Pupillen competitie 2013
Eindstand Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden
jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini


meisjes pup C 13 april. 1 juni. 29 juni. totaal
1 Debora van Langen SAV 1131 1222 1177 2399
2 Isabel van den Berg Startbaan 1137 1088 1199 2336
3 Nikki Ravelli kav Holland 1012 1039 1158 2197
4 Sofie Groot Hera 919 1079 1011 2090
5 Isa van der Veen Hera 793 1068 948 2016
6 Laura Croux Trias 985 1005 1002 2007
7 Silje Bader NOVA 0 1023 982 2005
8 Bente Tuil Hollandia 933 979 1004 1983
9 Nika Kloosterman Trias 860 1002 943 1945
10 Alisha van Paridon DOKEV 914 1023 911 1937
11 Katie Donoghue kav Holland 0 908 1001 1909
12 Isa Baardse Hollandia 765 907 962 1869
13 Jazz-Lynn Mulder Noordkop 899 939 0 1838
14 Lotte Ploeger TAS 82 673 959 866 1825
15 Rana Uzun Zaanland 817 875 918 1793
16 Marit Schoemaker ARO 88 876 0 902 1778
17 Angelique Vermaat av Wieringermeer 593 835 922 1757
18 Roanna Geleijn av Aalsmeer 815 898 858 1756
19 Lianne Dinkelaar AV 23 797 937 729 1734
20 Yvana Pol DEM 0 769 963 1732
21 Zira Ambrosino AV 23 704 866 865 1731
22 Roos Nederbragt kav Holland 745 861 862 1723
23 Resa Witte Trias 797 826 893 1719
24 Fiep Adrichem Trias 0 898 817 1715
25 Donna Morauw Waterland 0 816 879 1695
26 Floor Tuin TAS 82 787 891 0 1678
27 Meike de Boer kav Holland 724 793 849 1642
28 Lynn Hartog Hollandia 692 832 807 1639
29 Rebecca Hulsman av Haarlemmermeer 0 759 870 1629
30 Eva Benning DEM 643 734 886 1620
31 Loïs Wielage AKU 779 759 836 1615
32 Franka Holland av Castricum 677 821 785 1606
33 Myrthe Ursem Lycurgus 794 799 782 1593
34 Jolie Pepping Lycurgus 722 773 814 1587
35 Julie Witteveen av Aalsmeer 704 789 797 1586
36 Renske de Boer Hollandia 600 795 753 1548
37 Jasmijn Kooij NOVA 741 755 538 1496
38 Jayda Essenburg Waterland 672 626 817 1489
39 Nina Karbet NOVA 690 778 0 1468
40 Rosalie van Leeuwen SAV 699 757 644 1456
41 Mara van der Pol AV 23 140 659 793 1452
42 Femke Haverkort Lycurgus 692 731 584 1423
43 Nathalie Hofstee AKU 655 623 748 1403
44 Shirley van der Mee Noordkop 645 758 0 1403
45 Jackie Nederveen Hollandia 651 688 701 1389
46 Nikola Christoffels AV 23 597 663 723 1386
47 Veerle van der Wal AV 23 636 727 0 1363
48 Avalon Volkstedt Startbaan 628 716 0 1344
49 Nynke Kooij Lycurgus 587 636 673 1309
50 Esmeralda van den Berg DEM 598 624 639 1263
51 Floortje Moltzer kav Holland 582 590 644 1234
52 Sorcha Bijl NEA Volharding 495 599 629 1228
53 Emma Arendsman Waterland 0 537 671 1208
54 Yindi van der Helm Hera 0 615 592 1207
55 Tuana Ileri Hollandia 476 0 725 1201
56 Lizanna Langbroek Waterland 521 531 663 1194
57 Roos Langman Phanos 552 0 632 1184
58 Robyn Houbiers Atos 561 612 550 1173
59 Ayana Heijm av Monnickendam 0 597 565 1162
60 Leonie Bouwman Suomi 364 566 573 1139
61 Keira Mulder NEA Volharding 534 542 596 1138
62 Anna Schuurman AKU 570 552 0 1122
63 Jill Hellendoorn Zaanland 488 590 0 1078
64 Danielle Metz Zaanland 478 578 0 1056
65 Lou Michels av Castricum 0 501 521 1022
66 Micky Noordeloos SAV 206 393 531 924
67 Madelief Wiggers TAS 82 371 537 0 908
68 Yvette Dekker SAV 418 445 446 891
69 Dyantha deBruin Hollandia 291 460 430 890
70 Charlotte Nicole AV 23 0 862 0 862
71 Anne Taatske Palensrijn DEM 0 0 831 831
72 Imke Geenen Hera 384 446 0 830
73 Sophie Welp av Monnickendam 0 818 0 818
74 Liselot van ooyen Lycurgus 361 295 437 798
75 Nienke Levering Hylas 384 366 0 750
76 Elise Schoen TAS 82 0 495 243 738
77 Jitte Schuitemaker av Monnickendam 0 0 732 732
78 Sophie Onrust av Haarlemmermeer 222 293 413 706
79 Tania Willemse DEM 0 698 0 698
80 Esmée Hogeveen AKU 249 308 354 662
81 Iris Dolmans AV 23 0 0 637 637
82 Gwen Koopman Lycurgus 619 0 0 619
83 Ayana Heijm av Monnickendam 609 0 0 609
84 Bloem Essen SAV 609 0 0 609
85 Montse Damman AV 23 0 570 0 570
86 Floor Frederiks av Haarlem 0 493 0 493
87 Maartje Mooij Hylas 420 0 69 489
88 Yara Zandstra kav Holland 0 0 486 486
89 Juna Schotvanger Hylas 391 0 0 391
90 Lidara Balke Zaanland 349 0 0 349
91 Femke Neuvel AV 23 0 0 111 111

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 11.07.2013