Pupillen competitie regio 1-3-4
jaar: 2019

Competitie overzicht andere jaren
Competitie reglement 2019

De pupillen competitie wordt verwerkt op de klassieke wijze

Individueel klassement na de tweede wedstrijd, is 28 mei definitief geworden
Ploegen klassement na de tweede wedstrijd, is 28 mei definitief geworden




zaterdag
13 april 2019





poule 1
SAV
Grootebroek
Meerkamp
Estafette
Ploegen

ARO 88
Dokev
av Edam
Hera
Hollandia
Noordkop
Nova
SAV
TAS 82
av Texel
av Wieringerwerf

poule 2
av Castrium
Castricum
Meerkamp
Estafette
Ploegen

av Castricum
Hylas
Lycurgus
Trias
Waterland

poule 3
Zaanland
Zaandam
Meerkamp
Estafette
Ploegen

Atos
AV'23
av Monnickendam
NEA Volharding
Zaanland

poule 4
Startbaan
Amstelveen
Meerkamp
Estafette
Ploegen

av Aalsmeer
AKU
Abcoude Atletiek
Feniks
av Haarlemmermeer
Startbaan

poule 5
Soumi
Santpoort
Meerkamp
Estafette
Ploegen
Foto's

AAC
DEM
av Haarlem
kav Holland
Phanos
Suomi

zaterdag
18 mei 2019





poule 1
Trias
Heiloo
Meerkamp
Estafette
Ploegen

ARO'88
av Castricum
Dokev
Hera
Hollandia
Hylas
Noordkop
Nova
TAS'82
av Texel
Trias

poule 2
NEA Volharding
Purmerend
Meerkamp
Estafette
Ploegen

Atos
av Edam
av Monnickendam
NEA Volharing
SAV
Waterland
av Wieringermeer
Zaanland

poule 3
Lyurgus
Assendelft
Meerkamp
Estafette
Ploegen

AAC
AV'23
Lycurgus

poule 4
Haarlem-Holland
Haarlem
Meerkamp
Estafette
Ploegen
Foto's

DEM
av Haarlem
kav Holland
Phanos
Suomi

poule 5
AKU
Uithoorn
Meerkamp
Estafette
Ploegen

av Aalsmeer
AKU
Abcoude Atletiek
Feniks
av Haarlemmermeer
Startbaan

zaterdag
15 juni 2019





poule 1
NOVA
Warmenhuizen
Meerkamp
Estafette
Ploegen

ARO'88
av Castricum
Dokev
Hera
Hylas
Noordkop
Nova
TAS'82
av Texel
Trias

poule 2
av Edam
Edam
Meerkamp
Estafette
Ploegen

av Edam
Hollandia
av Monnickendam
NEA Volharding
SAV
Waterland
av Wieringermeer
Zaanland

poule 3
AV'23
Amsterdam
Informatie
Tijdschema
Estafette

Afgelast
waarschijnlijk ingehaald op
29 juni

Atletiek Abcoude
AV 23
Feniks
Startbaan

poule 4
AAC
Amsterdam
Meerkamp
Esatafette
Ploegen
Foto's

AAC
Atos
DEM
av Haarlem
av Haarlemmermeer
kav Holland
Suomi

poule 5
Phanos
Amsterdam
Tijdschema


afgelast
Ingehaald op ??

av Aalsmeer
AKU
Lycurgus
Phanos

zaterdag
14 sept 2019
finale
Hera
Heerhugowaard




Op- en aanmerkingen:
Competitie overzicht andere jaren
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 14.06.2019