Pupillen competitie 2011
Definitieve individuele klassementen


jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

Jongens pupillen B 21 mei 18 juni 2 juli totaal
1 Marnix Kolkman av Edam 1604 1566 1597 3201
2 Tomas Plokhotniuk Atos 1537 1511 1488 3048
3 Harm Janssens DEM 1369 1421 1482 2903
4 Egbe Toju av Haarlemmermeer 1384 0 1489 2873
5 Job Geerds AV 23 1401 0 1424 2825
6 Jochem van Dijk Dokev 1371 1438 1311 2809
7 Jeroen van het Hof NEA Volharding 1439 1339 1351 2790
8 Jelle Schaap DEM 1351 1426 1362 2788
9 David Hoogewerf kav Holland 1397 0 1338 2735
10 Diede Mieras AV 23 0 1364 1330 2694
11 Stein Liefhebber Trias 0 1319 1327 2646
12 Tijs Haanappel Trias 1302 1312 1020 2614
13 Tim van der Vlies av Aalsmeer 1277 0 1280 2557
14 Jelle Hooijberg av Edam 1140 0 1373 2513
15 Romello Christiaan Hera 1230 1265 1209 2495
16 Tijmen Jansen Dokev 1227 1267 1014 2494
17 Koen Hoedjes Hera 1101 1218 1271 2489
18 Mathijs van den Top Lycurgus 1223 1263 1181 2486
19 Jens Oosterink Trias 1221 1211 1252 2473
20 Dante Pusceddu Atos 1224 0 1242 2466
21 Jasper Koertse av Texel 0 1253 1213 2466
22 Pieter Maarse Startbaan 1163 0 1295 2458
23 Justin Groot Hylas 1000 1223 1197 2420
24 Perre Schmidt NEA Volharding 1255 0 1163 2418
25 Quin Vlak av Edam 1128 1176 1240 2416
26 Enzo Meerstra Hollandia 1142 1215 1195 2410
27 Izaak Nauta Phanos 1142 0 1208 2350
28 Yannick Hageman Hera 1168 1136 1160 2328
29 Wietze Kuyl Trias 1107 1114 1195 2309
30 Daan van Meerendonk Lycurgus 1064 1127 1181 2308
31 Bram Fenne AV 23 1124 1176 0 2300
32 Jelmer de Graaf kav Holland 1152 0 1146 2298
33 Nick Ebbelaar Lycurgus 1013 1076 1209 2285
34 Rowan Tuinstra DEM 1092 1193 994 2285
35 Karsten de Roo Hylas 1160 1098 0 2258
36 Bram Klap Lycurgus 0 1089 1167 2256
37 Quinten van Delft Hollandia 1090 1139 1035 2229
38 Nils Rabboljee Dokev 1045 1086 1130 2216
39 Noah Baltus Hollandia 0 1009 1197 2206
40 Tenko van der Kuip Phanos 1019 0 1178 2197
41 Yoursi Nait Aicha NEA Volharding 1056 1073 1122 2195
42 Tijn Verkerk Hollandia 1083 1008 1110 2193
43 Sirito Mathijssen AAC 1047 1081 1098 2179
44 Ian Goes Hollandia 1097 1081 939 2178
45 Aris Beers Nova 0 1166 1001 2167
46 Frank de Groot Atos 1043 1117 1009 2160
47 Tim Buschman Dokev 1105 1051 826 2156
48 Jim Goes Hollandia 1075 1063 1077 2152
49 Sijvert Commandeur Trias 978 0 1174 2152
50 Amanuel Hensen Hera 952 1080 1065 2145
51 Anders Hoek AKU 1121 0 1023 2144
52 Arjan Schoorl Suomi 1035 1109 943 2144
53 Sam Reukers av Edam 929 1015 1120 2135
54 Casper Peterse Trias 1072 1059 1048 2131
55 Ali van Beek Barakat av Monnickendam 0 1106 1006 2112
56 Ties van het Riet Hylas 1055 1045 0 2100
57 Sam van Dijk Lycurgus 1026 989 1056 2082
58 Lex Brinkman Startbaan 957 0 1111 2068
59 Bink Haakman Hollandia 1054 0 1006 2060
60 Jens Hierck Hera 1000 1041 0 2041
61 Lucas Breuker AV 23 993 1046 928 2039
62 Job Zandberg DEM 953 1025 1011 2036
63 Cody Bakker Nea Volharding 979 1006 1028 2034
64 Piet van Vuuren DEM 976 1018 1008 2026
65 Jesse de Graaff kav Holland 970 0 1044 2014
66 Jelle Wittink Hylas 799 998 1012 2010
67 Thierno Bah Feniks 1043 959 922 2002
68 Joeij Chin-Fo-Sieeuw Atos 974 979 1014 1993
69 Mart Kikkert av Texel 1027 957 965 1992
70 Lex van Honschoten kav Holland 931 0 1033 1964
71 Jens van der Eijk kav Holland 718 0 1225 1943
72 Tijn Koning kav Holland 1022 0 902 1924
73 Nicky Jans Suomi 0 968 955 1923
74 Bing Amelung kav Holland 938 0 976 1914
75 Mees Tuijn DEM 919 873 977 1896
76 Indy Capricorne Hylas 0 955 939 1894
77 Roy Hoek av Castricum 988 0 902 1890
78 Jouad Naitrrami Atos 856 935 939 1874
79 Thije de Groot Hollandia 918 942 628 1860
80 Rens Kannegieter AV 23 927 907 925 1852
81 Duuk Rozing DEM 874 887 953 1840
82 Jelle Post Lycurgus 934 894 888 1828
83 Jarno Berrevoets Suomi 842 934 840 1776
84 Dennis Patiwael Atos 790 857 911 1768
85 Roemer Koppes Hollandia 0 852 911 1763
86 Justus Geuzebroek kav Holland 936 0 814 1750
87 Huub Rietmann Lycurgus 897 847 0 1744
88 Sten den Hartog Suomi 870 833 872 1742
89 Sten van Uitert Hera 827 915 0 1742
90 Ghislain Westphal Hollandia 895 795 828 1723
91 Bram de Jong av Wieringermeer 740 866 845 1711
92 Bart Sommer Hylas 0 725 957 1682
93 Timothy Mulder NEA Volharding 765 764 910 1675
94 Luke Middelwaart Lycurgus 770 862 803 1665
95 Mart Schipper Lycurgus 0 833 827 1660
96 Daan Kemner av Haarlemmermeer 749 751 896 1647
97 Jarno Betlem Lycurgus 844 784 799 1643
98 Mick Oudeman Hera 761 832 775 1607
99 Daan Schurink av Edam 0 965 619 1584
100 Tim Kramer Startbaan 689 0 871 1560
101 Yang Lie Phanos 703 0 825 1528
102 Tristan de Vre Phanos 680 0 838 1518
103 Sam Plug Suomi 0 815 695 1510
104 Dennis Ravenstijn SAV 616 0 755 1371
105 Fabian Pordon Hollandia 675 0 679 1354
106 Jesse Visser av Texel 686 626 0 1312
107 Kedves van den Berg Phanos 511 0 726 1237
108 Adwen Gieles kav Holland 0 0 1195 1195
109 Thijs Visser av Texel 608 531 0 1139
110 Daan Lunding AV 23 0 0 1109 1109
111 Justin Hoek SAV 515 428 552 1067
112 Twan de Jong kav Holland 1052 0 0 1052
113 Floris Snel Trias 0 1025 0 1025
114 Thomas Geuzenbroek Hylas 519 350 502 1021
115 Marcus Thomasse av Castricum 0 0 1018 1018
116 Thijmen van Leeuwen SAV 0 0 1008 1008
117 Luca Bakrac AV 23 0 0 1004 1004
118 Bas Ydema AV 23 0 0 989 989
119 Rick Thomasse av Castricum 0 0 981 981
120 Luco van Bergen Startbaan 0 0 922 922
121 Yeremy Laan SAV 910 0 0 910
122 Mart Yfs Lycurgus 891 0 0 891
123 Pyke Spaans Startbaan 890 0 0 890
124 Jur Groenland Trias 0 0 882 882
125 Jan Kager SAV 865 0 0 865
126 Mikk Verheul AV 23 0 0 857 857
127 Rick Jongenburger Trias 0 0 855 855
128 Jasper Bookelman Waterland 0 0 825 825
129 Roan van Blanken Suomi 0 0 812 812
130 Sam Stenvers NEA Volharding 773 0 0 773
131 Dirk van Egmond av Castricum 0 0 765 765
132 Thijs van Krijgsman Suomi 0 763 0 763
133 Mosha Kroon AV 23 0 757 0 757
134 Casper Vlek AV 23 0 636 0 636
135 Yoeri Dekker SAV 553 0 0 553
136 Lucas Laufenberg Noordkop 0 0 552 552
137 Mees Kwaaitaal Phanos 425 0 0 425

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 16.07.2011