Pupillen competitie regio 1-3-4
jaar: 2024

Competitie overzicht andere jaren
Competitie Reglement 2024
Chronoloog finale wedstrijd

Ploegen klassementen na de derde wedstrijd
Individuele klassementen na de derde wedstrijd

Bij de wedstrijd bij Lycurgus is op een zeker moment de ET ujitgevallen en is men verder gegaan met handtijden
Die zijn echter ingevoerd als ET tijden, en hebben daardoor te veel punten gekregen.
Het ploegenklassement is intussen bijgewerkt
Het individuele klassement wordt nog aan gewerkt



De standen van de eerste wedstrijd zijn op 1 mei definitief geworden
De standen van de tweede wedstrijd zijn op 12 juni definitief geworden
De standen van de derde wedstrijd worden op 17 juli definitief

0

zaterdag
20 april 2024


poule 1
av Castricum
Castricum
Uitslag
Estafette
Ploegen

ARO 88
av Castricum
DEM
Dokev
Noordkop
av Texel
Trias

poule 2
av Edam
Edam
Uitslag
Estafette
Ploegen

av Edam
Hera
Hollandia
Hylas
Nova
SAV
TAS 82
av Wieringermeer

poule 3
Atos
Amsterdam-N
Uitslag
Estafette
Ploegen

AAC
Atos
Haarlemmermeer
Monnickendam
NEA Volharding
Phanos
Waterland
Zaanland

poule 4
Feniks
Amsterdam-ZO
Uitslag
Estafette
Ploegen

Atl Abcoude
Feniks
Lycurgus
Startbaan
Suomi

poule 5
av Aalsmeer
Aalsmeer
Uitslag
Estafette
Ploegen

av Aalsmeer
AKU
AV 23
av Haarlem
kav Holland

zaterdag
1 juni 2024


poule 1
Hera
Heerhugowaard
Uitslag
Estafette
Ploegen

ARO 88
Dokev
Hera
Hylas
Noordkop
Nova
SAV
TAS 82
Texel
Trias
Wieringermeer

poule 2
DEM
Beverwijk
Uitslag
Estafette
Ploegen

Atos
Castricum
DEM
Zaanland

poule 3
AAC
Amsterdam
Uitslag
Estafette
Ploegen

AAC
Edam
Hollandia
Monnickendam
NEA Volharding
Startbaan
Waterland

poule 4
AKU
Uithoorn
Uitslag
Estafette
Ploegen

avAalsmeer
AKU
Atl Abcoude
Feniks
Lycurgus
Phanos

poule 5
av Haarlemmermeer
Hoofddorp
Uitslag
Estafette
Ploegen

AV 23
av Haarlem
Haarlemmermeer
kav Holland
Suomi

zaterdag
6 juli 2024


poule 1
Hera
Heerhugowaard
Uitslag
Estafette
Ploegen

ARO 88
Dokev
Hera
Hollandia
Noordkop
Nova
SAV
TAS 82
av Texel
Wieringermeer

poule 2
Trias
Heiloo
Uitslag
Estafette
Ploegen

DEM
av Haarlem
Hylas
NEA Volharding
Trias

poule 3
AV 23
Amsterdam
Uitslag
Estafette
Ploegen

Atos
AV 23
Feniks
Haarlemmermeer

poule 4
Lycurgus
Assendelft
Uitslag-CORRECTIE
Estafette-CORRECTIE
Ploegen-CORRECTIE

av Edam
Lycurgus
Monnickendam
Waterland
Zaanland

poule 5
Suomi
Santpoort
Uitslag
Estafette
Ploegen

AAC
av Aalsmeer
av Castricum
Phanos
Suomi

poule 6
Startbaan
Amstelveen
Uitslag
Estafette
Ploegen

AKU
Atl Abcoude
kav Holland
Startbaan

finale
zaterdag
14 september 2024

Regio 4
SAV
Grootebroek



Op- en aanmerkingen:
Competitie overzicht andere jaren
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 15.07.2024