Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini
ploegenklassement

  Meisjes pup A.2   13 april. 18 mei. 15 juni. totaal
1 Raisa Pisani Phanos 1583 1836 1604 3440
2 Sophie Lucas Startbaan 1664 1695 1623 3359
3 Sheverinjo Brown DOKEV 1501 1715 0 3216
4 Maud de Jong AV23 1552 1629 0 3181
5 ZoŽ Hoebe Trias 1450 1629 1536 3165
6 Wendy Tijmstra Hylas 1500 1514 1647 3161
7 Saar Warger av Edam 1520 1639 1445 3159
8 Jeannette Jadama Phanos 1510 1637 1517 3154
9 Chanelva Mens Feniks 0 1630 1523 3153
10 Micky Kraakman Hylas 0 1577 1542 3119
11 Palita Donkhoksung SAV 1421 1594 1479 3073
12 Amy Tijmstra Hylas 1363 1491 1516 3007
13 Nova Karijoredjo DEM 1388 1459 1340 2847
14 Maura Kes DEM 1327 1489 1341 2830
15 Hanne Steenbergen kav Holland 1328 1483 1342 2825
16 Delilah Hilgerink Hera 1386 1421 0 2807
17 Edi Rooks Startbaan 1347 1446 0 2793
18 Alva Stegehuis Phanos 1321 1471 702 2792
19 Melissa Markwat DEM 1346 1433 640 2779
20 Elin van Dijken AKU 1376 1401 580 2777
21 Nora de Rijk av Edam 1335 1419 1347 2766
22 Tess Haakman SAV 1178 1438 1316 2754
23 Evie Lub SAV 1361 1391 1275 2752
24 Maartje Tuil Hollandia 1244 1428 1323 2751
25 Jessie de Vries av Haarlemmermeer 1311 1431 0 2742
26 Saar Koper Phanos 1288 1445 1254 2733
27 Maud van Susteren av Haarlemmermeer 0 1442 1289 2731
28 Evelien van Doorne AV23 1351 1379 0 2730
29 Bloem Berkhout Hera 1269 1401 1319 2720
30 Tara Grootes Lycurgus 1288 1431 0 2719
31 Joena van Oordt AV23 1267 1413 1294 2707
32 Amber Ahannach av Castricum 1287 1386 1296 2682
33 Eliane Meurs NEA-Volharding 1189 1369 1312 2681
34 Rosalie ten Bruggencate Hera 1243 1359 1318 2677
35 Anne Bolkenstein av Haarlem 1343 1326 0 2669
36 Evelien van Vilsteren Startbaan 1326 1341 1232 2667
37 Sterre Kuipers av Edam 1341 1320 0 2661
38 Myrthe Steggink av Haarlemmermeer 1248 1361 1290 2651
39 Nora den Ouden Startbaan 1202 1358 1281 2639
40 Nura van Harmelen Feniks 1257 1375 1206 2632
41 Frederiek van Wetten Startbaan 1360 1251 1057 2611
42 India Zantinge Feniks 1286 1308 898 2594
43 Emma Siblesz AV23 1217 1373 1195 2590
44 Mies Boon Lycurgus 1265 1276 1311 2587
45 Gwen Hoekstra SAV 1256 1328 1241 2584
46 Zoe er Tirtasengadja Lycurgus 1209 1356 1191 2565
47 Tess van Tol AKU 1243 1297 1232 2540
48 Kim Duin Hera 1209 1289 1152 2498
49 Fiene Jonk av Edam 1273 1200 1152 2473
50 Katja Lautenschutz av Edam 1169 1281 1151 2450
51 Tess Munts Hera 1144 1274 1175 2449
52 Clara Boor AAC 1165 1269 1078 2434
53 Hadia Ahmadi DEM 1176 1249 0 2425
54 Elena Murtas SAV 1155 1261 1079 2416
55 Melanthe van der Ploeg NEA-Volharding 1249 1165 554 2414
56 Merel de Gier av Edam 1124 1200 1213 2413
57 Selin van der Veen AV23 1176 1237 1052 2413
58 Lisa de Vries Startbaan 1229 1175 1089 2404
59 Maria Di Persio Nunez Hylas 1187 1217 1156 2404
60 Lara van Wijk AAC 1036 1230 1167 2397
61 Maartje Brakenhoff Zaanland 1074 1320 1062 2394
62 Tahmina Gulam Feniks 1135 1258 1082 2393
63 Bente Denneman av Castricum 1064 1213 1176 2389
64 Anouk Rummens Hera 1160 1218 1033 2378
65 Kidist Tesfaye Zaanland 1215 1162 950 2377
66 Anouk Bouman SAV 1100 1214 1146 2360
67 Anne Kuijer DEM 1221 0 1138 2359
68 Nikki Bot Hera 0 1194 1149 2343
69 Sofie Moerkerken av Haarlemmermeer 1091 1161 1174 2335
70 Jonna Brommer Hylas 1152 1165 1145 2317
71 Sarah den Hartog AV23 0 1134 1181 2315
72 Lena Imoula AV23 1099 1215 0 2314
73 Senna Ponsen Startbaan 0 1241 1072 2313
74 Noor Adrichem Trias 1111 1194 972 2305
75 Lieke Dobma Feniks 1114 1186 1058 2300
76 Linde Burmann kav Holland 1118 1179 967 2297
77 Lieve Keppel NOVA 1149 1143 1128 2292
78 Maren van Bommel Feniks 1115 1157 889 2272
79 Nena van der Kroft Hylas 1049 1222 0 2271
80 Adinda Torabkhani Startbaan 0 1137 1114 2251
81 Filien van Ramshorst Phanos 0 1196 1047 2243
82 Eva Bout NEA-Volharding 1096 1135 1086 2231
83 Sophie AriŽns AKU 1151 1077 0 2228
84 Emma Beentjes Lycurgus 979 1236 0 2215
85 Emma van Geer Phanos 0 1159 1051 2210
86 Fenne de Geus NOVA 0 1129 1055 2184
87 Danya Bakker Feniks 1081 1102 966 2183
88 Sara Pietersen Startbaan 1021 1120 1061 2181
89 Fleur Krull Hollandia 1009 1161 989 2170
90 Guusje de Graaf Phanos 0 1156 1011 2167
91 Suze-Anne Molenaar NOVA 1041 1113 0 2154
92 Livia van Weldam Phanos 1044 1101 1036 2145
93 Nina Delen Startbaan 931 1212 0 2143
94 Zara Velten AKU 1052 1077 948 2129
95 Feline Fennema AV23 969 1125 998 2123
96 Tess Nijland AV23 0 1128 992 2120
97 Mirthe van Zanen SAV 0 1097 1017 2114
98 Weisje Nieuwenhuizen av Castricum 1075 0 1023 2098
99 Renee Galesloot NEA-Volharding 679 1075 1008 2083
100 Junia Roelevink Startbaan 0 1124 958 2082
101 Anne Sofie Klaver Waterland 1065 989 833 2054
102 Mayla Veraart Lycurgus 977 0 1065 2042
103 Lianne Gillissen AAC 821 1013 1017 2030
104 Amy Louisa Bakker Hylas 815 1031 982 2013
105 Merel Schipper Startbaan 1018 991 919 2009
106 Elise van het Nederend av Haarlem 1011 981 0 1992
107 Quinty Hesselmans Trias 881 1111 830 1992
108 Isabel Poel Phanos 933 1040 0 1973
109 Babette de Bruijne Trias 809 1147 0 1956
110 May Diop Zaanland 988 965 0 1953
111 Suzanne van der Maeden NEA-Volharding 963 990 918 1953
112 Eefje Haaker av Haarlemmermeer 921 1027 890 1948
113 Roos Koedijk Phanos 925 1021 808 1946
114 Susan Voor in 't Holt NEA-Volharding 1021 925 706 1946
115 Sofie de Feijter Feniks 960 983 642 1943
116 Izabelle Bosman AKU 978 934 0 1912
117 Anna van Ek Feniks 979 897 924 1903
118 Noor Hofman kav Holland 0 1002 873 1875
119 Janine Sicking Zaanland 906 968 0 1874
120 Millie Mills av Edam 0 960 884 1844
121 Dunya Brantenaar Zaanland 873 942 878 1820
122 Rianne Hooftman AV23 1054 0 754 1808
123 Emma Bos Hollandia 892 915 638 1807
124 Hedwig DaniŽls AAC 905 898 0 1803
125 Moira van der Horst av Castricum 0 876 900 1776
126 Janiek van Tilborg Lycurgus 775 896 826 1722
127 Liesbeth Hannema av Haarlem 860 853 788 1713
128 Indra Ebbers Zaanland 693 874 836 1710
129 Andrea Zedel AAC 838 864 0 1702
130 Lťonie Couzy AAC 0 1318 378 1696
131 Lisa van Kleef Zaanland 860 0 799 1659
132 Fatou Cisse Feniks 963 0 692 1655
133 Katja Out av Haarlem 828 810 0 1638
134 Suraya Buskens Hera 724 878 0 1602
135 Ruby Noordstrand NOVA 518 878 720 1598
136 Jada van Dijk Lycurgus 624 939 0 1563
137 Guusje Pagie kav Holland 734 799 681 1533
138 Amber Sas Hollandia 664 834 0 1498
139 Lotta Olivia Eelkje Hoekstra AV23 762 0 714 1476
140 Naomi Zirschky SAV 0 0 1458 1458
141 Elin Bosschieter Lycurgus 1434 0 0 1434
142 Youssra S'khairi av Edam 481 835 590 1425
143 Lisanne Schenginga Startbaan 0 848 567 1415
144 Fieke de Graaf Waterland 0 776 599 1375
145 Simone Schenginga Startbaan 0 856 518 1374
146 Marieke Lakenman SAV 0 1347 0 1347
147 Anna Hanselaar av Castricum 0 1318 0 1318
148 Sam Bergsma av Aalsmeer 0 0 1309 1309
149 Valerie Verbree AAC 1209 0 0 1209
150 Tiffany de Haan Phanos 0 1164 0 1164
151 Melinda van Hoorn AKU 1085 0 0 1085
152 Chiara Wagtendonk Phanos 0 0 1068 1068
153 Bregt Hopman NOVA 0 0 1058 1058
154 Suzette Berkhout Lycurgus 1048 0 0 1048
155 Laura van Luinen AKU 0 0 1044 1044
156 Pink Groot Noordkop 1040 0 0 1040
157 Janet de Leeuw Lycurgus 0 1033 0 1033
158 Iris Postmus Noordkop 0 1030 0 1030
159 Jasmijn van Til Startbaan 0 1024 0 1024
160 Samantha Biersteker Hera 1001 0 0 1001
161 Sara Barendse Zaanland 998 0 0 998
162 Lea Hoffman av Castricum 981 0 0 981
163 Sophie van Oudenaarde av Haarlem 0 973 0 973
164 Suze Anna Molenaar NOVA 0 0 953 953
165 Dagmar van den Berg AKU 893 0 0 893
166 Hanne van Essen AV23 0 0 881 881
167 Thyra Buijs Hera 307 0 460 767
168 Pien Wijte Zaanland 755 0 0 755
169 Danique Adriaanse Zaanland 324 0 263 587
170 Asmara Wieman AV23 0 0 580 580
171 Babet van Wijk AAC 342 0 0 342
172 Wende van de Griendt kav Holland 0 276 0 276
173 Nynke Alofsen Startbaan 196 0 0 196

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 06.07.2019