Pupillen competitie 2011
Definitieve individuele klassementen


jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

Meisjes pupillen A1 21 mei 18 juni 2 juli totaal
1 Shaquata King Feniks 1685 1432 1655 3340
2 Anna Roelofs Suomi 1620 1549 1590 3210
3 Liset Kolkman av Edam 1437 1433 1602 3039
4 Sienna Klous Lycurgus 1440 1312 1430 2870
5 Ismay Bohr AAC 1410 1351 1447 2857
6 Anouk Schot av Edam 1358 1404 1415 2819
7 Nina Vens AAC 1370 1333 1367 2737
8 Inez Bouwen Lycurgus 1369 1159 1366 2735
9 Eva Dijkstra AV 23 1290 1155 1350 2640
10 Noortje Herrijgers Hera 1295 1128 1337 2632
11 Nika van der Meer AAC 1299 1144 1314 2613
12 Simone Winter Lycurgus 1312 1243 1299 2611
13 Zoe van Giersbergen Hollandia 1304 1276 0 2580
14 Marjolijn de Koning AV 23 1350 1212 0 2562
15 Julia Krajenbrink Hylas 1241 1128 1305 2546
16 Amy Bakker SAV 1236 1058 1306 2542
17 Lisa Bruintjes Lycurgus 1279 1209 1215 2494
18 Noah Suurmond av Edam 1232 1190 1262 2494
19 Aniska Sinnige SAV 1197 1105 1295 2492
20 Wies Siffels Lycurgus 1226 0 1221 2447
21 Marie Visser Startbaan 1201 0 1225 2426
22 Noor Hendriks Startbaan 1261 0 1147 2408
23 Frouke Beukema Noordkop 1203 1069 1204 2407
24 Emma Kant Waterland 1183 1189 1168 2372
25 Maayke Beukema Noordkop 1232 933 1135 2367
26 Yanniek Bouwer Trias 1192 1091 1171 2363
27 Jasmijn Baptist av Texel 1226 1115 1120 2346
28 Carolien de Koning AV 23 1164 1172 0 2336
29 Wiek Groot Noordkop 1153 0 1161 2314
30 Mirthe Jansen Dokev 1165 987 1147 2312
31 Willeke Stuijt av Edam 1157 1045 1155 2312
32 Iris Glas TAS 82 1111 1097 1195 2306
33 Fabiënne Sluis AV 23 1184 1051 1118 2302
34 Anouk Haverkort Lycurgus 1115 1098 1177 2292
35 Lois Nederveen Hollandia 1135 1096 1155 2290
36 Vere Tavenier Hera 1121 972 1152 2273
37 Nina van Diepen Hera 1217 1052 0 2269
38 Daphne Bosch av Edam 1090 982 1159 2249
39 Merel van Herp Lycurgus 1124 1064 1114 2238
40 Sharita Oor av Edam 1082 1062 1145 2227
41 Femke Janssen DEM 1104 1011 1112 2216
42 Eline Steen kav Holland 1064 0 1113 2177
43 Joy Zaadnoordijk Lycurgus 0 1146 1022 2168
44 Mila Brandenhof av Haarlemmermeer 1091 0 1063 2154
45 Bente Heilig SAV 1071 905 1067 2138
46 Merel Gerritse Startbaan 1058 0 1072 2130
47 Isabelle Berghuis Hollandia 1134 975 0 2109
48 Meike Hartog Zaanland 1044 954 1043 2087
49 Jenna van der Meijden NEA Volharding 1052 993 1019 2071
50 Madelon van 't Hoff SAV 1098 899 971 2069
51 Sennah Regensburg AV 23 0 1036 1030 2066
52 Marieke Witte av Texel 1004 918 1057 2061
53 Milou de Ruyter av Texel 994 831 1065 2059
54 Lean Hamburg Noordkop 0 959 1086 2045
55 Sofia Bouwmeester kav Holland 1019 0 1024 2043
56 Vera Zonneveld AKU 1042 0 997 2039
57 Puck Smitz AV 23 0 941 1087 2028
58 Kyra Fennis Lycurgus 981 0 1031 2012
59 Floor Huisman av Texel 1034 748 968 2002
60 Maud Muller AAC 961 870 1040 2001
61 Britt Honig Hylas 967 773 1019 1986
62 Amayra Biezen AV 23 0 962 1016 1978
63 Ana van Kesteren Phanos 984 0 991 1975
64 Amber van der Klei NEA Volharding 964 906 990 1954
65 Sam Pronk kav Holland 964 0 981 1945
66 Linda van der Klei NEA Volharding 972 882 935 1907
67 Rosaline van der Putten av Wieringermeer 0 747 1156 1903
68 Mirte van 't Land Lycurgus 924 891 969 1893
69 Yiva van Lancelot Hylas 923 0 936 1859
70 Marijke van Dorst AV 23 932 789 926 1858
71 Jehanne Vermeij AAC 909 947 904 1856
72 Elja Mantel AV 23 1198 624 0 1822
73 Merel van Kempen Atos 893 0 915 1808
74 Fee Molenaar Lycurgus 920 879 0 1799
75 Julia Knot Hera 0 786 1013 1799
76 Dora Kruistum av Castricum 0 919 861 1780
77 Nina Waagmeester Zaanland 888 0 884 1772
78 Rosa Lucassen Atos 865 764 896 1761
79 Rümeysa Aksu AAC 853 0 906 1759
80 Laura van Galen Hylas 812 795 943 1755
81 Maxime Frenkel AV 23 861 894 786 1755
82 Lisa de Boer NEA Volharding 880 0 866 1746
83 Liz Soliman Noordkop 924 692 817 1741
84 Alet Juckers SAV 843 0 893 1736
85 Mila Kuller Nea Volharding 853 808 880 1733
86 Emma Steen Startbaan 889 0 831 1720
87 Eefje Molenaar Lycurgus 840 878 0 1718
88 Amber van der Putten Hera 790 744 927 1717
89 Berber Siersma Atos 885 726 826 1711
90 Denice Bromlewe Noordkop 898 717 767 1665
91 Wiesje Groot SAV 900 765 0 1665
92 Ilse Bleeker SAV 803 0 861 1664
93 Jaimy Meyer av Wieringermeer 853 599 806 1659
94 Amanda Jansen TAS 82 0 633 1009 1642
95 Sabine Kamstra Trias 892 737 0 1629
96 Daphne Buikman av Edam 835 0 757 1592
97 Birthe Poot Nea Volharding 742 746 831 1577
98 Lotte Buijsman SAV 791 527 783 1574
99 Saartje Gerritsen Nea Volharding 770 704 796 1566
100 Quinta van Schellen Lycurgus 840 0 725 1565
101 Shevan Nijman Nea Volharding 798 739 682 1537
102 Leonie Braakman SAV 727 573 755 1482
103 Vivienne Jansen TAS 82 0 528 932 1460
104 Jade Iliohan av Wieringermeer 629 647 796 1443
105 Sarian Foederer AAC 632 712 695 1407
106 Julia Koppelaar Lycurgus 701 651 670 1371
107 Michelle Smit Hollandia 608 0 751 1359
108 Kiki van der Waag Atos 0 0 1294 1294
109 Julia Wille AV 23 1282 0 0 1282
110 Amanda Leuffen Hollandia 652 310 622 1274
111 Anne Hoogerhuis Atos 0 0 1184 1184
112 Amber van den Hoff av Wieringermeer 612 0 553 1165
113 Linda Schipper Nova 0 1126 0 1126
114 Vera Landstra Zaanland 1084 0 0 1084
115 Megan de Ruiter Startbaan 0 0 1079 1079
116 Maaike van Dijk av Edam 0 0 1050 1050
117 Giulia Battifoglia Phanos 1042 0 0 1042
118 Angel Bouterse Phanos 1028 0 0 1028
119 Iris Dado AAC 0 501 504 1005
120 Nina Ouwens kav Holland 0 0 971 971
121 Luna Braas SAV 970 0 0 970
122 Eva Visser Hylas 468 457 0 925
123 Sanne van Rijn Nova 0 924 0 924
124 Mare Fokké AV 23 0 914 0 914
125 Kim Hoekstra Feniks 902 0 0 902
126 Lara Verbree Lycurgus 892 0 0 892
127 Tanja Staneke AKU 851 0 0 851
128 Yara Namink Waterland 0 0 816 816
129 Cindi Groot Lycurgus 775 0 0 775
130 Lara Kramer av Wieringermeer 775 0 0 775
131 Lisa Oud SAV 774 0 0 774
132 Myrthe de Waaij Lycurgus 744 0 0 744
133 Sanne Terwee Trias 0 0 719 719
134 Hesce Mourits kav Holland 711 0 0 711
135 Carmen Bos Lycurgus 702 0 0 702
136 Sophia Hussain Waterland 0 660 0 660
137 Lara Cramer vd Boogaart Startbaan 622 0 0 622
138 Lisa Driessen Hylas 494 78 0 572

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 16.07.2011