Pupillen competitie regio 1-3-4
Derde wedstrijd
15 juni 2019
Warmenhuizen
Org: NOVA

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Meerkamp

Jongens Pup A.2 60m bal ver punten
1 Sven Mulder Hylas 10.10  36.62  3.91 1479
2 Julian Vader NOVA 9.71  28.39  3.97 1461
3 Manuel Cronie Trias 9.02  21.28  3.77 1452
4 Jairo Hopman Hera 9.61  29.67  3.76 1450
5 Tijs Witte Trias 9.44  23.66  3.77 1408
6 Thom Mulder Noordkop 9.39  25.79  3.57 1404
7 Biek Komen Hylas 9.97  22.59  3.93 1340
8 Rik Bekker NOVA 9.71  23.26  3.61 1326
9 Melle Bernhard av Castricum 9.73  19.33  3.67 1281
10 Fabrice Groot av Castricum 9.96  20.31  3.59 1242
11 Boet van Hove Trias 9.86  19.13  3.42 1207
12 Bandi Leijen av Castricum 10.01  18.77  3.51 1196
13 Tim Lienos Noordkop 10.42  22.78  3.50 1189
14 Jens Elsensohn Trias 10.10  19.16  3.28 1143
15 Björn van Heijninge Hera 10.16  15.32  3.09 1037
16 Robin Fictoor Hera 10.31  13.68  3.24 1018
17 Chiel van Assem NOVA 11.31  17.20  3.13 921
18 Piet Nijbacker Trias 10.95  14.23  3.06 904
19 Kees Kruijer NOVA 10.81  13.04  3.04 898
20 Jaron de Weert Noordkop 11.33  19.07  2.68 856
21 Thijs Overtoom Hera 11.46  12.40  3.12 822
22 Kevin Bruin DOKEV 11.17  13.53  2.64 780
23 Justin van Zeijl av Castricum 11.52  9.98  2.63 671
24 Noud van Saase av Castricum 11.14  12.85  DNS 527
25 Koen Spelbos av Castricum DNS  DNS  DNS 0
Jongens Pup A.1 60m kogel ver punten
1 Zeb Tesselaar Hera 9.13  8.27  4.30 1737
2 Dmitri Sabados Hera 9.51  7.36  3.43 1447
3 Roan Snel Hera 9.90  6.84  3.83 1434
4 Tije Jillings Hera 9.64  7.14  3.50 1427
5 Sam Pronk NOVA 9.73  6.70  3.63 1413
6 Florian Rijks Trias 9.59  5.30  3.94 1411
7 Luuk Zwanenburg Hylas 10.14  6.18  3.83 1358
8 Kay Kosters Hylas 9.58  4.77  3.63 1314
9 Senne Eising Hera 9.64  5.42  3.33 1288
10 Justin Maijer NOVA 9.97  6.05  3.33 1276
11 Mats Venselaar av Castricum 10.09  5.71  3.40 1250
12 Sam Glorie av Castricum 10.06  5.49  3.35 1231
12 Luuk de Haas Hylas 10.36  5.50  3.57 1231
14 Tom Bachmohr Hylas 10.04  5.00  3.46 1223
15 Jitte Kooij Hylas 10.39  5.42  3.47 1201
16 Sol Kempenk Trias 10.54  5.29  3.58 1194
17 Jord Stuijt NOVA 9.85  4.58  3.22 1175
18 Samuel Möhlmann av Castricum 10.26  6.24  2.98 1174
19 Timo Hensen Hylas 10.19  4.62  3.41 1164
20 Ravi Tuijn av Castricum 10.82  5.51  3.45 1145
21 Jasper Konijn NOVA 10.23  4.14  3.50 1141
22 Vennes de Bont Hylas 10.87  6.59  3.06 1127
23 Gert Groot Hera 10.75  5.28  3.13 1075
24 Viggo Wolthuis NOVA 10.53  4.56  3.20 1070
25 Espen van der Welle NOVA 10.37  4.48  3.09 1064
26 Luuk Mulder NOVA 10.52  4.34  3.20 1055
27 Guus Appelman Trias 10.54  4.49  3.08 1039
28 Yassine Anwar-Ali Trias 10.75  4.41  3.17 1023
29 Wout Boekel NOVA 11.48  5.52  3.18 1010
30 Wout Wieringa av Castricum 11.31  5.41  2.99 984
31 Bram Wiecherink Hera 11.12  4.56  3.09 970
32 Thomas Smidt Hylas 10.75  3.87  3.01 951
33 Lars Schramp av Castricum 11.81  5.54  2.99 936
34 Noah Beentjes av Castricum 11.23  4.74  2.91 933
35 Per Noordstrand NOVA 10.97  3.32  3.02 879
36 Tom Brouwer Trias 11.77  4.15  2.83 812
37 Luke Schuit NOVA 11.03  3.02  2.83 809
38 Jurre de Groot Trias 11.81  4.80  2.50 788
Jongens Pup B 40m kogel hoog punten
1 Dante Cronie Trias 6.97  6.17  1.30 1536
2 Mees van der Loo Hera 6.97  6.47  1.10 1409
3 Liam Verduin av Castricum 6.89  5.00  1.10 1333
4 Floris Vader NOVA 6.85  5.39  1.05 1331
5 Luka Vlas Hera 6.98  4.94  1.00 1235
6 Mike Best Hera 7.20  5.09  1.00 1197
7 Tygo van Rijn Hera 7.14  4.83  0.95 1157
8 Stan Happe Hera 7.53  5.28  1.00 1144
9 Senn Thomas NOVA 7.07  3.90  1.00 1140
10 Djuri Laan av Castricum 7.44  4.52  1.00 1110
11 Cian Mc Glone av Castricum 7.32  4.47  0.95 1094
12 Maxx Blom DOKEV 7.58  3.62  1.10 1089
13 Finn Feenstra Hera 7.39  4.45  0.95 1079
14 Matthias Tuinman Hylas 7.61  4.49  1.00 1075
15 Hylke Moeskops Hylas 7.46  4.80  0.90 1052
16 Tijn van Pruissen Hylas 7.67  4.30  0.95 1014
17 Tijn Bangma av Castricum 7.72  4.33  0.95 1007
18 Tom Koort Hylas 7.40  3.85  0.90 995
19 Sascha van Straaten Trias 7.96  4.20  0.95 955
20 Roan van Heijninge Hera 7.64  3.80  0.90 945
21 Thomas van Gils Hera 7.55  3.14  0.95 944
21 Mats Elsensohn Trias 8.14  3.98  1.00 944
23 Joris van der Gragt TAS82 8.07  3.99  0.85 847
24 Jelle Hes Trias 7.68  3.81  0.75 828
25 Tijs Spelbos av Castricum 8.23  4.48  0.80 821
26 Hajo de Vries NOVA 8.53  4.31  0.85 799
27 Thymo Duijn Trias 7.47  4.10  DNS 731
28 Finn Sanders Hera DNS  5.12  0.95 655
29 Sven den Harder av Castricum DNS  4.25  0.90 557
30 Kjell Oudegeest av Castricum DNS  5.24  DNS 357
31 Milan Ansari av Castricum DNS  DNS  DNS 0
Jongens Pup C 40m bal ver punten
1 Quinten Orij Hylas 7.68  26.24  2.85 1101
2 Luke Feeke av Castricum 7.84  21.69  2.97 1038
3 Bram Groskamp Hylas 8.37  20.51  2.69 879
4 Valentijn Kleine Koerkamp Hylas 8.14  16.65  2.78 876
5 Fresco de Boer Hylas 8.07  15.36  2.78 868
6 Mika Tillema NOVA 8.15  13.82  2.69 811
7 Jari de Wolf Hylas 8.34  10.80  2.74 737
8 Brycen Geertruida Hera 8.14  13.96  2.15 707
9 Jamie Stijkel Hera 8.18  9.01  2.54 686
10 Hugo Binkhorst av Castricum 9.31  19.84  2.38 676
11 Jasper Castricum Hera 8.80  14.62  2.39 667
12 Jip de Ruijter av Castricum 8.80  11.48  2.39 612
13 Yannick Jansen Hylas 8.90  10.91  2.43 595
14 Dylan L'abée av Castricum 8.73  15.25  1.90 589
15 Tygo Wiecherink Hera 9.24  14.49  2.17 562
16 Justin Zweekhorst Hera 9.44  12.83  2.43 560
17 Tygo Oostmeijer Hera 9.28  14.72  1.88 502
18 Fabian Boon DOKEV 9.28  11.40  2.15 498
19 Thijs Drenth DOKEV DNS  DNS  DNS 0
Jongens Mini 40m bal ver punten
1 Djowan Taylor Hylas 7.91  13.57  2.93 895
2 Djaleesh Anwar-Ali Trias 7.95  12.79  2.67 823
3 Bram Mulder Noordkop 7.87  8.54  2.86 792
4 Tom van Geel DOKEV 8.26  13.09  2.55 753
5 Tim Glorie av Castricum 8.11  11.37  2.51 738
6 Floris Zut DOKEV 8.50  13.87  2.57 733
7 Gillis Willems Hylas 8.29  12.58  2.39 707
8 Noam Ndoh Mvondo Hera 8.28  8.52  2.53 658
9 Ruben van Rijn Hera 8.35  8.48  2.30 600
10 Gabe de Groot av Castricum 8.60  9.24  2.39 596
11 Jevi Grevelink Noordkop 8.76  8.73  2.33 550
12 Joris le Mair av Castricum 8.47  8.87  2.08 546
13 Daan den Harder av Castricum 9.13  9.16  2.29 501
14 Skip Bangma av Castricum 9.62  13.33  2.11 484
15 Matteo Iyimen Hera 9.42  9.55  1.96 407
16 Levi van Wonderen NOVA 9.03  5.63  2.05 384
17 Max van Geel DOKEV 10.15  6.39  1.77 216
18 Mees L'abée av Castricum 10.89  9.21  1.48 150
Meisjes Pup A.2 60m bal ver punten
1 Wendy Tijmstra Hylas 9.23  31.68  4.30 1647
2 Micky Kraakman Hylas 9.34  30.45  3.94 1542
3 Zoë Hoebe Trias 9.26  26.89  4.05 1536
4 Amy Tijmstra Hylas 9.37  27.22  4.03 1516
5 Bloem Berkhout Hera 9.82  21.87  3.76 1319
6 Rosalie ten Bruggencate Hera 9.98  23.05  3.80 1318
7 Amber Ahannach av Castricum 9.72  23.28  3.47 1296
8 Bente Denneman av Castricum 10.33  19.10  3.62 1176
9 Tess Munts Hera 10.37  20.50  3.55 1175
10 Maria Di Persio Nunez Hylas 10.36  19.95  3.48 1156
11 Kim Duin Hera 10.12  16.65  3.53 1152
12 Nikki Bot Hera 10.17  19.41  3.35 1149
13 Jonna Brommer Hylas 10.37  18.77  3.52 1145
14 Lieve Keppel NOVA 10.25  20.10  3.25 1128
15 Bregt Hopman NOVA 10.26  15.04  3.29 1058
16 Fenne de Geus NOVA 10.49  17.12  3.28 1055
17 Anouk Rummens Hera 10.57  16.66  3.26 1033
18 Weisje Nieuwenhuizen av Castricum 10.88  19.95  3.17 1023
19 Amy Louisa Bakker Hylas 10.60  11.81  3.43 982
20 Noor Adrichem Trias 10.32  12.22  3.15 972
21 Suze Anna Molenaar NOVA 10.77  14.60  3.16 953
22 Moira van der Horst av Castricum 11.17  16.08  3.03 900
23 Quinty Hesselmans Trias 11.10  13.68  2.83 830
24 Ruby Noordstrand NOVA 11.09  9.26  2.69 720
25 Thyra Buijs Hera 13.04  10.81  2.27 460
26 Anna Hanselaar av Castricum DNS  DNS  DNS 0
26 Nena van der Kroft Hylas DNS  DNS  DNS 0
Meisjes Pup A.1 60m kogel ver punten
1 Lotte Kok TAS82 9.61  6.28  4.01 1483
2 Femke Hidding Hylas 9.65  4.96  3.83 1356
3 Kris Hoogeland Hylas 9.89  5.13  3.43 1249
4 Elin Binkhorst av Castricum 10.25  5.73  3.42 1232
5 Leila Smits Noordkop 10.34  5.94  3.37 1221
6 Eva Boumans Hera 10.20  5.21  3.46 1213
7 Gigi Martens av Castricum 9.97  4.54  3.42 1194
8 Djona Robert Noordkop 10.58  5.65  2.90 1076
9 Jill Bruin NOVA 10.80  4.20  3.15 996
9 Fien Plak NOVA 10.94  4.86  3.00 996
11 Pracht van der Veek NOVA 11.28  4.70  3.07 956
12 Alysha Dekker Noordkop 11.22  4.67  2.82 911
13 Esmay van Wonderen NOVA 11.18  4.41  2.82 898
14 Evi Drommel av Castricum 11.30  4.41  2.76 871
15 Sofia Bloothoofd Trias 11.20  4.37  2.71 870
16 Heidi Prinsen av Castricum 11.44  4.13  2.80 842
17 Sofie Fransen av Castricum 11.28  3.43  2.65 777
18 Jullia Malek Hera 12.57  4.95  2.33 686
19 Suus Kruijer NOVA 12.06  3.29  2.45 637
20 Iris van Eeken Hera 12.32  3.40  2.17 563
21 Angelina Farkas Hera 12.91  3.62  1.91 472
Meisjes Pup B 40m kogel hoog punten
1 Noa Popot av Castricum 6.82  5.16  1.05 1323
2 Indy van den Berg NOVA 7.00  4.20  1.10 1251
3 Ilse Boumans Hera 7.14  5.43  0.95 1197
4 Sterre Rotthier Hylas 7.26  4.91  1.00 1173
5 Lisa Slijkerman NOVA 7.13  4.57  0.95 1140
6 Jaycee Verschoor DOKEV 7.53  4.39  1.05 1119
7 Elin Bernhard av Castricum 7.48  4.48  0.95 1063
8 Robyn Besselink av Castricum 7.73  4.70  0.95 1031
9 Sanne Castricum Hera 7.52  4.63  0.90 1029
10 Femke Feddema Hylas 7.88  4.59  0.95 997
11 Bo de Haas Hylas 7.82  3.90  1.00 993
12 Filiz Ozhazinedar Hera 7.57  3.58  0.95 978
13 Tika Glorie Trias 7.14  3.49  0.80 946
14 Eva Sevenhuijsen Hylas 8.07  4.05  0.95 925
15 Jasmijn Kloek av Castricum 7.80  4.39  0.85 922
16 Sara de Waard av Castricum 8.05  4.02  0.85 852
17 Romy van Wonderen NOVA 7.81  3.31  0.75 765
18 Yenthe Zonneveld Hylas 8.41  3.47  0.85 752
19 Fenna Verbrugge Hera 8.21  2.99  0.85 742
20 Tessa Zwaanenburg Hera 8.19  2.94  0.85 741
21 Dewy van der Vaart Trias 8.09  3.14  0.80 739
22 Indy van Kleef - Denneman Hera 8.41  3.09  0.85 720
23 Cecile Stam av Castricum 8.15  2.30  0.85 688
23 Sophia Basteleur Noordkop 8.53  2.93  0.85 688
25 Veerle Bierman Hylas 8.76  2.44  0.85 608
26 Anna Bruijn Hera 9.78  2.36  0.65 326
Meisjes Pup C 40m bal ver punten
1 Evy van der Steen Trias 7.74  12.45  2.94 908
2 Lotus Oosten Hera 8.11  13.80  2.87 853
3 Yara van der Werf Hylas 8.07  12.18  2.74 806
4 Jalou Leek av Castricum 8.35  16.45  2.45 774
4 Annemieke Iyimen Hera 8.33  12.30  2.78 774
6 Lotte Lienos Noordkop 8.13  12.65  2.56 768
7 Sylke Hidding Hylas 8.40  12.71  2.67 748
8 Loulou Martens av Castricum 8.19  8.56  2.66 699
9 Marlin Kaandorp av Castricum 8.21  7.94  2.62 674
10 Noortje de Vries NOVA 8.86  14.61  2.33 646
11 Liz van Schagen Trias 8.36  10.50  2.26 631
12 Yfke Hoffschult av Castricum 8.54  8.52  2.44 600
13 Nikki Boekel NOVA 8.73  9.87  2.39 591
14 Fenna Tesselaar NOVA 8.47  6.98  2.24 536
15 Femm Bruin NOVA 8.95  8.84  2.28 517
16 Isabel Sluis av Castricum 8.61  DNS  2.13 406
17 Marlene Drommel av Castricum 9.17  5.73  2.02 363
18 Anna Brugman Trias 9.36  6.12  1.92 329
19 Emma Thomson av Castricum 9.75  5.57  2.18 320
Meisjes Min 40m bal ver punten
1 Fae Tuijn av Castricum 8.17  10.08  2.13 628
2 Julie Popot av Castricum 8.35  8.84  2.10 568
3 Fienne Overtoom Hera 8.55  7.83  2.34 564
4 Nora Verduin Hylas 8.90  6.87  2.64 551
4 Bobbi Meijer Trias 8.57  8.69  2.20 551
6 Ashlynn Yard Hera 8.94  10.06  2.29 545
7 Elena Vos Trias 8.82  10.28  2.06 520
8 Roos Bekker av Castricum 8.42  6.48  1.96 475
9 Noa Sanders Hera 9.11  10.66  1.90 456
10 Sopie Tesselaar Hera 8.83  7.04  2.09 454
11 Yeälle Hesselmans Trias 9.57  4.67  2.10 300
12 Nienke Engel av Castricum 9.63  5.08  1.57 199

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 16.06.2019