Pupillen competitie 2013
Eindstand Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden
jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini


jongens pup A2 13 april. 1 juni. 29 juni. totaal
1 Marnix Kolkman av Edam 1845 1874 1919 3793
2 Harm Janssens DEM 1832 1878 1763 3710
3 Jelle Schaap DEM 1798 1788 1696 3586
4 Job Geerds AV 23 1565 1786 1777 3563
5 Tomas Plokhotniuk Atos 1702 1718 1794 3512
6 Dano van Mierlo Phanos 1678 1722 1751 3473
7 David Hoogewerf kav Holland 0 1717 1603 3320
8 Toju Egbe av Haarlemmermeer 1132 1735 1552 3287
9 Jelle Hooijberg av Edam 1630 1630 0 3260
10 Enzo Meerstra Hollandia 1591 1648 1470 3239
11 Jeroen van het Hof NEA Volharding 1533 1549 1635 3184
12 Diede Mieras AV 23 1584 0 1584 3168
13 Tijmen Jansen Dokev 1381 1609 1551 3160
14 Jens Oosterink Trias 1519 1559 1428 3078
15 Tristan Sneekes Hollandia 1526 1496 1345 3022
16 Rowan Tuinstra DEM 1435 1481 1533 3014
17 Olav Mulder Hylas 1425 1456 1517 2973
18 Luca Bakrac AV 23 1405 1380 1528 2933
19 Sijvert Commandeur Trias 1505 1396 1377 2901
20 Koen Hoedjes Hera 1398 1491 1406 2897
21 Noah Baltus Hollandia 1374 1440 1449 2889
22 Gideon MŲhringer Hera 1453 1431 1345 2884
23 Daan Lunding AV 23 1322 1490 1392 2882
24 Thijmen van Leeuwen SAV 1240 1397 1481 2878
25 Lars Meijer Feniks 1209 1378 1484 2862
26 Jelmer de Graaf kav Holland 1275 1483 1376 2859
27 Ties van 't Riet Hylas 1437 1416 1308 2853
28 Mees Tuijn DEM 1191 1415 1433 2848
29 Twan Broekhuizen Suomi 1402 1444 1326 2846
30 Bram Fenne AV 23 1401 1425 956 2826
31 Mika Brouwer Dokev 1207 1446 1362 2808
32 Stijn Laamers Waterland 0 1322 1475 2797
33 Dimitri Nuijens Phanos 1320 0 1471 2791
34 Karsten de Roo Hylas 1400 1375 1285 2775
35 Benjamin van Altena Phanos 1243 1344 1429 2773
36 Jochem van Dijk Dokev 1416 1354 1337 2770
37 Jelmer van der Kamp Trias 1296 1413 1356 2769
38 Quinn Vlak av Edam 0 1376 1370 2746
39 Sam Reukers av Edam 1387 0 1343 2730
40 Job Zandberg DEM 1384 1341 1239 2725
41 Casper Peterse Trias 1354 1365 1347 2719
42 Nathan Wolff Feniks 1361 1348 1346 2709
43 Lex van Honschoten kav Holland 1315 1382 0 2697
44 Jimi van Derksen Dokev 1345 1350 0 2695
45 Freek van der Meer AV 23 1238 1455 0 2693
46 Quinten v Delft Hollandia 1356 1322 1295 2678
47 Jelani James Feniks 0 1297 1376 2673
48 Piet van Vuuren DEM 1187 1363 1304 2667
49 Romello Christiaan Hera 1295 1333 1292 2628
50 Julian Jansen Zaanland 0 1258 1369 2627
51 Ryan Steenvoorden Noordkop 1303 1311 1296 2614
52 Mark Kalbfleisch Zaanland 1114 1214 1397 2611
53 Shaffai Oedai Hollandia 1295 1310 1227 2605
54 Tijs Haanappel Trias 1252 1353 0 2605
55 Teun de Koning Lycurgus 1279 1316 1175 2595
56 Lucas Breuker AV 23 1140 1281 1301 2582
57 Bink Haakman Hollandia 1343 1183 1238 2581
58 Bram Klap Lycurgus 1281 1270 1231 2551
59 Joep van der Laarse Trias 1226 1323 1021 2549
60 Anders Hoek AKU 1216 1186 1329 2545
61 Ben Aston Hylas 1315 1230 1181 2545
62 Thom de Goede TAS 82 0 1429 1113 2542
63 Tenko van der Kuip Phanos 0 1282 1244 2526
64 Amanuel Hensen Hera 1095 1223 1299 2522
65 Joris v Bakel DEM 1136 1268 1230 2498
66 Sirito Mathijssen AAC 1198 1246 1213 2459
67 Adwen Gieles kav Holland 1161 0 1255 2416
68 Tobi Oluwatobi Obakin Hylas 1269 1134 1070 2403
69 Jens Hierck Hera 1186 1203 1063 2389
70 Wietze Kuyl Trias 998 1239 1135 2374
71 Jim Goes Hollandia 1182 1131 1190 2372
72 Kevin Steenbakkers Noordkop 1133 1239 0 2372
73 Luco van Bergen Startbaan 1136 472 1230 2366
74 Timothy Mulder NEA Volharding 1145 1207 1073 2352
75 Dennis Patiwael Atos 1078 1188 1156 2344
76 Max Kummer kav Holland 1095 1182 1152 2334
77 Tijmen Hoek kav Holland 1136 1198 1078 2334
78 Rafy Khazraoui AAC 1089 1235 1081 2324
79 Sam van Dijk Lycurgus 0 1202 1117 2319
80 Mike de Graaf DEM 1162 1144 1040 2306
81 Sam Plug Suomi 0 1271 1025 2296
82 Jesees Vollard kav Holland 0 1172 1120 2292
83 Sander Hospers Waterland 1111 1162 1013 2273
84 Daan Schurink av Edam 1178 1082 1065 2260
85 Hidde Koornstra Hollandia 1111 1148 1108 2259
86 Christopher van Altena Phanos 452 1217 1038 2255
87 Dennis Ravenstijn SAV 964 1103 1151 2254
88 Enicio de Haas Suomi 1111 1142 956 2253
89 Michael Bartman Hollandia 1257 0 995 2252
90 Jarno Betlem Lycurgus 931 1161 1080 2241
91 Bram Houtkooper Trias 1098 1137 0 2235
92 Koen Looman Hera 1074 1147 1066 2221
93 Lars Beekman AAC 1092 1115 1097 2212
94 Jelle Wittink Hylas 1103 1084 945 2187
95 Carlito Linger Atos 1050 0 1135 2185
96 Yousri Nait Aicha NEA Volharding 0 1113 1063 2176
97 Fabian Pordon Hollandia 0 1088 1059 2147
98 Ruben Boers AV 23 1045 0 1101 2146
99 Tristan de Vre Phanos 1072 1037 994 2109
100 Joran vd Stoep DEM 996 1111 0 2107
101 Jouad Nait-Rrami Atos 1002 0 1091 2093
102 Matthijs Kool Hylas 995 1089 986 2084
103 Polle Hongens av Haarlemmermeer 1089 991 891 2080
104 David Tromp av Castricum 892 836 1135 2027
105 Yoeri Dekker SAV 967 1060 958 2027
106 Jesse Leeuwerink Zaanland 960 949 1066 2026
107 Sam Stenvers NEA Volharding 0 993 1030 2023
108 Akesse Sumter AAC 966 1049 0 2015
109 Mavi van Reijsen AV 23 0 983 1028 2011
110 Elias Groot av Castricum 1005 982 874 1987
111 Peter Plas Suomi 953 1029 0 1982
112 Youri Verburg av Haarlemmermeer 1016 949 927 1965
113 Jesse Sanders AKU 912 964 991 1955
114 Lars Philipsen Hera 1004 0 921 1925
115 Robin Koning Trias 1037 885 885 1922
116 Bart Sommer Hylas 1184 669 674 1858
117 Daan Kemner av Haarlemmermeer 0 956 898 1854
118 Casper Vlek AV 23 933 908 758 1841
119 Mees Houten Zaanland 894 939 902 1841
120 Kick van Eijk AKU 899 904 0 1803
121 Roan van Blanken Suomi 0 982 787 1769
122 Mick Oudeman Hera 872 883 671 1755
123 Pepijn Verheul Hollandia 882 859 0 1741
124 Justin Hoek SAV 877 0 859 1736
125 Lukas Laufenberg Noordkop 864 793 631 1657
126 Kwame Agyeman AAC 1577 0 0 1577
127 Jayden Greene av Haarlemmermeer 0 1448 0 1448
128 Jesse Kops Trias 0 0 1339 1339
129 Wouter Schrama kav Holland 0 0 1338 1338
130 Marcus Thomasse av Castricum 0 0 1316 1316
131 Rens Kannegieter AV 23 0 0 1311 1311
132 Stijn Laamers av Castricum 1299 0 0 1299
133 Rick Thomasse av Castricum 0 0 1295 1295
134 Sebastiaan Yedema AV 23 0 0 1239 1239
135 Cody Bakker NEA Volharding 1215 0 0 1215
136 Dylan Cordes av Aalsmeer 1213 0 0 1213
137 Jeremy Laan SAV 1212 0 0 1212
138 Bas Yedema AV 23 1193 0 0 1193
139 Wouter tePas AV 23 0 1192 0 1192
140 Lucas Woudstra AAC 0 1188 0 1188
141 Duuk Rozing DEM 0 1171 0 1171
142 Janek Plate Phanos 1166 0 0 1166
143 Mart Kikkert av Texel 0 1157 0 1157
144 Martin Gutierrez AV 23 1154 0 0 1154
145 Justus Geuzebroek kav Holland 1133 0 0 1133
146 Ifeanyi Abinta Feniks 0 1130 0 1130
147 Maikel Groesz AV 23 0 0 1106 1106
148 Ichiro Misumi Phanos 1073 0 0 1073
149 Rob van Limpt av Haarlemmermeer 0 1073 0 1073
150 Tom Schoemaker Hera 1072 0 0 1072
151 YŠng Lie Phanos 0 0 1020 1020
152 Rens Hoogendam av Haarlemmermeer 0 1013 0 1013
153 Benz Ukkerman Lycurgus 989 0 0 989
154 Rik Apeldoorn kav Holland 0 0 967 967
155 Jesees Smit kav Holland 0 939 0 939
156 Stan Fijnvandraat AKU 0 428 394 822
157 David Tromp av Castricum 0 0 821 821
158 Marius Bremmer AV 23 582 0 0 582
159 Thomas Geuzenbroek Hylas 485 0 0 485

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 11.07.2013