Pupillen competitie regio 1-3-4
Tweede wedstrijd
18 mei 2019
Uithoorn
Org: AKU

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Meerkamp

Jongens Pup A.2 60m kogel ver punten
1 Manuel PattiwaŽl van Westerloo Startbaan 8.77 8.18 4.28 1798
2 Riley Groenbast Feniks 9.13 7.73 4.45 1738
3 Denzel Jone Lunda Feniks 9.29 7.30 3.90 1576
4 Jenairo Brammerloo Feniks 9.22 6.98 3.82 1554
5 Marciano Verzijden Startbaan 9.51 7.57 3.69 1511
6 Mees Groenenberg Feniks 9.67 7.08 3.94 1506
7 Noah Minamimoto Startbaan 9.78 7.00 3.67 1431
8 Kyan Valentijn AKU 9.94 6.06 3.70 1355
9 Tijn Zwerver Startbaan 10.01 7.32 3.31 1340
10 Royston Huiswoud Feniks 10.17 7.81 3.14 1309
11 Ryan Taylor AKU 10.23 5.97 3.23 1211
12 Tije Woudenberg Startbaan 11.09 6.82 3.41 1182
13 Mats Bax Startbaan 10.81 6.18 3.29 1156
14 Stef Wijbenga Startbaan 10.41 4.51 3.51 1144
15 Pelle Weustink Startbaan 10.46 5.13 3.16 1110
16 Valentino Roa- van den Hout Startbaan 10.90 6.03 2.95 1067
Aaron De Vries Feniks --- DNS DNS 0
Jongens Pup A.1 60m bal hoog punten
1 Jayden Boldewijn Feniks 9.45 31.56 1.10 1445
2 Shae Riedewald Feniks 9.03 24.73 1.10 1440
3 Lucas van Zeggelaar av Haarlemmermeer 10.62 30.09 1.15 1285
4 Silvan Oud av Aalsmeer 9.93 29.67 1.00 1271
5 Jarit Kershof Startbaan 10.23 25.69 1.10 1252
6 Mark Westra AKU 10.46 25.99 1.10 1222
7 Vikram Hartman Startbaan 10.80 17.73 1.30 1211
8 Akira Kerr AKU 10.40 25.56 1.05 1189
9 Liam Jourdan Startbaan 9.98 20.45 1.05 1184
10 Joey Heynneman Feniks 9.74 19.14 0.95 1130
11 Jannick de Jong AKU 10.92 21.02 1.05 1060
12 Finn Verhaar AKU 11.55 25.76 0.95 972
13 Emiel Postema av Haarlemmermeer 10.80 16.49 0.95 936
14 Joek Heins Startbaan 11.66 20.81 1.00 930
15 Christiaan Penning AKU 10.50 21.28 0.75 899
16 Sven Brijde Startbaan 10.90 16.72 0.85 852
17 Robin van Nimwegen av Aalsmeer 11.91 14.35 0.95 769
18 Ilian Kuiper AKU 11.66 12.35 0.95 762
18 Ryan Waasdorp Startbaan 11.20 11.45 0.90 762
20 Kas Wijbenga Startbaan 12.21 13.62 0.75 578
21 Niels van Ginkel Startbaan 14.24 10.82 0.80 385
Jongens Pup B 401m bal ver punten
1 Leon den Ouden Startbaan 6.92 25.18 3.58 1389
2 Bram Haselaar Startbaan 7.01 26.30 3.46 1359
3 Thierry van Diggelen Feniks 6.97 23.94 3.25 1296
4 Sem Rossing AKU 7.20 22.37 3.59 1294
5 Tim Taanman AKU 7.31 22.23 3.49 1250
6 Maximilian van Buren Startbaan 7.23 26.91 3.01 1230
7 Adne de Munnik Feniks 7.24 20.71 3.20 1185
8 Collin Roling AKU 7.20 21.50 3.05 1174
9 Ian van Uytrecht Startbaan 7.35 20.69 3.11 1145
10 Jonathan Bakker Feniks 7.49 23.08 3.00 1127
11 Sverre Brink Startbaan 7.59 18.65 3.19 1085
12 Jeroen Hoes AKU 7.04 14.21 2.97 1083
13 Tobias de Kort Startbaan 7.57 18.63 3.07 1065
14 Xavian Mammen Startbaan 7.58 18.13 2.88 1017
15 Flynn Moor Startbaan 7.59 16.44 2.75 964
16 Jay van Kempen AKU 7.77 17.72 2.70 940
17 Gijs Zwerver Startbaan 7.63 14.35 2.70 912
18 Carlos O'Niel Feniks 7.78 15.95 2.69 909
19 Naim Meiland Feniks 8.31 19.51 2.63 862
20 Abel de Blaauw Startbaan 8.22 14.50 2.79 832
21 Casper Boers Startbaan 8.14 13.28 2.61 787
22 Waldemar Baumann Startbaan 8.47 15.24 2.45 737
23 Max Haverkamp Startbaan 8.75 13.71 2.30 641
24 Ewald de Poel Startbaan 9.05 11.99 2.29 567
25 Sebastiaan van der Schinkel AKU 9.75 13.04 2.20 482
26 Jochem Colle Atletiek Abcoude DNS DNS 3.02 322
27 Czarek Colle Atletiek Abcoude DNS DNS 2.78 274
28 Kyan Bremer Feniks DNS DNS DNS 0
Jamie Klimecki Startbaan --- DNS DNS 0
Krystian van der Vijgh Startbaan DNS DNS DNS 0
Jongens Pup C 401m bal ver punten
1 Elaijh Groenbast Feniks 7.36 22.10 3.03 1146
2 Jordan Woerdings Feniks 7.52 24.89 3.00 1145
3 Peter Balabanov Startbaan 7.55 26.42 2.90 1138
4 Stijn de Jager Feniks 7.80 26.87 2.89 1095
5 Ruben van Vliet AKU 7.49 14.72 2.97 999
6 Tom Zantinge Feniks 7.55 16.14 2.64 944
7 Liam RŲling AKU 8.03 20.65 2.56 910
8 Senn Koek AKU 8.36 19.87 2.55 843
9 Luuk van Manen AKU 8.07 16.72 2.53 839
10 Stijn van der Hoorn av Haarlemmermeer 8.29 12.74 2.75 782
11 Ivo Dorrestein Startbaan 7.91 12.63 2.40 773
12 Guus Bijl Startbaan 8.18 13.99 2.43 757
13 Mees Ponsen Startbaan 8.26 11.62 2.66 749
14 Tim Solopchuk Feniks 8.82 16.99 2.49 721
15 Pepijn Kortlandt Startbaan 8.57 8.00 2.45 586
16 Ruben Zijerveld AKU 9.10 8.15 1.66 358
Luuk Hemink Feniks --- DNS DNS 0
Luca Schill Feniks --- DNS DNS 0
Jongens mini 401m bal ver punten
1 Julian Gewargis Startbaan 7.34 18.65 2.96 1088
2 Louis Teng Startbaan 7.31 14.35 2.80 995
3 Devin Hoever Feniks 7.54 15.15 2.85 972
4 Roel Verlaan AKU 7.38 10.18 2.81 908
5 Julien Goudriaan Startbaan 7.86 14.14 2.62 852
6 Jip Hofmijster AKU 7.89 11.76 2.62 805
7 Samuel Hulleman Atletiek Abcoude 7.93 13.33 2.51 804
8 Noah Franco Startbaan 7.76 11.28 2.50 795
9 Phil Kalwij Startbaan 8.12 11.04 2.58 745
10 Morne van Veen Startbaan 8.07 10.05 2.42 701
11 Kaito Fujimoto Startbaan 8.64 11.92 2.26 616
12 Silvio de Korte Startbaan 8.72 13.10 2.20 614
13 Victor Balabanov Startbaan 8.87 11.02 2.09 533
14 Stan Brijde Startbaan 8.94 9.78 2.20 521
15 Hugo Hulleman Atletiek Abcoude 9.37 11.92 2.22 511
16 Frederik Burger AKU 9.21 8.92 2.35 498
17 Deen Akhtar Feniks 9.83 13.65 2.14 472
18 Stellan Kroezen Atletiek Abcoude 9.07 8.78 2.00 443
19 Bas Oolman Startbaan 8.59 8.65 1.61 430
20 Elijah Reemnet Feniks 9.42 8.89 2.04 410
21 Mitchell Tatan Startbaan 8.95 6.46 1.99 404
Meisjes Pup A.2 60m kogel ver punten
1 Sophie Lucas Startbaan 9.18 7.64 4.30 1695
2 Chanelva Mens Feniks 9.08 6.66 4.16 1630
3 Edi Rooks Startbaan 9.55 6.07 3.84 1446
4 Maud van Susteren av Haarlemmermeer 9.55 6.03 3.83 1442
5 Jessie de Vries av Haarlemmermeer 9.30 5.29 3.79 1431
6 Elin van Dijken AKU 9.54 5.70 3.72 1401
7 Nura van Harmelen Feniks 9.71 5.60 3.76 1375
8 Myrthe Steggink av Haarlemmermeer 10.01 6.85 3.55 1361
9 Nora den Ouden Startbaan 9.80 5.92 3.65 1358
10 Evelien van Vilsteren Startbaan 9.82 5.54 3.70 1341
11 India Zantinge Feniks 10.72 8.69 3.29 1308
12 Tess van Tol AKU 9.99 5.73 3.55 1297
13 Tahmina Gulam Feniks 10.26 5.03 3.79 1258
14 Frederiek van Wetten Startbaan 9.96 5.45 3.39 1251
15 Senna Ponsen Startbaan 10.09 5.54 3.41 1241
16 Nina Delen Startbaan 10.71 4.90 3.92 1212
17 Lieke Dobma Feniks 10.28 5.72 3.22 1186
18 Lisa de Vries Startbaan 10.34 5.87 3.16 1175
19 Sofie Moerkerken av Haarlemmermeer 10.64 5.88 3.29 1161
20 Maren van Bommel Feniks 10.33 4.78 3.42 1157
21 Adinda Torabkhani Startbaan 10.46 5.66 3.12 1137
22 Junia Roelevink Startbaan 10.68 5.62 3.22 1124
23 Sara Pietersen Startbaan 10.39 4.19 3.49 1120
24 Danya Bakker Feniks 10.65 4.99 3.30 1102
25 Sophie AriŽns AKU 10.57 5.41 2.98 1077
25 Zara Velten AKU 11.13 6.55 2.99 1077
27 Eefje Haaker av Haarlemmermeer 10.56 4.36 3.08 1027
28 Jasmijn van Til Startbaan 10.75 4.62 3.10 1024
29 Merel Schipper Startbaan 10.86 4.31 3.12 991
30 Sofie de Feijter Feniks 11.48 5.98 2.90 983
31 Izabelle Bosman AKU 11.12 4.77 2.84 934
32 Anna van Ek Feniks 9.55 5.08 DNS 897
33 Simone Schenginga Startbaan 11.08 3.37 2.95 856
34 Lisanne Schenginga Startbaan 11.07 3.54 2.84 848
Merel Appeldorn AKU --- DNS DNS 0
Meisjes Pup A.1 60m bal hoog punten
1 Esmee Kriger AKU 9.42 23.07 1.10 1348
2 Lauren Timucin Startbaan 9.26 18.40 1.00 1237
3 Loewť Boid Feniks 9.91 23.24 1.05 1232
4 Minke Wolthuis Startbaan 10.29 16.15 1.20 1184
5 Caitlin Wismeijer Startbaan 10.24 24.20 0.90 1085
6 Dana Hogenboom AKU 10.54 18.51 1.05 1074
7 Senna Gewargis Startbaan 10.47 13.21 1.15 1073
8 Jet van der Aar av Haarlemmermeer 10.51 17.79 1.05 1067
9 Pien de Vries av Aalsmeer 10.81 19.34 0.95 977
10 Fleur Hofmijster AKU 10.17 15.84 0.90 976
11 Julia Djordjevic av Aalsmeer 10.89 15.35 1.00 942
12 Mirte Gunther AKU 11.11 18.69 0.95 929
13 Kenza Droste av Haarlemmermeer 10.60 12.72 0.95 900
14 Sterre Bartens av Aalsmeer 10.57 10.12 1.00 892
15 Linn Smithuis av Aalsmeer 11.47 17.44 0.95 867
16 Carice Gerritsen Startbaan 11.47 17.80 0.90 836
17 Marlou Smorenburg AKU 11.63 15.24 0.95 815
17 Nora van Lunteren Feniks 11.08 13.54 0.90 815
19 Asantti Gurmu Startbaan 11.76 16.59 0.85 747
20 Isa Bouwman AKU 12.22 12.01 1.00 732
21 Nienke van Manen AKU 11.65 15.59 0.80 708
22 Elke Wijbenga Startbaan 11.89 8.44 0.80 550
23 Lidewij Nieuwenhuizen Feniks 12.45 9.42 0.80 513
24 Elise Hoetmer AKU 12.69 8.51 0.85 506
25 Jasmijn van Ginkel Startbaan 12.92 11.24 0.80 503
Emily Brem Startbaan --- DNS DNS 0
Meisjes Pup B 40m bal ver punten
1 Emmanuella Armani AKU 7.02 17.03 2.80 1099
2 Duska van Rijswijk Feniks 7.38 17.94 2.77 1032
3 Rosela Duineveld av Haarlemmermeer 7.36 12.34 3.14 1019
4 Quin Barnhoorn av Haarlemmermeer 7.41 13.46 2.98 996
5 Joya Sapthu Feniks 7.42 12.39 3.02 984
6 Maryse de Hullu Startbaan 7.99 15.99 3.11 957
7 Lynn Langereis Startbaan 7.44 11.26 2.99 953
8 Bo van der Kleij av Haarlemmermeer 7.79 15.31 2.96 951
9 Lynn Huijsmans av Haarlemmermeer 7.75 12.25 2.90 894
9 Eva Kwantes Startbaan 7.81 15.19 2.70 894
11 Janey Nienhuis AKU 7.72 15.05 2.62 892
12 Jara Kemper Startbaan 7.79 14.57 2.71 889
13 Tarayee Griffith Feniks 7.50 13.46 2.52 886
14 Naomi Keteku AKU 7.99 13.50 2.65 824
15 Sophia Stalinova Startbaan 7.87 11.16 2.68 809
16 Julia Monť Startbaan 8.48 11.92 2.66 720
17 Romy van Nimwegen av Aalsmeer 8.02 9.00 2.55 714
18 Mette Hol Startbaan 8.45 10.35 2.64 691
19 Arantxa Ligtvoet AKU 8.21 11.97 2.27 685
20 Iris Eimers Feniks 8.45 11.17 2.50 679
21 Zoya Akhtar Feniks 8.86 14.07 2.37 645
22 Marit Wiedijk AKU 8.73 9.96 2.27 569
Zara Burgers AKU --- DNS DNS 0
Gioia Pierik Startbaan --- DNS DNS 0
Meisjes Pup C 40m bal ver punten
1 Salyshia Reemnet Feniks 7.41 18.84 2.96 1077
2 Lauren Gerritsen Startbaan 8.01 20.49 2.86 970
3 Kiara Jourdan Startbaan 7.47 10.94 2.94 931
4 Ziva Lansdaal Startbaan 7.67 14.82 2.77 927
5 Jada Griffith Feniks 7.39 9.33 2.80 887
6 Daantje Kraan Feniks 7.77 12.81 2.77 875
7 Fileine Kawohl Startbaan 7.76 9.98 2.93 856
8 Suus Hogenboom AKU 8.23 16.62 2.68 842
9 Merle Wolthuis Startbaan 7.77 7.50 2.95 805
10 Evelien ter Veer Startbaan 7.93 10.74 2.69 793
11 Nora Soentken Startbaan 8.07 10.54 2.82 791
12 Amorella Dos Santos Startbaan 7.46 6.32 2.56 757
13 Floortje van Alphen Startbaan 8.13 9.42 2.80 755
14 Vera Wielage Startbaan 8.11 11.35 2.45 725
15 Sibel Timucin Startbaan 8.14 11.09 2.45 716
16 Madťe Heemskerk Feniks 8.09 9.69 2.44 695
17 Evi van Agtmael Startbaan 8.50 11.54 2.50 678
18 Josephine de Jong AKU 8.39 9.56 2.26 609
19 Hasat van Haren av Aalsmeer 8.27 9.90 1.60 502
20 Anne Leah Visser Atletiek Abcoude 8,76 7.12 2.22 492
Meisjes mini 40m bal ver punten
1 Emelie PattiwaŽl van Westerloo Startbaan 8.04 10.29 2.78 783
2 Lois Walraven Startbaan 8.22 8.37 2.61 681
3 Zazza Groenbast Feniks 8.23 11.30 2.30 676
4 Linne Vis av Aalsmeer 8.04 8.24 2.40 665
5 Evi Schoen AKU 8.49 11.97 2.25 638
6 Emmelie de Groot Startbaan 8.26 5.43 2.37 555
7 Lianne Blaauw Atletiek Abcoude 8.59 6.82 2.36 538
8 Kaat de Vries av Aalsmeer 8.15 8.97 1.61 504
9 Ema Hromadkova Startbaan 9.17 7.98 2.44 501
10 Rowan van Kempen AKU 8.95 7.48 2.00 431
11 Willemijn ter Veer Startbaan 8.80 5.85 1.95 402
12 Lotte Vis av Aalsmeer 9.15 6.63 2.04 392
13 Lea van den Berg AKU 9.27 6.96 1.81 338
14 Amy Langereis Startbaan 9.26 3.56 1.63 217
15 Luka de Klerk Atletiek Abcoude DNS DNS 1.84 86
Fenna Blaauw Atletiek Abcoude DNS DNS DNS 0
Inoa Bremer Feniks --- DNS DNS 0
Liran Apolloni Startbaan --- DNS DNS 0

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 23.05.2019