Pupillen competitie 2013
Eindstand Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden
jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini


jongens pup B 13 april. 1 juni. 29 juni. totaal
1 Jur Bakker av Edam 1396 1536 1307 2932
2 Dennis Schaap DEM 1435 1445 1334 2880
3 Max Joaquín Fernández kav Holland 1386 1415 1290 2801
4 Jared Broers Hera 1306 1336 1356 2692
5 Ike Schepers AV 23 0 1395 1285 2680
6 Jelle Müller Lycurgus 1242 1365 1273 2638
7 Stan Tool SAV 1250 1333 1289 2622
8 Mirco Gramsma NEA Volharding 1251 1318 1293 2611
9 Bart Hoogmoed Lycurgus 1177 1265 1324 2589
10 Luuk Kooij DEM 1251 1234 1215 2485
11 Lars van Boeschoten Trias 0 1228 1256 2484
12 Jeen Hammink Phanos 1128 1156 1305 2461
13 Eyoel Hiensch Phanos 1247 1192 1177 2439
14 Emiel Joosten av Edam 1197 1208 1224 2432
15 Yohannes Hiensch Phanos 1204 1135 1227 2431
16 Tobias Janssens DEM 1182 1210 1214 2424
17 Menno van Berkum Hollandia 1173 1238 0 2411
18 Lucas van Schaffelaar AV 23 1002 1258 1127 2385
19 Ties Arensman NEA Volharding 1152 1233 1030 2385
20 Jesse Looren de Jong Lycurgus 1018 1155 1224 2379
21 Jip Ooteman Phanos 1164 1210 1132 2374
22 Ysan Put Hylas 1166 1168 1198 2366
23 Kim Alofsen Startbaan 1150 1215 1064 2365
24 Daniel Erbe Gomez Phanos 0 1221 1135 2356
25 Huib Schong Trias 988 1206 1146 2352
26 Mauro Wuurman av Aalsmeer 1062 1052 1288 2350
27 Joel Mondria Atos 1037 1120 1212 2332
28 Taufiq Alhassan Feniks 1106 1043 1209 2315
29 Alessio Rimedia Atos 1135 1063 1166 2301
30 Gilles van Arkel AV 23 1036 1187 1114 2301
31 Boris Aarts AV 23 1092 1192 1033 2284
32 Wesley Steenbakker Lycurgus 1117 1153 1106 2270
33 Tim Tel av Edam 1073 1183 0 2256
34 Koen Bos DOKEV 971 1163 1067 2230
35 Adriaan Fornerod kav Holland 1018 1110 1116 2226
36 Merlijn de Zinger Trias 1108 1060 1103 2211
37 Thomas Fructus AV 23 992 1210 934 2202
38 Mika Baro Hylas 0 1116 1075 2191
39 Robin Rens Noordkop 1026 0 1132 2158
40 Ioann Lobles Noordkop 938 1067 1070 2137
41 Flip van Marle av Castricum 0 1082 1046 2128
42 Niels Hospers Waterland 966 966 1132 2098
43 Wesley Beentjes Lycurgus 0 1030 1059 2089
44 Jelmer Tiessen Noordkop 975 1113 971 2088
45 Shane Baars Noordkop 940 1017 1068 2085
46 Finn Meijer Hylas 902 1065 1005 2070
47 Thom Schoorl Lycurgus 942 1021 1049 2070
48 Koen de Jong Suomi 876 998 1052 2050
49 Bono van der Ploeg DOKEV 847 1028 1004 2032
50 Thijmen Kratzschmar DEM 1014 1012 1017 2031
51 Ivan Fontijn NOVA 962 1023 988 2011
52 Marius Lakmaker Phanos 908 0 1098 2006
53 Sahid Haddache DEM 1010 995 0 2005
54 Otto Plasmeijer Phanos 1002 0 995 1997
55 Koen Altena Hollandia 905 1081 0 1986
56 Max Rosenthal Suomi 961 987 998 1985
57 Leandro Ouwehand av Edam 949 968 998 1966
58 Mart Pronk Nova 967 0 994 1961
59 Ravi Raadgers Noordkop 947 908 1001 1948
60 Tijn Sluis TAS 82 891 902 1009 1911
61 Ruben Leek DOKEV 918 945 940 1885
62 Mick Baldew Phanos 938 943 818 1881
63 Rutger Boxman av Haarlemmermeer 0 893 981 1874
64 Maarten Noordzij av Haarlemmermeer 890 888 983 1873
65 Yannick Vollaard kav Holland 874 998 851 1872
66 Jort Lorinc DEM 899 922 943 1865
67 Diki Norp Atos 860 864 972 1836
68 Jasper de Groot av Castricum 870 807 962 1832
69 Quintin Smit Lycurgus 773 855 970 1825
70 Marc de Groot Zaanland 849 898 923 1821
71 Finn Kösters Trias 729 850 969 1819
72 Pepe Sanders av Castricum 832 772 986 1818
73 Stef Lagrand DEM 0 910 901 1811
74 Bo van der Heijden Hylas 732 982 828 1810
75 Jan Westendorp AV 23 823 930 873 1803
76 Tom van der Plas DOKEV 718 885 905 1790
77 Alexander Stultjens Phanos 851 917 870 1787
78 BB Lurks Lycurgus 791 996 0 1787
79 Tom Donker DOKEV 809 885 901 1786
80 Jamie van de Pavert Phanos 0 917 859 1776
81 Merijn Rober DEM 813 822 932 1754
82 Nathan Pelupessy kav Holland 900 836 846 1746
83 Wouter Groeneweg av Wieringermeer 0 826 918 1744
84 Jens Bliek Hera 812 0 914 1726
85 Thijmen Luitwieler DEM 0 762 950 1712
86 Gijs Bakhuijsen AV 23 800 905 784 1705
87 Boris Meijeringh kav Holland 728 814 890 1704
88 David de Kler Trias 643 0 1043 1686
89 Koen Posthuma de Boer Hylas 862 824 0 1686
90 Merlin Belmon AV 23 793 0 891 1684
91 Thomas Wals Lycurgus 770 912 0 1682
92 Willem van Leeuwen kav Holland 859 818 0 1677
93 Twan Steur SAV 710 898 762 1660
94 Agon Krasnigi Zaanland 710 0 943 1653
95 Ryan Kruijer Noordkop 791 857 0 1648
96 Jesper Smit TAS 82 648 769 875 1644
97 Toon van Vuuren DEM 815 765 811 1626
98 Gijs Crommelin AV 23 738 884 286 1622
99 Wolf van Strijen AV 23 911 0 703 1614
100 Wouter Voorn AKU 793 802 761 1595
101 Ot van der Wolf Lycurgus 880 710 0 1590
102 Guus Streuer DEM 658 623 927 1585
103 Mike Geel av Wieringermeer 656 843 734 1577
104 Okke Rave AAC 688 853 0 1541
105 Joshua de Groot Feniks 0 776 764 1540
106 Mink Schipper AV 23 693 786 752 1538
107 Milan Tool SAV 728 784 647 1512
108 Niels Heuving av Aalsmeer 704 805 0 1509
109 Tristan van Vlodrop AAC 695 0 811 1506
110 Niels Campos Espinoza av Castricum 661 720 771 1491
111 Bruno van der Hoorn Atos 0 739 743 1482
112 Jip van Buitenen Trias 606 774 699 1473
113 Guillermo de Jong SAV 515 642 825 1467
114 Quint van der Riet av Haarlemmermeer 706 743 533 1449
115 Ewan van Stenis Noordkop 689 752 0 1441
116 Jorn Nieborg Hylas 668 764 676 1440
117 Florian Henneman AV 23 747 0 684 1431
118 Irmin Flach kav Holland 631 617 799 1430
119 Jonathan Winkel kav Holland 533 663 748 1411
120 Joep Nijssen Hylas 711 674 697 1408
121 Tygo Koet av Castricum 673 718 0 1391
122 Farid El Qurdjii av Edam 617 654 728 1382
123 Hugo Blankestijn av Castricum 645 624 0 1269
124 Luca de Wolff Atos 637 600 0 1237
125 Thijs Alleman Trias 0 1170 0 1170
126 Mauro Drenth Phanos 0 0 1155 1155
127 Zansi Kooper Zaanland 0 0 1149 1149
128 Christiaan Zandstra kav Holland 0 0 1100 1100
129 Flip v Marle av Castricum 1098 0 0 1098
130 Vincent Emans Phanos 1097 0 0 1097
131 Boaz van Dijk kav Holland 0 1087 0 1087
132 Giam Klous Lycurgus 0 468 595 1063
133 Ian Visser Noordkop 0 1043 0 1043
134 Coen van de Kerkhof av Texel 0 1031 0 1031
135 Jack Witte Noordkop 0 1024 0 1024
136 Dymas Vreede Feniks 0 0 1019 1019
137 Misja Bean Phanos 0 1008 0 1008
138 Jasper Kooter AAC 0 0 981 981
139 Hugo Blankestijn av Castricum 0 0 962 962
140 Jonas Skolnik Phanos 0 947 0 947
141 Tijn Zeeman av Texel 0 939 0 939
142 Koen van Ommen Zaanland 0 935 0 935
143 Bas van Langerak av Wieringermeer 0 930 0 930
144 Tommaso Bertonasco AV 23 0 930 0 930
145 Casper Meulenberg DEM 0 878 0 878
146 Lars Laufenberg Noordkop 0 0 870 870
147 Fabian van Dijk AKU 861 0 0 861
148 Gijs Weerdenburg av Aalsmeer 400 459 0 859
149 Luuk Hoogland Trias 851 0 0 851
150 Dymas Vreede Feniks 0 847 0 847
151 Boyd Bais Noordkop 0 828 0 828
152 Thijmen Maasdam AKU 808 0 0 808
153 Simon Langman Phanos 738 0 0 738
154 Jeppe Mul av Haarlem 0 734 0 734
155 Jamie Pavert Phanos 698 0 0 698
156 Quint van de Riet av Haarlemmermeer 0 0 689 689
157 Bruno Moana AV 23 685 0 0 685
158 Younes Ait Ben Ichou Atos 548 0 0 548
159 Noah Willemse Hera 526 0 0 526
160 Mark Rengers AKU 382 0 0 382
161 Lygiano Hek Feniks 0 334 0 334
162 Walter Copper av Haarlem 0 315 0 315

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 11.07.2013