Pupillen competitie 2013
Eindstand Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden
jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini


meisjes pup B 13 april. 1 juni. 29 juni. totaal
1 Lara Smits Noordkop 1351 1431 1443 2874
2 Selina Mulder Noordkop 1293 1337 1336 2673
3 Eva Hoogerwerf kav Holland 1063 1309 1231 2540
4 Sophie van Ekeris kav Holland 1123 1236 1273 2509
5 Anouk van der Kuur AAC 0 1251 1242 2493
6 Sanna van de Griend Hollandia 1146 1248 1222 2470
7 Djurelva Kammeron Atos 0 1173 1211 2384
8 Eline Brouwer DEM 1093 1095 1251 2346
9 Maudy Stoop Hylas 1058 1263 1059 2322
10 Dayna Foe-A-Man Hollandia 1177 1130 1113 2307
11 Lara Vens AAC 953 1108 1197 2305
12 Renee de Hon AAC 0 1138 1136 2274
13 Lianka Wit Hollandia 1049 1164 1106 2270
14 Jaimy de Boer av Edam 1083 1131 1021 2214
15 Mathilda Lamers AAC 982 1211 0 2193
16 Jasmijn van Tooren AKU 1076 1059 1108 2184
17 Faye Suurmond av Edam 1010 1070 1099 2169
18 Rochelle Negenman kav Holland 959 1059 1105 2164
19 Sharona de Winter Hylas 1047 1103 0 2150
20 Danila Blokzijl Lycurgus 954 1174 0 2128
21 Ellena Kaffatos AKU 910 944 1157 2101
22 Eva Masee av Edam 899 1065 1035 2100
23 Danique Schram DEM 972 1057 1042 2099
24 Miro Vlasman Phanos 982 0 1103 2085
25 Clo van Philips Trias 0 1056 1025 2081
26 Mette Borsboom kav Holland 877 1038 1004 2042
27 Femke Wabeke NOVA 969 1052 989 2041
28 Emma Eggenkamp Startbaan 937 951 1078 2029
29 Mali Onyeike AV 23 894 1124 886 2018
30 Fee Eising Waterland 850 998 1008 2006
31 Vera Steding Lycurgus 998 999 829 1997
32 Zo Keasberry Lycurgus 993 1004 0 1997
33 Krisje van Dongen Phanos 751 970 1016 1986
34 Silke de Haas DEM 0 936 1039 1975
35 Anouk Kempkes AAC 0 944 1019 1963
36 Tessa van Herp Lycurgus 764 969 993 1962
37 Ella Smits av Haarlemmermeer 525 915 1045 1960
38 Anna van de Kamp DEM 1010 922 938 1948
39 Faye Traube AAC 744 931 1005 1936
40 Maria Kuipers Phanos 930 920 996 1926
41 Selena Morauw Waterland 918 991 720 1909
42 Melissa Steenbakker Atos 0 894 1012 1906
43 Tess Maijer Lycurgus 782 908 991 1899
44 Kyra Laan Hollandia 901 995 859 1896
45 Roos Beunder av Haarlemmermeer 703 837 1038 1875
46 Silvie Berkhout Lycurgus 869 1005 0 1874
47 Antonia Benevento Phanos 893 980 0 1873
48 Siena Maij Zaanland 819 980 888 1868
49 Anna Jebose AAC 0 894 950 1844
50 Liv de Haas Zaanland 743 808 999 1807
51 Michelle Jansen Feniks 0 886 900 1786
52 Veerle Barink AV 23 788 932 853 1785
53 Madelon van Eck Startbaan 813 856 913 1769
54 Jetske Zuurbier Trias 860 852 901 1761
55 Kim Vogt AAC 755 859 896 1755
56 Sanne Kooij Lycurgus 602 769 981 1750
57 Myrthe Vredeveld Noordkop 0 810 938 1748
58 Natalie van Mil kav Holland 719 806 935 1741
59 Anne Vilain SAV 858 806 876 1734
60 Pippa Broekhuizen Phanos 853 863 0 1716
61 Melanie Zonnenschijn Startbaan 750 762 901 1663
62 Nora van Diepen Hollandia 774 842 808 1650
63 Jasmijn Overweel AAC 0 759 890 1649
64 Valerie Hagnauer Lycurgus 702 184 943 1645
65 Debbie Bayens Lycurgus 0 821 820 1641
66 Arwen Bosman SAV 782 846 0 1628
67 Caitlin Wals av Edam 807 815 804 1622
68 Jane Heidweiller DOKEV 764 851 0 1615
69 Vera Duikersloot AKU 752 624 786 1538
70 Imre Welters Feniks 0 738 799 1537
71 Marissa van Ooijen Lycurgus 603 727 761 1488
72 Marike Kivit DEM 764 709 707 1473
73 Sofie Bruintjes Lycurgus 728 745 716 1473
74 Aida Jonson AV 23 606 782 680 1462
75 Maud Berghuis Hollandia 608 767 685 1452
76 Anouk Sier av Edam 653 697 747 1444
77 Donna Steenvoorden DOKEV 574 866 0 1440
78 Noor Hollander av Haarlemmermeer 701 726 0 1427
79 Samira v Rookhuizen NEA Volharding 716 620 705 1421
80 Fleur Zonneveld AKU 588 621 795 1416
81 Fleur Stevenaar Startbaan 631 766 0 1397
82 Noortje Key AV 23 486 653 691 1344
83 Marit Bisdonk Noordkop 655 674 663 1337
84 Emma van Heusden Atos 608 0 718 1326
85 Shanti Heijm av Monnickendam 626 693 0 1319
86 Marjolijn Kocx DEM 621 697 0 1318
87 Bente Madderom Trias 0 1303 0 1303
88 Lisa van Baar Trias 639 635 0 1274
89 Lotte Haak Zaanland 507 484 723 1230
90 Eve Wijnen Startbaan 510 583 640 1223
91 Faye Danniel AV 23 457 746 0 1203
92 Josephine Jense Phanos 0 0 1173 1173
93 Zorah Ward AAC 0 1173 0 1173
94 Gwenn Romkes Zaanland 435 517 637 1154
95 Charlotte van de Voort Atos 0 485 668 1153
96 Iris Vriend SAV 595 553 0 1148
97 May-Leigh Hagen Feniks 0 0 1143 1143
98 Lauren Andelbeek AKU 230 564 560 1124
99 Mette Woolthuis kav Holland 334 787 0 1121
100 Pascalle Janssen kav Holland 0 0 1033 1033
101 Anniek van Schie av Haarlemmermeer 0 989 0 989
102 Mint Wiersma Lycurgus 0 0 984 984
103 Romy Leenstra NEA Volharding 0 0 978 978
104 Julia van Lil AV 23 0 955 0 955
105 Zo Lammertink DEM 0 0 949 949
106 Jolijn vt Hoff SAV 906 0 0 906
107 Unna Diegenbach Feniks 0 0 856 856
108 Bridget Swier Zaanland 0 836 0 836
109 Anna Huizinga SAV 0 834 0 834
110 Noa van Reijsen AV 23 0 0 819 819
111 Rianne Kramer av Wieringermeer 0 795 0 795
112 Cindy Smit Hera 0 758 0 758
113 Esther Wolff Zaanland 0 0 758 758
114 Mare Bodecker Phanos 747 0 0 747
115 Kaylee Gielen Noordkop 0 739 0 739
116 Maaike Bakker AKU 0 0 738 738
117 Jaimy van den Hooren av Castricum 0 725 0 725
118 Simona Battifoglia Phanos 0 0 724 724
119 Zus de Kruijk kav Holland 706 0 0 706
120 Jasmijn Bakker av Monnickendam 0 660 0 660
121 Robin van den Bergh Atos 0 660 0 660
122 Amira Ennaassi Noordkop 0 656 0 656
123 Tara Koomen SAV 612 0 0 612
124 Veerle Beijering av Castricum 0 0 611 611
125 Kristel Sijm SAV 601 0 0 601
126 Femke van Weelderen Trias 580 0 0 580
127 Mies van Riel kav Holland 0 0 571 571
128 Nele Brom Atos 0 562 0 562
129 Sanne Beentjes Atos 0 556 0 556
130 Femke Stiphout av Haarlemmermeer 0 539 0 539
131 Dione Verbeek av Aalsmeer 399 0 0 399
132 Daisy de Graaf DEM 0 392 0 392

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 11.07.2013