Pupillen competitie 2013
Eindstand Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden
jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini


meisjes pup A.2 13 april. 1 juni. 29 juni. totaal
1 Afra Jiya Atos 1622 1734 1709 3443
2 Frederique Kox Lycurgus 1460 1582 1452 3042
3 Denise Overweel AV 23 1499 1526 0 3025
4 Tosca van der Flier Lycurgus 462 1512 1455 2967
5 Yvonne van den Eeckhout Suomi 1481 1482 1462 2963
6 Caya de Graaf av Edam 1496 1466 1412 2962
7 Mara Cotterink Lycurgus 0 1519 1431 2950
8 Naomi Verhoef av Aalsmeer 1486 1452 1356 2938
9 Fay Witte kav Holland 1387 1525 1387 2912
10 Britt Rodenburg Lycurgus 1482 1401 1429 2911
11 Hannah van Leeuwen Phanos 1551 1357 1313 2908
12 Mirre Gielen TAS 82 1438 1470 1408 2908
13 FabiŽnne MŁller Lycurgus 1456 1434 1443 2899
14 Nienke Madderom Trias 1292 1476 1362 2838
15 Lisette Doodeman NOVA 1347 1412 1214 2759
16 Lysanne Zaal Hera 1319 1440 1190 2759
17 Robina Negenman kav Holland 1413 475 1333 2746
18 Deborah Leguit DEM 1241 1398 1325 2723
19 Sarah van Ekeris kav Holland 1314 1404 1303 2718
20 Jip de Waard Trias 1348 1347 1285 2695
21 Roos Doorson Atos 1355 1323 0 2678
22 Tiara Dias Gago NEA Volharding 1329 1346 1155 2675
23 Betul Kurt Zaanland 1349 0 1322 2671
24 Nikki Taag kav Holland 1204 1404 1264 2668
25 Tessa de Jong av Edam 1353 1310 1180 2663
26 Nadia Willemse DEM 1276 1384 1175 2660
27 Robin van der Veen Hera 327 1323 1324 2647
28 Yael Prenger AV 23 1257 0 1370 2627
29 Fiena Blitz Phanos 1214 1277 1349 2626
30 Yvonne Schokker av Edam 1316 1302 1194 2618
31 Julie Eikelenboom Lycurgus 1227 1313 1304 2617
32 Samantha Frinking Lycurgus 1200 1296 1299 2595
33 Ezinwa Geoffrey Atos 1139 1338 1237 2575
34 Roos Schotanus kav Holland 1104 1356 1210 2566
35 Iris Croux Trias 1197 1352 1210 2562
36 Lara de Boer Lycurgus 1222 1306 1196 2528
37 Pleun Heerschop kav Holland 1203 1312 1187 2515
38 Megan Corzillius Zaanland 1184 1271 1240 2511
39 Chimene Schuurman Zaanland 1071 1269 1240 2509
40 Rosa Kuin Hera 1228 1281 1087 2509
41 Ramona de Boer DEM 1248 1257 1163 2505
42 Lonneke Meijer Suomi 0 1347 1153 2500
43 Lisa Genet Trias 1259 1231 1151 2490
44 Madelein Nuis AAC 0 1230 1255 2485
45 Charon Lak Zaanland 1180 1301 1156 2481
46 NoŽly Baan Phanos 1237 1243 1197 2480
47 Benthe Mulder kav Holland 1235 1238 0 2473
48 Elizah van Roekel SAV 1217 1229 1103 2446
49 Lieke ten Wolde AV 23 1216 1227 1200 2443
50 Emmelie Klooster Phanos 1251 1189 1164 2440
51 Gwen Feenstra Hera 1047 1248 1176 2424
52 Nienke van Dok av Aalsmeer 1092 1243 1181 2424
53 Willeke Vink av Edam 1282 1138 1132 2420
54 Anisha Kanhai Startbaan 1118 1204 1214 2418
55 Annika Klooster Phanos 1174 1221 1194 2415
56 Romy Kwast DOKEV 1206 1208 1079 2414
57 Cindy ten Have Noordkop 1251 1159 1061 2410
58 Dana Dullemand AV 23 1125 1280 1106 2405
59 Lisa Church NOVA 0 1224 1165 2389
60 Julia Cramer vd Boogaart Startbaan 1155 1220 1133 2375
61 Ilse Boon AAC 1192 1174 1078 2366
62 Noelle Rienks Suomi 0 1299 1066 2365
63 Irene Baars Noordkop 1182 1173 1160 2355
64 Tess van Onna AV 23 1152 0 1192 2344
65 Esmee van der Wal Lycurgus 1168 0 1150 2318
66 Kara Zwagemaker SAV 1153 1160 1117 2313
67 Machteld Hammink Phanos 1147 1166 1116 2313
68 Anick Willems Phanos 1097 1169 1138 2307
69 Joelle Wagemaker SAV 1007 1184 1123 2307
70 Julia Arlotti kav Holland 1052 1207 1099 2306
71 RachŤl Aarsen av Aalsmeer 1050 1138 1159 2297
72 Manon Verdonck av Edam 1108 1070 1157 2265
73 Nora Verweij Hylas 1139 1126 0 2265
74 NoŽlle Naciri Phanos 1086 1170 0 2256
75 Josephine Bockstael av Haarlemmermeer 1121 1123 0 2244
76 Lianne Runderkamp av Edam 1095 1149 1056 2244
77 Naomi Visser av Haarlemmermeer 0 1164 1072 2236
78 Noa de Moel TAS 82 1044 1108 1101 2209
79 Kris Reijersen v Buuren av Castricum 1099 0 1104 2203
80 Nikie Kwaad Hollandia 1082 1094 0 2176
81 Francis v Rookhuizen NEA Volharding 1113 1057 993 2170
82 Mae Liefeld AV 23 1050 1115 0 2165
83 Loraine Linger Atos 1023 0 1141 2164
84 Rachel Kruis AKU 1020 1132 0 2152
85 Maddy Visser Lycurgus 1055 1093 0 2148
86 Suzanne de Wit Noordkop 1077 1017 1061 2138
87 Kylie Kroon av Edam 991 1140 0 2131
88 Daisy Leek ARO 88 1035 0 1092 2127
89 Eva de Boer av Edam 989 1129 973 2118
90 Annabel Noordelos SAV 1052 1032 1061 2113
91 Yoelle Schade v Westrum DEM 1038 1069 932 2107
92 Rosalie van Tooren AKU 947 1071 1027 2098
93 Marinka Heijn av Monnickendam 993 1096 927 2089
94 Isis Jansen Hylas 916 1055 1018 2073
95 Mila Kneefel DEM 0 1288 779 2067
96 Ella Cramer vd Boogaart Startbaan 1065 997 886 2062
97 Paulien Idema AKU 1032 987 1017 2049
98 Lotte Bus Lycurgus 1013 1030 1009 2043
99 Kee van Gerwen Atos 0 1067 967 2034
100 Iris Luten Lycurgus 0 1067 964 2031
101 Mellani Goezinnen NEA Volharding 1017 0 1013 2030
102 Hannah van Harmelen Phanos 832 1183 562 2015
103 Annika Boogaard SAV 967 1014 917 1981
104 Myrthe Koelemeij Hera 975 1004 920 1979
105 Aerin Gaston AV 23 950 1028 704 1978
106 Anne Zuiderduin Suomi 1060 0 916 1976
107 Esther Pronk av Monnickendam 939 1034 870 1973
108 Laura-Joy Ruitenberg av Aalsmeer 962 999 0 1961
109 Sarah Stoop NOVA 949 998 882 1947
110 Anne Mooijer av Edam 946 997 0 1943
111 Stella Huikeshoven Atos 1024 709 917 1941
112 Sanne Meijer DEM 951 971 860 1922
113 Kelly Luton NEA Volharding 944 974 912 1918
114 Britt van den Berg NOVA 922 987 800 1909
115 Gitte de Wilde kav Holland 0 803 1092 1895
116 Manchahat Singh Atos 0 1039 830 1869
117 Luna Brasser AV 23 912 0 949 1861
118 Suze Butter Lycurgus 1019 0 836 1855
119 Mabel Borst Hylas 801 946 886 1832
120 Mireille Ligthart NOVA 764 912 897 1809
121 Chiara Schram DEM 735 937 833 1770
122 Luza Roos Cordes Zaanland 0 802 912 1714
123 Rosalinde WŁck NEA Volharding 807 881 732 1688
124 Gulhan Ileri Hollandia 870 0 814 1684
125 Mara Belt AV 23 0 768 894 1662
126 Silke Jansen Hera 823 834 727 1657
127 Carlijn Duineveld DOKEV 871 769 607 1640
128 Sanne Gerritse AKU 838 795 0 1633
129 Esther Schut AKU 705 821 799 1620
130 Hanna Wiering DEM 715 875 0 1590
131 Bente Lieuwes Hera 845 0 742 1587
132 Laura te Brake Startbaan 764 811 719 1575
133 Isa Bakker SAV 770 747 748 1518
134 Bodil Vreugdenhil Phanos 0 744 772 1516
135 Daantje Brouwer Zaanland 653 804 0 1457
136 Tess Kroon DOKEV 725 732 625 1457
137 Merel van Diepen Lycurgus 774 0 674 1448
138 Anouk Edwards van Muijen AAC 744 258 695 1439
139 Myrthe Roest Trias 740 690 647 1430
140 Jet Saadat AKU 676 679 700 1379
141 Fionnah Kerr AV 23 0 689 665 1354
142 NoŽlla Akkari AKU 671 0 683 1354
143 Isla Schenk AV 23 1335 0 0 1335
144 Sascha van Vliet Zaanland 0 1266 0 1266
145 Pleuni Burgering Trias 0 1175 0 1175
146 Fleur Hoogervorst AV 23 1174 0 0 1174
147 Mette Elgersma av Haarlem 0 1173 0 1173
148 Nikki Herwaarden Phanos 1170 0 0 1170
149 Sylke Kabel Lycurgus 0 611 559 1170
150 Fleur Hoogervorst AV 23 0 0 1148 1148
151 Samira Ibrahim Feniks 0 0 1111 1111
152 Marijn Boomars AV 23 0 0 1103 1103
153 Iris de Waard kav Holland 0 0 1077 1077
154 Dido van Veen AV 23 0 0 1067 1067
155 Tess Onderwater DOKEV 0 848 209 1057
156 Sabine Schaaper DEM 1054 0 0 1054
157 Marthe Welkzijn Phanos 0 1031 0 1031
158 Renee Zwijnenberg Startbaan 0 1026 0 1026
159 Karin Mollee Lycurgus 0 994 0 994
160 Lois de la Mar AV 23 0 0 985 985
161 Jonne van Schagen Dokev 929 0 0 929
162 Kylie Kroon av Edam 0 0 903 903
163 Madeleine Hooijmaijers AKU 0 898 0 898
164 Esther Groenen AV 23 0 0 893 893
165 Madeleine Hooijmaijers Phanos 885 0 0 885
166 Roosje van Praag Phanos 0 856 0 856
167 josephine Vos Atos 855 0 0 855
168 Eleni Mik Phanos 833 0 0 833
169 Lucy van Ginkel Zaanland 487 0 0 487
170 Beppie Soolsma AAC 0 289 0 289

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 11.07.2013