Pupillen competitie 2013
Eindstand Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden
jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini


meisjes pup A.1 13 april. 1 juni. 29 juni. totaal
1 Jessamy Roubos Zaanland 1478 1169 1545 3023
2 Charlotte Emanuel Feniks 1291 1228 1450 2741
3 Thyra Terwey NEA Volharding 1450 1290 0 2740
4 Bo van der Aar DEM 1279 1143 1427 2706
5 Meike Kruijer NOVA 1356 1315 0 2671
6 Laura Wilde NEA Volharding 1341 1153 1319 2660
7 Livia Rosenthal Suomi 1314 1249 1292 2606
8 Rosaly Zomerdijk NEA Volharding 1274 1222 1303 2577
9 Ella Mosselman SAV 0 1260 1316 2576
10 Julia Jongejeugd NEA Volharding 1248 1327 1241 2575
11 Noa Zand Lycurgus 1214 1080 1271 2485
12 Fee Mok SAV 1194 1193 1258 2452
13 Marit Bout NEA Volharding 1194 1030 1258 2452
14 Britt Nederveen Hollandia 1199 1155 1249 2448
15 Iris Brinkman Noordkop 0 1251 1182 2433
16 Finet Neelissen av Castricum 1162 1022 1270 2432
17 Lisanne Groot av Edam 1128 1104 1239 2367
18 Floor Algera kav Holland 1214 1135 690 2349
19 Pien Frederiks SAV 1144 958 1191 2335
20 Anne van Dijk Waterland 1074 1162 1171 2333
21 Esther de Cock Hollandia 0,00 1070 1241 2311
22 Veerle Verbeek Phanos 1060 1015 1244 2304
23 Erie de Cocq van Delwijnen Suomi 0 1092 1209 2301
24 Femke Guit av Edam 1086 1130 1160 2290
25 Marit Kamp DEM 1070 1017 1208 2278
26 Simone Schouws Phanos 937 1081 1192 2273
27 Eline Mast NEA Volharding 1112 1020 1150 2262
28 Noah Verduin TAS 82 1044 1141 1101 2242
29 Amber Knippen Trias 1027 1075 1162 2237
30 Esther Keizer Hera 1101 1046 1136 2237
31 Gwen Broek NEA Volharding 1085 1013 1152 2237
32 Ilse Hogeveen av Haarlemmermeer 0 1028 1187 2215
33 Roos Poldervaart Trias 1014 869 1185 2199
34 Alba Sanna DEM 1032 1051 1146 2197
35 Nina Kruijer Hylas 1058 0 1129 2187
36 Sarah Koper Zaanland 1002 976 1179 2181
37 Merel Schilder av Edam 1094 1084 1033 2178
38 Meinou Janssen Atos 1102 1066 0 2168
39 Dagmar Poot NEA Volharding 1022 925 1145 2167
40 Rianne Montsma av Wieringermeer 1015 963 1151 2166
41 Mischa Pier AV 23 1077 0 1069 2146
42 Anne de Boer kav Holland 1051 1092 983 2143
43 Dieuwke Domsdorf Hollandia 1038 1001 1097 2135
44 Rosie Schotvanger av Haarlemmermeer 1011 0 1101 2112
45 Suzanne de Visser Trias 1020 1038 1070 2108
46 Sara vd Geest DEM 1034 944 1072 2106
47 Sietske de Bruin av Aalsmeer 1030 1066 1030 2096
48 Mirte Janssen DEM 1007 838 1083 2090
49 Amy Groot AV 23 0 970 1116 2086
50 Marit Kaptein NEA Volharding 1067 893 1019 2086
51 Dagmar Salomons Lycurgus 968 848 1112 2080
52 Nadia Lensen Lycurgus 1047 946 1024 2071
53 Merel Berkhout NOVA 1011 1028 1030 2058
54 Cristina Battifoglia Phanos 0 928 1129 2057
55 Tessa Beugelink AAC 982 962 1060 2042
56 Tessa van der Wulp Noordkop 0 999 1041 2040
57 Emma van Gelder AAC 959 975 1055 2030
58 Veronique Bruin av Wieringermeer 953 999 1031 2030
59 Kyra Agassi Trias 977 1052 918 2029
60 Lisa Brantenaar Lycurgus 947 822 1082 2029
61 Shenna Miettinen av Castricum 1010 1012 0 2022
62 Emma Lans Lycurgus 916 972 1039 2011
63 Jill van Tilborg AV 23 0 1005 1002 2007
64 Suzanne Boissevain kav Holland 1003 984 0 1987
65 Jade Glas TAS 82 955 1021 889 1976
66 Madeleine Schroor Phanos 0 908 1056 1964
67 Britt van't Hoff NEA Volharding 974 917 988 1962
68 Lourdes Vos kav Holland 1004 892 944 1948
69 Elena Zanin TAS 82 970 0 967 1937
70 Jana van de Wal AV 23 960 921 976 1936
71 Donna Bosscha kav Holland 949 901 981 1930
72 Mila van Es DOKEV 903 542 1024 1927
73 Milana Sikkema Lycurgus 962 930 963 1925
74 Eva Langman Phanos 957 0 946 1903
75 Tosca Bink AAC 941 862 954 1895
76 Milou Jongeneel NEA Volharding 963 861 924 1887
77 Eline Couwenberg Waterland 816 853 1029 1882
78 Isabel D'Mattos Waterland 883 792 993 1876
79 Gaby Jans TAS 82 875 0 995 1870
80 Laura van Langen SAV 1542 316 0 1858
81 Jill Brantenaar Lycurgus 807 886 954 1840
82 Silvia Bloemendaal NEA Volharding 932 908 888 1840
83 Madelon Kivit DEM 993 841 0 1834
84 Vera Blank Phanos 922 904 0 1826
85 Chiara Linschoten Waterland 0 882 936 1818
86 Rachel Mohamadi DEM 0 745 1058 1803
87 Maria Ishaq AV 23 851 890 904 1794
88 Famke Perez av Castricum 854 814 938 1792
89 Maaike Mathlener Hera 910 814 880 1790
90 Rachel Hagen Feniks 0 776 1013 1789
91 Lieke van der Wal AV 23 858 905 0 1763
92 Misha Klein DEM 897 727 863 1760
93 Isis Castroromeo DEM 0 751 994 1745
94 LoÔs Hoogland Lycurgus 805 740 934 1739
95 Amber Tuinstra DEM 751 730 963 1714
96 Norah van der Ven NOVA 713 821 879 1700
97 Marjolein van der Kraan Trias 0 709 987 1696
98 Sien Saadat AKU 716 830 845 1675
99 Zoe Gorthuis Lycurgus 795 670 880 1675
100 Morgane den Uyl Startbaan 809 855 814 1669
101 Emma Fransen Waterland 821 667 831 1652
102 Danique van Vuure Zaanland 780 866 0 1646
103 Nina Koerts Hollandia 761 0 885 1646
104 Babette van der Molen NEA Volharding 0 726 918 1644
105 Isa Galen Zaanland 774 0 870 1644
106 Robin Kuller NEA Volharding 754 658 878 1632
107 Sabine Dodeman SAV 706 783 848 1631
108 Virlyn Walker Feniks 837 778 667 1615
109 Kim Tervoort Trias 760 683 842 1602
110 Sanne Vermeer Lycurgus 822 769 0 1591
111 Nance Niesten Hera 754 656 781 1535
112 Liz Beentjes DOKEV 731 766 0 1497
113 Iris Platte Dokev 670 0 804 1474
114 Sofie Oden Noordkop 648 613 824 1472
115 Sharon Jelgerhuis DEM 762 705 0 1467
116 Jinke van de Lageweg Lycurgus 665 646 797 1462
117 Maaike Sandstra SAV 708 643 729 1437
118 Quinty Dam av Wieringermeer 586 661 760 1421
119 Kim de Wit DEM 668 476 740 1408
120 Aya Mohammadi AAC 0 605 754 1359
121 Lisa van den Brink Waterland 710 649 0 1359
122 Nathalie McCall DEM 650 675 0 1325
123 Julia Boeijen av Haarlemmermeer 625 647 677 1324
124 Nunzia Bos AV 23 0 0 1318 1318
125 Elisa Babucci NEA Volharding 746 566 0 1312
126 GabriŽlle Verhagen AKU 0 508 799 1307
127 Mila Louwris Feniks 0 630 670 1300
128 Kelsey Tuinstra DEM 414 592 696 1288
129 Sabine Teerenstra DOKEV 517 648 635 1283
130 Isa Dobber kav Holland 453 540 713 1253
131 Algera Floor kav Holland 0 0 1246 1246
132 Eline Metz Zaanland 635 580 0 1215
133 Sharon Tol av Edam 0,00 0,00 1194 1194
134 Gabriella vd Heuvel av Aalsmeer 530 511 661 1191
135 Floortje Rem SAV 531 651 0 1182
136 Merel Dekker SAV 1180 0 0 1180
137 Lieke Gerritsen Hollandia 1175 0 0 1175
138 Lola Nat AV 23 0 0 1146 1146
139 Bente Vork Zaanland 439 452 597 1049
140 Kaoutar Boukhizzon Zaanland 509 536 0 1045
141 Amy Moore av Haarlemmermeer 0 0 1019 1019
142 Gwyndolen Volkstedt Startbaan 504 426 506 1010
143 Cristina Battifoglia Phanos 1000 0 0 1000
144 Naomi Butter av Edam 998 0 0 998
145 Jette Moerman ARO 88 0 0 992 992
146 Naina Thani Atos 0 0 958 958
147 Ida Goudsmit AV 23 0 954 0 954
148 Nikita Ooms av Wieringermeer 443 486 0 929
149 Lotte Zethof av Aalsmeer 0 918 0 918
150 Zena Stegeman Noordkop 0 909 0 909
151 Yasmin Abdelkadit Atos 0 0 907 907
152 Ellie Thomas TAS 82 875 0 0 875
153 Julia Prins Zaanland 0 845 0 845
154 Fieke Bruin SAV 835 0 0 835
155 Shevon McGarry Trias 820 0 0 820
156 Femke Koning Lycurgus 790 0 0 790
157 Lotte Souer Phanos 790 0 0 790
158 Sterre van de Rhee kav Holland 763 0 0 763
159 Margaret Ladd AV 23 752 0 0 752
160 Shaima Bouarioua AV 23 0 751 0 751
161 Lara Godfriedt Hollandia 0 748 0 748
162 Jesse Snel kav Holland 0 693 0 693
163 Oxana Maas Hollandia 0,00 0,00 588 588
164 Fleur Hageman Zaanland 579 0 0 579

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 11.07.2013