889 0 839 1728
127 Margje Horning Atos 837 832 0 1669
128 Anouk Bakker SAV 880 778 0 1658
129 Sanne Oosterhoorn Zaanland 0 894 755 1649
130 Erika Sanozidis AKU 756 0 749 1505
131 Roos Klaver Trias 1381 0 0 1381
132 Kaylee van de Spek av Haarlemmermeer 1321 0 0 1321
133 Anne Yaska Zaanland 0 1291 0 1291
134 Clea Gunn AAC 0 0 1290 1290
135 Thirza Matilda Phanos 0 0 1271 1271
136 Juul Ijlstra Trias 1252 0 0 1252
137 Dione van Wijk Lycurgus 533 549 689 1238
138 Denise Some AAC 0 0 1237 1237
139 Marcela Adjape av Aalsmeer 0 0 1236 1236
140 Lot van Egdom av Haarlemmermeer 0 0 1229 1229
141 Gerritsen Famke av Aalsmeer 1200 0 0 1200
142 Suza Zeegers Atos 0 0 1176 1176
143 Gayle Lutchman AKU 1164 0 0 1164
144 Famke Gerritsen av Aalsmeer 0 0 1157 1157
145 Puck Heerschop kav Holland 1130 0 0 1130
146 Oumaima Lachraa AAC 0 0 1103 1103
147 Indina de Boer Atos 0 0 1032 1032
148 Carmen Kooij Waterland 0 0 1020 1020
149 Anneroos de Boer Atos 0 0 961 961
150 Camile van Harmelen Phanos 0 0 946 946
151 Yvonne Karregat av Edam 940 0 0 940
152 Lisanne van Veenen av Castricum 0 0 928 928
153 Rosalie Zonneveld TAS 82 911 0 0 911
154 Eva Sonke Phanos 0 0 878 878
155 Renée van Hoek AKU 876 0 0 876
156 Evy Pepping av Castricum 830 0 0 830
157 Lieve Tazelaar Hylas 809 0 0 809
158 Babette vd Sluijs Hylas 671 0 0 671

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 1608.07.2011