Pupillen competitie regio 1-3-4
Tweede wedstrijd
18 mei 2019
Purmerend
Org: NEA-Volharding

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Meerkamp

Jongens Pup A.2 60m kogel ver punten
1 Boudewijn van Oppens NEA-Volharding 9.11 6.55  4.03 1591
2 Jay van Wanrooij NEA-Volharding 9.29 6.60  3.92 1539
3 Jacco Schoutsen NEA-Volharding 9.54 6.32  4.03 1502
4 Tim Steenbakker Atos 9.53 5.57  3.89 1429
5 Ismael Blay Zaanland 9.53 5.92  3.76 1425
6 Rens Buikman av Edam 9.74 6.06  3.72 1391
7 Quinten Canton Atos 9.69 5.65  3.66 1361
8 Myron Buis NEA-Volharding 10.05 6.53  3.53 1332
9 Joshua Bok NEA-Volharding 10.18 6.67  3.56 1327
10 David Spits Atos 10.06 6.72  3.23 1282
11 Alaïn Hechavarria Napoles Atos 9.87 4.98  3.51 1258
12 Siem Kuiper Atos 10.82 6.58  3.50 1221
13 Tim Gortzak NEA-Volharding 10.88 5.31  3.44 1122
14 Pieter Bron NEA-Volharding 10.91 6.55  3.01 1109
15 Joep Havik Zaanland 10.68 5.86  3.04 1103
16 Marijn Weltman NEA-Volharding 10.37 5.46  2.93 1099
17 Nour Raja Atos 10.50 4.67  3.27 1095
18 Finn Verheijen Zaanland 10.80 5.48  3.19 1093
19 Tim Bouma Zaanland 10.90 6.53  2.79 1065
20 Dean Blank Zaanland 10.34 5.01  2.81 1049
21 Roy Sinemus NEA-Volharding 11.01 5.04  3.19 1037
22 Thijs Vasen Zaanland 11.40 4.14  2.66 819
23 Maurits Nibbering NEA-Volharding DNS 6.74  3.17 803
24 Leo Lam NEA-Volharding 12.81 4.56  2.27 624
25 Shahid Chahbouni Zaanland 12.08 3.28  2.39 621
26 Sven van der Pol Zaanland DNS DNS  DNS 0
Jongens Pup A.1 60m bal hoog punten
1 Sven de Haas SAV 10.30 34.40  1.15 1378
2 Sven Boshuizen Atos 9.82 24.14  1.10 1295
3 Laurens van den Berg Zaanland 10.31 24.23  1.15 1258
4 Alvin Otto NEA-Volharding 9.84 20.32  1.10 1241
5 Jaimen Berghouwer SAV 10.14 18.05  1.10 1162
6 Teun van Hoof Atos 10.69 27.35  1.00 1134
7 Ruben-Jay Krumeich Atos 10.83 23.52  1.05 1104
8 Gijs Happe Zaanland 10.08 16.53  0.90 1001
9 Siem van Kordenoordt Zaanland 10.74 21.92  0.90 985
10 Niek de Mul Atos 11.21 17.46  1.00 934
11 Duuk Voogel av Monnickendam 11.27 16.47  0.90 839
12 Fabio Murtas SAV 11.60 15.39  0.85 746
Jongens Pup B 40m bal ver punten
1 Liam Koobs Atos 6.85 22.92  3.53 1366
2 Aaron Jong SAV 6.94 20.13  3.41 1284
3 Ian Boschman Atos 7.48 27.40  3.46 1276
4 Duco Verhoeven Atos 6.92 17.74  3.50 1272
5 Kees van der Burg Waterland 7.43 28.15  3.23 1249
6 Jason Schokker Atos 6.84 20.50  2.88 1205
7 Zion Tesfaye Zaanland 6.95 15.97  3.24 1186
8 Stijn van Oppens NEA-Volharding 7.31 24.07  2.99 1174
9 Peter Broersen SAV 7.30 18.39  3.23 1146
10 Kevin Konijn NEA-Volharding 7.38 18.76  3.11 1112
11 Cavin Afonso Zaanland 7.16 16.89  2.86 1079
12 Laurens Nibbering NEA-Volharding 7.75 22.27  2.90 1048
13 Matthias Klaver Waterland 8.16 20.04  3.21 1009
14 Sölvi Kreukels Atos 8.14 24.36  2.77 982
15 Mika de Keizer Zaanland 7.60 16.63  2.81 977
16 Kamil Maréchal NEA-Volharding 7.75 14.04  3.04 953
17 Pepijn van Roermund Zaanland 7.60 12.29  2.99 941
18 Jens Praamsma Zaanland 7.95 15.67  2.96 929
19 Stijn Putto av Wieringermeer 7.75 14.45  2.77 906
20 Aziz Raja Atos 8.22 17.89  2.72 871
21 Toon Meerman Atos 8.42 19.73  2.65 852
22 Sil Koolen av Wieringermeer 8.36 16.29  2.75 830
23 Melle Krijthe Atos 8.52 15.16  2.85 808
24 Sep Zuidema av Wieringermeer 8.60 17.14  2.74 805
25 Jaïr Stoel Zaanland 7.72 9.55  2.68 804
26 Jort Keeman SAV 7.98 12.10  2.65 801
27 Milan Meester Zaanland 8.17 11.33  2.75 776
28 Tycho Bachas Waterland 8.70 14.51  2.73 747
29 Gadiel Manzanares Atos 8.60 16.07  2.46 732
30 Guus Steen Zaanland 8.11 8.12  2.71 712
31 Dex Visser Zaanland 8.15 9.41  2.47 686
32 Max van Driel Atos 8.54 12.36  2.40 667
33 Skye Sarlemijn av Wieringermeer 8.29 9.26  2.50 665
34 Milan van der Voort Zaanland 8.89 10.78  2.10 528
35 Toni Lam NEA-Volharding 9.06 12.97  1.98 521
36 Niels ten Brinke Zaanland 8.68 DNS  2.65 500
37 Luca Tripodi Zaanland 8.82 DNS  2.13 376
38 Quirijn Kouwenhoven Atos DNS DNS  DNS 0
38 Niels Mulder Zaanland DNS DNS  NM 0
38 Jilaino Langendijk SAV DNS DNS  NM 0
Jongens Pup C 40m bal ver punten
1 Toby Gildemacher Atos 7.00 20.50  3.38 1269
2 Dax Haakman SAV 7.29 23.90  3.23 1224
3 Laurens Rodriquez NEA-Volharding 7.09 18.66  3.25 1198
3 Ricardo Zirschkij SAV 7.46 21.61  3.42 1198
5 Abel Thelen Atos 7.29 18.98  3.22 1155
6 Remy Visser NEA-Volharding 7.41 22.34  3.02 1138
7 Ruben Bekebrede Zaanland 7.69 17.76  2.87 989
8 Lars Huveneers Atos 7.82 15.23  3.07 967
9 Teun van Veen Atos 7.81 14.52  3.00 943
10 Jim van der Kloet Waterland 8.03 17.50  2.57 866
11 Koen Brantenaar Zaanland 7.80 12.46  2.76 861
12 Mats Olfers Zaanland 8.31 18.44  2.58 836
13 Dani Holst Zaanland 8.01 11.05  2.66 779
14 Gijs van Kordenoordt Zaanland 7.92 9.67  2.59 753
15 Sven Horré SAV 7.72 12.84  2.10 750
16 Jari Reus SAV 8.51 13.30  2.60 729
17 Faisal Daku Atos 7.83 13.58  2.02 727
18 Zilvan Koopman av Wieringermeer 8.29 13.42  2.28 700
19 Danilo Murtas SAV 8.94 13.93  2.64 685
20 Diago Manzanares Atos 9.11 13.09  2.15 551
21 Viggo Taanman Waterland 9.75 12.89  2.17 473
22 Siem Jillings Waterland 9.69 6.67  2.35 389
Jongens mini 40m bal ver punten
1 Fender Jong SAV 7.61 12.99  2.93 939
2 Julian Bakker Zaanland 8.22 12.03  2.73 777
3 Jack Bruijn SAV 8.06 11.01  2.69 776
4 Kick Verhaal Zaanland 8.33 15.51  2.47 766
5 Jesse Hom Zaanland 8.47 12.26  2.57 710
6 Silver Krumeich Atos 8.55 10.73  2.43 642
7 Levi van Hoorn Atos 8.58 11.90  2.34 641
8 Guus Swart SAV 8.84 11.90  2.11 558
9 Nigan Philippa Zaanland 9.20 12.24  2.20 534
10 Oscar van Driel Atos DNS 14.56  2.61 475
11 Silas van Rooij Zaanland 9.47 10.75  2.20 473
12 Abel de Champeaux de Laboulaye Atos 9.33 9.06  2.28 472
13 Daan de Haas SAV 10.08 8.87  1.83 291
Meisjes Pup A.2 60m kogel ver punten
1 Saar Warger av Edam 9.03 7.21  4.00 1639
2 Palita Donkhoksung SAV 9.28 7.85  3.83 1594
3 Tess Haakman SAV 9.63 6.57  3.71 1438
4 Nora de Rijk av Edam 9.51 5.75  3.77 1419
5 Evie Lub SAV 9.68 6.40  3.57 1391
6 Eliane Meurs NEA-Volharding 9.75 5.91  3.67 1369
7 Marieke Lakenman SAV 9.77 5.29  3.77 1347
8 Gwen Hoekstra SAV 9.97 5.95  3.62 1328
9 Sterre Kuipers av Edam 9.67 5.52  3.48 1320
9 Maartje Brakenhoff Zaanland 10.06 5.66  3.74 1320
11 Katja Lautenschutz av Edam 10.31 6.15  3.58 1281
12 Elena Murtas SAV 10.60 6.80  3.49 1261
13 Anouk Bouman SAV 10.03 5.05  3.39 1214
14 Merel de Gier av Edam 9.70 4.67  3.19 1200
14 Fiene Jonk av Edam 10.49 5.13  3.63 1200
16 Melanthe van der Ploeg NEA-Volharding 10.35 5.26  3.31 1165
17 Kidist Tesfaye Zaanland 10.32 5.59  3.17 1162
18 Eva Bout NEA-Volharding 10.51 4.90  3.40 1135
19 Mirthe van Zanen SAV 10.58 5.20  3.15 1097
20 Renee Galesloot NEA-Volharding 10.60 5.01  3.12 1075
21 Suzanne van der Maeden NEA-Volharding 10.76 4.73  2.90 990
22 Anne Sofie Klaver Waterland 10.73 4.83  2.84 989
23 Janine Sicking Zaanland 11.14 4.59  3.08 968
24 May Diop Zaanland 10.81 4.25  2.98 965
25 Millie Mills av Edam 11.09 4.94  2.89 960
26 Dunya Brantenaar Zaanland 11.10 4.30  3.03 942
27 Susan Voor in 't Holt NEA-Volharding 11.17 5.49  2.58 925
28 Indra Ebbers Zaanland 11.67 4.89  2.82 874
29 Youssra S'khairi av Edam 11.52 4.55  2.66 835
30 Fieke de Graaf Waterland 11.38 3.90  2.52 776
31 Danique Adriaanse Zaanland DNS NM  DNS 0
31 Laila Ouazane Zaanland DNS NM  DNS 0
31 Naomi Zirschky SAV DNS DNS  DNS 0
Meisjes Pup A.1 60m bal hoog punten
1 Famke Heilig SAV 9.61 29.69  1.25 1507
2 Sophie de Haas SAV 9.70 21.08  1.10 1275
3 Sarah Smit av Edam 9.38 15.80  1.10 1251
4 Liv de Vries Atos 10.10 23.54  1.05 1207
5 Britt Visser SAV 9.70 18.74  1.05 1204
6 Lieve Mannaert Zaanland 10.13 23.98  1.00 1171
7 Maloe Jorgensen av Edam 10.22 16.43  1.15 1162
8 Malou de Gauw Zaanland 10.28 24.02  0.95 1114
9 Selina Claassen Atos 10.44 19.87  1.00 1071
10 Femke van Velzen SAV 10.57 20.47  1.00 1061
11 Britt Borgman av Edam 10.51 14.72  1.10 1056
12 Jill Struijs SAV 11.21 23.41  1.05 1055
13 Jip de Groot Zaanland 10.53 14.69  1.10 1054
14 Suze Tijssens Waterland 10.16 15.76  1.00 1050
15 Elisa Hartwijk NEA-Volharding 10.87 13.15  1.15 1018
16 Yara Karregat av Edam 10.79 16.70  1.05 1014
17 Eva Snoek av Wieringermeer 10.86 16.70  1.05 1004
18 Isabelle Schulte-Fischedick Atos 10.61 14.59  1.00 967
19 Amber Konings Zaanland 10.67 14.28  1.00 954
20 Angela Haasakker NEA-Volharding 10.27 12.32  0.95 940
21 Iris Vonk av Wieringermeer 10.48 11.92  1.00 939
22 Rawia Ali Atos 10.54 14.30  0.95 935
23 Monica Schilder av Edam 10.82 13.61  1.00 923
24 Lina El Azouzi Zaanland 10.48 16.00  0.85 898
25 Froukje Verhoeve av Edam 10.87 14.15  0.95 889
26 Fleur van der Schaaf av Wieringermeer 11.73 15.40  1.00 841
27 Senna Ebbers Zaanland 11.40 11.60  1.00 814
28 Rosalie Pronk NEA-Volharding 11.42 13.14  0.95 804
29 Emily de Leeuw Atos 11.48 15.12  0.90 793
30 Noura Boujaou Zaanland 11.20 11.07  0.95 792
31 Tess Huveneers Atos 10.83 11.91  0.80 745
32 Tess Boxma Atos 11.77 11.26  0.95 730
33 Maloe Klein av Edam 11.30 10.31  0.90 729
34 Jasmijn Kieft NEA-Volharding 11.27 11.55  0.85 719
35 Mara Visser Waterland 11.18 9.00  0.90 717
36 Hanske van Houten Atos 12.00 11.79  0.95 715
37 Anouk Verhaal Zaanland 11.40 11.89  0.85 709
38 Julia Pessel Waterland 11.60 9.09  0.95 706
39 Lisa Koning av Edam 12.09 14.93  0.85 685
40 Ymke Kuiper Atos 12.46 16.45  0.85 672
41 Lieke Kamping NEA-Volharding 11.28 9.18  0.80 636
42 Sarra Ouchene Zaanland 11.80 11.93  0.80 629
43 Esila Halici Atos 12.72 9.99  0.70 423
44 Anniek Hijne Atos DNS DNS  DNS 0
44 Lauretta Donker NEA-Volharding DNS DNS  DNS 0
Meisjes Pup B 40m bal ver punten
1 Eline van Langen SAV 6.70 18.36  3.70 1373
2 Maartje Rol NEA-Volharding 7.54 21.13  2.98 1087
3 Mara Visch Atos 7.11 9.19  3.48 1077
4 Chyara Vinju Zaanland 7.53 15.48  3.02 1014
5 Jamie Booij Atos 7.55 14.55  2.92 975
6 Maya Bijron NEA-Volharding 7.16 9.52  2.87 952
7 Nina Wenners SAV 7.76 15.21  2.91 945
8 Mare Houbiers Atos 7.80 14.53  2.90 924
9 Lizzy Westhoff av Wieringermeer 7.88 14.11  2.85 893
10 Anouk de Vries Zaanland 7.68 10.88  2.91 884
11 Juliet Jonk av Edam 7.65 9.08  2.98 868
12 Isis Bons Atos 7.92 12.72  2.84 860
13 Dianne Bosman av Edam 7.84 13.57  2.66 853
14 Meike Huiberts NEA-Volharding 7.66 9.40  2.87 850
15 Tamara Lautenschutz av Edam 8.12 12.60  2.90 837
16 Frederique Meurs NEA-Volharding 8.05 14.00  2.63 818
17 Esmee Rustenburg SAV 8.22 10.83  2.87 783
18 Rosa Degeling SAV 8.04 10.22  2.59 744
19 Fiene den Hertog Zaanland 8.31 11.46  2.58 722
20 Fay Los Atos 8.19 9.20  2.70 720
21 Lusie van der Wal Atos 8.78 12.41  2.45 643
22 Celine Buis NEA-Volharding 8.54 14.95  2.00 631
23 Rosa Lieve Graafsma Waterland 8.46 9.40  2.23 588
24 Jennifer Kok SAV 9.07 6.52  2.48 488
25 Sophie Zuidema av Wieringermeer 8.35 10.24  DNS 458
26 Sara Mol Waterland DNS DNS  DNS 0
26 Senna Malone Atos DNS DNS  DNS 0
26 Levi Verhoeff Zaanland DNS DNS  DNS 0
Meisjes Pup C 40m bal ver punten
1 Naomi Tol av Edam 7.57 18.66  3.08 1067
2 Eline Oppewal Zaanland 7.67 14.95  3.16 1007
3 Melody Nillesen Zaanland 7.63 16.23  3.00 1003
4 Fien Klein av Edam 7.30 12.74  2.89 988
5 Isa Weltman NEA-Volharding 7.83 12.35  2.89 880
6 Robijn Janssen Zaanland 7.94 11.69  2.89 849
7 Fenna Karregat av Edam 7.75 14.00  2.42 828
8 Maartje de Haan NEA-Volharding 8.04 9.45  2.84 778
9 Jasmine de Haas SAV 8.51 20.36  2.28 774
10 Anna Keeman SAV 8.00 10.04  2.49 727
11 Kaylen Kemper av Edam 7.82 11.79  2.16 726
12 Yaemilly Watson Atos 8.73 14.93  2.40 684
13 Amber van Rooij Zaanland 8.11 9.38  2.33 663
14 Kate Veerman av Edam 8.43 10.27  2.39 643
15 Elin Timans Waterland 8.95 12.62  2.32 598
16 Mare Schravesande Atos 8.64 11.52  2.05 567
17 Fenna de Vries SAV 8.36 7.53  2.10 537
18 Sofie de Weijer SAV 8.43 5.65  2.38 536
19 Eva-Adele de Champeaux de Laboulaye Atos 9.01 11.08  2.00 497
20 Lena Wijte Zaanland 8.77 6.38  2.14 457
21 Rosa Visser Waterland 9.21 9.82  2.02 451
22 Lina Setta Zaanland 10.23 7.69  1.41 166
23 Mette van Beusekom Waterland 10.47 6.50  1.65 161
24 Dine Peters Atos DNS DNS  DNS 0
Meisjes mini 40m bal ver punten
1 Aynalem Tesfaye Zaanland 7.86 12.80  2.58 821
2 Naomi Kok SAV 8.47 11.02  2.57 687
3 Inge de Vries Zaanland 8.47 6.84  2.26 537
4 Charlotte Klaver Waterland 8.67 9.11  2.12 529
5 Jasmine Essenburg Waterland 8.72 8.89  2.05 504
6 Elin van der Veldt av Wieringermeer 9.38 10.71  2.15 473
7 Fenna Izeboud NEA-Volharding 8.95 8.15  2.10 466
8 Rosa Hussaarts Zaanland 8.83 5.89  1.98 404
9 Maren Griffiths Atos 9.31 DNS  2.10 305
10 Eva Kamping NEA-Volharding 9.69 5.76  1.91 278
11 Lina Ali Zaanland 9.44 3.66  2.01 271
12 Fiene Mol Waterland DNS DNS  DNS 0
12 Yuna Swart av Monnickendam DNS DNS  DNS 0
12 Sara EL Azouzi Zaanland DNS DNS  DNS 0

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 19.05.2019